Autor Wątek: Cóż dalej począć?  (Przeczytany 15737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kizbo

  • Gość
Cóż dalej począć?
« dnia: Luty 16, 2014, 22:17:53 »
En Taro Tassadar piloci (sc2much), ale do rzeczy, jestem zielony jak świeży groszek w porannej rosie i mam do was pytanie: Co mam począć dalej, gdy przeszedłem już cały samouczek i wykonałem zestaw misji military w stacji akademii wojskowej (jako Minmatar) i teraz co dalej? Wykonać resztę tych wątków od agentów? (W sensie, mining, advencing military itp.) czy może już zacząć się rozglądać za jakąś firmą, może jakieś inne questy?

Egzarcha

  • Gość
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2014, 22:35:49 »
Zapisz się do Unseen Academy, polskiej korporacji szkoleniowej. Ew.  EVE University.

http://www.unseen.pl/
http://www.eveuniversity.org/

Kizbo

  • Gość
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2014, 22:47:33 »
Hm, czyli odpuścić sobie robienie tych wszystkich questów na rzecz szkolenia w UC? Bo z tego co mi napisał jakiś tam user na czacie te tutki-questy nauczą mnie podstaw gry we wszelakich aspektach

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 16, 2014, 22:52:33 »
Hm, czyli odpuścić sobie robienie tych wszystkich questów na rzecz szkolenia w UC? Bo z tego co mi napisał jakiś tam user na czacie te tutki-questy nauczą mnie podstaw gry we wszelakich aspektach

Różnica między "nauczyć się podstaw", a nauczyć się grać jest w EVE kolosalna. Tutoriale to jak poznać literki. Szkolenie w Unseen to szkoła podstawowa. Bez poznania literek w szkole będzie Ci trudniej. :P

Kizbo

  • Gość
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2014, 22:58:12 »
Hah, dobrze ujęte :D

Czyli ukończyć wymagane przez unseen tutoriale i zacząć się u nich szkolić, a tam mi powiedzą resztę, dzięki wielkie za przekierowanie :)


Tylko jeszcze jedna drobna sprawa, uda mi się zarobić tyle isk ile trzeba na kolejny miesiąc gry czy jednak muszę być przygotowany na opłatę abonamentową?

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2014, 23:04:32 »
Nie uda się:) poza tym każdy Ci powie że jak będziesz za wszelką cene do tego dążył to nie będziesz miał w ogóle radości z gry i szybko odpadniesz.. lepiej jest zapłacić ten jeden albo dwa miechy a potem już nie powinien to być problem żeby zarobić:)

Kizbo

  • Gość
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2014, 23:08:54 »
No cóż, za dobro trzeba płacić :P

Dzięki wielkie za pomoc

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2014, 08:18:59 »
Tylko jeszcze jedna drobna sprawa, uda mi się zarobić tyle isk ile trzeba na kolejny miesiąc gry czy jednak muszę być przygotowany na opłatę abonamentową?

Ty chcesz grać w gre czy mieć drugą pracę ? Jak sobie odpowiesz na to pytanie to już zrobisz pierwszy krok do znalezienia odpowiedzi na pytanie co dalej :).

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2014, 10:45:08 »
Ty chcesz grać w gre czy mieć drugą pracę ? Jak sobie odpowiesz na to pytanie to już zrobisz pierwszy krok do znalezienia odpowiedzi na pytanie co dalej :).

No ale jak to? Przecież ślęczenie po kilka godzin dziennie codziennie robiąc masakrycznie nudne i powtarzalne rzeczy nic nie kosztuje :D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Kizbo

  • Gość
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2014, 11:08:15 »
To ma być chillout po poudniu, a nie zapierdalanie, tylko chodzi o to, czy będę mógł spokojnie opłacić abonament później.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 17, 2014, 11:45:53 »
Szkolenie w Unseen to szkoła podstawowa.

Dobre porównanie, zatem rozbudujmy.

Faction Warfare - zawodówka. Zarobisz kasę, zapłacisz rachunki, pozostaniesz burakiem.

Sov 0.0 - studia typu magister ekonomii na Wyższej Szkole Gotowania Na Gazie. Jest duma z dyplomu i w sumie tyle. Siedzisz na zasiłku (= Ship Replacement Program) :D

Co dalej?



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2014, 12:02:02 »
Może od razu przestać grać i zacząć marudzić na forach, jak to CCP grę zrujnowało, botów nie chcą banować, blu donut, blob wszędzie, ostatni dobry statek znerfili, za to dodali nowe, kolorowe majtki do kupienia w sklepie.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2014, 12:24:23 »
Dobre porównanie, zatem rozbudujmy.

Faction Warfare - zawodówka. Zarobisz kasę, zapłacisz rachunki, pozostaniesz burakiem.

Sov 0.0 - studia typu magister ekonomii na Wyższej Szkole Gotowania Na Gazie. Jest duma z dyplomu i w sumie tyle. Siedzisz na zasiłku (= Ship Replacement Program) :D

Co dalej?

3. WH c6 stajesz sie elitą z pogardą i niesmakiem patrzysz na wyrobników 0.0 - latasz w zajebistym sprzęcie, masz zajebistego fc a siana masz tyle że nie masz co z tym robić.
4. Smarcisz bsami całe floty dropiąc z tytana - na typ etapie tzw "pvper" jest dla ciebie trzodą chlewną którą wybija się masowo.
5. jak rooks&kings dojdą do tego poziomu to się dowiemy.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 17, 2014, 12:25:27 »
Może od razu przestać grać i zacząć marudzić na forach, jak to CCP grę zrujnowało, botów nie chcą banować, blu donut, blob wszędzie, ostatni dobry statek znerfili, za to dodali nowe, kolorowe majtki do kupienia w sklepie.

No to czemu tak właśnie nie zrobisz? A nieee... czekaj... :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 17, 2014, 12:34:44 »
@sokole

WH - elitarna szkoła wyższa, do której uczęszcza rozpieszczona młodzież rozbijająca się po mieście swoimi bmkami po tuningu typu polskiego. Jak wyjadą ze swojego luksusowego akademika to biją wszystkich dookoła, a jak ktoś im zagrozi to wracają za mury uczelni :P

NPC 0.0 - uczelnia dla tych których wywalili z "Wyższej Szkoły Gotowania... ". Ze złości próbują podgryzać swoją byłą uczelnie, zwykle bez skutku. Znajduje się tam też ośrodek dla nieprzystosowanych społecznie anarchistów głoszących hasła typu "Zlikwidować blue-listy!"

 :D
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 17, 2014, 13:23:23 »
3. WH c6 stajesz sie elitą z pogardą i niesmakiem patrzysz na wyrobników 0.0 - latasz w zajebistym sprzęcie, masz zajebistego fc a siana masz tyle że nie masz co z tym robić.
acha, acha mow dalej...
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=245605
moze nie c6,ale. hehehe. Jak elyta dostaje wpierpapier od crapu t1 to nasuwaja sie rozne dziwne pytania. skad sie biora takie czopki. odp> z dupy... tzn dziury: ].

Abstrachujac od "tanich" uszczypliwosci. fakt faktem, ze srednia "ogaru" w dziurze napewno jest znacznie wyzsza niz w 0.0 szczegolnie SOV0.0, gdzie skala debilizmu potrafi przygwozdzic do gleby smiechem na kilkanascie minut,. to co potrafi odstawic rentierka, ociera sie o darwina.
podobno bylo ich znacznie wiecej, tylko, ze nie zostali uwiecznieni, przez brak rezultatu, no i te fity
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=99040
takim ziutkom, nie powierzylbym nawet paskow w HIsecu.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 17, 2014, 13:29:38 »
3. WH c6 stajesz sie elitą z pogardą i niesmakiem patrzysz na wyrobników 0.0 - latasz w zajebistym sprzęcie, masz zajebistego fc a siana masz tyle że nie masz co z tym robić.

Elitarne pvp w WH lol
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2014, 13:33:03 »
Na końcu tej drabinki są bitterweci i emeryci typu Soul, czy Mona, co siedzą już tylko na forach i dziwią się, że jeszcze komuś chce się w to grać :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2014, 14:05:21 »
Forum pvp i shitposting to najwyższa forma grania w EVE

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 17, 2014, 14:28:14 »
acha, acha mow dalej...
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=245605
moze nie c6,ale. hehehe. Jak elyta dostaje wpierpapier od crapu t1 to nasuwaja sie rozne dziwne pytania. skad sie biora takie czopki. odp> z dupy... tzn dziury: ].

Abstrachujac od "tanich" uszczypliwosci. fakt faktem, ze srednia "ogaru" w dziurze napewno jest znacznie wyzsza niz w 0.0 szczegolnie SOV0.0, gdzie skala debilizmu potrafi przygwozdzic do gleby smiechem na kilkanascie minut,. to co potrafi odstawic rentierka, ociera sie o darwina.
podobno bylo ich znacznie wiecej, tylko, ze nie zostali uwiecznieni, przez brak rezultatu, no i te fity
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=99040
takim ziutkom, nie powierzylbym nawet paskow w HIsecu.

tak wiemy ,ze ril pifipi i jedyne sluszne fity tylko w bufu ... czasami dostaje torsji jak czytam twoje posty .

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 17, 2014, 14:31:04 »
nie ma za co: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Ghash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bianca Ravencroft
  • Korporacja: The Scope
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 17, 2014, 14:31:28 »
acha, acha mow dalej...
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=245605
moze nie c6,ale. hehehe. Jak elyta dostaje wpierpapier od crapu t1 to nasuwaja sie rozne dziwne pytania. skad sie biora takie czopki. odp> z dupy... tzn dziury: ].


http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=208259

Swoich czopków już się pozbyliście? Nawet w c6 to było.
Star Wars Mud PL

...po trzecie, tłumaczył, rżnięcie drewna pomaga mu podczas wymuszonego przysłuchiwania się dyskusjom o polityce i religii, albowiem zapach świeżego wióra łagodzi odruchy wymiotne

Percival Schuttenbach

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 17, 2014, 14:54:36 »
Na końcu tej drabinki są bitterweci i emeryci typu Soul, czy Mona, co siedzą już tylko na forach i dziwią się, że jeszcze komuś chce się w to grać :P

Ja jak i pewno Mona ma swoje powody czemu nie gramy. Jednak z całym szacunkiem, jeżeli ktoś ma grac tylko i wyłącznie by zarobił na kolejnego plexa to lepiej już w ogóle nie grać :).

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 17, 2014, 15:53:24 »
Abstrachujac od "tanich" uszczypliwosci.

ja nigdzie nie napisałem że nie potraficie latać albo że nie jesteście groźni czy nie ogary z was - ale jeśli nie dociera do ciebie że są lepsi - dużo lepsi i aż tak bardzo to przeżywasz aby to w ten sposób komentować - to faktycznie cienki musisz być jak dupa węża.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Lucius

  • Gość
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 17, 2014, 16:03:48 »
Ja jak i pewno Mona ma swoje powody czemu nie gramy. Jednak z całym szacunkiem, jeżeli ktoś ma grac tylko i wyłącznie by zarobił na kolejnego plexa to lepiej już w ogóle nie grać :).

Witam, od jakichś dwóch lat przeglądam rożniste rzeczy o EVE, na różnych stronach z zaciekawieniem. Zauważyłem jak zmieniło się moje wyobrażenie o tej grze po jakimś czasie. Nigdy tak naprawdę nie grałem poza paroma dniami na trialu dalej niż rok temu. Miałem swoje powody żeby nie grać :) haha. Jednak naszedł mi smak w tym miesiącu i założę konto w ciągu tygodnia jak ogarnę parę spraw. Do rejestracji na Centrali i do napisania tego posta zainspirowały mnie wasze zabawne dyskusje :)

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 17, 2014, 16:20:37 »
Jeśli się wciągniesz to cholernie będziesz żałował że nie zacząłeś te dwa lata temu;p

Vilendra

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vilendra Sharvas
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 17, 2014, 16:27:51 »
Witam, od jakichś dwóch lat przeglądam rożniste rzeczy o EVE, na różnych stronach z zaciekawieniem.

Daj linka do tej strony z zaciekawieniem ;)

Lucius

  • Gość
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 17, 2014, 16:50:44 »

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 17, 2014, 17:02:31 »
tak wiemy ,ze ril pifipi i jedyne sluszne fity tylko w bufu ... czasami dostaje torsji jak czytam twoje posty .
przykra reakcja na bolesną prawdę. Przynamniej nasze logistyki nie fitują działek.

Wysłane z mojego ZAX 1.2

Kizbo

  • Gość
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 17, 2014, 17:05:43 »
Dobra ludzie, wtrącę się do tej dyskusji slangu:

Jeśli kupię od kogoś plexa/isk na niego to będę mógł normalnie aktywować konto za to po raz pierwszy (z triala) czy będę musiał kupić aktywacje na stronie eve?

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 17, 2014, 17:07:59 »
Dobra ludzie, wtrącę się do tej dyskusji slangu:

Jeśli kupię od kogoś plexa/isk na niego to będę mógł normalnie aktywować konto za to po raz pierwszy (z triala) czy będę musiał kupić aktywacje na stronie eve?
Co rozumiesz poprzez kupno od kogoś plexa/isków? Jakieś linki?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

krq

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Flann Doran
  • Korporacja: 7th Chevron Inc.
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 17, 2014, 18:32:30 »
To że o czymś się nie mówi, nie powoduje że tego nie ma.

@Kizbo
Plexem możesz aktywować triala do full acc. To w jaki sposób wejdziesz w posiadanie plexa to już twoja sprawa i nie chwal się tym co wg. EULA jest oficjalnie zabronione.

Kizbo

  • Gość
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 17, 2014, 18:35:37 »
W sensie chciałem kupić od jakiegoś pana na allegro, podobno niezgodne z regulaminem to nie jest

o, here is it:
http://allegro.pl/eve-online-plex-bezpiecznie-7-lat-na-allegro-i3985703798.html

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 17, 2014, 18:38:36 »
Podobno niezgodne z regulaminem to nie jest
Jest to niezgodne z regulaminem, nikt Ci się nie przyzna, że łamie regulamin.
Kupowanie czegokolwiek, poza oficjalnym sklepem CCP i ich partnerów jest nielegalne.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Cóż dalej począć?
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 17, 2014, 18:39:29 »
obrońca kocur tajemnicy poliszynela się znalazł lol.
zróbcie porządek z tymi debitum bo wstyd ally boterów.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś