Autor Wątek: Czy rząd rujnuje kraj?  (Przeczytany 223965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #490 dnia: Kwiecień 04, 2016, 10:01:33 »
Ale większość polityczna w sejmie... . Co czyni ich zależnymi od ziomków z wiejskiej.

Nie.
O tym czy jest się zależnym decyduje to jak wygląda sytuacja wybranego po wyborze. Akurat naciskać na sędziego TK jest wyjątkowo trudno. Pensje mają przyzwoite (plus to co zarabiają zazwyczaj na uczelniach). Pensje przyzwoite maja również po zakończeniu kadencji, jako że pozostają już do końca sędziami w spoczynku. Do tego immunitet, plus dyscyplinarki orzekana tylko przez samych sędziów TK. No i wreszcie długa, ale tylko jedna kadencja. Nie ma więc ryzyka, by sędzia orzekał tak, by przypodobać się temu, który potem będzie decydować o jego ewentualnym ponownych wyborze.
Jedyne ryzyko jakie pozostaje to takie, że wybór będzie dokonywany wśród ludzi, którzy na tyle mocno są związani ze swoim środowiskiem, że nawet po wyborze pozostaną względem niego lojalni, bez względu na krytykę swojej działalności (czyt. wybieranie sędziów spośród parlamentarzystów).
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #491 dnia: Kwiecień 04, 2016, 10:19:12 »

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #492 dnia: Kwiecień 04, 2016, 14:09:52 »
Zapomniałes jeszcze o fotce dwóch pań. Tej od krzyża razem z tą co za plecami "Bula" chodziła :D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #493 dnia: Kwiecień 04, 2016, 18:34:12 »
Nie.
O tym czy jest się zależnym decyduje to jak wygląda sytuacja wybranego po wyborze. Akurat naciskać na sędziego TK jest wyjątkowo trudno. Pensje mają przyzwoite (plus to co zarabiają zazwyczaj na uczelniach). Pensje przyzwoite maja również po zakończeniu kadencji, jako że pozostają już do końca sędziami w spoczynku.

Lol jaki argument. O sędziach i prokuratorach to pogadaj sobie z dowolnym policjantem który robi grubsze sprawy, zapewniam Cię że mógłby długo wymieniać. Kręciłeś nosem na powszechne wybory sędziego TK bo mogliby orzekać pod publikę, cieszę się że wybór przez polityków jest dla Ciebie przejrzysty i pozbawiony ryzyka orzekania na korzyść jednej czy drugiej opcji.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #494 dnia: Kwiecień 04, 2016, 20:02:54 »
Lol jaki argument.

prosty, a oczywisty. Tym bardziej, że TK to nie zwykły sąd, gdzie prasa zagląda tylko jak jest grubsza sprawa na wokandzie. Tam wszystko jest na talerzu i "z dupy" i "na zamówienie" wyrok wylądowałby od razu na tapecie. Tak jesli chodzi o sama doktrynę, co by sie mogli "zazdrośni" koledzy pisząc glosy powyzywać, jak i w prasie.

Cytuj
O sędziach i prokuratorach to pogadaj sobie z dowolnym policjantem który robi grubsze sprawy, zapewniam Cię że mógłby długo wymieniać.

Oczywiście. Tak samo jakbyś pogadał z sędziami i prokuratorami, co prowadzili grubsze sprawy, to tez mogliby powymieniać ile okazji na przyskrzynienie okazów z półświatka umknęło, bo policjanci wyikazali się skrajna niekompetencją. To tak na marginesie. Bo tu była mowa o podległości i możliwościach nacisku przez jedna władze na drugą. Nie korupcji w sadownictwie jako takim.

Cytuj
Kręciłeś nosem na powszechne wybory sędziego TK bo mogliby orzekać pod publikę, cieszę się że wybór przez polityków jest dla Ciebie przejrzysty i pozbawiony ryzyka orzekania na korzyść jednej czy drugiej opcji.

Tamto co pisałem jest na pierwszej stronie tego wątku tak btw. I tam wyraźnie zaznaczyłem, że to fatalny sposób wyboru sędziów (w drodze powszechnych wyborów) jesli połączymy to z powtarzalna kadencyjnością (że można być sędzia więcej niż jedna kadencję). Bo właśnie taka "wielokadencyjność" jest znakomitym sposobem na wywieranie nacisku na sędziego (każdego), bez względu na to, kto tego wyboru dokonuje.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #495 dnia: Kwiecień 06, 2016, 18:24:10 »
Lol jaki argument. O sędziach i prokuratorach to pogadaj sobie z dowolnym policjantem który robi grubsze sprawy, zapewniam Cię że mógłby długo wymieniać. Kręciłeś nosem na powszechne wybory sędziego TK bo mogliby orzekać pod publikę, cieszę się że wybór przez polityków jest dla Ciebie przejrzysty i pozbawiony ryzyka orzekania na korzyść jednej czy drugiej opcji.

LOL jaki argument. Wielkie mi autorytety, krawężniki z kompleksami, którzy pracują w wydziałach przestępczości gospodarczej, a nie rozróżniają spółki od spółdzielni.

Co do powszechnych wyborów sędziów to polecam lekturę choćby Grishama (np. "Apelacja"), jeśli nie chce Ci się czytać poważnych i nudnawych lektur na temat tego, jak patologicznym systemem jest sądownictwo w USA.

Sami specjaliści od prawa i konstytucji w tym kraju, tak jak od katastrof lotniczych, skoków narciarskich i piłki nożnej.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #496 dnia: Kwiecień 06, 2016, 22:31:54 »
LOL jaki argument. Wielkie mi autorytety, krawężniki z kompleksami, którzy pracują w wydziałach przestępczości gospodarczej, a nie rozróżniają spółki od spółdzielni.

Lol jaki argument. Wielkie autorytety wypuszczające za kaucją wystawionych na widelcu typów wyłudzających miliony poprzez zwroty vatu. Pierdoleni hipokryci.

I skąd ta żółć Isen? Nacisnąłem niechcący na jakiś bolący wrzód? Tak bardzo wzięci adwokaci w tym kraju nie lubią się z organem represji?

Wracając do rządu i rujnowania kraju to po ostatnich wydarzeniach rolniczo-kościelno-aborcyjnych widzę tylko dwie opcje:
Albo Jarek jest pierdolonym geniuszem, a cała reszta to banda pelikanów łykających każde ścierwo które im Jarek zrzuci z pańskiego stołu, albo Kukiz miał rację i to jedna i ta sama banda. No bo jak to inaczej nazwać gdy Jarek przepycha ustawę pokazującą faka wszystkim krusowcom z 2 metrami ziemi i na dobrą sprawę blokującą rozwój dużych gospodarstw rolnych, no chyba że handel ziemią odbywał się będzie za pośrednictwem kościoła.
Przypadkowo w tym samym czasie wypływa temat aborcji i oczywiście tego tematu uczepiły się wszystkie możliwe szmatławce w kraju, prl'owskie prawo nikogo nie obchodzi, ważne że zrobili ustawkę i pierdolnięta zawadzka wyszła z kościoła dając później popis u Mrozowskiego.
Albo oni współpracują, a Jarek odgrywa rolę złego policjanta, albo tak zwana opozycja to banda nic nie wartych ciot pozwalających grać sobą jak porządne kerbiry w czeluściach 0.0.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2016, 22:49:26 wysłana przez GlassCutter »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #497 dnia: Kwiecień 06, 2016, 23:02:49 »
A o prawie pogadamy wtedy gdy jako osoba posiadająca firmę zacznę być traktowany lepiej niż morderca. Mordercy winę trzeba udowodnić, mi nie. To ja muszę udowodnić swoją niewinność, a czy moje racje zostaną uznane zależy głównie od tego czy pani Krysia będzie miała dobry humor. Do tego prawo można cofać dowolnie wstecz, nawet jeśli wcześniejsze kontrole mówiły że jest git. A jak będę zbyt pyskaty to mi się zablokuje konta i dopierdoli permanentną kontrolę trwającą kilka lat. Można prawda? I wszystko w świetle prawa. Zabiliście już tak niejedną dużą firmę.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #498 dnia: Kwiecień 06, 2016, 23:26:07 »
Na szczęście nie jestem adwokatem. Nie, zupełnie mi nie nacisnąłeś na odcisk, z Policją mam do czynienia wyłącznie jako pokrzywdzony. I wrażenia mam takie, że do wydziałów gospodarczych wysłano tych inteligentów, którzy umieją liczyć do 10, a potem jest już tylko gorzej (oczywiście zdarzają się chwalebne wyjątki, ale to jak wszędzie).

Nie bardzo wiem o czym piszesz z tym mordercą, ale jak by Cię mieli zamknąć na 15 lat za (jak się domyślam) jakieś podatki, to daj znać, coś spróbujemy pomóc. :)

A co do polityki to zgadzam się, Zawadzka jest kretynką, temat aborcji wydaje się być taką kolorową piłeczką, jaką rzuca się psu jak chce się odwrócić jego uwagę od zabieranej michy z żarciem, ograniczenie obrotu ziemią jest skandalem. Poza tym wszyscy zdrowi.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #499 dnia: Kwiecień 11, 2016, 20:43:51 »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #500 dnia: Kwiecień 11, 2016, 21:52:19 »
Przykre. W mojej okolicy powstało kilka takich niedużych farm. Inwestorzy sporo milionów wpakowali w to i teraz wszystko stracą?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #501 dnia: Kwiecień 11, 2016, 22:33:10 »
Jacy inwestorzy? :) Farmy należą do Polenergia SA, w której przypadkowo większościowym udziałowcem jest Kulczyk Investments. Także ten :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #502 dnia: Kwiecień 12, 2016, 06:58:54 »
czyli ani biedny ani uczciwy "przedsiebiorca" to to nie byl. Ale faktem jest, ze to co sie u nas odpierdala z prawem oczywiscie lobbowanym pod biznes jakiegos chuja ubeka klasy sw pamieci kulczyk. Skutecznie zniecheca wielu inwestorow.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #503 dnia: Kwiecień 12, 2016, 12:23:16 »
czyli ani biedny ani uczciwy "przedsiebiorca" to to nie byl. Ale faktem jest, ze to co sie u nas odpierdala z prawem oczywiscie lobbowanym pod biznes jakiegos chuja ubeka klasy sw pamieci kulczyk. Skutecznie zniecheca wielu inwestorow.
Paradoksalnie to zachęca wielu inwestorów  :)

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka


[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #504 dnia: Kwiecień 12, 2016, 13:07:35 »
czyli ani biedny ani uczciwy "przedsiebiorca" to to nie byl. Ale faktem jest, ze to co sie u nas odpierdala z prawem oczywiscie lobbowanym pod biznes jakiegos chuja ubeka klasy sw pamieci kulczyk. Skutecznie zniecheca wielu inwestorow.

O dziwo większość silnych gospodarek świata opiera swój parlamentaryzm o lobbing. Szczytem jest np Szwecja gdzie prawo ekonomiczne tworzy się pod pracodawców i związki zawodowe. Nie do pomyślenia. Co do prywatnego bólu dupy, który wyczuwam w cytowanym post'cie się nie wypowiadam.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #505 dnia: Kwiecień 12, 2016, 14:26:45 »
Tak, a potem się na mieszkanie czeka jak u nas za złotych czasów komuny.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #506 dnia: Kwiecień 13, 2016, 07:12:16 »
O dziwo większość silnych gospodarek świata opiera swój parlamentaryzm o lobbing. Szczytem jest np Szwecja gdzie prawo ekonomiczne tworzy się pod pracodawców i związki zawodowe. Nie do pomyślenia. Co do prywatnego bólu dupy, który wyczuwam w cytowanym post'cie się nie wypowiadam.

Bo przeciez, kazda silna gospodarka byla budowana na postkomunistycznych fundamentach.,
No coz, czeka nas swietlana przyszlosc...
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #507 dnia: Kwiecień 13, 2016, 07:26:35 »
Nas akurat nie czeka.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka


FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #508 dnia: Kwiecień 13, 2016, 07:32:55 »
W Szwecji tworzy się prawo pod pracodawców i związki zawodowe a u nas pod jednego chuja który akurat trzyma z rządzącymi i tak PO pod Kulczyka a PIS pod Rydzyka ;)

I jeszcze teraz trąbią że gdyby nie chrzest to by polski nie było chuje j....e
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #509 dnia: Kwiecień 13, 2016, 09:48:00 »
Nas akurat nie czeka.

Tak jakby to zależało od tego kto akurat kradnie w Wawie. Póki nie trafi się miler zrywający kontrakt na rurociąg Polska-Norwegia to cała reszta to słodkie pierdolenie i nie ma tak naprawdę większego znaczenia. Intratne gałęzie gospodarki wszędzie są w rękach wąskich grup ludzi i nie ma na to wpływu. U nas to byli komuniści, na zachodzie pewnie te same rodziny co 200, 300 lat temu bo nikt tam nie zrobił czystek.

Widziałem że Ryszard wystawił już czerwone światło drogowe pisowi, bo światełko podobno to za mało :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #510 dnia: Kwiecień 13, 2016, 15:07:01 »
Tak jakby to zależało od tego kto akurat kradnie w Wawie. Póki nie trafi się miler zrywający kontrakt na rurociąg Polska-Norwegia to cała reszta to słodkie pierdolenie i nie ma tak naprawdę większego znaczenia. Intratne gałęzie gospodarki wszędzie są w rękach wąskich grup ludzi i nie ma na to wpływu. U nas to byli komuniści, na zachodzie pewnie te same rodziny co 200, 300 lat temu bo nikt tam nie zrobił czystek.

Widziałem że Ryszard wystawił już czerwone światło drogowe pisowi, bo światełko podobno to za mało :D
Dla mnie bez znaczenia. Lud wybrał, niech sie z tym pałuje. Ja sobie poradzę i z nimi i bez nich  :D.

Chociaz bez nich było spokojniej, widzę po swojej robocie.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #511 dnia: Kwiecień 13, 2016, 15:22:52 »
Chociaz bez nich było spokojniej, widzę po swojej robocie.

Jest tak samo jak było. Widzę po swojej robicie. Czyli prawda jest jak dupa, każdy ma własną.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #512 dnia: Kwiecień 13, 2016, 16:40:43 »
Jest tak samo jak było. Widzę po swojej robicie. Czyli prawda jest jak dupa, każdy ma własną.
To tylko pozazdrościć. Od trzech miesięcy intensywnie wymieniam lepy z bankami, ubezpieczalniami i skarbówą.

Najzabawnijsze pomysły mają urzędasy  :D

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #513 dnia: Kwiecień 13, 2016, 17:49:18 »
To tylko pozazdrościć. Od trzech miesięcy intensywnie wymieniam lepy z bankami, ubezpieczalniami i skarbówą.

Najzabawnijsze pomysły mają urzędasy  :D

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

Ty nie podskakuj skarbówce, im mniej są świadomi twojego istnienia tym lepiej :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #514 dnia: Kwiecień 14, 2016, 07:55:56 »
Ty nie podskakuj skarbówce, im mniej są świadomi twojego istnienia tym lepiej :P
Too late...

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka


Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #515 dnia: Maj 07, 2016, 13:07:37 »
Coś tu cicho. Więc start!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t24Ke4L7hGA[/youtube]

Mordujmy się!

[edyta]

Ja nadal uważam, że cały ten bajzel i zamieszanie to zwykły ból dupy ekipy, która miała wszystko przez 8 lat i nagle się obudziła z ręką w nocniku. Teraz używają wszystkich sił aby zniszczyć wroga. Szkoda tylko, że to my najbardziej na tym stracimy.

Nadal tak uważam. Chociaż nie spodziewałem się aż tak wielkiego bulu i akcji z tym związanych.
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #516 dnia: Maj 07, 2016, 13:11:53 »
Facepalm.

Filmik w stylu "mordo ty moja". Moze by miał wzięcie, w 2007 czy 2008 r. Pomijajac że przynajmniej większość podniesionych w nim zarzutów jest z dupy wzięta.

BTW. Tego policjanta, co pobił gościa na Marszu Niepodległości (nie wiem czy przypadkiem nie było nawet tak, że pobity nie był uczestnikiem tego marszu, a tylko przechodniem) sąd skazał na 1,5 roku w zawiasach plus 8 lat zakazu wykonywania zawodu policjanta, ochroniarza, detektywa, etc.) Razem z wpisem o karalności w KRK oznacza, że facet na lata się pożegnał z możliwością wykonywania praktycznie jakiegokolwiek zawodu, gdzie premiowałoby go uprzednie zatrudnienie w policji. Skazał go .... Łączewski. Ach ten niedobry Łaczewski, tak gnębił PiS i patryjotów.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2016, 16:43:14 wysłana przez Dux »
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #517 dnia: Maj 07, 2016, 18:08:07 »
Filmik w stylu "mordo ty moja". Moze by miał wzięcie, w 2007 czy 2008 r. Pomijajac że przynajmniej większość podniesionych w nim zarzutów jest z dupy wzięta.

2007/2008 to straszenie PiSem. 2016 to "dobra zmiana" za 4 lata będzie kto inny robił zmianę, albo nie będzie. Czas pokaże

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #518 dnia: Czerwiec 24, 2016, 06:38:00 »
No to panie i panowie Brexit stał się faktem. Naprawdę nie chcecie wiedzieć ile dziś złotówka jest warta. :-[

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #519 dnia: Czerwiec 24, 2016, 06:51:51 »
No to panie i panowie Brexit stał się faktem. Naprawdę nie chcecie wiedzieć ile dziś złotówka jest warta. :-[

Do funta? :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #520 dnia: Czerwiec 24, 2016, 10:06:07 »
No to panie i panowie Brexit stał się faktem. Naprawdę nie chcecie wiedzieć ile dziś złotówka jest warta. :-[

Wina Tuska czy Kaczystanu? :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Xeovar

  • Moderator
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #521 dnia: Czerwiec 24, 2016, 10:23:46 »
Wina Tuska czy Kaczystanu? :P

Hitlera. Ewentualnie Putina.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #522 dnia: Czerwiec 24, 2016, 10:47:50 »
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2016, 11:05:27 wysłana przez Zgudi »

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #523 dnia: Czerwiec 24, 2016, 16:03:13 »
ja widziałem osobiście jak polska włądza za różnych kadanci z premedytacją okradła ludzi na  14500000000 złotych, tyle mógł bym im udowodnić, boje się myśleć wogóle ile oni naprawdę ukradli, przeszedłem kilka spraw sądowych prawo w polsce to kpina, jak i większość ludzi w sądach dla mnie to trzeba było by ich wszystkich wymienić, a najlepiej zastosować kare śmierci bo  robią to z premedytacją na niekorzyść kraju i ludzi którzy ich wybrali, a sięga to tak dużych rozmiarów że dożywocie nie jest według mnie adekwatne, można czasem w telewizji coś zobaczyć, nie będę więcej pisał bo to jest straszne
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2016, 16:37:27 wysłana przez Dziobak »

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #524 dnia: Czerwiec 24, 2016, 16:20:08 »
Faktycznie, zamiast rozwijać to co już napisałeś lub pisać nowe, spróbuj najpierw to co napisałeś przetłumaczyć na polski. Może udałoby się do tego odnieść, kiedy byłoby to zrozumiałe.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P