Autor Wątek: Pytanie odnośnie płatności  (Przeczytany 2028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gh0stt

  • Gość
Pytanie odnośnie płatności
« dnia: Listopad 23, 2010, 20:59:09 »
Witam,Jestem nowy na forum i zaciekawiła mnie w/w gra,ale chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość by opłacić grę OD SAMEGO POCZĄTKU walutą w grze ? a jeśli nie to ile byłoby trzeba farmić, by płacić regularnie ?

Pozdrawiam ;-)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Pytanie odnośnie płatności
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2010, 21:17:22 »
Witam,Jestem nowy na forum i zaciekawiła mnie w/w gra,ale chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość by opłacić grę OD SAMEGO POCZĄTKU walutą w grze ? a jeśli nie to ile byłoby trzeba farmić, by płacić regularnie ?

Pozdrawiam ;-)

Od samego startu to nie opłacisz bo nie masz ISKów (kasy z gry). Chyba, że Ci ktoś znajomy/zaprzyjaźniony czy bezkrytycznie ufny  ;D ;D kredytu udzieli.
A dalej....zależy od szczęścia, nosa i 100innych spraw. Jak będziesz miał trochę szczęścia, dużo czasu na grę i trochę farta to 2 miesiąc da się już opłacić za kasę zarobioną w ciągu pierwszego miesiąca. Ale...gwarancji nie ma, że Ci się uda.

Ellaine

  • Gość
Odp: Pytanie odnośnie płatności
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2010, 00:26:31 »
Są 3 opcje:
1. ktoś Ci daje / pożycza
2. masz mnóstwo czasu, anielską cierpliwość i farmisz swoim noobowym statkiem jak dziki wół przez 21 dni triala
3. jesteś geniuszem handlu, zdolnym oszustem albo coś w tym rodzaju

AreQ

  • Gość
Odp: Pytanie odnośnie płatności
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2010, 13:22:09 »
Mnie się udało wyfarmić plexa numer za miesiąc numer 2 (więc 51 dni gry mi to zajęło mniej więcej, troszkę mniej), pierwszy miech po trialu to był kod, później plexy już. Nie ukrywam że miałem sporo czasu na grę. I część kasy to były inne wydatki na skile, statki PVP, fity itd.
Więc na bazie własnych doświadczeń zależnie od czasu na grę jeśli nie liczysz na pożyczkę od kogoś przygotuj się na 1wszy miesiąc bądź dwa za normalna kasę.

Odnośnie tego co Albi napisał - bardziej gdybanie niż doświadczenia:
Co do punktu 2giego to możliwe ale okropnie trudne i wymagające, i wydaje się mi prawie niemożliwe, prawie oczywiście robi różnicę ;-), jesli nie będziesz grał 15h dziennie, zakładając też brak jakichś pożyczek od innych. Ale mogę się mylić.
ad 3 to na handel żeby miał sens trzeba mieć kasę na start (wraca temat pożyczki), albo od początku zacząć po woli i coraz więcej zarabiać. Tyle tylko żeby ogarnąć Eve+ handel od początku to okropnie ciężkie dla nowego gracza, żeby wiedzieć czym i jak handlować, do tego dochodzi kwestia skili do handlu.

Przy okazji mowy o pożyczkach, gdzie można się dowiedzieć - przeczytać - jak dokładnie działa opcja loan w kontraktach? W sensie jakie jest zabezpieczenie (nie chodzi mi o samą opcję collateral bo o niej wiem, ale mechanikę za tym stojącą) odzyskania kasy w przypadki jeśli user np nie odda bo nie!, nie odda bo nie ma tyle na końcie, albo przestał grać? O ile takowe w ogóle istnieje co wydaje mi się mogło by być nadużywane do "zarabiania" kasy. (Kilka kont, pożyczenie od innego, przelanie, oryginalne konto dostaje kasę którą pożyczyło + collateral, czysty zysk ;-) )