Autor Wątek: EVE bez ts i venta - czyli SOON™  (Przeczytany 13045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LosBekoczoS

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« dnia: Maj 10, 2006, 20:12:09 »
http://www.eve-online.com/community/pr/E3_Voice.doc

Jesli dobrze zrozumiec co tworca mial na mysli tworzac tego DOC to SOON ™ bedziemy mieli voice comunication in game :D juz widze te sloooodziaksowe lagi :D

Jason Argonaut

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2006, 20:34:16 »
ale jaja, no to jest news >>> b?dzie si? dzia?o, oj b?dzie nareszcie si? dowiem jak ludziska po angielsku mówi?  :D
albo nie mówi?  :lol:

regis

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2006, 21:29:31 »
chryste panie... nieeeee
przeciez ten cluster to ledwo z gra chodzi, gdzie tu jeszcze miejce na voip

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2006, 01:03:30 »
Je?li zrobi? to tak jak zapowiadaj?... to... ja pierdole... ja nie wiem co :D czad!
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Praxelos

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2006, 01:39:27 »
Spokojnie panowie, ten voice comm bedzie na odmiennych serwerach niz Tranq... Nie musza obciazac clustera CCP do voica moze byc spokojnie inny cluster.

Ichneumon

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2006, 01:59:34 »
mogliby tak ?askawie napisac kiedy to dodadza ;]

Kamoris

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2006, 08:25:21 »
SOON

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2006, 10:38:00 »
Cytat: "Praxelos"
Spokojnie panowie, ten voice comm bedzie na odmiennych serwerach niz Tranq... Nie musza obciazac clustera CCP do voica moze byc spokojnie inny cluster.

Prawie si? zgadza.
Sam system voip mo?e by? na innym clusterze, ale jego funkcjonowanie b?dzie te? zale?ne od tego co dzieje si? na g?ównym. Uprawnienia, addressbook itp. Oczywi?cie b?d? to minimalne obci??enia wi?c mo?na w zasadzie je pomin??.
... to po choler? ja pis??? hrhr
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Asmodeus

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2006, 11:09:40 »
Prawde mowiac zadna roznica dla tych co juz uzywaja Venta czy TSa :)

Janooop

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2006, 11:15:19 »
Zobaczymy. Teraz jak u?ywa si? ts czy ven to zawsze mo?na mie? ze sob? kontakt nawet jak nie mo?emy wej?c na eve a takto musisz by? w grze aby pogada? :wink:

pticu

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 11, 2006, 12:24:30 »
Cytat: "ireul"
moze kiedys bedzie i video? wypas - kolesie w przepaskach na oku wrzeszczacy YARRR!!!  8)


no jak jeszcze wasze wordy bedzie wydac w evce, to sie potne... :twisted:

Asmodeus

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 11, 2006, 12:46:05 »
Powiem tak: jesli na localu beda mogli slyszec bedzie to chyba jedyny powod dla ktorego przeszedlbym na tego comma :)

Moje ulubione "Yarrr fucker!" kiedy koles 2h bawil sie mna w kotka i myszke rozbawilo pol gangu (na VT) :)

pc5

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 11, 2006, 22:57:32 »
Pomys?  ciekawy, zobaczymy jak im to wyjdzie. Zajeli by sie kuwa  np. naprawieniem dron moze a nie wymyslaniem nowych rzeczy.

Asmodeus

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 11, 2006, 23:52:58 »
Alez drony sa fajne teraz :)
Nie ma to jak robic misje z kumplem i zerknac, ze "cos za szybko spada mi armor" - a to drony kumpla chcialy sie przywitac :)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 12, 2006, 10:27:27 »
No, pomys? pierwsza klasa, jednak od razu mnie jedna rzecz tutaj martwi - brak mo?liwo?ci wyboru urz?dzenia, którego si? chce wykorzysta? do komunikacji - najpewniej b?dzie to to samo urz?dzenie co do normalnego d?wi?ku, a to z koleji mi praktycznie dyskwalifikuje takie rozwi?zanie. Ale, mo?e dodadz? tak? opcje, która raczej nie jest trudna do wykonania.

hallor

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 12, 2006, 10:41:58 »
No bo drona to taki watchdog - jak nie bedziesz glaskac to pierdyknie ;)

No moze troche bardziej trzeba je "glasknac" ;)

Kamoris

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2006, 10:45:01 »
Ta nastepnym razem beirz kielbase dla dron, jak podelci to rzuc jej zeby sie odczepila :P

Ellaine

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 12, 2006, 12:23:29 »
Dla mnie chat glosowy to przeklenstwo.
Moj main gracz ma kompleks na punkcie angielskiej wymowy a alt ma nieodpowiednia plec co wplywa na tembr glosu :(

hallor

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 12, 2006, 22:43:41 »
Kamoris: z watchdogiem niestety to nie jest tak - raz glaskniesz i musisz glaskac bez przerwy :P

Ellaine: to przecie (mam nadzieje) nie bedzie _obowiazkowe_ a _opcjonalne_ - ja teraz tez wchodze na venta od czasu do czasu jeno ale ma to duzo zalet. Tzn. jak sie gra "aktywnie" (czyli nie afk-leci gdziestam) w kilka osob. No i jest pretekst do nauki/szlifowania jezykow  (co - jakistam hiszpan bedzie lepiej po eng gadal od nas? ;) )


H.

Ellaine

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 12, 2006, 22:50:27 »
No, moi gracze beda cwiczyc :)

pc5

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 13, 2006, 11:21:32 »
Cytuj
Voice Integration. CCP is collaborating with Vivox to integrate a voice chat program into EVE Online. A user interface will show the various communication channels and which player within a channel is speaking. Players will also have moderator privileges to kick, mute, ban and un-ban other players, allowing greater control communication control, especially during combat. As an option provided to players and there will be a minimum monthly fee to per player to use. Timeline: 1st stage.


No jak?e by inaczej...
Polecam artyku? na temat Kali pod adresem : http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/setview/features/loadFeature/643/gameID/14/page/1

Asmodeus

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 13, 2006, 16:51:45 »
Komunikacja glosowa to PODSTAWA dobrego PvP. Bez tego NIE DA SIE po prostu grac - szczegolnie jak masz 15+ statkow w gangu.

A w ten sposob mozna wydawac rozkazy blyskawicznie. To, ze slabo mowimy po angielsku to nie problem - mi sie nie raz zdarzalo podczas mowienia po ingliszu puscic tekst po polsku: "ok, lets warp at pi?tna?cie and then kill em" - ale jesli ktos nie skumal (nie dziwie sie) to od razu pytal na ile - byl czas na poprawke (ale takie bledy u mnie sa zwiazane z tym, ze "mysle" dwujezykowo...).

Wiem, ze hiszpanie czy niemcy maja fatalny akcent i czasem BARDZO ciezko ich zrozumiec - ale podstawowa terminologie z gry znaja juz dobrze i potrafia wypowiedziec poprawnie :)

marioosh

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 29, 2006, 09:22:42 »
Nie wiem czy wiecie, ale na targach E3 s? przyznawane nagrody dla gier MMOG przyznawane przez serwis stratics zajmuj?cy si? tymi grami. W tym roku za innowacyjn? gr? zosta?o uznane EvE Online - i w?a?nie m.in. za bardzo czyst? barw? przy transmisjach g?osowych w grze. Skoro na E3 mieli ju? do testowania to pewnie nied?ugo si? pojawi w patchu.

szczegó?y: Golden Cogs

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 29, 2006, 09:52:21 »
Ech, ale skoro b?dzie p?atne to nie wszyscy bed? z tego korzysta?. A skoro nie wszyscy b?d? korzysta?, to odpada najwi?ksza zaleta tego systemu - czyli mo?liwo?? "pogadanki" z ka?dym na lokalu...
I w takim wypadku ja zostaje przy TSie.
A pojawi si? w Kali czyli we wrze?niu. Tak wynika przynajmniej z devblogów.
Przedwieczny.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 29, 2006, 11:44:17 »
Pomys? z p?aceniem za to prawd? mówi?c odstraszy wielu ludzi, którzy po porstu b?d? dalej korzysta? z TS czy Venta. Oczywiscie w grze jak to jest wtedy nie ma problemu z tworzeniem ekipy z +2 aliance, gdzie nie ma sie dostepu do wspolnego voice serva, jednak bez w?tpienia powinno by? to po prostu wliczone w obecn? cene. No chyba, ?e ta "minimalna op?ata" to b?dzie 0,5€ lub $ - sam se to wtedy wykupie, ale na a? takie "minimal fee" to raczej nie ma co liczy?.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 29, 2006, 11:50:34 »
Osiem do dziesi?ciu euro - taki jest planowany abonament przynajmniej na pocz?tku. Przy wykupieniu na 3 miesi?ce b?dzie to 5 euro/miesi?c. Tak podali devsi na E3 z zastrze?eniem, ?e nie jest to informacja oficjalna i ceny mog? si? zmieni? w obie strony.
Przedwieczny.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 29, 2006, 11:53:46 »
:D No to zróbmy zak?ad ile procent ludzi wykupi sobie co? co kosztuje ponad 50% op?aty miesi?cznej i mo?na mie? to sam za darmo :) Chyba tylko ameryka?ce i niemcy sobie to wykupi?, chocia? niemcy to s? zbyt oszcz?dni wi?c du?ej kasy na tym nie zrobi? :) Nic, pozostaje w takim razie dalej Vent i TS oraz ?wiadomo??, i? mamy takie cacko jak InternalVoiceComm w EVE :/

pticu

  • Gość
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 29, 2006, 12:00:16 »
o ile TS i VENT beda dalej darmowe nikt nie kupi opcji w eve za kase

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
EVE bez ts i venta - czyli SOON™
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 29, 2006, 12:05:35 »
Chyba nasza mentalno?? polityki pieni??nej domowego bud?etu troche nie pasuje do realiów CCP. I zapewne nei tylko nasza :)
W efekcie stanie sie to elitarnym narz?dziem dla bogatych ammarów na którze mimantarzy b?da patrze? z zazdro?ci? :) Ale, ?e nawet nie wszyscy bogacze to b?d? mieli to Ci którzy maj? nie b?d? mieli zbyt du?ej okazji na rozmowe tego typu wi?c sprzedadz? swoje nowo nabyte cacko guritasom i tyle b?dzie z nowo?ci ?wie?o sprowadzonych po z Jove Empire :)