Autor Wątek: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?  (Przeczytany 8508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SpaceJockey

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« dnia: Październik 06, 2019, 16:28:41 »
Witam, zachciało mi się statku Hydra(specjalna edycja CovertOPS) i utknąłem ponieważ nie można kupić bluepirnt-a na rynku i jak sądzę trzeba go innym sposobem wykonać...

Na screen-ie widać że częściowo rozwikłałem zagadkę iż trzeba specjalnej stacji i surowców do rozpoczęcia, ale gdzie te surowce się umieszcza aby cała ta machineria ruszyła ?

W "Inventory" widnieje "Deliveries hangar" ale nie mogę rzeczy do niego przenieść i nie wiem czy jest on istotny w całym sekrecie ;)

Nie wiem czy czasem nie potrzebuję skilli  wytrenować odpowiednich po których automatycznie wszystko się odblokuje i będę mógł produkować.

Proszę o jakąś wskazówkę, pomoc ..Pozdrawiam :)

https://zapodaj.net/a7466094e2e57.png.html

Phunas

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Phunas
  • Korporacja: WILD5
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2019, 16:48:04 »
Hydra to nagroda za AT, więc o ile nie masz jakichś... XY* b i odpowiednich znajomości to możesz sobie o nim tylko pomarzyć.

EDIT: moje szacunki co do wyceny są zdeka suabe, nie spadł jeszcze ani jeden + to nagroda za ostatnie (hyhy) AT więc trzeba by popytac na dzielni, sam osobiście ofert jeszcze nie widziałem.

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2019, 16:54:27 wysłana przez Phunas »

SpaceJockey

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2019, 17:59:59 »
Myślałem że ta gra jest bardziej rozbudowana, zawiodłem się.

Phunas

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Phunas
  • Korporacja: WILD5
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2019, 18:16:51 »
nie widzę związku pomiędzy unikalnością danego statku a rozbudowaniem gry  ;D

SpaceJockey

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2019, 18:45:35 »
Taki statek jeśli jest w grze powinien być dostępny ale trzeba się mocno napracować by zdobyć podstawowe bluepint-y. Reprezentuje on pewną rasę więc oni jakoś go wykonali, jeśli ta rasa jest w wojnie z innymi rasami też nie powinno być problemu. Trzeba tylko udać się na ich terytorium, przechwycić w całości statek i oddać go do analizy tzw. reverse engineering. Potrzebujesz znaleźć odpowiednia fabrykę, wytrenować skille, dostarczać odpowiednie surowce i opłacać testy bo nie zawsze pierwsze wyjdą pomyślnie. To nie są jakieś moje wymysły ponieważ te rzeczy robi się na co dzień w wielkich korporacjach w których pracują ludzie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2019, 20:43:16 »
Taki statek jeśli jest w grze powinien być dostępny ale trzeba się mocno napracować by zdobyć podstawowe bluepint-y. Reprezentuje on pewną rasę więc oni jakoś go wykonali, jeśli ta rasa jest w wojnie z innymi rasami też nie powinno być problemu.

Statki tego typu to nagroda za wygraną oficjalnego turnieju organizowanego raz do roku.
Uczestnictwo zazwyczaj kosztuje kosmiczną ilość isk w sprzęcie, ludzie trenują miesiącami, żeby dostać tytuł mistrza.

Stawką są właśnie unikatowe i elitarne statki, których ceny osiągają kosmiczny poziom. To taki złoty medal w olimpiadzie EvE. I tak jak napisał Phunas, problemem często nie są pieniądze, nawet w absurdalnej ilości, problemem jest to, że nikt nie chce tego sprzedać (tak, to ten poziom unikalności) ;)

A jak chcesz sobie do tego dopisać rolaplaya, to za każdym razem, gdy ktoś próbuje dostać się do bebechów statku, uruchamia alarm, na który przylatuje kapitan Bomba i rozpierdala wszystkich w drobny mak. Po kilku głośnych masakrach żadna dziupla w całej galaktyce nie chce się już tego podjąć.

Twój poziom lore osiągają tylko posiadówki z kolegami przy papierowych erpegach - gry komputerowe, przy całej swojej złożoności (nawet budowanej latami) nigdy.

EDIT:
To nie są jakieś moje wymysły ponieważ te rzeczy robi się na co dzień w wielkich korporacjach w których pracują ludzie.
Tak, właśnie dlatego rosjanie mogą bez problemu wydrukować sobie F-35 i Blackhawka :)
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2019, 20:51:07 wysłana przez Qlko1 »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 06, 2019, 22:19:35 »
Taki statek jeśli jest w grze powinien być dostępny ale trzeba się mocno napracować by zdobyć podstawowe bluepint-y. Reprezentuje on pewną rasę więc oni jakoś go wykonali, jeśli ta rasa jest w wojnie z innymi rasami też nie powinno być problemu. Trzeba tylko udać się na ich terytorium, przechwycić w całości statek i oddać go do analizy tzw. reverse engineering. Potrzebujesz znaleźć odpowiednia fabrykę, wytrenować skille, dostarczać odpowiednie surowce i opłacać testy bo nie zawsze pierwsze wyjdą pomyślnie. To nie są jakieś moje wymysły ponieważ te rzeczy robi się na co dzień w wielkich korporacjach w których pracują ludzie.

co do jednego masz racje, aby go zdobyć, trzeba się mocno napracować.
PS jak go już złapiesz... a jest to możliwe. to wołaj, też chętnie potestuje: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2019, 02:22:50 »
Taki statek jeśli jest w grze powinien być dostępny ale trzeba się mocno napracować by zdobyć podstawowe bluepint-y. Reprezentuje on pewną rasę więc oni jakoś go wykonali, jeśli ta rasa jest w wojnie z innymi rasami też nie powinno być problemu. Trzeba tylko udać się na ich terytorium, przechwycić w całości statek i oddać go do analizy tzw. reverse engineering. Potrzebujesz znaleźć odpowiednia fabrykę, wytrenować skille, dostarczać odpowiednie surowce i opłacać testy bo nie zawsze pierwsze wyjdą pomyślnie. To nie są jakieś moje wymysły ponieważ te rzeczy robi się na co dzień w wielkich korporacjach w których pracują ludzie.

chcesz robić reverse engineering i to wszystko o czym pisałeś - zainteresuj się produkcją t3 i wormholami.
gra jest przeogromna i jest w niej tyle że to co ludzie robią na codzień w korporacyjkach to jest dość śmieszne : p - można i 10 lat grać i na 100% będziesz miał braki w jakiś aspekcie eve.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 07, 2019, 11:22:23 »
Myślałem że ta gra jest bardziej rozbudowana, zawiodłem się.
To kasuj konto w grze i nara. Ta gra ma mnóstwo wad, ale zarzucanie jej małego contentu na podstawie niemożliwości produkowania jakiegoś statku jest tak samo sensowne jak mówienie, że wszyscy politycy w naszym kraju są prawdomównymi filantropami.

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2019, 15:05:28 »
tak samo sensowne jak mówienie, że wszyscy politycy w naszym kraju są prawdomównymi filantropami.

a nie są?
przeciez masz pińcet plus na bombelki, karasia zapytaj.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2019, 17:30:56 »
pińcet+ odbieram też w iskach.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2019, 10:05:48 »
Słyszałem, że Kamyk robi szkolenia z produkcji właśnie takich jak te (koszt coś ok 4B)

Kamyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kamyk
  • Korporacja: BWTF
  • Sojusz: GSF<3
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 08, 2019, 10:24:23 »
Jak najbardziej, szkolenia ze wszystkiego. Szkolenie ze skanowania jest w gratisie do każdego innego szkolenia.  Koszt ogółu to 4b bez dodatkowych kosztów. Przy w miarę szybkim opanowaniu sztuki omawianej na szkoleniach jest możliwość zmniejszenia opłaty do 3b. Kontakt tylko w grze, nick Kamyk. Pozdrawiam, coach Kamyk.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 08, 2019, 11:27:39 »
Po odbyciu szkolenia rekrut na to: "Ty h...ju Kamyk oszukałeś mnie, 3 dni siedziałem na tych jeb...nych wykładach i dalej nie mogę produkować tego statku!!!"

Kamyk na to: "Ale ja przecież obiecałem ci, że będę cię uczył produkować ten statek, a nie, że cię nauczę"  ;)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2019, 12:23:29 »
Kamyk oddawaj kase.
To ja mam w bio Dyrektor do spraw kerbirskich i pve/mining turtor.
Więc jakby wisisz mi kase, za niezgodne z zapisami licencji pobieranie opłat za szkolenia bez uiszczenia subskrypcji, uprawniającej do prowadzenia tychże szkoleń.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2019, 13:35:04 »
Kamyk nie ma kasy, dyrektoriat BWTF zajął jego wszytskie rachunki za machloje finansowe.

Kamyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kamyk
  • Korporacja: BWTF
  • Sojusz: GSF<3
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 08, 2019, 13:37:14 »
Ja musze opłacać BWTF, bo to jedyna korporacja która zgodziła się mnie przyjąć...

Jak tylko dostanę piniondze za szkolenie to odpale Ci 20 procent. Ok Karas?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Jak ustawić produkcję blueprint-a którego nie ma na rynku !?
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 08, 2019, 14:10:51 »
Także SpaceJockey zapisuj się na wykłady, bo Kamyk tyle jest winien wobec Karasia i BWTF, że nie wyrabia.