Autor Wątek: Klo Underhill  (Przeczytany 2518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

klosiuu

  • Gość
Klo Underhill
« dnia: Kwiecień 15, 2005, 21:39:01 »
*portret bohatera: <---
*nick name: Klo Undrehill
*nacja: Francuzik
*korporacja: Bermuda Sybdrome
*data "urodzenia": 10.04.2005
*biografia: pocz?tki swojej kariery pilota sp?dzilam w -RAV- , skad po miei?cu sie wynios?em i pokona?em d?ug? i niebezpieczna droge do Solitude ( do tej pory wspominam przelot 30j bez BM haulerem wypchanym po brzegi moim doczesnym dobytkiem). W Oerse trafilem pod opieku?cze skrzyd?a PTF i jego charyzmatycznego CEO. Tam te? przeszed?em szko?? prze?ycia w 0,0. Niestey duch we mnie by? niespokojny i palce za babardzo sw?dzie?y do doprowadza?o do konfliktów z politycznym ("ten neutral wygladaj jak szpieg" :twisted:  :twisted:) Musze przyzna?, ?e PTF by?o bardzo dobrym korpem, pozna?em tam mase wspania?ych ludzi ale wszystko co dobre kiedys sie konczy. W pa?dzierniku razem z Lea i Wolve za?o?yli?my w?asnego corpa Irremabilis Unda. Pod ta bander? rozwino?em skrzyd?a jako bad Klo, niestety w wyniku masowej migracji graczy do WoW (sam te? pope?ni?em ten b??d) corp wymar?. Po powrocie z "bejowa" zaci?gno?em sie do BAS-3 gdzie do tej pory morduje, pale, corposow nie gwa?ce :P

Z Tym ostatnim zartowalem, Ci co mnie znaja wiedz?, ze sie brzydze przemoca i swoja du?a bark? m?cze wujka Velda.

Do zobaczenia w przestrzeni ...

*dodatkowy komentarz: PC5 ja tez dostane podziaka??  :twisted:  :twisted:

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Re: Klo Underhill
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2005, 06:25:56 »
Witamy  :)


Cytat: "klosiuu"

Aktualnie próbuje cos zarobic i zasypuje wszystkich na kanale pytaniami :/


Kazdy chyba na pocztku tak zaczynal  :roll:


Cytat: "klosiuu"

korporacja: Brak  


Zapraszam do NHUN  :roll:

klosiuu

  • Gość
Klo Underhill
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2006, 09:51:52 »
bio uaktualnione