Autor Wątek: nano-nerf na singularity  (Przeczytany 4915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yaakuza

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Worm Nation
  • Sojusz: Ash Alliance
nano-nerf na singularity
« dnia: Marzec 16, 2007, 00:58:40 »
New description for nanos:
Replaces some of the heavier structure components with lighter, but more fragile material. Improves speed and agility at the expense of hull strength,  it has more effect on light weighted ships than heavy weighted ships.

Nanos no longer have a speed bonus and instead of a 12.5% inertia reduction for tech 1, they have a 8.33% mass reduction.

Istabs:
16.7% inertia, 10% sig radius penalty.


Tak więc stało się  ;) Co o tym myślicie? To dopiero testy, ale już widać, że się za to wzięli :) ja tam w sumie jestem zadowolony.. to chyba jest/był zbyt duży bonus... Pozdrawiam

White_Haven

  • Gość
Odp: nano-nerf na singularity
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2007, 01:29:07 »
Mnie tam takie np. nanophoony na nerwy działały więc płakać za nimi nie będę :).

Ichneumon

  • Gość
Odp: nano-nerf na singularity
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2007, 02:30:53 »
ehh jak zwykle byli nadgorliwi i zamiast tylko znerfowac nanofibry to rozwalili inertia staby ....

marioosh

  • Gość
Odp: nano-nerf na singularity
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2007, 08:21:07 »
Cytuj
to rozwalili inertia staby ....
nie rozwalili a ropier@(*#$&^lili  . Co prawda nie latam cepami ale dla tych shipów jest ważna zarówno prędkość jak i sig radius - i ten moduł był , że tak powiem dedykowany dla cepów. a teraz? trzeba się 3 razy zastanowić zanim się coś takiego założy. poza tym taraz BS'y będą zakładać overdrive'y:/

Ellaine

  • Gość
Odp: nano-nerf na singularity
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2007, 08:40:48 »
Slabo.
Low slot to wybor miedzy damagem, armor tankiem, capem, zasiegiem armatek - wykorzystanie go do zrobienia BSa zwinnego jak wazka jest fajne, ale nie az tak przegiete, a do tego ciekawe (dobra, jak widzicie tych nanophoonow codziennie 50 to nie jest ciekawe, ale obiektywnie - jest).
Poza tym mam jeszcze 40k nanofiberow do sprzedania na polowie frontow w 0.0.

Kitten

  • Gość
Odp: nano-nerf na singularity
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 16, 2007, 09:16:11 »
tu jest ładne porównanie http://img120.imageshack.us/img120/9786/sisigm7.jpg

ehh jak zwykle byli nadgorliwi i zamiast tylko znerfowac nanofibry to rozwalili inertia staby ....
nanofibry były ok, to dodanie do nich i-stabów i rigów zwiększajacych  mwd boost spowodowało wysyp 'nanostatków' (btw podobno te rigi zostaną usuniete). Owszem przed revelations tez istniał nanophoon ale był jedynym bsem nadającym sie do tego i rozwijał  tylko 3-3,5km/s na orbicie a nie >10km/s i był dośc rzadkim widokiem.

Najbardziej mnie denerwuje że mi popsują sigil'a do zbierania lootu i pewnie wielu innym osobom podobne statki :'(

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: nano-nerf na singularity
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 16, 2007, 09:33:56 »
Ellaine - tak Ci się tylko wydaje  ;D ;D ;D
Cóż, nie pierwszy to nerf, który przeżyłem, za każdym razem są płacze. A potem zwykle okazuje się, że bardzo dobrze im to wyszło. Może niektórzy pamietają "nerf" missili czy dron. Gorzej teraz jest? Imo wręcz przeciwnie, a na pewno inaczej. I jakoś nikt już nie narzeka i nie płacze za czasami gdy moros mógł wywalić 35 dron, a kartofel 15. Nikt też nie chce powrotu do czasów gdy nie było rakiet t2 i wszystkich tych pobocznych skilli je ulepszających. I jeszcze parę takich przykładów się znajdzie pewnie.
A skoro testują na sisi - to można swoje komentarze czy propozycje na forum eve-o rzucić. A nóż widelec okażą się "genialne" lub przynajmniej dobre i coś na nich skorzystają wszyscy. Także płaczom mówimy zdecydowane NIE!
 :2funny: :2funny: :2funny:
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Odp: nano-nerf na singularity
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 16, 2007, 10:25:42 »
U mnie we wiosce popularne byly nanodomi przed Revelations, latalo ich tyle co nanophoonow. A po Revelations wcale nie tak duzo ludzi mialo pelen zestaw rigow w swoich nanoshipach bo to kosztuje.

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Odp: nano-nerf na singularity
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 16, 2007, 12:28:18 »
A dla mnie to powinni wprowadzic ograniczenie ilosciowe co do stosowania nanosów i juz.
Wytlumaczyc to mozna zbytnim naruszeniem struktury statku i na malych shipach (malo low slots) bylo by ok a na bsy nie dalo by sie zakladac np wiecej jak 3 nanofibry  :coolsmiley:

Sou

  • Gość
Odp: nano-nerf na singularity
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 18, 2007, 15:00:52 »
No to widze ze nawet zwykly trader musi sledzic dev bloga i to o wiele dokladniej niz inni gracze ;d