Autor Wątek: Playerki na których słuchamy muzyki poza domem jadąc na uczelnie czy do pracy.  (Przeczytany 5283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Ciekawi mnie na jakich playerkach słuchacie muzyki poza domem

Kiedyś miałem kilka komórek ale ... to nieporozumienie jeśli chodzi o odsłuch muzyki 2 lata temu spsuł mi się Laberg njoy a jak dobrze pujdzie dziś odkupie Sansa Fuze i ... ciekawi mnie co sami posiadacie ];)

Liczę na małą dyskusję na ten temat.

ps. Sansa Fuze to następca Sansa Clipa. Fuze jest odrobinkę większy od Clipa, który jest mniejszy od paczki zapałek a ma bardzo dobrą jakość dźwięku (znajomy ma więc miałem okazję nie raz przesłuchać) ];)

ps1. Tak SANSA Fuze wygląda dla niedowidzących podkreśliłem nazwę ];) http://www.letsgodigital.org/images/artikelen/48/sandisk-sansa-fuze.jpg
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2011, 23:47:59 wysłana przez Herezja »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
stara dobra nokia 9300 (tyle ze mi sie biedactwo ze starości rozsypuje), jedyna wada to strasznie duże zużycie słuchawek - te którym kabel nie urwie sie przy wtyczce po miesiącu użytkowania, zwykle padną ofiarą drapieżników w domu....

Swoją drogą co wy tu do choler z centrali kolejnego FB chcecie zrobić?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Shamoth

  • Yellow Koza
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trish Mase
  • Korporacja: Republic Military School
Ja tam od... nie pamiętam kiedy używam Pentagrama Vanquish Volt 8GB.
Ma w sobie sporo a i tak używam tylko radia i playera i w sumie może 2GB tylko mam zawalone a pamięć playera można jeszcze rozbudować kartą SD.
Średnio dziennie słucham po 4h i ładuje go może raz na miesiąc.
Słuch podobno mam drewniany ale różnica między stockowymi słuchawkami - zresztą nie takimi złymi - a sennheiser'ami CXL300II jest dla mnie odczuwalna.
Jak by się ktoś skusił to od razu zasysać najnowszy firmware, poprawia to i owo, szczególnie ergonomię.
...intrygujący jak łechtaczka w miejscu pępka...

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Sony CDX-GTcośtam - niespecjalny sprzęt, ale na wyposażeniu auta służbowego więc nie będę narzekał :P Port USB, do którego można podłączyć pendrive'a pełnego mp3 = win

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Pentagram jako firma to w 90% klony zwykle nie udolne innych playerów renomowanych firm. Czasami wychodzą im niezłe ale ... w większości są jedynie poślednie.
To taki Firmowy No Name w sumie wśród playerów (bo choć traktują Cię w serwisie jak klienta a nie petenta).
Ale najważniejsze, że Ty jesteś zadowolony i że się playerek nie psuje.

@Khobba kiedyś gdzieś na zaprzyjaźnionym forum o playerkach był wątek o podpięciu dobrej jakości grajka w samochodzie. Jak chcesz mogę poszukać.

CMHQ_Widget

  • Gość
Sansa Fuze

O jezu, za długo już gram, przeczytałem Sansha Fuze... :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Eee to tylko przedawkowanie pve :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.


KusKus

  • Gość
HTC Desire... All in One ;]

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
IPhone.
Charming But Irrational

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Czepiają się dla samego czepiania ];) Też tak lubię; ktoś może stworzy jakiś topik a ja go ztroluje ??

A na poważnie. Dyskutujemy tu o wszystkim i o niczym powoli (o polityce nawet bywają choć ponoć to "nie wskazany" temat rodzący wiele animozji między ludźmi) więc czemu miałby nie powstać i taki topik? Jak by nie było może zaciekawić rózne osoby dodatkowo nikogo nie obraża itd.

ps. Ostatnio mamy nawet temat (częściowo) o wypieku chleba ];)))))))

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Co ciekawe jedna czy dwie osoby jak zwykle się nudzą i trolują a jedyną osobą, której tak naprawdę to przeszkadza jest Doom.
Jestem ciekaw czy jak zabranie tych topików ze Śmietniska bo je poddasz cenzurze to kto i jak często będzie tu zaglądał?

A wracając do tematu to widzę, że sporo ludzi jednak używa komórek do odsłuchu muzyki. Ciekawi mnie czy mieliście do czynienia z urządzeniami specjalnie dedykowanymi do odsłuchiwania muzyki + dobre słuchawki do kompletu?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Cytuj
Co ciekawe jedna czy dwie osoby jak zwykle się nudzą i trolują a jedyną osobą, której tak naprawdę to przeszkadza jest Doom.
Jestem ciekaw czy jak zabranie tych topików ze Śmietniska bo je poddasz cenzurze to kto i jak często będzie tu zaglądał?
Forum jak Cat zauwazyłe jest o wirtualnych statkach kosmicznych. W momencie w którym na śmietniku panuje wiekszy ruch niż w glównych działach (i to nie dlatego że posty z głównych działów są wyrzucane to znaczy ze cos jest nie tak i ktos pomylił fora
Cytuj
A wracając do tematu to widzę, że sporo ludzi jednak używa komórek do odsłuchu muzyki. Ciekawi mnie czy mieliście do czynienia z urządzeniami specjalnie dedykowanymi do odsłuchiwania muzyki + dobre słuchawki do kompletu?
Mam dedykowane mp3 (kupione dawno temu), dobre słuchawki miałem jak sie bazowe zuzyły, teraz uzywam najtańszych bo:
a) mój muzyczny sluch jest ekhem, i dobrość słuchawek sprowadzała sie bardziej do kompatybilnosci z moim niewymiarowym łbem i uszami niż komfortu doznań dźwiękowych
b) odkąd pare lat temu stary kupił norweskiego drapieżnego szkodnika leśnego, a ta cholera od czasu do czasu mam młode i nie wszystki z nich znikaja z domu, żadne słuchawki nie uchowały mi sie na tyle długo żebym docenił ich "cenę"

Miałem rownież do czynienia z jak najbardziej wypaśnymi playerami i jakoś nie czulem różnicy może poza pamiecią której i tak na moim 1gb nie używam całej

Herezja a słyszałeś ze w pracy sie pracuje? Przez to co tu spamujesz, jako admin muszę to czytać i przez to nie mogę sobie w robocie pograć...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

raspael

  • Gość
Koss Porta Pro i ipod nano 4. generacji.

Sluchawki wybralem z ciekawosci, jakies 4 lata temu bylem w Norwegii i jakies 90% studentow je nosilo - kupilem sobie pare i szybko sie do nich przyzwyczailem.

korpusz

  • Gość
Smasung YP-K5J - bateria długo trzyma głośnik nawet daje rade. 2 GB wystarczy, słuchawki wypadają mi z uszu zresztą jak wszystkie douszne.

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Sony ericsson yari z 2gigową kartą pamięci