Autor Wątek: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind  (Przeczytany 25345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 12, 2009, 14:47:39 »
a mi sie wydawalo ze ccp znerfowalo goonsow :) - pewnie dlatego nie ma 10 tematow o niczym teraz...

Nic z tego, pisanie na temat hellpurge jest juz nudne. Czekamy na jakis nowy post Molle'a.

Sammani

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 12, 2009, 15:39:09 »
Nic z tego, pisanie na temat hellpurge jest juz nudne. Czekamy na jakis nowy post Molle'a.

bedzie pisac 10 topicow w reakcji na post kazdego ceo alliancu z low seca :P?

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 14, 2009, 14:58:33 »
Widze Terion że jednak odszedłeś z corpa...
Czemu akurat taką decyzje podjąłeś decyzje?
I nie pytam po to by smackować jestem daleki od tego, po prostu ostatnio zastanawiałem się co bym zrobił postawiony w sytuacji w której corp przechodzi na drugą strone i miałbym plus do goonsów... wydaje mi się że jednak zżycie z ludzmi z którymi grałem ostatnie pare lat wzięło by góre nad e-honorem...

Terion

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 14, 2009, 18:17:06 »
Troche offtopicowo w stosunku do tematu, ale odpowiem Kombatowi.

Zastanawialem sie dlugi okres czasu, bo zupelnie nie widze sie po stronie anty NC, a raczej pro BoB. Dla mnie istotne jest stanowisko wobec BoBa, a nie wobec NC. Z NC bylo mi po drodze. Droga jaka przypadla chlopakom z B0MB mnie rozczarowala. Po przemysleniu stwierdzilem, ze nie moge byc po stronie ktora nawet w posredni sposob wspiera BoBa. Jednoczesnie nie widzialem sensu w dalszej grze bez znajomych. Stwierdzilem, ze wyjde z corpa i przeczekam. Moze za jakis czas sytuacja sie zmieni i bede mogl wrocic. Dodatkowo wiekszosc ludzi z ktorymi gram to znajomi z reala, spotykamy sie na piwko, wiec gra nie jest jedynym kontaktem. Wiec nawet bedac w innym obozie wiem, ze kontakt by sie nie urwal/ nie zepsulby sie. Zreszta z niektorymi osobami tluklem sie w innych grach bedac po przeciwnych stronach barykady, problemu nie bylo.

Ogolnie zawsze stawialem jako punkt nadrzedny idee i staralem sie o ile to mozliwe dazyc do jej wypelnienia. Jak wspominalem kilkakrotnei celem w eve bylo dla mnei zobaczenie upadku BoBa, w jakims choc minimalnym stopniuy przyczynienie sie do tego.
To zdecydowalo, ze zrzucilem role i pozegnalem sie z ludzmi, z ktorymi gram od okolo 2,5 roku (czas w eve i NoQ).

Jednak jak sie okazalo pomimo, ze zrzucilem role, po interwencji kilku osob bez mojej wiedzy role mi przywrocono. W zwiazku z tym in game jestem nadal w B0MB, choc char siedzi przy granicy z NC.

Na chwile obecna jestem w grze czlonkiem Atlas Alliance choc nie biore czynnego udzialu w grze. Ogolnie zostane na razie w tym stanie obserwujac co sie dzieje. W zasadzie BoB zdycha i mam nadzieje ze w koncu zdechnie.

Ogolnie sprawa dla wielu smieszna i glupia lecz decyzja taka nie byla dla mnie prosta.

Nerxes

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 14, 2009, 19:49:12 »
@Kombat
Zmiana stron IMHO jest praktycznie nie mozliwa... watpie nagle by 100% BUFU czy kogokolwiek chcialo miec + do GS i nawalac GBC... To jest wbrew naturze :) Natomiast odejscie w neutralnosc jest mozliwe.. i po kilku miesiacach w nowej politycznej rzeczywistosci kto wie czy jakies tymczasowe przymierze z GS by sie pojawilo :) Tak jak to bylo w przypadku c0ven i wielu innych.. a ex-korpy z IRONA sa jeszcze przed tym :)

@Terion twoja logika jest troche szalona... bo defakto BOB'a juz nie ma.. jest kenzoku.. a jak kenzoku sie rozwiaze to wydaje mi sie ze jego czlonkowie dolacza w wiekszosci do jakiegos powaznego aliansu (AAA?) Poczekaja na sprzyjajacy moment i zrobia nowy alians w innych politycznych okolicznosciach :) Ja sie osobiscie ciesze bo pamietam te nedzna dyskusje o zdradach i idealach :) I tak jak mowilem bede Ci przypominal za kazdym razem jak tylko bedziesz mial plusa z kims z GBC lub BOB :) czy to z korpem czy z osoba :D w imie twojej zasady "Ze zdrajcami nigdy!"

Loc0

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 14, 2009, 20:16:40 »
Terion ma specyficzne podejscie, ale jest to jego styl wiec prosze to uszanowac i nie rozkrecac flejma na sile. Jesli kogos jeszcze ciekawia losy Teriona to zalozcie chlopakowi osobny watek lub slijcie pmki.

Terion

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 14, 2009, 20:22:39 »
Nerxes - moze i szalona, ale moja wlasna ;] Jesli BoB, a w tej chwili Kenny zdechnie to zapala mi sie lampka mission complete. Tylko tu jest drobny szczegol, ktorego w swej niezmierzonej madrosci nie przewidzialem. Niech ktos mi obiektywnie powie kiedy mozna uznac, ze dany ally jest rozbity ;] Pewne osoby tluka mi do lba, ze Boba juz nie ma. Pomijajac fakt rozwiazania, Kenny starcil teren, starcil pewnie sporo morale i sojusznikow.

Prawda jest taka, ze w eve nie da sie  przeciwnika wyniszczyc kompletnie (a szkoda). Zawsze moze zostawic sobie 10 altow i trzymac je w empire i ally jest wieczny. Mozna zorganizowac nowy ally z inna nazwa.

W kazdym razie jesli sojusz kierowany przez Molle'a praktycznie przestanie egzystowac ja traktuje dana chwile jako reset standingow do jakichkolwiek powerblockow w eve. Do pewnych corpow/ally moge miec jakies sympatie/antypatie. Jednak nie bede widzial przeszkody w strzelaniu czy to do bylego bloku GBC czy do NC. Choc w sumie to najchetniej nastepnych w celowniku widzialbym ruskich - jakich ? Najlepiej wszytskich mozliwych, szkoda, ze o ile okaze sie, ze wroce do gry to z ktorymis bede splusowany. Co do wypominania dawnych wypowiedzi - kazdy ma do niego prawo. Jesli sie cos pisze/mowi to ponosi sie tego konsekwencje.

(edit - w czasie pisania tego posta pojawil sie sluszny post Loc0 - wiec mozna wrocic do wlasciwego tematu jakim byly zmiany na polnocy powiazane z IRONem, a nie moja osoba ;P)

Voulture

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 14, 2009, 20:23:41 »
Szczerze mowiac watpie by sie kenzoku rozwiazalo. te korporacje, no moze procz finfleeta lartaja ze soba juz ladnych pare lat. Wyobrazasz sobie np nerx by ptf sie odlaczylo od c0venow? :P Raczej spodziewam sie zagadywania do wiekszych sil na mapie tych z + o jakis wspolny atak i ekspresowe wywalczenie sobie dwoch, trzech konstelacji na odnowienie sil. Ja bym na miejscu RA, Kraftwwrkow czy Scorched earth lepiej dostawial posy. Zreszta, dziwie sie, ze nie zrobili tego juz dawno.

Noq nie bylo znowu tak dlugo w ironie, to nie sa te same znajomosci i ten sam poziom wspolpracy. Przede wszystkim to oni mysleli pewnie o zgrywaniu sie w samej korporacji po polaczeniu w Exterminatus. Nie dziwie sie wiec zbytnio, ze zmienili barwy sojuszowe gdy mieli do tego rozsadna okazje. W tej grze zawsze powinno stawiac sie znajomych i swoja wlasna korporacje nad polityke / sojusz / przekonania. To ma byc gra mmo i licza sie ludzie z ktorymi sie stzrela, gra i gada a nie kolor znaczka 3 regiony dalej.

Sammani

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 14, 2009, 20:39:52 »
Ja bym na miejscu RA, Kraftwwrkow czy Scorched earth lepiej dostawial posy. Zreszta, dziwie sie, ze nie zrobili tego juz dawno.

obstawiam to samo ;).

Nerxes

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 14, 2009, 22:56:32 »
LOL no dobra offtopujemy.. najwyzej admin przestrzeli mi kolano :P

Sa dwa wyjscia... albo BOB poleci strzelac kogos innego by zdobyc troche terenu i jakies moony... albo zawiesza kenzoku i przylacza sie do AAA na jakis czas by jak juz wielki napland GS & ska. sie rozwiazal wylkesc spod kamienia i zaatakowac :) wszystko zalezy od morale i od tego jak duzo jeszcze te chlopaki sa wstanie zdzierzyc :D

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 19, 2009, 03:23:24 »
 :D :D :DWARNING WALL OF TXT

Jako ze poniekąd zostałem wywołany do tablicy w tym temacie przez tow. Rogoo tak wiec opowiem ta historie jak prawidłowo wyglądała bo nie wiem czy ktoś inny miał ja okazje oglądać z pozycji z jakiej Ja ją oglądałem.

Tak wiec NOQ wstępuje do IRONA po tym jak po miesiącu walki z „petami” boba w querious przybywa sam on „BOB™” by odebrać swoje ziemie. Następuje rozwiązanie VV i szybkie poszukiwanie aliansu w NC do którego możemy się przyłączyć.
Momęt w którym się pojawiamy to chwila „rozkroku” iron miedzy Dronkowem a Deklein wciąż ponad 1k ludzi w aliansie wciąż ponad 150 osób na alians cheat. Dzień w dzień organizowane roamy itp. Mamy jeszcze wtedy maly wpływ na cokolwiek w Iron ( jesteśmy korpem trial ). Alians naprawdę pracuje rewelacyjnie. Własny shop z t2 i capami rekompensaty za stracone BS itp. Powoli zaczynają wskakiwać SOV 2-3 na mapie w Deklein kiedy dronkowe włości zaczynają być atakowane.
Tutaj następuje kaskada faktów które później przełożą się na to czym stanie się iron. 1/3 aliansu chce iść wałczyć w dronkowie (maja tam asety i poniekąd łatwiejsza obronę ( więcej sov3) ) jako trial Corp dalej mamy niewiele do gadania a jako ze lubimy gurstas i jakoś nigdy nie ciągnęło nas do dronkowa cieszymy się ze IRON decyduje się na evac dronkowa i nastawienie się na Deklein. Już wtedy pojawiają się pierwsze „rysy” na monolicie aliansu.
Niecałe 2 tygodnie po naszym wstąpieniu 80% sys w delkein niema nawet jeszcze sov 3, niema JB do empire itp. Następuje MAX ( zaczynają się akcje wypomnień czemu w dronkowie nie zostaliśmy itp. ) Tutaj chce stwierdzić ze bob nie zaatakował nas bo byliśmy wtedy najcieńszym aliansem w NC bloku nie nie. Bob atakuje po prostu najbardziej logiczny target. Mając polowe deklein mamy może około 10+ sov 3, najgorszy poziom logistyki ( wciąż brak JB ) i jesteśmy mówiąc szczerze (3/4 aliansu ) poprostu fresh w deklein.
Cokolwiek by nie powiedzieć suport NC trwa około 2 tygodni, kończy się z wielu powodów np.  takiego ze 2 najbardziej ograne w ironie corpy chcą odejść – jeden do MM – drugi wybiera własna drogę i tworzenie nowego aliansu ( możecie domyślać się poziomu nie kompetencji szefostwa jeśli dla nich najlepszym sposobem na naprawe ironu było zrobienie nowego aliansu ) Po tym fakcie odchodzi bodajże jeszcze cos kolo 2 corpow i nagle pomoc NC zamiera ( MM RZR ect zaczynają fortyfikacje swoich terenów  itp. ) Pomimo wielu requestow ze strony IRONA, Nc nie udziela już więcej pomocy ( tak pojawiają się parę razy jakieś roamy itp. ale nie są to znaczące liczby mogące zatrzymać rozpędzona już inwazje.
Tutaj następuje punkt zwrotny Max zabrał i poszedł dalej. Po raz kolejny szefostwo kombinuje jak Kon pod gore i wymyśla cos co jest totalnie bezsensowne. Wszyscy maja udać się do NPC stacji w venal ( szefostwo nie patrzy na to ze 4/5 aliansu ma fortuny w stacjach w deklein i co poniektórzy nie maja za bardzo jak wałczyć ( a sprzedawać bobowi &co sprzętu co pomoże w dalszej inwazji za bezcen nie chcą ( wciąż jeszcze szanują NC pomimo ze się na nas wypięto ) ) Około 4 dni po „wyprowadzce” kolejna ważna rzecz bob poszedł i zaczynamy odgryzanie terenu z powrotem dla nas(BOB zbiera swoje posy – przekazuje teren bodajże goodfellasom ). Powoli odbieramy stacje itp. ( IRON ppl wciąż pomagają NC pomimo ze są „wygnani” do npc space ) IRON próbuje zadbać chociaż trochę o swoich pilotów. Akcja przyczajka i powoli odbieramy nasze bazy jedna po drugiej ( wyciągamy sprzęt budujemy wszystko od nowa ) Tutaj można powiedzieć ze NOQ chce wyjść przed szereg. Z własnej kasy stawiamy frakcyjne towery stawiamy JB pomiędzy bazami w deklein itp. itd.  Wciąż walczymy z powoli narastającym naciskiem GF. NC nie rozumie tego czemu walczymy o swoje coraz bardziej i zaczyna narastać w NC podejście ze iron to wrzód na zadku( szkoda ze już nie pamiętają ze sami myśleli o sobie kiedy nas opuścili parę tygodni wcześniej na „wykończenie” )
Przejmujemy wszystkie bazy,  GF nieba rdzo jeszcze w tedy chyba wie jak się przejmuje systemy bo ich ataki są co najmniej nie konwencjonalne.  W tak zwanym międzyczasie MAX wciąż trwa NC wzywa nas do suportu, my twardo staramy się odbić teren ( oczywiście wciąż alians jest rozbity miedzy tych w venal i tych co chcą odbić deklein ) Można powiedzieć ze przetrwaliśmy prawie miesiąc walki podjazdowej z GF, można powiedzieć ze IRON już wtedy jest trupem bo o ile pamiętam mamy tylko 2 aktywne naprawdę na polu pvp corpy ( miedzy innym NOQ ). W NOQ dochodzi wręcz do psychozy obrony systemów, zdarza nam się Bronic posa po 2-3h dziennie, mamy 23h po 3-4 gunerow na posie  online itp. Tutaj mogę powiedzieć ze na tym forum odżywają  się noq-owcy co siedzieli np. jak ja po 14h dziennie na posie i pilnowali go. Po 3 tygodniach walk podjazdowych NOQ traci praktycznie cale zapasy ISKOW i wież frakcyjnych, iron popada w totalny marazm po 20 osób na alians chat polowa noq itp. Z powodu małego suportu aliansu noq + friends tracą po kolei systemy w Deklein. Prawda jest taka ze już wtedy NC położyło na nas krzyżyk i praktycznie przez 1 miesiąc resztki ironu walczą same ( naprawdę pojawiają się rzadkie małe roamy rzr ect. ) GF przejmują deklein my wycofujemy się do  baz NPC nieopodal. W międzyczasie MAX przestaje być już MAXymalny bob&co tracą impet zbierają wciry koniec akcji. NC przylatuje w chwale i odbiera GF stacje w dek obstawiając się nowym super przyjacielem TCF. Następuje era PB i problemów z NC kolegami, a ja wypalony akcja deklein robie sobie przerwę w eve która trwa do teraz.

Problemy IRONA( skrót dla ludzi co nie lubią czytać ):
- Zła decyzja o porzuceniu dronkowa – myślę ze iron był by dalej dużym graczem gdyby dowództwo zdecydowało się siedzieć właśnie tam gdzie już byli dobrze okopani.
- Zbędna wiara w koalicje NC – Przyjecie korpow które odchodziły z IRON było już totalnym imo przegięciem bo zamiast pomoc NC kopało dołek.  W rzeczywistości NC dzięki ironowi miało dostatecznie dużo czasu na umocnienie się na pozycjach zebranie zapasów do obrony itp., szkoda ze nie umiano tego docenić ze trzymaliśmy Max na sobie 1 miesiąc.. z czego ponad tydzień bez 2 najmocniejszych corpow.
- Szefostwo które nie umiało użyć tego co pozostało – tak nawet po odejściu tych corpow dalej iron cos znaczył i mógł pomoc NC.
- Przejecie PB – i nie danie moonow dla irona od razu było niczym nadzieja ze iron sam z siebie imploduje i przynajmniej nie będzie trzeba stawiać posow jeszcze raz.

Jesli ktos twierdzi ze NC zachowalo sie inaczej prosze na PW napisac mi kim byliscie wtedy w szefostwie NC. Co do Irona niemam zalu, wazne ze NOQ jako corp ewoluowal polaczyl sie sprawnie z innym corpem i teraz ma ponownie do kogo strzelac... o7 - no ale z venzonem bedziecie latac rormalnie ja niefiem  :D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 19, 2009, 08:32:02 »
(BOB zbiera swoje posy – przekazuje teren bodajże goodfellasom ).
Mała korekta GF byly wtedy na minus a tereny w delklein, fade i pure blind zostały pozostawione same sobie - część przejął sojusz który odszedł z gbc - the church, część axiom i ktośtam jeszcze, część goodfellasi.
Bardzo fajny raport :)

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 19, 2009, 08:32:24 »
Bekocz, analfabeto, bys sie lognal czasem :p

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 19, 2009, 13:49:48 »
Mała korekta GF byly wtedy na minus a tereny w delklein, fade i pure blind zostały pozostawione same sobie - część przejął sojusz który odszedł z gbc - the church, część axiom i ktośtam jeszcze, część goodfellasi.
Bardzo fajny raport :)

Hym GF najpierw bylo na + potem chyba cos kogos zdraznili i tak w "polowie" odbierania dek BOB&co ich zminusowalo

Ps Gosti - to wszystko wina Lairy.
Ps2 Goń sie Dorszu  :D osoba do ktorej to jest bedzie wiedziala ze to doniej :D

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 22, 2009, 19:00:39 »
http://img41.imageshack.us/i/sovik.png/

Morsusy znowu potrzebuja high endow na nowe stacje?  ;D

Rogoo

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 23, 2009, 04:51:23 »
http://img41.imageshack.us/i/sovik.png/

Morsusy znowu potrzebuja high endow na nowe stacje?  ;D

Pare dla nas, pare dla MH i pewnie pare dla kogos jeszcze. Jak daja darmo to sie bierze, nie ? ;)

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 25, 2009, 08:32:11 »
W nocy MH/Wi tluklo jakies random posy w Cloud Ring. Tri dalo o tym znac, wiec Atlas+ROL+jakies zablakane osoby z AAA :p przelecieli cala mapke dla paru dread killi.

http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=84708

http://kb.eve-42.com/?a=kill_related&kll_id=78047
http://wi-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=43405

22 dready ubite (13 MH, 9 Wi) i 2 stracone (1 Atlas, 1 Tri)

Ponoc nie bylo laga, a dready pekaly w 15-20sec.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 25, 2009, 12:10:47 »
bez kitu Atlas to niezle popaprance jesli chodzi o capitale, w kilkanascie minut zebrala sie flota 50+ dreadow zeby poleciec na drugi koniec mapy gdy w tym czasie flota subcapitalowa ciagle kampila C-J  O0

capsy PL sie przegrupowaly wczoraj w g-g w konkretnej liczbie 60+, cuchnie wielka bitka capitalowa w weekend...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

LoveKebab

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 25, 2009, 12:25:02 »
hahahah MC + WI = dready z ccc i 2 repami lol

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 25, 2009, 13:33:13 »
Z tego co pamietam z forum WI to IRON gdzies w okolicach maxa i odbijania Deklein, sprzatnol z rozpedu WI pare posow na midach do capitali, mimo ze umowili sie z WI ze je zostawia. Od tego czasu WI troche IRONowi robilo kolo piora w tej "Radzie polnocnej" czy jak tam sie to nazywa.

Sammani

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 25, 2009, 13:40:04 »
Nie wiem czego sie smiejesz kebab po razorowych plated phenixach i tym legendarnym archonie zaden sposob fitowania capsli w nc mnie nie zdziwi. ZADEN.

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 25, 2009, 13:44:15 »
Z tego co pamietam z forum WI to IRON gdzies w okolicach maxa i odbijania Deklein, sprzatnol z rozpedu WI pare posow na midach do capitali, mimo ze umowili sie z WI ze je zostawia. Od tego czasu WI troche IRONowi robilo kolo piora w tej "Radzie polnocnej" czy jak tam sie to nazywa.

Bylo nieco inaczej. Pure Blind z moonami mialo nalezec do IRON, natomiast WI sobie zaczelo stawiac posy-koparki na jakichs technetium moonach. Dostali czas na zdjecie posow - olali. Dostali kolejny termin, tym razem ultimatum - olali. Wiec posy stracili. A ze przy okazji pewnie stracili jakies tam capital midpointy to juz mieli pecha :P

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 25, 2009, 14:02:19 »
Z tego co pamietam z forum WI to IRON gdzies w okolicach maxa i odbijania Deklein, sprzatnol z rozpedu WI pare posow na midach do capitali, mimo ze umowili sie z WI ze je zostawia. Od tego czasu WI troche IRONowi robilo kolo piora w tej "Radzie polnocnej" czy jak tam sie to nazywa.
Rozszerzajac wypowiedz Gosiewa.

Wi myslalo ze bedzie tak samo jak zrobila MAJESTA wpadna rozstawia posy a potem nikt nie bedzie mial jaj zeby je sprzatnac... a tu taka niespodzianka. Gosiak czemu ja na tej "nocnej" bitce nie widze nikogo z polakow i odnas z corpa !!!!

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2009, 14:51:09 wysłana przez LosBekoczoS »

Sammani

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 25, 2009, 14:06:30 »
Klotnie rodzinne?

Czesto sie zdarza, ze czesc z tych mniejszych ally w nc sobie rzepke skrobie?

gosti

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 25, 2009, 14:23:42 »
Gosiak czemu ja na tej "nocnej" bitce nie widze nikogo z polakow

Bo my jestesmy normalni i spimy w nocy  :)

i odnas z corpa !!!!

Bo Amerykance sa leniwe? :P

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 25, 2009, 14:46:13 »
Jak pisalem sprawe znam tylko z forum WI.
I wiem ze WI jakis tam dolki z tego powodu pod IRONem kopalo.
Z moich prywatnych doswiadczen z WI wynika ze raczej prawda nie lezy gdzies po srodku, tylko bylo jak napisal gosti :P

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 25, 2009, 14:50:54 »
Z moich prywatnych doswiadczen z WI wynika ze raczej prawda nie lezy gdzies po srodku, tylko bylo jak napisal gosti :P
To poco żeś tam lazł :P

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 25, 2009, 14:55:37 »
Foldery mieli ladne :P
Pozatym starzy znajomi tam poszli i mialem im w jednym projekcie pomagac.
A poza tym akurat mialem moment oslabienia fizycznego i umyslowego. ;D
Cholera teraz do konca zycia sie bede z tego tlumaczyl. :D

Fedajkin

  • Gość
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany - IRON, NC - Pure Blind
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 26, 2009, 20:56:11 »
Gosiak czemu ja na tej "nocnej" bitce nie widze nikogo z polakow i odnas z corpa !!!!
Bo ojciec dyrektor poszedł grać w WOW i się na nas wypiął... więc my też się mu na oczy nie pokazujemy :P