Autor Wątek: Tymczasem w tzw realnym swiecie.  (Przeczytany 3160 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Tymczasem w tzw realnym swiecie.
« dnia: Listopad 11, 2010, 18:17:18 »
Retailerzy obrażeni na Steama, stwierdzili, że nie będą wiecej sprzedawać gier ze Steamem (prawdopodobnie, żeby więcej ludzi kupowało gry bezpośrednio na Steamie).

http://www.mcvuk.com/news/41746/Retail-threatens-Steam-ban

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Tymczasem w tzw realnym swiecie.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2010, 18:55:03 »
Heh, ostatnią grą, którą kupiłem w "retailu" był Morrowind. No, po drodze jeszcze kilka tytułów ze "złotych kolekcji klasyki whatever" kupionych w supermarkecie za 15zł.

Steam rządzi.

amra

  • Gość
Odp: Tymczasem w tzw realnym swiecie.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2010, 19:01:22 »
Tez juz tylko z steam kupuje.  Dla mnie super rozwiazanie, w wersjach pudelkowych to zawsze nie moglem znalesc CD bo sie zapodzialo. I mam przynajmniej spokoj z tymi wszystkimi "fail antypirate" zabezpieczniami ktore nigdy nie potrafily znalesc orginalnego CD-ek w cd-romie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Tymczasem w tzw realnym swiecie.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2010, 19:57:16 »
a czy na steam nie sa gry drozsze? mam tylko doswiadczenie z civ v 50eur na steam vs 119zl mediamarkt

silvia

  • Gość
Odp: Tymczasem w tzw realnym swiecie.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2010, 02:30:17 »
Na steam gry sa w takiej samej cenie lub drozsze, lub jesli jest promocja to tansze :)

Steam'a lubie za to iz wszystko jest w jednym miejscu i to iz ma fajny komunikator ze znajomymi tbh.
Jesli przeczytacie tamten artykul to ci co sie pluja to nie sa wydawcy giery, ktorzy sprzedaja produkty na steamie, lecz serwisy podobne do steam'a. Najlepsze jest to iz sie odgrazaja tym iz przestana sprzedawac produkty wydawcow ktorzy sie nie pochamuja ze sprzedarza na steami'ie. LOL.