Autor Wątek: Francuziki  (Przeczytany 13497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Francuziki
« dnia: Grudzień 01, 2010, 09:07:38 »
Przedwieczny.

Starakopara

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2010, 09:12:41 »
pewnie i tak najpierw na serwerze RUS się pojawią ;)

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2010, 12:14:53 »
Niech najpierw pancerz Amerykanskich poprawia.  >:(

Starakopara

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2010, 12:33:04 »
Niech najpierw pancerz Amerykanskich poprawia.  >:(

ale żeby znerfili czy dali boosta??? :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2010, 12:52:13 »
Żeby stan faktyczny zgadzał się z opisem ingame, mi wsio rybka czy zrobią update opisu, czy nerf armorka (podejzewam ze dla niektorych jednak będzia znaczenie mialo jak to zrobia), ale zeby miedzy opisem a pancerzem dało sie znak rowności postawic

PS
Niewiedzialem że francuzi mieli w WWII na tyle obszerny dzial sprzetu pancernego rzeby zamieszczać to w takiej grze :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2010, 12:54:18 »
No oczywiscie ze boosta.
Tak zeby zamiast rykoszetow hp im narastalo po trafieniu. :P
Wczoraj widzialem akcje gdzie t 29 mial doslownie 10 rykoszetow pod rzad od  tygrysa II i to od dystansu 300m do 3 strzalow z "przylozenia".  ???
Az zaluje ze nie moge tego Lee jakos przemeczyc.

Starakopara

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2010, 12:55:19 »
(...)
PS
Niewiedzialem że francuzi mieli w WWII na tyle obszerny dzial sprzetu pancernego rzeby zamieszczać to w takiej grze :P

większość to pewnie pojazdy prosto z deski kreślarskiej  :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2010, 12:59:34 »
W takim razie nie rozumiem czemu nie ma jeszcze brytoli w grze. Sami opracowali sporo ciekawego sprzetu + amerykański sprzet przerobiony / importowany / robiony na miejscu na licencji

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2010, 13:02:39 »
nie ma też skośnookich ryżojadów ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2010, 13:04:01 »
A oni ze swoimi samochodami bardzo_lekko pancernymi na gasienicach to niech sie zupełnie schowają :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2010, 13:24:17 »
niom, zastanawiam się jakie hardkory bedą japońskimi czołgami grać, chociaż masochistów w grach MMO nie brakuje  ;D

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2010, 13:53:26 »
niom, zastanawiam się jakie hardkory bedą japońskimi czołgami grać, chociaż masochistów w grach MMO nie brakuje  ;D

Długo nie pojeżdżą. Japońskie czołgi kończą się góra na Tier 2, jeśli nie Tier 1.  :P

Starakopara

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 01, 2010, 14:05:45 »
Długo nie pojeżdżą. Japońskie czołgi kończą się góra na Tier 2, jeśli nie Tier 1.  :P

no to w bitwach rekrutów zajaśnieje sztandar kwitnącej wiśni, tak jak było w przypadku drzewka " SZA"   <---hehe irony mode on  ;D

Gizmo79

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 01, 2010, 14:47:36 »
Japońskie drzewko będzie wypełnione prototypami, mieli ich kilka dość ciekawych nawet.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 02, 2010, 13:34:32 »
Wg podręcznika do Mein Panzer Francuzi mają 35 rodzajów czołgów (wliczając warianty, bez wariantów 17) i dwa TD, samojezdną haubicę 194mm i samojezdne działko plot 75mm.

Japończycy mają 28 wersji czołgów, głównie lekkich, 2 TD, jeden opancerzony miotacz ognia, dwie mobilne haubice i 3 mobilne plotki.

Nie jest z nimi tak źle :P
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2010, 13:46:43 »
A teraz dla odmiany poprosze o info na temat brytoli u których tylko ja po kilku latach od momentu jak czytałem literature o WWII jestem w stanie wymienic kilkanaście czolgów które walczyły przez cały okres wojny, a nie zostały zjechane na poczatku i miały przedstawicieli we wszystkich typach (chociaż jak pomyślę to nie przypominam sobie w tej chwili żadnego ich td... )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2010, 13:55:48 »
A teraz dla odmiany poprosze o info na temat brytoli u których tylko ja po kilku latach od momentu jak czytałem literature o WWII jestem w stanie wymienic kilkanaście czolgów które walczyły przez cały okres wojny, a nie zostały zjechane na poczatku i miały przedstawicieli we wszystkich typach (chociaż jak pomyślę to nie przypominam sobie w tej chwili żadnego ich td... )

brytyjczycy bedą mieli bardzo fajne szybkie cruise-tanki i równie ciekawe czołgi wsparcia piechoty na haubicach..

...i myślisz że Autorzy dadzą do ogrania wszystkie w darmowej becie zamiast mieć doskonały argument za pół roku do pozostania graczy w grze po resetach i comercial release ?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 02, 2010, 13:56:46 »
Naliczyłem ponad 70 wariantów. W pracy jestem nie mam jak się dokładniej wczytać :P
Przedwieczny.

Hellbright

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 02, 2010, 14:33:02 »
Brytole mieli szybkie i celne działa. Same czołgi miały w miarę dobry pancerz, tyle że troszkę powolne były. Spora część brytyjskiego sprzętu już jest- jako premiumy u sowietów lub usa wersje.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 02, 2010, 15:22:18 »
Wypraszam sobie. Chce wersje cherhila z haubicą a nie tym karabinkiem do zwalczania nieopancerzonych pojazdów to można bedzie go klasyfikowac jako ciężki  sprzęt, to co teraz rto parodia. Brakuje mi również Cruseidera którego parametry stoja w opozycji do tego co napisałeś o szybkości brytyjskich czołgów :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 02, 2010, 15:28:48 »
z tego co pamietam, to Crusadery miały straszliwie awaryjne silniki, w WoT musieli by dać dodatkowy współczynnik dla silnika: szansa na zapalenie się podczas jazdy 50%  :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 02, 2010, 15:41:01 »
Wystarczy że dadzą im z bazy ten ruski dopalacz :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 02, 2010, 15:42:44 »
Wystarczy że dadzą im z bazy ten ruski dopalacz :P


dopalaczom mówimy stanowcze "nie"  :P :P

Hellbright

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 02, 2010, 17:52:41 »
Wypraszam sobie. Chce wersje cherhila z haubicą a nie tym karabinkiem do zwalczania nieopancerzonych pojazdów to można bedzie go klasyfikowac jako ciężki  sprzęt, to co teraz rto parodia.
No ten Churchil co jest w grze to III wersja. Były też z 75,haubicą 95. Black Prince z kolei miał mieć 17to funtówkę.
Cytuj
Brakuje mi również Cruseidera którego parametry stoja w opozycji do tego co napisałeś o szybkości brytyjskich czołgów :P
Crusader ważył 20 ton, nawet jakby go rowerem napędzali, to byłby szybki ;)
Mi brakuje Cometa - 52km/h,17to funtówka, 76mm na przodzie i 100mm na wieży - całkiem niezły tire 6, może nawet 7. Challanger, czy Centurion to też fajne kawałki stali. W sumie szykują się całkiem miłe med tanki.
Niemniej wadą brytyjskich tanków będzie słaby silnik (czyli mimo szybkiej v max będą miały kiepskie osiągi) i pudełkowaty kadłub. Nie wiem też jak rozwiążą problem armaty mocniejszej od 17 - bo ta parametry ma porównywalne z długa 75 - czyli kiepski dmg, penetracja na 4. Mocniejsze wprowadzono chyba w latach '60,choć Conqueror z lat 55-58 ma 120mm.
Cytuj
z tego co pamietam, to Crusadery miały straszliwie awaryjne silniki, w WoT musieli by dać dodatkowy współczynnik dla silnika: szansa na zapalenie się podczas jazdy 50% 
Z silnikami do czołgów to ogólnie był problem, tylko sowieci mieli dobry - reszta co najwyżej przeciętne. Crusader działał na terenie Afryki, zapylenie na pewno nie pomagało.
Tak na marginesie szansa na pożar w WoT zależy od paliwa jakie ma silnik - tyle że główną przyczyną pożarów nie jest paliwo, tylko amunicja. Shermany przestały być Ronsonami po wprowadzeniu "mokrych" składów amunicji i przeniesieniu zasobników w mniej narażone na trafienie miejsce. A w WoT ja benzyniak, to pali się łatwiej niż diesel (czyli sowiet...) .

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 02, 2010, 18:18:39 »
Pozary fajne są :)
rozwalić IS-4 jednym strzałem z vk3001h na początku bitwy, a potem cytac wściekanie sie kierowcy na lokalu - pricles >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Hellbright

  • Gość
Odp: Francuziki
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 02, 2010, 20:26:45 »
W nowym paczu będzie jeszcze weselej z modułami. Układ hydrauliczny wieży też był mocno palny, ciekawe czy zmienią szanse na fajerwerki po trafieniu " w wieże".