Autor Wątek: C0ven Starcił Tytany  (Przeczytany 45091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 31, 2013, 13:33:19 »
Przesuwasz stateczkami (kwadracikami) w liniach prostych naciskasz przyciski i wooo doslownie czuje sie jakbym byl w kosmicznym statku. Juz nie bron tak zawziecie swojej ukochanej gry i spojrz troche trzezwo, sa lepsze gry pvp, ktore daja o wiele wiecej adrenaliny.

kiedys na jakims forum zapytalem gdzie to pro pvp jest i odpowiedz : Dekaron ? C9 ? Vindictus ? Aion ? a ja sobie mysle... wtf wrrong with this ppls latasz skosnookim cenzura  dzesz jape ajj ki jaaa uuu stekasz jak przy zatwardzeniu dostajesz w czache = ( zaliczasz glebe) respisz sie i lecisz na pole bitwy dobic goscia ktory ci sprzedal kose iscie epickie pvp mode dajacy mega content w grze . No ale tam jest "mechanika gry" a raczej grafika i duzo swiatelek efektow to co dzieci lubia najbardziej duze cyferki hitow i blokow jakie wasza postac generuje miodziooooo :D no nie zapominajmy o nowych tytulach w ktorych lataja nagie panny to juz sa next gen mmo .

btw Alice9 

"suicide w hiseku jest wyjątkiem ale to też trzeba być specyficznym rodzajem frajera aby się dać w ten sposób zabić."

uwierz mi ze jestes tym frajerem

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 31, 2013, 14:02:13 »
Zgodziłbym się z Tobą, gdybyś napisał, że są gry w których PVP sprawia więcej przyjemności. Wątpię czy istnieje gra w której PVP przynosi tyle adrenaliny co w EVE z prostej przyczyny - nie ma chyba drugiej takiej gry, gdzie przy ewentualnej porażce możesz stracić wszystko co przy sobie w danej chwili masz.
To znaczy, że co? Wrócisz jak będzie można statkiem sterować joystickiem :D Celowniczek i jazda kto ma lepsze oko? Poza tym Soul kurwa, ciężko opierać się na opinii kogoś kto chuj wie ile już nie gra. Wróć na miesiąc, dwa i wtedy powiedz jak się sprawy mają w porównaniu do tego co widziałeś odchodząc z gry - wtedy mogę Ci przybić piątaka i się zgodzić wzdłuż, i wszerz. W tej chwili pieprzenie, że PVP jest zjebane bo mechanika jest zjebana to po prostu... no, pieprzenie zwyczajnie.

Pisalem gdzie indziej, ze regularnie wracam do gry co jakis czas by zobaczyc co zmieniono. Swoja droga w EVE nie tracisz nic oprocz internetowego statku, wiec ten rodzaj adrenaliny jest taki sam jak adrenalina po dobrym meczu MOBA :). Prawdziwa niespotykana dawke daje mi paintball, tam to jest pvp :D :D :D. Niech ta zima idzie w cholere bo chcialbym postrzelac kulkami :). Przyjemnosc to rzecz wzgledna i tak jak gust nie dyskytuje sie o tym :). Nie ukrywam, ze chce gre gdzie moj starutenki Saitek X45 znow by sie przydal (Chrisie Robertsie daj mi nowego Wing Commandera :P)

kiedys na jakims forum zapytalem gdzie to pro pvp jest i odpowiedz : Dekaron ? C9 ? Vindictus ? Aion ?

Z mmo kazda gra moba bije EVE. Z mmorpg bez patrzenia na sandbox i sov war to chociazby guild wars mialo lepsze pvp. W eve tez sa wieksze numerki tylko podane w innej formie. Kwestia czy gracz potrafi to wykorzystac czy nie.

Hm... pvp jest dod dupy... pve do dupy... mechanika do dupy...
Ale dupa to fajna rzecz, co by nie mówić  ;D


Fajna fajna :)


mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 31, 2013, 14:08:03 »
zima w paintabala tez mozna postrzelac ale to szczegol bo cienkie bolki musza miec cieplo i wygodnie

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 31, 2013, 14:25:29 »
zima w paintabala tez mozna postrzelac ale to szczegol bo cienkie bolki musza miec cieplo i wygodnie

Mozna, ale sprzet nie lubi zimna i kulasy zle lataja :).

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 31, 2013, 14:28:05 »
EVE ma najlpesze, najglebsze i najbardziej rozbudowane pvp wsrod MMO. Mamy tu wszystko od niedzielnego pvp do wojny totalnej na poziomie aliansow/power blockow. Od solo do olbrzymich bitew. Od strzelania do statkow do szpiegostwa. Po drodze jeszcze jest wojna na markecie, awoxing, odcinanie logistyki, wojna psychologiczna, sov war i cokolwiek sobie jeszcze ktos wymysli.

Aby to jeszcze rozwinac highsec, lowsec i null roznia sie mechanika i tym co mozemy tam robic czasem w bardzo znaczacym stopniu. CCP zmienia ta mechanike ostatnio i moim zdaniem na plus. Juz nie trzeba bawic sie w wywalanie 1 sztuki amunicji w Empire, jesli chce sie z kims pojedynkowac. Wieksze jest tez ryzyko neutralnych rrepek, nadal mozna ale przy okazji latwiej w pysk dostac. Zmiany z killrightsami. Tego wszystkiego jest sporo i bedzie wiecej. A juz i bez tego nie mozna bylo znalezc niczego lepszego.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 31, 2013, 14:34:59 »
nic dodac nic ujac  Jan Morgenstern


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 31, 2013, 14:52:30 »
EVE ma najlpesze, najglebsze i najbardziej rozbudowane pvp wsrod MMO. Mamy tu wszystko od niedzielnego pvp do wojny totalnej na poziomie aliansow/power blockow. Od solo do olbrzymich bitew. Od strzelania do statkow do szpiegostwa. Po drodze jeszcze jest wojna na markecie, awoxing, odcinanie logistyki, wojna psychologiczna, sov war i cokolwiek sobie jeszcze ktos wymysli.

Aby to jeszcze rozwinac highsec, lowsec i null roznia sie mechanika i tym co mozemy tam robic czasem w bardzo znaczacym stopniu. CCP zmienia ta mechanike ostatnio i moim zdaniem na plus. Juz nie trzeba bawic sie w wywalanie 1 sztuki amunicji w Empire, jesli chce sie z kims pojedynkowac. Wieksze jest tez ryzyko neutralnych rrepek, nadal mozna ale przy okazji latwiej w pysk dostac. Zmiany z killrightsami. Tego wszystkiego jest sporo i bedzie wiecej. A juz i bez tego nie mozna bylo znalezc niczego lepszego.

Posrod mmo niestety nie ma, z mmorpg ma. Kazda gra moba bije EvE na glowe w jakosci pvp.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 31, 2013, 15:03:57 »
A to juz jest Twoja osobista opinia. Wg mnie jedyne co bije EVE to normalne gry w RL typu paintbal, itp. I to tylko dlatego,ze rywalizacja ma tam bardziej osobisty i realny wymiar.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 31, 2013, 15:14:37 »
kada gra moba ? jestes pewny ? podeslac ci jakis crap moba ?

counter strike > lol
dota > lol
counter strike > lol+ dota

pewno majac na mysli moba mowisz o lolu ?

owy lol ma 4 skile  <q/w/e/r albo 1/2/3/4> + 2 spele pro pvp ? tak tak wiem sa turnieje sa ratingi znajomi maja diament prof, graja w ligach  etc sam z nimi grywam mecze ale for fun i nie odbiegam skilem od nich zbyt wiele.

Ale jaki content ma tam pvp ? zadnego mam 1k wins + i co dalej ? gram mecz wygrywam/przegrywam dostaje rating badz go trace nie mowie ze nie ma emocji ze nie trzeba miec skila ale ogolnie jest to slabe.

ps wiekszosc czarow/skili/speli jak zwal tak zwal jakie sa w lolu sa zerzniete z wowa z tym ze w wowie masz na pasku 15-30 skili ktorych uzywasz + macra do nich i ja na swojej podstawie twierdze ze wow ma o wiele bardziej rozbudowane i zawansowane pvp niz w lolu.



Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 31, 2013, 15:17:18 »
bosh z kim tu rozmawiać - wesołych świąt panowie!
panie kocie - reprezentujemy zupełnie 2 rozne poziomy w eve i to bynajmniej ja nie reprezentuje tego niższego.
czy ty kretynie nie rozumiesz że podstawiliśmy wam tego frachta pozatym? czytać nie umiesz...
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 15:29:35 wysłana przez Alice9 »
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 31, 2013, 15:24:12 »
EVE ma najlpesze, najglebsze i najbardziej rozbudowane pvp wsrod MMO. Mamy tu wszystko od niedzielnego pvp do wojny totalnej na poziomie aliansow/power blockow. Od solo do olbrzymich bitew. Od strzelania do statkow do szpiegostwa. Po drodze jeszcze jest wojna na markecie, awoxing, odcinanie logistyki, wojna psychologiczna, sov war i cokolwiek sobie jeszcze ktos wymysli.

Aby to jeszcze rozwinac highsec, lowsec i null roznia sie mechanika i tym co mozemy tam robic czasem w bardzo znaczacym stopniu. CCP zmienia ta mechanike ostatnio i moim zdaniem na plus. Juz nie trzeba bawic sie w wywalanie 1 sztuki amunicji w Empire, jesli chce sie z kims pojedynkowac. Wieksze jest tez ryzyko neutralnych rrepek, nadal mozna ale przy okazji latwiej w pysk dostac. Zmiany z killrightsami. Tego wszystkiego jest sporo i bedzie wiecej. A juz i bez tego nie mozna bylo znalezc niczego lepszego.

Świetny post.

Dodałbym tylko, że zaletą Eve jest niezbalansowana rozgrywka PvP. Po latach spędzonych na graniu w różne FPS dostaję torsji na widok jakiegoś 10v10, bo musi być równo.

Jakbym chciał balansu, to bym grał w szachy. Eve jest nieprzewidywalna i to jest ogromny plus!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 31, 2013, 15:28:30 »
kada gra moba ? jestes pewny ? podeslac ci jakis crap moba ?

counter strike > lol
dota > lol
counter strike > lol+ dota

pewno majac na mysli moba mowisz o lolu ?

owy lol ma 4 skile  <q/w/e/r albo 1/2/3/4> + 2 spele pro pvp ? tak tak wiem sa turnieje sa ratingi znajomi maja diament prof, graja w ligach  etc sam z nimi grywam mecze ale for fun i nie odbiegam skilem od nich zbyt wiele.

Ale jaki content ma tam pvp ? zadnego mam 1k wins + i co dalej ? gram mecz wygrywam/przegrywam dostaje rating badz go trace nie mowie ze nie ma emocji ze nie trzeba miec skila ale ogolnie jest to slabe.

ps wiekszosc czarow/skili/speli jak zwal tak zwal jakie sa w lolu sa zerzniete z wowa z tym ze w wowie masz na pasku 15-30 skili ktorych uzywasz + macra do nich i ja na swojej podstawie twierdze ze wow ma o wiele bardziej rozbudowane i zawansowane pvp niz w lolu.

Jestes laikiem w temacie, dziekuje :). CS to fps, nie moba. Wow na sile byl pchany w strone pvp i e-sportu :).

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 31, 2013, 15:43:31 »
Wow na sile byl pchany w strone pvp i e-sportu :).

PvP != e-sport


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 31, 2013, 15:44:51 »
PvP != e-sport

Czytanie ze zrozumieniem sie klania. Hint literka I. Zreszta Eve ma zapedy na e-sport ostatnio :).

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 31, 2013, 16:13:11 »
bosh z kim tu rozmawiać - wesołych świąt panowie!
panie kocie - reprezentujemy zupełnie 2 rozne poziomy w eve i to bynajmniej ja nie reprezentuje tego niższego.
czy ty kretynie nie rozumiesz że podstawiliśmy wam tego frachta pozatym? czytać nie umiesz...

ja nie mowie o tamtym frachcie w low secu tylko o sucide w hi na frachty i twoim poscie apropo tego jakei to lamy padaja w hi frachtami rotfl

nie zapedzaj sie bo twa "madrosc" cie oslepia


Soulscream

eve to mmorpg  dales przyklad moba dlaczego ja nie moge dac przykladu mmofps badz fpsa ? jesli rozmowa nie toczy sie na plaszczyznie rodzaju gry a pvp i emocji oraz contentu pvp i skila ? zastanow sie przez chwile na powaznie :) gdyz twoj post przeczy temu co wyzej pisales.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 31, 2013, 16:22:46 »
Soulscream
eve to mmorpg  dales przyklad moba dlaczego ja nie moge dac przykladu mmofps badz fpsa ? jesli rozmowa nie toczy sie na plaszczyznie rodzaju gry a pvp i emocji oraz contentu pvp i skila ? zastanow sie przez chwile na powaznie :) gdyz twoj post przeczy temu co wyzej pisales.

Posrod mmo niestety nie ma, z mmorpg ma. Kazda gra moba bije EvE na glowe w jakosci pvp.

To jest ta roznica. Z mmorpg uznaje, ze ma najlepsze pvp chociaz bardzo blisko jest GW2 z World vs World vs World i mechanika oblezen. Z moba jest troszke inaczej bo wszystko jest balansowane w obrebie sztywnych zasad. W mmorpg nie jest tak latwo, ze wzgledu na ilosc potencjalnych osob (bitwa w Ammamake?)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 16:29:26 wysłana przez Soulscream »

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 31, 2013, 16:22:58 »
Posrod mmo niestety nie ma, z mmorpg ma. Kazda gra moba bije EvE na glowe w jakosci pvp.
A dla mnie taki np. BF3 może bić na głowę każdą mobę (chodź dla mnie BF3 to syf i żałuję nań wydanej kasy). Porównujesz dwa różne typy gier Soul :P.
Idąc dalej takim tokiem dyskutowania nie wiem po co w ogóle grasz/grałeś w EVE.
To tak jakbyś powiedział - PVP w EVE jest do dupy bo brakuje jej dynamizmu takiego np. Counter Strike'a.
No kurwa chłopie :P.

Edit: A poza tym nie wiem jak możesz porównywać mecze w mobach do PVP w EVE. Tam tracisz co najwyżej czas. Nie powiesz mi, że na widok truchlejącego shielda, armora i struktury w swoim drogim stateczku, na który się trochę zbierało człowiekowi nie zaczyna mocniej bić serce. Ja zawsze w takich sytuacjach kończę z mokrymi koszulkami pod pachami. Ale widocznie to moje niedoświadczenie :P.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 16:31:35 wysłana przez Yavax Zavro »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 31, 2013, 16:31:57 »
A dla mnie taki np. BF3 może bić na głowę każdą mobę (chodź dla mnie BF3 to syf i żałuję nań wydanej kasy). Porównujesz dwa różne typy gier Soul :P.
Idąc dalej takim tokiem dyskutowania nie wiem po co w ogóle grasz/grałeś w EVE.
To tak jakbyś powiedział - PVP w EVE jest do dupy bo brakuje jej dynamizmu takiego np. Counter Strike'a.
No kurwa chłopie :P.

Rozroznilem gatunki, podkreslam ze w jakosci pvp posrod mmorpg nie ma rownych. W gatunku mmo pod ktory swoja droga mozna nawet podciagnac World of Tanks nie jest juz tak rozowo.

Edit: A poza tym nie wiem jak możesz porównywać mecze w mobach do PVP w EVE. Tam tracisz co najwyżej czas. Nie powiesz mi, że na widok truchlejącego shielda, armora i struktury w swoim drogim stateczku, na który się trochę zbierało człowiekowi nie zaczyna mocniej bić serce. Ja zawsze w takich sytuacjach kończę z mokrymi koszulkami pod pachami. Ale widocznie to moje niedoświadczenie :P.

Po dobrych akcjach w innych grach tez mam mokry podkoszulek, Eve nie jest unikalne w dawaniu porzadnej dawki adrenaliny :).

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 31, 2013, 16:39:00 »
Po dobrych akcjach w innych grach tez mam mokry podkoszulek, Eve nie jest unikalne w dawaniu porzadnej dawki adrenaliny :).
Łeeee nuuuda :D. Mi nigdy LoL, DOTA 2, inne mmorpg (a grałem w wiele), fpsy i mmofpsy nie dawały tego co daje EVE. Tutaj tracisz coś więcej poza czasem i nerwami. Ale Ty widocznie jesteś pod tym względem mniej wymagający :).

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 31, 2013, 16:41:24 »
Łeeee nuuuda :D. Mi nigdy LoL, DOTA 2, inne mmorpg (a grałem w wiele), fpsy i mmofpsy nie dawały tego co daje EVE. Tutaj tracisz coś więcej poza czasem i nerwami. Ale Ty widocznie jesteś pod tym względem mniej wymagający :).

Nie nazwalbym tego mniej wymagajacym co bardziej otwartym, a czasu tracilem wiecej w EvE, kwestia gustu i tutaj konczy sie polemika :).

Phobeus

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 31, 2013, 21:53:59 »
nikogo w tej grze nie zabijesz jeśli nie będzie tego chciał.
To stwierdzenie jest jak najbardziej błędne :P

Odnośnie tych punktów, ja osobiście i ludzie z którymi gram, grałem odnosili wrażenia inne o 180 stopni. Co prawda PVP nie jest ideałem, ale uważam że jest najlepiej wykonane z pośród innych gier mmo. Jest nieprzewidywalne, każda sytuacja jest inna i nie da się tego zdefiniować/opodręcznikować. Nigdy nie widziałem żadnej ustawki w grze i raczej długo nie zobaczę. A wielu pvp-erów podejmuje ryzyko wiele razy każdego dnia i do końca nie wiedzą jaki będzie wynik bo jest mnóstwo czynników które mogą przeważyć na jedną lub drugą stronę. Mnie mechanika gry bardzo się podoba. Wymaga od gracza nie tylko wiedzy, ale także szybkości reagowania i dobrej zręczności w manewrowaniu statkiem.
ESENCJA!

EDIT: tak, kurka, jestem pijany, ale wiem co dobre!

Edit 2:

w EVE nie tracisz nic oprocz internetowego statku, wiec ten rodzaj adrenaliny jest taki sam jak adrenalina po dobrym meczu MOBA :)
Grałem w Eve i sławetnego LoL'a. Jednoznacznie twierdzę, że najbardziej ręce telepotały mi, kiedy pierwszy raz leciałem przez lowsec w indyku z całym majątkiem na pokładzie, uciekając przy tym pirackiemu gatecampowi, niż wygrywając nawet najbardziej zacięty mecz, gdzie przeciwna drużyna finezyjnie broniła samego nexusa przez kilkanaście minut. I nie, nie mam epilepsji.

Edit 3:

Dobra, Soulscream, lecąc przez low z prawie całym dobytkiem na karku byłem noobem. Mimo wszystko, poleć sobie solo w null. Jak Cię intel namierzy i puści psy z kagańca, to pvp w innych grach może się schować.

Edit 4:
zima w paintabala tez mozna postrzelac ale to szczegol bo cienkie bolki musza miec cieplo i wygodnie
W tym momencie nie jadąc po nikim - czysta prowda.

Edit 5:

Mozna, ale sprzet nie lubi zimna i kulasy zle lataja :).
W przypadku paintaballa to tyż prowda, ale mniejsza z tym.

Edit 6:

EVE ma najlpesze, najglebsze i najbardziej rozbudowane pvp wsrod MMO. Mamy tu wszystko od niedzielnego pvp do wojny totalnej na poziomie aliansow/power blockow. Od solo do olbrzymich bitew. Od strzelania do statkow do szpiegostwa. Po drodze jeszcze jest wojna na markecie, awoxing, odcinanie logistyki, wojna psychologiczna, sov war i cokolwiek sobie jeszcze ktos wymysli.

Aby to jeszcze rozwinac highsec, lowsec i null roznia sie mechanika i tym co mozemy tam robic czasem w bardzo znaczacym stopniu. CCP zmienia ta mechanike ostatnio i moim zdaniem na plus. Juz nie trzeba bawic sie w wywalanie 1 sztuki amunicji w Empire, jesli chce sie z kims pojedynkowac. Wieksze jest tez ryzyko neutralnych rrepek, nadal mozna ale przy okazji latwiej w pysk dostac. Zmiany z killrightsami. Tego wszystkiego jest sporo i bedzie wiecej. A juz i bez tego nie mozna bylo znalezc niczego lepszego.
Lepiej bym tego nie ujął, stary.

Edit 7:
Posrod mmo niestety nie ma, z mmorpg ma. Kazda gra moba bije EvE na glowe w jakosci pvp.
Z tego co piszesz wniosek jest jeden: nie czerpiesz w pelni z pvp, ktore oferuje eve. Lec solo do null w czyms drogim i efektywnym zarazem,  i tam staraj sie dobrac ofiare. Jesli jestes doswiadczonym graczem, to gwarantuje Ci, ze bedzie to przygoda zycia jesli chodzi o gry komputerowe.

Edit 8:
Wesolego Alleluja, ide spac. Jutro poczytam com napisał, mam nadzieje ze sie nie usmieje!
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 22:57:30 wysłana przez Phobeus »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 31, 2013, 23:09:19 »
Edit 2:
Grałem w Eve i sławetnego LoL'a. Jednoznacznie twierdzę, że najbardziej ręce telepotały mi, kiedy pierwszy raz leciałem przez lowsec w indyku z całym majątkiem na pokładzie, uciekając przy tym pirackiemu gatecampowi, niż wygrywając nawet najbardziej zacięty mecz, gdzie przeciwna drużyna finezyjnie broniła samego nexusa przez kilkanaście minut. I nie, nie mam epilepsji.

Kwestia gustu, ja lubie intensywne rozgrywki w lolu jak skill graczy jest wysoki. Mam podobny poziom adrenaliny, nie mierze innych ludzi swoimi doznaniami.

Cytuj
Edit 7:Z tego co piszesz wniosek jest jeden: nie czerpiesz w pelni z pvp, ktore oferuje eve. Lec solo do null w czyms drogim i efektywnym zarazem,  i tam staraj sie dobrac ofiare. Jesli jestes doswiadczonym graczem, to gwarantuje Ci, ze bedzie to przygoda zycia jesli chodzi o gry komputerowe.

Czerpalem duzo, latalem wypasionymi macharielami tez, kwestia podejscia kto ile ma kasy. Ja mialem w EvE duzo. Stara dobra zasada nie lataj tym na co Cie nie stac. Na solo tez nie moglem narzekac. Zylem w esoterii, bylem tam Panem i wladca w pewnym momencie i bylo ciekawie. Robilo sie rozne rzeczy, ale sov warfare mnie najbardziej krecilo w EvE i przy obecnej mechanice za chuja nie zamierzam grac w EvE. Chociaz i tak pewno wlacze jak wyjdzie nowy dodatek by popatrzyc to tu i tam.

Phobeus

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 31, 2013, 23:28:11 »
@Soulscream: czyli wymęczyłeś temat i jesteś weteranem. Kurka, szczerze, nie zazdroszczę.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 01, 2013, 00:53:53 »
@Soulscream: czyli wymęczyłeś temat i jesteś weteranem. Kurka, szczerze, nie zazdroszczę.

Powiedzmy, w EvE trzymali mnie ludzie glownie. Bez nich duzo nudniej :).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 01, 2013, 01:24:24 »
@Soulscream: czyli wymęczyłeś temat i jesteś weteranem. Kurka, szczerze, nie zazdroszczę.

Tak, Soulcream jest weteranem racenia i tankowania posow :) Tez nie zazdroszcze

panie kocie - reprezentujemy zupełnie 2 rozne poziomy w eve
Tu sie akurat zgodze :)

ty kretynie
lol :)

nie rozumiesz że podstawiliśmy wam tego frachta pozatym? czytać nie umiesz...
Ostatnio zabijamy codziennie tyle frachtow, ze nie mozesz miec do mnie pretensji, ze akurat TWOJEGO nie odnotowalem... Jezeli faktycznie sie podlozyles, to pozazdroscic fantazji

Jesteś niewiele znaczącym haterem/szczekaczem/pieniaczem/etc i " to co piszesz nie ma żadnego znaczenia, ani żadnego związku z rzeczywistością" i nikogo to nie obchodzi ;D
A jednak z uporem maniaka wciąż piszesz  :P
A ty z uporem maniaka wciaz to czytasz  i komentujesz :P To byl w zalozeniu topic informacyjny o tytanach covenu, napisany DLA LUDZI, KTORYCH TO INTERESUJE I GRAJA W TA GRE. Wiadomym jednak bylo, ze sie do niego roznego rodzaju obszczekiwacze i niegrajacy haterzy poprzyklejaja, tak jak przyklejaja sie do kazdego tematu, w ktorym mozna bezkarnie nasikac na coven i poonanizowac sie swoja anonimowoscia. Przyzwyczailem sie. Tytany szczesliwie do nas wrocily, zlodziej dostal bana. Tych co zwykle komentatorow jak zwykle boli dupa, bo coven nadal istnieje wbrew ich oczekiwaniom, i ma sie dobrze.  Ratlerki jak zwykle ujadaja, a karawana jedzie dalej :) Pozdrawiam, i do zobaczenia w nastepnym topicu o covenie o/

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 01, 2013, 02:19:42 »
czy ty kretynie nie rozumiesz że podstawiliśmy wam tego frachta pozatym? czytać nie umiesz...

my, kretyni na poczatku podejrzewalismy Hiddena ze nam, glupkom zasponsorowal frachta jako rozgrzewkę na faction night. Ale okazuje się, ze nie byl taki wspanialomyslny, choc logicznie taki krok daloby sie uzasadnic. Zrobil to jakis inny osiol, by moc publicznie biczowac sie przed kilkunastoma osobami na tym forum. Dobra robota stary! Mam nadzieje, ze Twoja zona trzyma kase w domu krotko.  :D

@ Soulscream - gralem w Gw2 w WvWvW z najlepszymi gildiami na tej planecie na EU i US serwerach. I powiem Ci szczerze, ze ludzi ktorzy zaczeli ze mna gre we wrzesniu w styczniu juz nie bylo. Takie to najfajniejsze pvp pod sloncem. Gw2 jest w mega dolku teraz. I raczej to bedzie rownia pochyla niz cos godnego uwagi. Taka gierka dla niedzielanych Januszy.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 01, 2013, 08:39:24 »
my, kretyni na poczatku podejrzewalismy Hiddena ze nam, glupkom zasponsorowal frachta jako rozgrzewkę na faction night. Ale okazuje się, ze nie byl taki wspanialomyslny, choc logicznie taki krok daloby sie uzasadnic. Zrobil to jakis inny osiol, by moc publicznie biczowac sie przed kilkunastoma osobami na tym forum. Dobra robota stary!

Biorąc pod uwagę ile pamięta z tamtej sytuacji, śmiem twierdzić, że chłop nie był zadnym sponsorem, tylko sobie teraz zmyśla :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 01, 2013, 11:32:08 »
@ Soulscream - gralem w Gw2 w WvWvW z najlepszymi gildiami na tej planecie na EU i US serwerach. I powiem Ci szczerze, ze ludzi ktorzy zaczeli ze mna gre we wrzesniu w styczniu juz nie bylo. Takie to najfajniejsze pvp pod sloncem. Gw2 jest w mega dolku teraz. I raczej to bedzie rownia pochyla niz cos godnego uwagi. Taka gierka dla niedzielanych Januszy.

O wieszcz sie znalazl, a wiesz to samo mowili o GW1 jak wyszlo. Gra ktora nie ma abonamentu jakos tak szybko sie nie pochyli tak jak np swtor. Ba nawet polityka anet jest taka, ze masz grac dopoki Ci sie nie znudzi. Wrocisz za kilka miesiecy by sprawdzic co zmieniono i z tego co czytam to tak jest heh.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2013, 12:18:52 wysłana przez Soulscream »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 01, 2013, 11:55:05 »
Wy tu gadu gadu pierdu pierdu a ja czekam na Neverwinter Night Online ];p

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 01, 2013, 17:32:55 »
Biorąc pod uwagę ile pamięta z tamtej sytuacji, śmiem twierdzić, że chłop nie był zadnym sponsorem, tylko sobie teraz zmyśla :)

Ten fracht pilotował koleś z jego korpa. To jedyne co wiemy.

@ Soulscream - marketingowy bullshit Anetu znam i nie musisz nas nim karmić. Nie wrócę do Gw2, bo nie ma po co.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 01, 2013, 20:32:33 »
@ Soulscream - marketingowy bullshit Anetu znam i nie musisz nas nim karmić. Nie wrócę do Gw2, bo nie ma po co.

Ty nie, ale bazylion innych prawdopodobnie tak. Tak samo jak wracalo do GW1. Ja wracalem co kilka miesiecy i robie to samo z GW2. Nie jestes wyrocznia.

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 02, 2013, 03:59:26 »


i jeszcze bo raczej nie wszyscy załapali - co robi fracht na moim awatarze. na ostatnim fraction najt zabiliście frachta - oj ale była podnieta pały w sufit warp 150au - prawdziwy polew to my mieliśmy z was - słuchając tego. Było epicko panowie.
musiałem warpa zatrzymać bo nikt mnie nie spunktował czekali wszyscy az skocze a jakiś kolo dał mi weba - odleciał bym na stacje i tyle by wyszło z misternego planu - potem siedzenie w cloaku zebyscie dolecieli i sie napewno zalapali - god pro pvp pany.

cool story BRO :D ?

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 02, 2013, 07:32:00 »
trzeba popracowac jeszcze nad scenariuszem bo historia jest tak nieprawdopodobna jak zamach smoleński i ludzie oświeceni nie wierzą...  :(
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 02, 2013, 07:57:11 »
A mnie zaciekawił bardzo ten fragment:
"...co robi fracht na moim awatarze. na ostatnim fraction najt zabiliście frachta... potem siedzenie w cloaku zebyscie dolecieli i sie napewno zalapali - god pro pvp pany."

Fracht ze slotem na modułek? Gdzie można kupić takie cudeńko?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: C0ven Starcił Tytany
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 02, 2013, 11:05:20 »
Bo on wsiadł pewnie w frachta, wyleciał w przestrzeń na 5 sekund, spierdolił szybko żeby się przesiąść w klokera i się z podniecenia pocąc patrzał czy w systemie nie zaroiło się od tropicieli.
Swoją drogą to, że dopiero teraz ktoś zauważył taki błąd, świadczy o tym ilu ludzi czyta posty tego obszczekańca.