Autor Wątek: [XPLX] Made in Poland dyskusja  (Przeczytany 22938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bazuuka514

  • Gość
[XPLX] Made in Poland dyskusja
« dnia: Styczeń 19, 2014, 11:42:00 »
pozdro 600 i jedziemy

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2014, 12:48:39 »

Gra zostala stworzona na Playstation 3 ,przyjmujaca z checia polskich graczy - tych ktorzy nie dawno zaczeli przygode z DUST-em514 jak i doswiadczonych zawodnikow.
Jestesmy zdeterminowani,podejmujac sie wszelkich wyzwan co sprawia,ze z dnia na dzien powieksza sie grono Korporacji "Made in Poland".
Glownym mottem, ktore kieruje sie nasza zaloga jest przede wszytkim komunikacja,starajac sie przy tym osiagnac wzorowa wspolprace w teamie,oraz oczywsicie niesamowita zabawe.
Aktywni dzialacze wnoszacy zaangazowanie, poswiecenie na polu bitwy zawsze zostaja nagrodzenia a wszelkie sukcesy swietujemy wspolnie.
Sluzymy pomoca wszystkim tym, ktorzy jej potrzebuja by wdrazyc sie w tajemniczy swiat Dust-a.
Zachecamy dlo zlozenia aplikacji dzielac sie wiedza i pomyslami,aby kazdy z Nas stawial kroki do przodu a w tyle zostawial tylko przeciwnikow :-)

Z Powazaniem: Sztab "Made in Poland"
Czy to jest jakis zart?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

bazuuka514

  • Gość
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2014, 12:56:05 »
a niby czemu ma to być żart ? jestesmy poważną korporacja powoli rozpoznawaną nie tylko w dust, jesli ktos ma jakieś pytanie do naszego CEO to zapraszam na chat dust pl,  na chacie można właczyć opcje "activate voice" aby z nami pogadać na luzie a hejterom z rave i coven czy kogo tam jeszcze macie powiem tyle "twoja stara", kto gra z nami ten wie o co chodzi  8)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2014, 13:31:09 »
a hejterom (...) powiem tyle "twoja stara", kto gra z nami ten wie o co chodzi  8)

Czyli gimbaza? :-*
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2014, 13:33:13 »
a niby czemu ma to być żart ? jestesmy poważną korporacja powoli rozpoznawaną nie tylko w dust, jesli ktos ma jakieś pytanie do naszego CEO to zapraszam na chat dust pl,  na chacie można właczyć opcje "activate voice" aby z nami pogadać na luzie a hejterom z rave i coven czy kogo tam jeszcze macie powiem tyle "twoja stara", kto gra z nami ten wie o co chodzi  8)
yyyy... ale...

Chodzi o te koszmarne bledy w opisie waszego "korpa", przeciez jak sie chce komus zaprezentowac, to warto bylo by chociaz poprawic bledy, poprosic jakiegos starszego kolege o pomoc, niech pouklada zdania, powstawia spacje, podpowie jak napisac zeby nie wygladalo ja przepuszczone przez autotranslator...
Fajnie, ze powstaja nowe korpy, i ze coraz mlodsi gracze trafiaja do EVE, warto jednak sie postarac, i jezeli jak twierdzisz jestescie "powazna korporacja" i "wazna jest dla was komunikacja" potraktowac czytelnikow z szacunkiem. Sa filtry w google, mozesz poprosic kolege z klasy ktory ma piatke z polskiego, lub w ostatecznosci nawet wychowawczynie, zeby ci taki tekst pomogla napisac skladnie i zrozumiale.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w swiecie EVE.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2014, 14:10:51 »
a niby czemu ma to być żart ? jestesmy poważną korporacja powoli rozpoznawaną nie tylko w dust, jesli ktos ma jakieś pytanie do naszego CEO to zapraszam na chat dust pl,  na chacie można właczyć opcje "activate voice" aby z nami pogadać na luzie a hejterom z rave i coven czy kogo tam jeszcze macie powiem tyle "twoja stara", kto gra z nami ten wie o co chodzi  8)

Pierwsze primo, hermetyczne żarty w publicznych kanałach są passe.
Drugie primo, bardzo szybko zdążyłem obrazić całkiem sporą część PL community, chociaż akurat na centrali rzucanie mięchem na c0ffin to wręcz sport narodowy.
Nie wiem jak reszta, ale na słowo 'hejter' jestem uczulony bardziej niż na tequilę.
Ale generalnie dobrze że coś się w duście rusza, czy dobrze słyszałem że gra jest dalej f2p? Może trzeba będzie odświeżyć konsolę...

bazuuka514

  • Gość
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2014, 14:25:47 »
yyyy... ale...

Chodzi o te koszmarne bledy w opisie waszego "korpa", przeciez jak sie chce komus zaprezentowac, to warto bylo by chociaz poprawic bledy, poprosic jakiegos starszego kolege o pomoc, niech pouklada zdania, powstawia spacje, podpowie jak napisac zeby nie wygladalo ja przepuszczone przez autotranslator...
Fajnie, ze powstaja nowe korpy, i ze coraz mlodsi gracze trafiaja do EVE, warto jednak sie postarac, i jezeli jak twierdzisz jestescie "powazna korporacja" i "wazna jest dla was komunikacja" potraktowac czytelnikow z szacunkiem. Sa filtry w google, mozesz poprosic kolege z klasy ktory ma piatke z polskiego, lub w ostatecznosci nawet wychowawczynie, zeby ci taki tekst pomogla napisac skladnie i zrozumiale.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w swiecie EVE.

totalna zlewka na to co piszesz ziomus więc już sie lepiej nie wypowiadaj elo

Pierwsze primo, hermetyczne żarty w publicznych kanałach są passe.
Drugie primo, bardzo szybko zdążyłem obrazić całkiem sporą część PL community, chociaż akurat na centrali rzucanie mięchem na c0ffin to wręcz sport narodowy.
Nie wiem jak reszta, ale na słowo 'hejter' jestem uczulony bardziej niż na tequilę.
Ale generalnie dobrze że coś się w duście rusza, czy dobrze słyszałem że gra jest dalej f2p? Może trzeba będzie odświeżyć konsolę...

dalej jest i raczej będzie za darmo jak szukasz ludzie do grania w składzie to zapraszam do naszej korporacji i na chat dust pl, pozdro

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2014, 14:42:25 »
So very much made in Poland, elo ziomuś. Chcecie grabki?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2014, 15:05:12 »
jak szukasz ludzie do grania
Z poczatku nie zorientowalem sie, ze masz autentyczne problemy z wypowiadaniem sie, myslalem ze to zwykle lenistwo, stad moje zlosliwosci. Nie przejmuj sie tym, szkola nie jest ci tak naprawde do niczego potrzebna.

totalna zlewka na to co piszesz ziomus więc już sie lepiej nie wypowiadaj elo
No spoko ziomek, elo respect.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XiOPAGe703I&list=RDFdCnQNuojUw[/youtube]

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

bazuuka514

  • Gość
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 19, 2014, 15:16:36 »
co to za napinka ? wasze aly zawsze jest takie zje... ? slyszalem na korpowym keidys że dobrze sie stało że wyszliśmy od was, zero organizacji  i checi pomocy w planetary conquest a grabki to sami możecie pozbierać najpierw  na meczyku jak wam łomot spuscimy  8)  odwarzcie sie wystawić cały team albo chociaż caly squad to wtedy pogadamy. Jaram wiadro i mam wyj... jak pisze hehe  ;D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 19, 2014, 15:26:40 »
co to za napinka ? wasze aly zawsze jest takie zje... ? slyszalem na korpowym keidys że dobrze sie stało że wyszliśmy od was, zero organizacji  i checi pomocy w planetary conquest a grabki to sami możecie pozbierać najpierw  na meczyku jak wam łomot spuscimy  8)  odwarzcie sie wystawić cały team albo chociaż caly squad to wtedy pogadamy. Jaram wiadro i mam wyj... jak pisze hehe  ;D
Nie no jaka napinka? Rozmawiamy sobie o poscie rekrutacyjnym, ktory raczyles wkleic na publiczne forum, a Tobie ta dyskusja sie nie podoba i chcialbys ja skonczyc, bo "jestem ze zjebanego ally, a ty palisz wiadro i jestes spoko".
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 19, 2014, 16:14:28 »


Rodzice, wiedzą, że ćpiesz jak są na zakupach?
pewpew

bazuuka514

  • Gość
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2014, 16:21:34 »
Nie no jaka napinka? Rozmawiamy sobie o poscie rekrutacyjnym, ktory raczyles wkleic na publiczne forum, a Tobie ta dyskusja sie nie podoba i chcialbys ja skonczyc, bo "jestem ze zjebanego ally, a ty palisz wiadro i jestes spoko".

ziomus nie bede rozmawial z kims kto nie jest zainteresowany wspołpracą czy ogarnięciem tematu dominacji molden heat elo  jak ktos ma poważne propozycje to walić do na szego dyplomaty "waldi waldi" albo ceo " Zymonx" żeby potem nie było płaczu że was na nas nie stać elo


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 19, 2014, 16:26:14 »
zero organizacji  i checi pomocy w planetary conquest

LOL.

Nikogo w Eve nie obchodzi Wasz lol-planetary conquest, bo to dla nas nie jest end-game. Serious business to są wojny w 0.0, które toczą się w kosmosie i mają przełożenie na dziesiątki tysięcy graczy, a nie jakaś gimbaza grająca w konsolowego shootera walcząc o jakieś kawałki planet o wartości słownie ZERO ISK.

ziomus nie bede rozmawial z kims kto nie jest zainteresowany ogarnięciem tematu dominacji molden heat elo

NIKT na tym forum nie jest zainteresowany Molden Heath, więc elo - tam są drzwi.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

bazuuka514

  • Gość
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 19, 2014, 16:42:36 »
dziadek zluzuj gra wymiata jak masz jakis problem to wejdz na nasz chat i zapodaj lepsze argumenty bo nie dociera do mnie twoja rozkimna o tym czym sie zajmujmy, na pewno wiecej napier.... niz wy  >:D a z pc  jest duza kasiora narazie przygotowujemy sie do zdobycia paru dystrytkow  i jak ccp da wiecej pary to i w wasze miejscówki uderzymy  8) wiec panowie bez napinki i zapraszamy do wspołpracy nasza nazwa korpa do czegos zobowiązuje a jest tym stworzenie najlepszej organizacji w tej grze elo

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 19, 2014, 16:57:13 »
[admin]To widzę buzi na dzień dobry sobie wszyscy nawzajem daliście, a teraz proszę ostudzić temperaturę rozmowy, albo jak to się ładnie mówi ściągniecie na siebie mój smoczy gniew[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 19, 2014, 17:11:17 »
Doom, ale serio... czy jako gracze Eve Online muszę czytać takie wypociny? Czy nie można tego wywalić do jakiegoś innego działu, żebym mógł do sobie ukryć i nigdy, nawet przypadkiem, tam nie zajrzeć?

Rozumiem, że dwie gry w jednym universe, ale to jest forum o Eve. I nie widzę zysku w tym, że zaroi się tu od "elo gości".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 19, 2014, 17:14:49 »
Doom, ale serio... czy jako gracze Eve Online muszę czytać takie wypociny? Czy nie można tego wywalić do jakiegoś innego działu, żebym mógł do sobie ukryć i nigdy, nawet przypadkiem, tam nie zajrzeć?

Rozumiem, że dwie gry w jednym universe, ale to jest forum o Eve. I nie widzę zysku w tym, że zaroi się tu od "elo gości".

calkowicie sie zgadzam.. zreszta koles to zwykly troll..

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 19, 2014, 17:17:20 »
Dust w tym momencie to gra niewarta świeczki, pograłem chwilkę i porównując do dowolnego shootera wypada mega blado.
Jakby była na PC to by szło pograć rundkę w czasie blob-fightów, ale w tym momencie gdy zagrać może tylko część ludzi i niestety forma gry (Free2Play) ściąga słabsze towarzystwo niż EVE  ;)

Poza tym mówienie, że gra w Dust'a wpływa na EvE może wywołać najwyżej uśmiech na twarzy :)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

bazuuka514

  • Gość
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2014, 17:22:28 »
Dust w tym momencie to gra niewarta świeczki, pograłem chwilkę i porównując do dowolnego shootera wypada mega blado.
Jakby była na PC to by szło pograć rundkę w czasie blob-fightów, ale w tym momencie gdy zagrać może tylko część ludzi i niestety forma gry (Free2Play) ściąga słabsze towarzystwo niż EVE  ;)

Poza tym mówienie, że gra w Dust'a wpływa na EvE może wywołać najwyżej uśmiech na twarzy :)

lol pogralem chwile, chwile to graja nooby, ta gra wciaga ale jak ma sie rozwinieta postac z fitem "proto"  i co najmniej 20 miliono sp wiec najpierw pograj pare miechow a potem sie wypowiedz, ja tez moge powiedziec pogralem w eve chwile i gra nie warta swieczki wiem o niej wszytko co trzeba ziom

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 19, 2014, 17:28:07 »
Doom, ale serio... czy jako gracze Eve Online muszę czytać takie wypociny? Czy nie można tego wywalić do jakiegoś innego działu, żebym mógł do sobie ukryć i nigdy, nawet przypadkiem, tam nie zajrzeć?

Rozumiem, że dwie gry w jednym universe, ale to jest forum o Eve. I nie widzę zysku w tym, że zaroi się tu od "elo gości".
Zasady forum są jasne odnośnie rekrutacji. Z drugiej strony jak autor tematu nie zbastuje to problem zniknie definitywnie i permanentnie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

bazuuka514

  • Gość
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 19, 2014, 17:35:45 »
mamy ponad 100 osób i wciąz dochodza nowi, tutaj tez pewnie zaglądają polacy ktorzy będą się chcieli przylączyć do zgranej ekipy jaką mamy wiec wyluzujcie troche

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 19, 2014, 17:41:37 »
Widzę, że nie do końca pojąłeś co chciałem Ci przekazać, tak więc spróbuję wytłumaczyć łopatologicznie.
Trochę już gier przerabiałem i biorąc pod uwagę mniej więcej taki sam okres czasu grania jaki poświęciłem DUST'owi, muszę powiedzieć, że spędzenie tego samego czasu w innej grze, na przykład grając w BFa4, 3 wspominam przyjemniej i bardziej przykuwa on uwagę zarówno jeżeli chodzi o gameplay jak i o grafikę (w sumie dla mnie rzecz drugorzędną).

Co do EVE to raczej na początku jest najbardziej interesująca, z biegiem czasu pojawia się pewien dyskomfort i znudzenie  :)
No chyba, że okazała się dla Ciebie za trudna, nie masz się czego wstydzić, to taki Filtr  ;)

A jak tam Wam idzie granie przeciwko Renegade Alliance lub Public Disorder?

http://dustboard.com/global/merc/TomyJunior_HooliganS :D
EDIT: właśnie zauważyłem:
Cytuj
Stawiamy sobie poprzeczke wysoko w Duscie jak i Eve online gdzie niedlugo bedziemy mogli udowodnić swoją wartość i dyktować warunki największym alliancom poprzez nasze liczby i rozpierdol na polu walki
HiHi  ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2014, 17:51:07 wysłana przez WhiteCat »
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 19, 2014, 17:54:46 »
Poza tym mówienie, że gra w Dust'a wpływa na EvE może wywołać najwyżej uśmiech na twarzy :)

To było wiadome na długo przed premierą DUST. Albo "Dust-Eve link" będzie bardzo ważny i wtedy ewentualna porażka DUST pociągnie za sobą na dno Eve, albo będzie on marginalny i wtedy gracze Eve nie będą poważnie traktować DUST. CCP wybrało bramkę numer 2, deal with it :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 19, 2014, 18:32:58 »
LOL.

Nikogo w Eve nie obchodzi Wasz lol-planetary conquest, bo to dla nas nie jest end-game. Serious business to są wojny w 0.0, które toczą się w kosmosie i mają przełożenie na dziesiątki tysięcy graczy, a nie jakaś gimbaza grająca w konsolowego shootera walcząc o jakieś kawałki planet o wartości słownie ZERO ISK.

NIKT na tym forum nie jest zainteresowany Molden Heath, więc elo - tam są drzwi.

To po co się udzielasz w tym wątku?

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 19, 2014, 19:11:16 »
To po co się udzielasz w tym wątku?

Zakładam, że po to aby uzmysłowić im:

a) Że Molden Heath to kropla w morzu jakim jest wszechświat EVE

b) Jest to (Molden Heath) NPC region, zlokalizowany w strefie FW zatem jakakolwiek lokalna "dominacja" w Duście na tym terenie sprowadza się do w sumie pierdołowatego bonusa dla jednej ze stron - Amarrów bądź Matarów i nijak nie zagraża interesom graczy z nullseca

c) Nikogo, ale to dosłownie nikogo w EVE nie interesuje kto aktualnie wygrywa cokolwiek jest do wygrania w Dust, bo patrz punkt b)

d) Aby, zgodnie z długą i szacowną tradycją tego forum, nabić posta w "obvious troll" topicu, co niniejszym czynię i ja ;D
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

tianan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mest monor
  • Korporacja: Tribal Liberation Force
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 19, 2014, 19:33:09 »
Nom i tu sie zgadzam z przedmówcą jako ze FW nie ma większego znaczenia w EVE zw wyjątkiem kiedy któreś ally chce sobie zrobić przerwę od EVE nie ma potrzeby jakiejkolwiek napinki na dusta bo grywalność i wygląd ma mierne nawet porównując do innych f2p  do tego większość graczy tutaj ma trochę powyżej 20 lat i gimnazjalne teksty rodem z osiedlowej bramy trochę dają po oczach. Więc może poziom dyskusji w górę albo flamewar dla wytrwałych( ukłony do moda)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 19, 2014, 20:08:09 »
Obawiam się, że nie macie racji. To nie jest troll, tylko najwyraźniej przedstawiciel współczesnej młodzieży gimnazjalnej, autentyczny "gimbus"...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 19, 2014, 20:18:43 »
Obawiam się, że nie macie racji. To nie jest troll, tylko najwyraźniej przedstawiciel współczesnej młodzieży gimnazjalnej, autentyczny "gimbus"...

Isen co by nie było. Dawno na centrali nie widzieliśmy żywego gimbusa. Trzeba poddać go ochronie bo szybko wyginie w ogniu krytyki ];)

tianan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mest monor
  • Korporacja: Tribal Liberation Force
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 19, 2014, 20:26:26 »
Raczej wytępić za wczasu bo się rozmnoży.

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 19, 2014, 20:49:03 »
szybko wyginie w ogniu krytyki ];)

Już jest w stanie agonialnym, zresztą mój kumpel "się przejechał " na tym korpie jak się dowiedział że większość jest w wieku gimnazjalnym, a ruscy w alliance jeszcze gorzej.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 19, 2014, 20:57:30 »
to chyba jednak trol :) kurwa - kto mówi takim językiem? a żeby tak pisać? jak to nie jest dla jaj to "i don't want to live on this planet anymore"

a tak btw - wpływ dusta jest żaden nie tylko na null secowe poważne wojenki. W FW dusta się też nie zauważa - to że czasem przesuną przejęcie jakiegoś systemu o 3-6 godzin? wszyscy mają to w dupie :)

edit: lol - to jednak nie trol :) cytat z ich stronki z działu faq:

"5. Jaki jest wybor broni?

Bron to glowny bodziec obrony, wiec jest udostepniony masywny przekroj roznych klas uzbrojenia jak i wyposazenia. Wyrozniamy trzy podstawowe: podreczna, lekka i ciezka. Zadnej z nich nie nalezy lekcewazyc, poniewaz wszystkie maja elastyczne modele oraz szereg mozliwosci."
Some Men Just Want to Watch the World Burn

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 19, 2014, 21:15:04 »
a nie jakaś gimbaza grająca w konsolowego shootera
O wyparaszam sobie, konsolowy shooter to było halo, black czy timesplitters, to jakies guwno jest.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 19, 2014, 22:09:35 »
O wyparaszam sobie, konsolowy shooter to było halo, black czy timesplitters, to jakies gÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓwno jest.

nie mogłem się powstrzymać w tym wątku o gimbazie :)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [XPLX] Made in Poland dyskusja
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 19, 2014, 22:12:26 »
Raczej wytępić za wczasu bo się rozmnoży.

Nie sądzę aby nam tu zalew gimbazy zagrażał. Nie wspominając naszego szanownego grona mniejszych czy większych troli ale mamy naszego Evil Admina w pogotowiu. A na Jego umiejętności w tej materii chyba nikt nie będzie narzekał?