Autor Wątek: Logistyka - co na początek - kilka pytań  (Przeczytany 12947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[STI] Anormalny Sigmahor

  • STI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anormalny Sigmahor
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Logistyka - co na początek - kilka pytań
« dnia: Czerwiec 05, 2014, 11:33:35 »
Witam
Zamierzam pograć w EvE (akurat mam 50 dni grania jeszcze, od kumpla link + plex) ale najbliższe kilka dni będzie u mnie zaje... będę miał mało czasu. Ogólnie poczytałem różne poradniki dostępne na necie (wujek google, evelopedia, uniwiki) ale różnie w nich piszą (skille początkowe i późniejsze). Wiem czym się zajmuje logistyk (coś ala healer) i ku temu będę chciał iść (najprawdopodobniej) ale mam przed tym kilka pytań bardziej pve:

Czy logistykiem da się grać solo misje np. L4?? - głównie chodzi o rozwijanie skilli, wiadomo iż te czy tamte zajmują sporo czasu i zrobić coś do wszystkiego jest trudno :)
Czy granie PvE solo logistykiem jest "możliwe" na znośnym poziomie (mało śmierci)??

A teraz bardziej pvp:

Czy może mógł by kto zapodać jakie skille rozwijać a które pominąć?? Jak pisałem przez tydzień nie będę miał praktycznie czasu na grę (albo dłużej) a znajomy spokojnie kupi mi książki jakie są potrzebne tak abym sobie kolejkował. Jeden gra górnik/handel/produkcja a drugi jest typowo pvp dps i ani jeden ani drugi ni huhu się znają na logistyce. Jeden nawet swego czasu prowadził szkolenia (niestety nie logistyka bo on typowo pvp grał) w akademii unseen ale teraz tylko loguje się aby skille szły no i na ts mi podpowiada co i jak ale na logistyce się nie zna (mam prywatnego instruktora z unseen ;) ). No i jaką rasą (głównie bonusy) warto grać logistykiem (podobają mi się AMARR statki ale to mało ważne).
Wiem iż jest akademia dla noobów ale jak pisałem najbliższy tydzień będę miał praktycznie 0 czasu a nie chciał bym aby ten czas się zmarnował więc powsadzał bym skille do lvlowania.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2014, 11:54:01 »
Co rozumiesz przez robienie misji l4 logistykiem?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2014, 12:24:04 »
Logistyk to statek do "lecznia" innych statków - więc nie nada sie ani na misje, ani do latania solo- pvp ani pve.

Jeśli mówimy o logi t2:
To statek do floty - przy czym, jeśli nie ma skilli wymaxowanych "logi na V, skille do capa, skille do targetingu, nawigacji itd" to lepiej niech nie wsiada nawet i nie leci.
Bo później FC zbiera flote - zakłada, że potrzebuje do niej 4 logi - wsiadają ludzie bez skilli czy z lol fitami i ma np 1 logistyka i 3x po pół logistyka - i są zdziwienia czemu flota spadła, i wielki żal jak wyjdzie na killboardzie jakie kwiatki były w tych logi. -
Co do ras - to każdy logistyk, każdej rasy ma swoją nisze - tu nie ma useless shipów - ja osobiście najpierw zrobiłem matar/gelente żeby mieć po 1 na setup shield i armor - wybrałem te bo w przeciwieństwie do amarrskich i caldari one nie potrzebują pary do cap chaina. Ale to zależy jakie logi preferuje Twoj corp/ally i FC.

Logi t1 to już z małymi skillami na crap flotach typu caracale można próbować coś sie bawić - inna sprawa, że imo logi jako "pierwszy statek pvp" to zły wybór.
Gun for hire.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2014, 13:00:32 »
Logistyk to statek do "lecznia" innych statków - więc nie nada sie (...) do latania solo- pvp.

Zafituj scimka na neutach i 180'ach i wyobraź sobie jak zmienia się wyraz twarzy cwaniaka we fregacie który 3 sek temu myślał że ma szczęśliwy dzień i złapał samotnego logistyka ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2014, 13:01:59 »
hmmmm znajomy pvper i nie widzial ani nie slyszal o logi...
interesujace, mow dalej.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2014, 13:04:55 »
Zafituj scimka na neutach i 180'ach i wyobraź sobie jak zmienia się wyraz twarzy cwaniaka we fregacie który 3 sek temu myślał że ma szczęśliwy dzień i złapał samotnego logistyka ;)

Ok ale chodziło mi o generalne nakreślenie jak wyglada logi a nie o zastosowania i pomysły ekstramalne.

Swoja drogą bardzo celna uwaga Karasia :P (Komic'a)
Gun for hire.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 05, 2014, 13:12:06 »
ludzie przecież to troll:)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 05, 2014, 13:20:42 »
Witam
Zamierzam pograć w EvE (akurat mam 50 dni grania jeszcze, od kumpla link + plex) ale najbliższe kilka dni będzie u mnie zaje... będę miał mało czasu. Ogólnie poczytałem różne poradniki dostępne na necie (wujek google, evelopedia, uniwiki) ale różnie w nich piszą (skille początkowe i późniejsze). Wiem czym się zajmuje logistyk (coś ala healer) i ku temu będę chciał iść (najprawdopodobniej) ale mam przed tym kilka pytań bardziej pve:

Czy logistykiem da się grać solo misje np. L4?? - głównie chodzi o rozwijanie skilli, wiadomo iż te czy tamte zajmują sporo czasu i zrobić coś do wszystkiego jest trudno :)
Czy granie PvE solo logistykiem jest "możliwe" na znośnym poziomie (mało śmierci)??

A teraz bardziej pvp:

Czy może mógł by kto zapodać jakie skille rozwijać a które pominąć?? Jak pisałem przez tydzień nie będę miał praktycznie czasu na grę (albo dłużej) a znajomy spokojnie kupi mi książki jakie są potrzebne tak abym sobie kolejkował. Jeden gra górnik/handel/produkcja a drugi jest typowo pvp dps i ani jeden ani drugi ni huhu się znają na logistyce. Jeden nawet swego czasu prowadził szkolenia (niestety nie logistyka bo on typowo pvp grał) w akademii unseen ale teraz tylko loguje się aby skille szły no i na ts mi podpowiada co i jak ale na logistyce się nie zna (mam prywatnego instruktora z unseen ;) ). No i jaką rasą (głównie bonusy) warto grać logistykiem (podobają mi się AMARR statki ale to mało ważne).
Wiem iż jest akademia dla noobów ale jak pisałem najbliższy tydzień będę miał praktycznie 0 czasu a nie chciał bym aby ten czas się zmarnował więc powsadzał bym skille do lvlowania.


za dużo wowa
pewpew

[STI] Anormalny Sigmahor

  • STI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anormalny Sigmahor
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 05, 2014, 14:27:11 »
hmmmm znajomy pvper i nie widzial ani nie slyszal o logi...
interesujace, mow dalej.

Tak bo nie grał LOGISTYKIEM i nie wie w co warto inwestować a nie chciał mi źle doradzić odnośnie klasy którą nie grał i z którą nie miał styczności (poza walkami w grupie). Zapomniałem dopisać iż skille mają się lvlować na drugiej postaci.

Sam będę chciał pvp ganiać ale chciałem wiedzieć czy warto to rozwijać. Z waszych wypowiedzi wynika iż lepiej zacząć inną "profesję" a dopiero później zrobić najwyżej alta logistyka.
Chciałem najpierw poznać aspekty pve gry zanim coś zarobię kasy na logistyka fita. Po prostu chciałem wiedzieć jakie skille wsadzić na początek aby na przyszłość były. Czy te poradniki ze stron co szukałem (evelopiedia i uniwiki) dalej są aktualne i czy można na nich się wzorować czy coś się zmieniło i są nieaktualne.

Ogólnie bawiłem się w górnika (poradnik z tej strony) ale to mi się znudziło po kilku godzinach grania. Po prostu nie chcę zmarnować tego tygodnia najbliższego a alta zawsze mogę włączyć niech się skilluje.


@DOWN

Ok... tylko jak pisałem nie wiem jak z czasem... no nic...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2014, 15:26:24 wysłana przez [STI] Anormalny Sigmahor »

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 05, 2014, 14:32:14 »
Zapisz się do unseen academy

Posłuchaj jak mówią jak radzą i co robić i dopiero myśl co dalej.
pewpew

[STI] Anormalny Sigmahor

  • STI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anormalny Sigmahor
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 05, 2014, 15:28:13 »
Albo może podajcie jakieś skille które warto wsadzić a będą przydatne albo są np. obowiązkowe dla wszystkich i przydatne... takie coś ala uniwersalne do wykorzystania w przyszłości... coś abym mógł zapuścić i nie martwić się potem iż np. włączę kopanie a nie będę z tego korzystał. Nie chce tracić po prostu czasu :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 05, 2014, 15:32:43 »
[admin] Funkcja wyszukiwania zepsuła sie na forum?[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 05, 2014, 17:47:40 »
Albo może podajcie jakieś skille które warto wsadzić a będą przydatne albo są np. obowiązkowe dla wszystkich i przydatne... takie coś ala uniwersalne do wykorzystania w przyszłości...
A do latanaisolo czy w chainie i czy do flot shieldowych czy armorowych?
Bo samo logi zamyka się w skillach:
Logistics na V (nie na V to jakbyś nie miał wcale)
Energy Emission Systems
Shield Emission Systems
Remote Armor Repair Systems
Remote Hull Repair Systems

Ale oprócz tego, potrzebujesz skilli do:
Maksymalizacji capacitora (prądu) na statku
Nawigacji (zwrotność/obsluga afterburnera/mwd, maksymalna predkosc i zuzycie prądu przez w/w czy zużycie prądu na warp)
Namierzania (czas namierzania, ilość maks namierzonych)
Dronek (drony defensywne/leczace)
Do modułów wykorzystywanych przez statek (bateryjki, tank, eccm)
Do samego statku (fregata/cruiser na V)
Etc etc.

Wracając  - czy shipem który strzela promieniami leczącymi można robić misje? Solo - nie. Z kimś się średnio opłaca, jeżeli dana osoba wie co robi. Dedykowany logistyk ma sens przy raceniu w zasadzie jedynie w wormholu albo prz trudniejszych do wysolowania plexach/eskalacjach.
To nie wow czy inne mmo, gdzie zabijasz undeady healbombą, tutaj support to support - supportuje.

[STI] Anormalny Sigmahor

  • STI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anormalny Sigmahor
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 05, 2014, 19:38:10 »
No i danke za odpowiedź :) o coś takiego mi chodziło.

@DOWN

Dzięki, czyli jak nie będę wiedział w co wsadzać to na czas małego grania będę rozwijał tą nawigację i capacitor-a bo raczej na tym nie stracę a po powrocie jak na coś się konkretnego zdecyduję to czas nie będzie wywalony w błoto.

P.S.
W jaki sposób można dawać "+" i "-" ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2014, 20:23:01 wysłana przez [STI] Anormalny Sigmahor »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2014, 20:10:42 »
A do latanaisolo czy w chainie i czy do flot shieldowych czy armorowych?
Bo samo logi zamyka się w skillach:
Logistics na V (nie na V to jakbyś nie miał wcale)
Energy Emission Systems
Shield Emission Systems
Remote Armor Repair Systems
Remote Hull Repair Systems

Ale oprócz tego, potrzebujesz skilli do:
Maksymalizacji capacitora (prądu) na statku
Nawigacji (zwrotność/obsluga afterburnera/mwd, maksymalna predkosc i zuzycie prądu przez w/w czy zużycie prądu na warp)
Namierzania (czas namierzania, ilość maks namierzonych)
Dronek (drony defensywne/leczace)
Do modułów wykorzystywanych przez statek (bateryjki, tank, eccm)
Do samego statku (fregata/cruiser na V)
Etc etc.

Wracając  - czy shipem który strzela promieniami leczącymi można robić misje? Solo - nie. Z kimś się średnio opłaca, jeżeli dana osoba wie co robi. Dedykowany logistyk ma sens przy raceniu w zasadzie jedynie w wormholu albo prz trudniejszych do wysolowania plexach/eskalacjach.
To nie wow czy inne mmo, gdzie zabijasz undeady healbombą, tutaj support to support - supportuje.

Nie wiedziałem, że ktoś w walkach tankuje hulem ];)
Remote Hull Repair Systems jest zbędnym skilem a co do pytania kolegi Anormalny Sigmahor to skile z nawigacji, capacitora zawsze się przydają.

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 05, 2014, 21:31:46 »
A wiesz że w tej grze istnieje coś takiego jak spidertank?
Polega na tym, że ty i kolega macie np. Ship, powiedzmy battleship: Dominix.
I w takim przykładowym dominixie, macie założene po module do naprawiania się i naprawiacie się wzajemnie, w czasie gdy dronami robicie damage.

Bardzo popularne są floty tzw spidertank t3(zwłaszcza w korporacjach mieszkających w tzw. wormholach nie normalnej przestrzeni), to małe, zwinne cruisery, zazwyczaj trzymające się z daleka od wszelkiego damage, latające szybko i walące z dystansu.

Specyficzną formą tego co chciałbyś robić jest też tzw. booster - statki typu battlecruiser czy command ship, mają możliwość zafitowania modułów, tzw linków które zwiększają efektywność poszczególnych cech statków - takie swoiste buffy:
http://wiki.eveuniversity.org/Warfare_links

Możesz też lecieć w statku specjalizującym się w tzw. EWARze - czyli albo zaburzać odległość namierzania, tracking działek albo całkowicie zagłuszać (jamm) przeciwników, dzięki czemu twoja flota nie dostaje w zasadzie damage:
http://wiki.eveuniversity.org/EWar_101_Guide

No i skille z gałęzi leadership też mogą cię zainteresować - dzięki nim, możesz w roli tzw. Fleet boostera wspomagać swoich kolegów samą obecnością, patrz skille z warfare w nazwie:
http://wiki.eveuniversity.org/Skills:Leadership

A co do plusów - to jak nawalisz odpowiednią ilość postów zdaje się.


@herezja - prawdziwi faceci tankują hullem ;) Juz mu chcialem komplet skilli dac :D

[STI] Anormalny Sigmahor

  • STI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anormalny Sigmahor
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2014, 22:16:11 »
No i dzięki za wszelkie odpowiedzi. A tak aby nie zaśmiecać forum.

Wiem, że DPS zawsze znajdzie miejsce w grupie na "pvp" ale czy jest jakaś "klasa" z tego co wymienione powyżej co pozwalało by grać solo misje a jednocześnie w razie potrzeby zmienić statek i stać się supportem floty (to już tak z ciekawości). W eve jest tyle możliwości iż ciężko mi się na chwilę obecną zdecydować. Mam na to tydzień czasu ;)

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 05, 2014, 23:25:15 »
Wiem, że DPS zawsze znajdzie miejsce w grupie na "pvp" ale czy jest jakaś "klasa" z tego co wymienione powyżej co pozwalało by grać solo misje a jednocześnie w razie potrzeby zmienić statek i stać się supportem floty (to już tak z ciekawości). W eve jest tyle możliwości iż ciężko mi się na chwilę obecną zdecydować. Mam na to tydzień czasu ;)
Nie masz za duzo godzin na liczniku w eve, prawda? Nie ma pojęcia klasy tutaj.
Support floty? Masz flote załóżmy 40 cruiserów. FC mówi że potrzebuje minimum 8 logistyków. Nie możesz/nie chcesz lecieć jako dps - uzupełniasz numery logi. Uzupełniasz numery - sam nic nie znaczysz, sam nic nie zdziałasz. Chcesz solo supportować flote? Lecisz linkami(patrz post wyzej).
Chcesz zmienić statek na logistyka w razie potrzeby? Tzn co, w polowie gangu zmieniasz zdanie, zostawiasz chlopakow samych, lecisz sam 13+ skokow zeby sie przefitowac na logistyka, po czym lecisz sam w logistyku, ciebie zabijaja po drodze, ich chwile pozniej?
W tej grze wyroznia sie w zasadzie takie rodzaje pure logi:
a) nub w t1 logi krążowniku(cruiser) - jest za nowy żeby lecieć tym samym statkiem co reszta floty, wiec dostaje tani pomocny ship i ginie w masie, a jak spadnie to nikt nic nie traci bo i tak nie gral duzej roli
b) pro logistyk, wyskillowane logi na v, ma skille i statki na logistyke shield/armor, ogarnięty koleś grający rok+
c) logistyk w carrierze - i tutaj albo jeden z kilku bohaterow wspomagających flotę o kompozycji pozwalającej na niewdupienei carriera, albo element kilkudziesięcioosobowej kupy carrierow, wkurzajacej wszystkich dookoła niej albo powodującej ciekawe bitwy.

Jakbyś chciał z kolegą po robieniu misji poleciec gdzies na pvp to oszczedz czasu, patrz jak to bedzie wygladac:
1. Tłuczecie godzinami misje za 20-70kk/h (do podziału na dwóch) żeby mieć na plexa i ew. ship i skille
2. W oparciu o fity z dupy battleclinic budujecie pvp battlecruisera (niech będzie drake) i pasującego do niego logistyka (niech będzie scythe).
3. Ćwiczycie na sucho na npc na asteroidzie
4. Wylatujecie do lowseca
5. Nic tu nie ma
6. Dalej nic
7. Ktos do was strzela - zaczynasz leczyc
8. Dostajesz jammerem, wiec nie mozesz leczyc kolegi. I scrambla i nie mozesz uciec. I jestes daleko od bramy bo lecieliscie przed siebie zeby byc w zasiegu celu.
9. Wybuchasz
10. Kolega wybucha
11. Wasze pody wybuchają
12. Gratulacje, wtopiliscie 100+kk, eve jest do niczego.

Moja rada: zaczniesz grać, idź do unseen, wyrób sobie jakies niespaczone pojęcie o tej grze, bo twoje pytania mają hm.. skazę na logice którą ciężko Ci wskazać :)

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 07, 2014, 07:31:30 »
" Bardzo popularne są floty tzw spidertank t3(zwłaszcza w korporacjach mieszkających w tzw. wormholach nie normalnej przestrzeni), to małe, zwinne cruisery, zazwyczaj trzymające się z daleka od wszelkiego damage, latające szybko i walące z dystansu. "

A to ciekawe :) Jakiś przykład możesz podać oprócz farmiacych Tengaczy?


Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 07, 2014, 08:09:38 »
Nythyx mówił, że to dobry pomysł! Ale sam nigdy za mojej kariery żadnej t3 nie posiadał więc nie wiem tak do końca  :D

@topic
I tak musisz wyskilować na początku Omni - trochę wszystkiego. I polatać trochę różnymi shipami, żeby nauczyć się o co Eve kaman i dopiero wsiąść w logi.
Czemu nie od razu "healować"?  Bo na 99,9% zaliczysz jakiś fail. A logi to najważniejszy ship we flocie i można dużo złego tej flocie wyrządzić nie ogarniając czegoś (a jest rzeczy do ogarniania sporo). Chyba tylko dictor może swoim większą szkodę zrobic :P

I wyjątkowo zgodzę się zmoim ulubieńcem Gauntem - "Zapisz się do unseen academy" - to najlepszy pomysł.
Gun for hire.

[STI] Anormalny Sigmahor

  • STI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anormalny Sigmahor
  • Korporacja: Science and Trade Institute
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 07, 2014, 11:58:00 »
Temat można zamknąć. W razie pomocy mam logistyka z 4 letnim stażem z gildii (inna gra). A do unseen złożyłem podanie w grze ale czekam na akceptację.

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 07, 2014, 16:26:31 »
A to ciekawe :) Jakiś przykład możesz podać oprócz farmiacych Tengaczy?
Farmiące domki:?
Farmiące Gile
Farmiące PROPVE C2 elodrakefleet na spidertanku (żałuje, że wywaliłem film jakleci bomba w środek takiej szajki :D)

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 07, 2014, 16:34:09 »
Wszystko pieknie a gdzie te popularne floty T3 na spider tanku o ktorych pisales?  . ....


[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 07, 2014, 16:35:36 »
Wszystko pieknie a gdzie te popularne floty T3 na spider tanku o ktorych pisales?  . ....
Tengacze i protki mało popularne?

Ostrze Halabardy

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ostrze Halabardy
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 07, 2014, 18:01:12 »
O Protkach to pierwsze słysze.


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 07, 2014, 21:36:02 »
Szokujące jest to że komuś chce się dupe zawracać takim czymś do pve. Takie floty to jak robić l4 w drejku.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Logistyka - co na początek - kilka pytań
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 07, 2014, 21:58:01 »
Szokujące jest to że komuś chce się dupe zawracać takim czymś do pve. Takie floty to jak robić l4 w drejku.
Zwłaszcza od wprowadzenia Bastion Module I