Autor Wątek: Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam  (Przeczytany 60705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam
« dnia: Październik 05, 2012, 11:28:47 »
Nie jestem haterem,
Poprostu wqurwia mnie fakt w jaki sposob -a- traktuje swoich koalicjantow.
Mysle, ze napewno znalazlo by sie miejsce w HBC dla kowenu (bez szydery, ustawiania w szegu etc.) - to po pierwsze.
Z calym szacunem Tyli ale nie mozesz postawic w jednej lini NC i -A-.  SOCO tzn aaa i ich PRZYDUPASOW to poprostu nie ta liga.
NC walczy, wrzuca kapsy, supsy. Ginie, wraca, wygrywa, przegrywa. Pelen szacun. I jest zabawa, KB, Sov. Na poludniu tego NIE MA.
Nawet z n00bshipami walczyc nie chca......
Dlaczego osoba z npc korpa postuje w dziale KSO?

[mod] <-Dobre pytanie.M.[/mod]

 Misiek tobie sie cos pomylilo to nie jest flamewar. Pewnie nawet nie masz tam dostepu. Poza tym http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=RocketGirl+Muvila to jest te twoje 800 km na tydzien? Czy to znowu jakis bohater z alta postuje bo wstyd/boi sie z maina ? Dlaczego moderatorzy takie smieci nie wywalaja ?

Nie postowalem w tym topicu bo jestem z npc korpa i jakies zasady musza k.... byc, ale tacy pacjenci jak Rocket to mi podnosza cisnienie.

Ps. Co do twojego nie hejtowania to proponuje zaczac od tego, zeby chociaz nazwe aliansu o ktorym piszesz zaczac pisac poprawnie.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2012, 17:25:10 wysłana przez Colonel »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Mysle, ze napewno znalazlo by sie miejsce w HBC dla kowenu (bez szydery, ustawiania w szegu etc.) - to po pierwsze.

Tekst kwartału.

Różne można mieć opinie o (dzisiejszym) c0ven, ale nigdy nie spodziewałbym się po nich ciągnięcia czyjegokolwiek fiuta. Więc zapomnij, c0ven to nie jest Tribal Band.

I - jak pisał Deaell - czas chyba uporządkować zasady postowania, bo takie "z dupy konta" powodują, że zaciera się różnica między Centralą a Polishem.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Tak btw co to jest HBC?  :-\

Huge Blob Coalition?
Cała prawda o moim graniu...


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Cytuj
Dlaczego moderatorzy takie smieci nie wywalaja ?
Bo od jakiegoś czasu na centrali zniesiono większość starych zasad mimo że ostrzegałem przed tym że pojawia się tacy odwazni inaczej co bedą pisać w takim stylu jak Pan z npc corpa...
Jedyne co dobre to to ze zazwyczaj tacy ludzie piorunem palną coś za co mogę ich zbanować

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Tak btw co to jest HBC?  :-\

Huge Blob Coalition?

Honey Badgers Coalition -> TEST/PL + peciarnia

Bo od jakiegoś czasu na centrali zniesiono większość starych zasad mimo że ostrzegałem przed tym że pojawia się tacy odwazni inaczej co bedą pisać w takim stylu jak Pan z npc corpa...
Jedyne co dobre to to ze zazwyczaj tacy ludzie piorunem palną coś za co mogę ich zbanować

Czy nie dałoby się zrobić tak, żeby dostęp do pewnych części centrali wymagał podania API uwiarygodniającego nick postaci? Następny krok to byłaby weryfikacja "z dupy altów" - jak ktoś chce brać udział w dyskusji to musi mieć chara starszego, do tego w aliansie lub uznanej korporacji freelancerskiej.

W razie czego zgłaszam chęć pomocy przy weryfikowaniu danych, o API nie mam pojęcia (ale te skrypty są standardem na forach korporacji).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Zapłacisz Rookowi żeby nam takie coś napisał?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Ja zapłacę :P
Charming But Irrational

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Ja bym już dawno zbanował Sokole za wiele wypowiedzi, a wy chcecie banować bogu ducha winnych podszywaczy.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Policzyłeś, brawo :)
To równie dobrze mogę zadać powiedzieć "36 (dobra niech będzie 40) CZTERDZIEŚCI osób z TESTów? testów jest ponad 20 razy więcej niż c0venu, a nie widziałem tam 160 osób od nich.
 ???
No tak masz rację, nie widać tam, że jak test nie ma przewagi bloba około 2:1  to nie przylatuje.

Mówisz, że sov jest nieważny, a 2 razy o nim wspominasz.
s0v =/= meatshield
bez kapsów pl ciężkawo byłoby Wam tam latać, a już szczególnie przejmować sova.
Tak wgl, to pety mogą zasiedlać teren? Tribale -> pety testów; testy -> pety goonów; gooni -> pety ??? o.O weird

Poza tym, co ja tam wiem, w końcu to nie jestem taki pro, że chowam się za fikcyjnym nickiem/altem/kimś innym  ;)
Chyba, że po prostu chcesz udowodnić swoją miłość dla TESTów.

nie trzeba mieć kapsli aby przejmować sova / aczkolwiek z nimi jest miło nie trzeba sie napocic...
Co do ostatnich walk to wyglada na to ze Desync zaczyna byc nowym "Feature" CCP. Wczoraj makalu mial rage czemu ludzie gina jak flota jest 120km od wroga, w rzeczywistosci anchor radosnie siedzial PL na optimalu. Jak na szukajacych dobrej zabawy to PL cos czesto wrzucaja te supercapsy jak tylko sie okazuje ze jest szansa na GF. Wczoraj w 49- kompletnie nie bylo takiej potrzeby ale pewnie shadoo wlaczyl sie panic mode jak im archon spadl.

A makalu jak tylko wrzucili supery powinien zebrac zabawki i pokazac PL srodkowy palec bo ze zwyciestwa zrobil sie remis.

shadoo i panic mode.... nigga please

archon.... kosztuje tyle samo co mach  who cares

Tekst kwartału.

Różne można mieć opinie o (dzisiejszym) c0ven, ale nigdy nie spodziewałbym się po nich ciągnięcia czyjegokolwiek fiuta. Więc zapomnij, c0ven to nie jest Tribal Band.

I - jak pisał Deaell - czas chyba uporządkować zasady postowania, bo takie "z dupy konta" powodują, że zaciera się różnica między Centralą a Polishem.

mam nadzieje, że c0ven i polskie community będace za c0venem dostanie srogi wp****** sam chyba zaryzykuje swoja zabawke aby ich zmusic do dzialania

im szybciej sie ejectuja z esoterii tym lepiej dla calego alliansu, a najlepiej niech zaczną napitalać imp-l i panoszyc sie po scalding pass

powinni troche odzyskac sie

bo jak sie obronia i eso nie padnie ;) to w przeciagu kiku miechow max 1roku z c0venu zostanie tylko republika

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Ja bym już dawno zbanował Sokole za wiele wypowiedzi, a wy chcecie banować bogu ducha winnych podszywaczy.

Możesz się ze mną nie zgadzać (co szanuję), ale przyznaj że zawsze piszę pod własnym nickiem i to co mówię jest poparte tym, co robię w Eve. I nie mam nikomu, kto też występuje pod własnymi nickiem, za złe, że napisze "Sokół to niezaostrzony członek" ;)

Tymczasem na forum, w poważnych tematach, pojawiają się jacyś anonimowi hejterzy, na dyskusję z którymi po prostu szkoda czasu. Jeśli administracja forum nie ogarnie tego badziewia, poważni userzy (ze mną włącznie) zniechęcą się i pójdą sobie. Sam nigdy nie zaglądam na polisha, bo nie interesują zapasy w gównie. Centrala ma chyba większe aspiracje.

(w sumie to offtop, można byłoby wydzielić i bić pianę w innym wątku ;) )


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Administracja forum pod właśnie pod presją (przynajmniej w większości) tych powaznych userów zmieniła centralę ze starego reżimu w to co jest teraz. Czy wasze wypowiedzi mogę czytać jako zielone światło do przywrócenia starych regulaminów i zasad wypowiedzi o raz moderacji? >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Doom forum odżyło bo wprowadziłeś nowe zasady, więc nie podskakuj bo znowu umrze.
Sokole zawsze można sobie zrobić konto na centrali używając alta i obsmarowywać ludziom dupy pod sprawdzonym IP.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
bo jak sie obronia i eso nie padnie ;) to w przeciagu kiku miechow max 1roku z c0venu zostanie tylko republika

Ponad 2 lata czytam Centralę i średnio co kilka miesięcy pada taki tekst. IMO szybciej zdechnie EU niz C0ven ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Administracja forum pod właśnie pod presją (przynajmniej w większości) tych powaznych userów zmieniła centralę ze starego reżimu w to co jest teraz. Czy wasze wypowiedzi mogę czytać jako zielone światło do przywrócenia starych regulaminów i zasad wypowiedzi o raz moderacji? >:D

LOL, FUCK NO!

Stare zasady to był po prostu zamordyzm.

Specjalnie dla Ciebie napiszę jeszcze raz o co mi chodzi:

1) Żeby mieć dostęp do KSO, trzeba podać API umożliwiające weryfikację nicka postaci.
2) Nick postaci musi spełniać następujący warunek - być starczy niż x miesięcy (wartość arbitralna, do negocjacji) i być w rozpoznawalnym aliansie lub korporacji.

Realizacja punktu 1 bez 2 nie ma sensu - hejter założy sobie alta i poda jego API. Punkt 2 gwarantuje, że hejter nie założy sobie dla alta altkorpa.

Dla starych graczy, którzy na przykład mają nieaktywne chary i/lub siedzą po korpach NPC zawsze można zrobić wyjątek.

Samych wypowiedzi nie moderować. Wolność wypowiedzi.

Różnica między moją propozycją a "starymi zasadami" jest taka jak między krzesłem a krzesłem elektrycznym.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Tylko wiesz nie bardzo potrafie zbudować to krzesło elektryczne, a nie wiem czy Hastra by miał czas, względnie kto inny chęci. Na forum jest aktywnych kilku programistów (lub było, bo częsci od jakiegoś czasu nie widziałem), ale nie będę ich o coś takiego prosił. Jeden raz kiedy forum dostało dedykowana wtyczkę to inicjatywa wyszła od jej twórcy :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
i być w rozpoznawalnym aliansie lub korporacji.
Buhahahahaa...a teraz SokoleOko poda nam definicję "rozpoznawalności" korpa/ally. Może oprócz API real adres i próbkę DNA ?
Jeśli Ty nie rozpoznajesz korpa "Korp-z-dupy" a Ja powiem że nie rozpoznaję Twojego Ally to ani Ty ani ja nie będziemy mogli pisać ?
Czy może potrzeba będzie X, XX, XXX podpisów potwierdzających "rozpoznawalność" ?  :P


mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Buhahahahaa...a teraz SokoleOko poda nam definicję "rozpoznawalności" korpa/ally. Może oprócz API real adres i próbkę DNA ?
Jeśli Ty nie rozpoznajesz korpa "Korp-z-dupy" a Ja powiem że nie rozpoznaję Twojego Ally to ani Ty ani ja nie będziemy mogli pisać ?
Czy może potrzeba będzie X, XX, XXX podpisów potwierdzających "rozpoznawalność" ?  :P

rozpoznawalny corp i allians

Brutor tribe/minmatar republic

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Potrzeba nam skryptu sprawdzającego ten jeden jedyny parametr -> http://wiki.eveonline.com/en/wiki/EVE_API_EVE_Character_Info

Prawdopodobnie nie trzeba wynajdywać koła od początku, jak mówię - każda poważna korporacja w Eve - wykorzystuje to rutynowo na swoim forum. Gracz odchodzi z corpa, API się odświeża i traci dostęp.

Jeśli jednak trzeba będzie to napisać, oferuję za tą pracę PLEX-a. Ktoś się jeszcze dołoży?

Podobnie deklaruję zaangażowanie w realizację punktu 2 mojej propozycji. Mogę opracować zasady, mogę weryfikować na bieżąco zgłoszenia do grupy i tak dalej.

Buhahahahaa...a teraz SokoleOko poda nam definicję "rozpoznawalności" korpa/ally. Może oprócz API real adres i próbkę DNA ?
Jeśli Ty nie rozpoznajesz korpa "Korp-z-dupy" a Ja powiem że nie rozpoznaję Twojego Ally to ani Ty ani ja nie będziemy mogli pisać ?
Czy może potrzeba będzie X, XX, XXX podpisów potwierdzających "rozpoznawalność" ?  :P

Jak nie rozpoznajesz zwycięzców ATX to polecam konsultację u okulisty ;)

Ale serio, kryteria mają służyć odsianiu tylko i wyłącznie alt-korpów. To się da zrobić na podstawie
- evewho (liczba członków, delta członków)
- killboardu (korpy kerbirskie wdupiają shipy!)
- historii corpa (jak długo istnieje, czy był w jakiś aliansach).

Tu nie chodzi o tworzenie elity, tylko odsianie anonimowych hejterów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
A tymczasem borem i lasem ... moja wypowiedz z KSO wyleciala bo jestem z npc korpa. Tymczasem posty Rocket(npc korp tez, podany jakis altz dupy) z powodu, ktorego tam zapostowalem nadal sobie wisza i ludzie z nimi polemizuja. Pomijajac juz to, ze jego wypowiedzi to do flamewar pasuja, a nie KSO.

Wiec good job everybody.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Co by tu nie mówić to Sokół ma dużo racji. Ostatnio coraz bardziej modne jest posiadanie hajterskiego konta na centrali i potem nie da się tego syfu czytać.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Ale marudy, napisze to Wam za freeko, tylko ktoś zrób porządną rozpiskę jak to ma działać, jaka funkcjonalność (nie musicie się zagłębiać w techniczne sprawy) i dajcie mi trochę czasu bo jestem zasypany inną robotą atm.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
A tymczasem borem i lasem ... moja wypowiedz z KSO wyleciala bo jestem z npc korpa. Tymczasem posty Rocket(npc korp tez, podany jakis altz dupy) z powodu, ktorego tam zapostowalem nadal sobie wisza i ludzie z nimi polemizuja. Pomijajac juz to, ze jego wypowiedzi to do flamewar pasuja, a nie KSO.

Wiec good job everybody.
Post został przesunięty, bo w zasadzie od niego zaczął się temat dostępów i nie było w nim nic na czym wątek wojny w eso by stracił. Zauważ że to nie śmietnisko a dział uwag i propozycji

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Punct

  • Gość
Tu nie chodzi o tworzenie elity, tylko odsianie anonimowych hejterów.

za wprowadzeniem acta pewnie też jesteś...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Ale marudy, napisze to Wam za freeko, tylko ktoś zrób porządną rozpiskę jak to ma działać, jaka funkcjonalność (nie musicie się zagłębiać w techniczne sprawy) i dajcie mi trochę czasu bo jestem zasypany inną robotą atm.
Z tego co zrozumiałem szanownych poważnych użyszkodników
W profilu gracza wprowadza się API chara
Wtyczka robi sprawdzenie api
i na tej podstawie robi dwie rzeczy:
a) wyświetla chara, corp + sojusz
b) sprawdza ally i / lub corpa o listę dostarczoną przez Sokoła, a następnie pozwala lub nie pozwala pisać w KSOD i FLAME.
Do tego wymagana jest funkcja ignoruj api check dla konta aby np Soulscreem czy Deaell mogli swobodnie pisać mimo ze aktualnie nie grają.
Oczywiście zaznaczenie ignora na api tylko dla admina dostępne

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
b) sprawdza ally i / lub corpa o listę dostarczoną przez Sokoła, a następnie pozwala lub nie pozwala pisać w KSOD i FLAME.

Tbh, łatwiej będzie zrobić to tak, że dostęp jest defaultowo na "tak", z tym że wiemy do jakiego chara dany user forum się przyznaje (dzięki wtyczce).

W sytuacji gdy user "x" zaczyna bruździć, robi się szybki background check jego korpa/ally i jeśli wygląda na "anonimowego hejtera" to odhacza się mu dostęp.

Listę trzeba byłoby aktualizować na bieżąco - chyba lepiej potraktować wszystkich jako "niewinnych dopóki im się czegoś nie udowodni.

za wprowadzeniem acta pewnie też jesteś...

Strzał prost w serce, normalnie.

Nie, nie jestem. Ale biorę udział w dyskusjach tylko tam, gdzie mam możliwość wystąpić jako ja - albo logując się przez FB, albo - w przypadku Eve-Centrali - jako SokoleOko.

Zawsze biorę odpowiedzialność za to co piszę w necie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
b) sprawdza ally i / lub corpa o listę dostarczoną przez Sokoła, a następnie pozwala lub nie pozwala pisać w KSOD i FLAME.

Dlaczego Sokół ma być cenzorem dostępu do tych działów?
Z całym szacunkiem ale, nikomu nie znany (TU) gracz tworzy swoją korporację a następnie chce walnąć posta w w/w działach a tu dupa, jego korpa niema na powyższej liście. Tak to ma działać?

Będę stał murem za tymi którzy są przeciwni takiemu rozwiązaniu. Wymyślcie coś innego.

updejt: Zgoda na zakaz dostępu dla NPC z możliwością robienia wyjątków dla weteranów.

updejt2: Jak to ma być lista zakazów to dlaczego poprostu Doom nie wybanuje tych niegrzecznych z w/w działów?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Bo mi by się nie chciało tej listy robić, i w razie czego to on zostałby rzucony na pożarcie za braki na liście :P
Zresztą nieważne. Jak widać po najnowszym poście źle zrozumiałem ten kawałek z listą

EDIT
Cytuj
updejt2: Jak to ma być lista zakazów to dlaczego poprostu Doom nie wybanuje tych niegrzecznych z w/w działów?
bo nie mam takiej opcji z powodu pewnej wady w podejściu twórców SMF do dostępów. Nie chce mi się tego tłumaczyć. Ale w praktyce łatwiej i szybciej zaczekać aż delikwent sobie nagrabi i go zbanować ogólnie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Dlaczego Sokół ma być cenzorem dostępu do tych działów?

To nie jest warunek sine qua non. Ponieważ rzuciłem tą propozycję, zaoferowałem się że będę to robił.

Z całym szacunkiem ale, nikomu nie znany (TU) gracz tworzy swoją korporację a następnie chce walnąć posta w w/w działach a tu dupa, jego korpa niema na powyższej liście. Tak to ma działać?

Jeśli jest to alt-korp, a wspomniany gracz robi chlew w poważnych wątkach to niech - pardon my french - spierdala.

Jeśli faktycznie jest to nieznany tu nikomu korp, który jednak żyje (czyt. ma ludzi, ma kille na killboardzie i/lub działa w ramach powszechnie znanej organizacji) - proszę bardzo.

Chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby nie było anonimowych hejterów. Dziś każdy może założyć tu lipne konto i trollować. Tak być nie powinno.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Panowie moim zdaniem lepiej jest stosować polityke represji a nie prewencji. To co Sokól proponuje to jakaś paranoja.

Ci hejterzy skądś się biorą. Czy myślicie, że przychodzą tutaj bo im wolno? otóż nie przychodzą tutaj bo mają odpowiednie środowisko do trollowania i gadania bzdur, często językiem wulgarnym. Bo im ludzie odpisują na ich wypociny.  Bo na tym forum sie trolluje byle co i z byle powodu. Uważam, że to bezklasowość wielu użytkowników tego forum przyciąga tutaj takich anonimowych hejterow.

Krótko i na temat. Skoro gadacie o gównie w takich wątkach jak http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=9582.msg184949;topicseen#new lub  zakładacie wątek totalnie z dupy jak ten http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10730.msg184982;topicseen#new to nie dziwcie się, że w wątku o esoteri jakiś ciśnieniowy pajac bruździ.

Takie jest moje zdanie. Uważam, że centrala powinna iść drogą EVE outpost 42, gdzie redakcja zamiast moderować po prostu pisała artykuły a ludzie nie mieli aż takiej swobody wypowiedzi. Tutaj się po prostu nie sprawdza pomysł na to aby to forum było głównym napędem tego portalu.

Ja bym zamkną całe to forum poza jednym działem z zapytaniami od nowych graczy. A reszta informacji musiała by być kierowana do redaktora. Redaktor publikował by przesyłane przez was niusy i cedził to co jest na prawdę nie na temat. To jest kupa pracy, ale pożytecznej :)

p.s
Polish jest dużo lepszym środowiskiem niż to się niektórym wydaję.





FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Niestety ale muszę napisać:
Lt Rook +1  ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Hidden, mylisz forum z portalem. Centrala jest forum. Forum jest dyskusją.

Poza tym przykład z EO42 jest jak nie przymierzając, Curie-Skłodowska z Seksmisji. Projekt zdechł. Centrala istnieje.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Z tego co zrozumiałem szanownych poważnych użyszkodników
W profilu gracza wprowadza się API chara
Wtyczka robi sprawdzenie api
i na tej podstawie robi dwie rzeczy:
a) wyświetla chara, corp + sojusz
b) sprawdza ally i / lub corpa o listę dostarczoną przez Sokoła, a następnie pozwala lub nie pozwala pisać w KSOD i FLAME.
Do tego wymagana jest funkcja ignoruj api check dla konta aby np Soulscreem czy Deaell mogli swobodnie pisać mimo ze aktualnie nie grają.
Oczywiście zaznaczenie ignora na api tylko dla admina dostępne
Ale ja gram 2 kontami. Nie wypowiadam sie w KSO poniewaz jestem w npc korpie wiec jakos nie wypada. Odezwalem sie bo gostek z npc korpa swoj flame pisal.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Cytuj
Panowie moim zdaniem lepiej jest stosować polityke represji a nie prewencji. To co Sokól proponuje to jakaś paranoja.
Po klaryfikacji widzi mi się że proponuje dokładnie to co Ty uważasz za lepsze. Domyślnie wszyscy mają dostęp, a jak jest problem z jakimś trolem to szlaban na pisanie chyba że pokaże prawdziwego chara a nie troll alata
Ale ja gram 2 kontami. Nie wypowiadam sie w KSO poniewaz jestem w npc korpie wiec jakos nie wypada. Odezwalem sie bo gostek z npc korpa swoj flame pisal.
Soulscreem od dawna pisze tu gdzie chce, mimo że nie gra nawet, Ty podpadasz pod ten sam paragraf, podobnie jak każdy dinozaur ccentrali

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
To ja jeszcze poproszę o wtyczkę, która będzie dawała tygodniowego bana za każdego bluzga w poście :P
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.