Autor Wątek: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje  (Przeczytany 68745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 11, 2011, 11:58:56 »
Znalezione na lokalu :

[20:11:15] diabel > jakie to ku**y te bsi
[20:11:44] diabel > nawet mnie repowali a potem po bitce zaje*ali

BSI ma charakter, to trzeba im przyznac !
to musial byc dla niego szok ze neutrale strzelili  :'(

poconick2

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 11, 2011, 13:23:12 »
Czegosc nie rozumiem w Twoim poscie.
Ale po chwili zastanowienia juz wiem,  - z koniem nie ma sie co kopac.
PS. I mam nadzieje ze tylko Ty w BSI jestes taki "madry".

http://eve-search.com/thread/1553391/page/1#1

Chyba boli, że jebliśmy wam alta/szpiega. Nic dziwnego, że na forum Andrusza w wątku BSI się produkuje niedługo po killu diabła.

Dla tych co nie wiedzą Infinity5 to char, który latał z The Xpendables (WT dla amarrow), niedawno sprzedany, Infinity6 kupił chara Diabel od Kaleby z c0venu, który już chyba nie gra.

Ale chuje z tych BSI...

Bawimy się zajebiście - fajny filmik dla wszystkich, fajne się lata z nim na PvP http://www.youtube.com/watch?v=XT02ZaBODSE

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 11, 2011, 14:27:13 »

9. Nie można u nas kupić blue standingu - lol żeby być blue, musisz z nami aktywnie latać PvP, nie wystarczy błaganie na localu ze jesteś polakiem.
10. Dopóki nas nie znasz nie dokuj u nas w stacji
11. Poza tym co złego to nie my :P


Andrusza

  • Mothrer
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Mothra Inc.
  • Imię postaci: Andrusza
  • Korporacja: Mothra inc
  • Sojusz: Uprising.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 11, 2011, 15:05:57 »
Widze ze zostalem zle zrozumiany.

Excelenta/Diablo i jakie tam jeszcze alty ma, to gracz ktory zeby delikatnie powiedziec ma baaardzo niski stand u nas.
Byl jakis krotki czas w Xpendables, gdzie mialem watpliwa przyjemnosc poznac go.Po wyrzuceniu go z
korporacji przeszedl do amarrskiej milicji by wsrod "Kozy z piekla" brylowac swoim watpliwym intelektem,
gdzie w drodze do chwaly brakowalo mu tylko skilli i wtedy bedzie überkillerem  (patrz char Diablo).
Po wyrzuceniu go z "Kozy" wyszedl z amarrskiej milicji by wrocic jako neutral do Eszur by brylowac tu na
lokalu. A my tu nie tolerujemy chamstwa, glupoty, ksenofobii i jakie tam watpliwe zalety posiada ow osobnik.
I dlatego zostal zlomowany, jakoz rowniez poproszony o opuszczenie systemu.
Moj wpis na temat charakteru BSI byl w moim oczach pochwala postepowania,
iz mimo ze dziela nas cele i byc moze sposob zabawy w EVE ale chamstwo i sposob walki z nim
ma dla nas wszystkich jeden wymiar.

I wpisy typu - "Uczcie się, może kiedyś zrobicie w tej grze coś więcej swoim wspaniałym korpem niż kampienie gejta trasherami, gankowanie i lataniem małymi gównami." ,sa dla mnie dlatego niezrozumiale iz patrzac na
poszczegolne akcje gracza PC5  http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=PC5, swoja finezja niczym sie nie wyrozniaja, ale byc moze cos przeoczylem.




hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 11, 2011, 15:52:15 »
oj tam oj tam

Andrusza przecież każdy w FW się nabija z waszej kampy w eszur to już stał się szlagier i wciska się go gdzie popadnie :) nie spinajcie się bo schodzimy z tematu. Jak dla mnie niech każdy robi co tam chce i jest luz.

Diabeł jest sam sobie winny stał jak debil na gejcie obok nas i się nawet nie odezwał to go zabiliśmy, proste :)


Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 11, 2011, 16:08:03 »
poszczegolne akcje gracza PC5  http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=PC5, swoja finezja niczym sie nie wyrozniaja, ale byc moze cos przeoczylem.

Sporo przeoczyles. Zapytaj moze o ww. gracza starszych, stazem w tej grze, kolegow. Mozesz sie bardzo zdziwic po tym co uslyszysz :)
Pozdro

Pimp

Andrusza

  • Mothrer
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • Mothra Inc.
  • Imię postaci: Andrusza
  • Korporacja: Mothra inc
  • Sojusz: Uprising.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 11, 2011, 16:15:07 »
Hahaha, o co mam pytac ? O stare dobre czasy ?
A to dobre.

Szczutek

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 11, 2011, 16:24:04 »
Cytuj
"Uczcie się, może kiedyś zrobicie w tej grze coś więcej swoim wspaniałym korpem niż kampienie gejta trasherami, gankowanie i lataniem małymi gównami."


dla mnie.... to raczej jest to proste przeslanie....
porownujac tylko wasze KBki... nawet nie caloksztalt waszej dzialalnosci...
http://pabllo.webd.pl/kb_bsi/?a=pilot_detail&plt_id=13274&view=losses
http://mothra.psobanski.info/kb/?a=pilot_detail&plt_id=22&view=losses

pc ma jaja wyskilowane do lvl5tego
ty masz na razie niecaly 1szy level.....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2011, 15:42:10 wysłana przez Szczutek »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 11, 2011, 16:45:34 »
Cytuj
dla mnie.... to raczej jest to proste przeslanie....
porownujac tylko wasze KBki... nawet nie caloksztalt waszej dzialalnosci...
http://pabllo.webd.pl/kb_bsi/?a=pilot_detail&plt_id=13274&view=losses
http://mothra.psobanski.info/kb/?a=pilot_detail&plt_id=22&view=losses
troll mode on
http://www.youtube.com/watch?v=qdkpaP2Z7fg&feature=related :P
troll mode off

EVIL ADMIN mode on
Panowie do porównywania e-penów slóży flame
EVIL ADMIN mode off

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Szczutek

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 11, 2011, 17:11:01 »
rzeczywiscie zalazek flame'a, ale glownie chodzi o wczesniejszy cytat....
chcialem tylko pokazac statki, w ktorych MOZNA ich obu zlapac.... i w czym glownie sie bawia...
jest jeszcze kilka czynnikow, ktore maja wplyw na taki a nie inny sposob gry przez jednego i drugiego... obaj i tak maja niezle wyniki:P
w kazdym razie... tu bedzie bardziej flamowo:P LFNu nic nie przebije:P jakbym mial sie zapisac do jakiegos korpa to tylko do nich... zaden inny nie da mi takiej pewnosci ze nie wje... shipa jak oni 95% "skutecznosci" jako korp :P
i tak szacunek dla wszystkich, ktorzy graja w ta gre (jak zwykle) a szczegolnie dla tych, ktorzy nie robia na niej kasy tylko rozwalaja wszystko co nie niebieskie .o/

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 11, 2011, 19:35:24 »
Hahaha, o co mam pytac ? O stare dobre czasy ?
A to dobre.

Nie, nie masz pytac o stare dobre czasy tylko o gracza, ktorego oceniasz na podstawie KB na Battleclinic. To bylo trescia mojego posta.
[troll]
A dobre to bedzie jak bedziesz chociaz odrobine tak dobry ;)
[/troll]

DaBlades

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 11, 2011, 20:18:17 »

I wpisy typu - "Uczcie się, może kiedyś zrobicie w tej grze coś więcej swoim wspaniałym korpem niż kampienie gejta trasherami, gankowanie i lataniem małymi gównami." ,sa dla mnie dlatego niezrozumiale iz patrzac na
poszczegolne akcje gracza PC5  http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=PC5, swoja finezja niczym sie nie wyrozniaja, ale byc moze cos przeoczylem.

PC wklej mu chociażby linka do swojego filmiku "zmiany" bo kolega nie wie, że bluźni...

pozdrawiam BSI

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 19, 2011, 12:24:58 »
mam pytanie do panów z bsi,  ostatnio remote repujac pirata z mojej milicji, spadł mi nie tylko security status, ale i stand do minmatarskiej frakcji,  ccp na pytanie czy to bug czy  reguła gry, odpowiedziała że to bug, ale nie naprawią go zbyt szybko bo nie mają na to czasu, i teraz pytanko, czy to mnie tylko spotkało to szczęście, czy wam tez spada standing do frakcji?

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 19, 2011, 12:30:21 »
żeby było zabawniej zależnie na ktorego gma trafisz dostajesz zwrot standa i traktują to jako bug albo nie dostajesz nawet jeśli się odwołasz do gma wyżej... można za to wziąć gcc przed rozpoczeciem naprawiania pirata z własnej milicji i wtedy straty standa nie będzie - to się pojawia tylko gdy łapiesz gcc przez repowanie. fajnie co? :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 19, 2011, 12:45:01 »
Dzieki azbu za odpowiedz, czyli  to szerszy problemik ;/

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 19, 2011, 13:00:22 »
no szerszy problemik, bo ostatnio pojawila sie takich drobnych ale upierdliwych bugow cala masa, nie wiem czy lataliscie juz Geddonem, ktory w warpie zamienia sie w... zaklouczonego harbingera... To akurat jest nieszkodliwe, ale zauwazylem tez na przyklad, ze jezeli relogujemy sie z jakims offlinowanym modulem, to po ponownym zalogowaniu mamy ten modul onlinowany, za to wylaczaja sie z braku grida i cpu inne moduly, np mwd i punkt :) Jest to troche upierdliwe, ja np czesto latam z offlinowanym covert cyno, i po zalogowaniu np na wrogim terytotium okazuje sie, ze nie jestem gotowy natychmiast do walki, tylko musze leciec na ss, wyklouczyc, offlinowac cyno, i potem po kolei onlinowac pozostale moduly za kazdym razem czekajac na capa, co trwa srednio 10 minut.  Zauwazylem, ze dzieje sie tak gdy nam impanty do pg/cpu, wiec CCP zajete wprowadzaniem nowych ciuszkow niezbednych dla gameplayu, niechcacy zepsulo cos w kodzie...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

zriel

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 19, 2011, 19:17:21 »


Eee... Cat?! Co Ty tu robisz ? :)

poconick2

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 25, 2011, 13:24:34 »
PC to już nie ten PC co kiedyś ;) 9 września skończyłem 6 lat w EVE, z małymi przerwami, ale to nie ma żadnego znaczenia (poza drobnym zmęczeniem grą).

Gra zmieniła się BARDZO. Jednostka dalej jest ważna, ale najważniejsza jest grupa - jak działa, co robi, jaką ma siłę i możliwości. 5,10,20 osób - to co potrafią zrobić, jakie mają statki, taktykę, dowodzenie. Dzisiaj gra to TvT (Team Vs Team) i w tym widzę największą zabawę w EVE. Flota vs flota a nie gankowanie, roamy z dupy itd itp. W tą stronę bym pchał wózek. Są przecież rożne opcje - guardiany, carriery, tengu rr, nano, itd itp. Ten kto zadaje skutecznie dmg wygrywa walki, ten kto jest lepiej zorganizowany. Dlatego w bio korpa wrzuciłem "YOU ARE NOT PREPARED" bo dzisiaj w EVE przygotowanie to tzw. "must" jeżeli chce się mieć fajne walki np. 20vs20. Korporacje, które nie potrafią się do tego schematu dostosować giną, stają się zombie lub noob korpem. Taka jest dzisiaj EVE.

Korpem liczy się to co się robi, czy prowadzi się floty, co się zabija (noobnia gankerstwo w 10 na 1 czy walki z konkretnym przeciwnikiem), organizuje zabawę, w czymś fajnym bierze się udział, coś się dzieje w grze itd itp. Na szczęście w tej grze najważniejsi są ludzie i to co można razem robić/przeżyć/stworzyć. Fajnie widzieć, że w BSI znalazło się sporo fajnych ludków, którzy prowadzą floty, w chuj statków/kasy, zapału, chęci i pomysłów. Pablo, Hidden, Hepton, Bank, Kzar, Punctator, DrackUll, Dheedee, Aveugle, Agarii itd itd, musiałbym wszystkich aktywnych wymienić ;)

Fajne jest to, że na kanale BSI PUB siedzi ostatnio po 30+ charów, że udało się stworzyć małą koalicję 3 polskich korporacji, udaje się walczyć z dużymi flotami i na KB jest aktywność.

Jako korp nie mamy ambicji podbijać 0.0, stawać się Elite Polish PvP corp, angażować się w nie wiadomo co, roamować regularnie, robić coś regularnie itd itp. Jedyną oceną korpa jest zawsze killboard i tam każdy może porównać i sprawdzić czy z tymi ludźmi warto rozmawiać/bawić się, czy nie. Z niektórych KB takim kutasem jedzie, że JPKM...

W BSI martwi mnie to, że cele się nam kończą, siedzimy na dupie, obrastamy tłuszczem, za dużo ludzi nas zna, mało przylatuje. Zmiana terytorium chyba coraz bliżej. Naszym celem jest mobilność - tzn. pakujemy zabawki w carriery i lecimy napierdalać na 3 miesiące w inny region, potem znowu pakujemy się i jump gdzieś indziej taki road trip. To by wprowadziło pewną jakość do korpa, styl, unikalność, coś czego inni nie mają (zwłaszcza polskie korpy - a już c0ven w zupełności). Ile to daje możliwości i zabawy - skok korpem w aktywny teren i jak to mawiał bomba "NAP...." (tu zluzuje moda, żeby żyłka nie wyskoczyła) ;)

To tyle o aktualnym BSI, tak w ramach opisu. Pożyjemy zobaczymy co wyjdzie...

Pozdrowienia dla kamperów z Eszur, jak będziecie niegrzeczni to Wam alta z covert cyno na localu postawimy 23h/d. Póki co spełniacie swoją rolę i blokujecie farmerów którzy chcą w pockecie aset farmić ;) Więcej isków dla nas, ceny nie idą tak w dół ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2011, 13:40:42 wysłana przez PC5 »

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 26, 2011, 00:44:55 »

Pozdrowienia dla kamperów z Eszur, jak będziecie niegrzeczni to Wam alta z covert cyno na localu postawimy 23h/d. Póki co spełniacie swoją rolę i blokujecie farmerów którzy chcą w pockecie aset farmić ;) Więcej isków dla nas, ceny nie idą tak w dół ;)

pozdrawiamy również, wrzucajcie i z 10 kloukerów,  hew fun, co do zysków z blokowania gejtów, już od jakiegoś czasu zastanawiamy się jak od was tantiemy wyciągać ;]

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 26, 2011, 10:12:12 »
...Zmiana terytorium chyba coraz bliżej. Naszym celem jest mobilność - tzn. pakujemy zabawki w carriery i lecimy napierdalać na 3 miesiące w inny region, potem znowu pakujemy się i jump gdzieś indziej taki road trip. To by wprowadziło pewną jakość do korpa, styl, unikalność, coś czego inni nie mają (zwłaszcza polskie korpy - a już c0ven w zupełności). Ile to daje możliwości i zabawy - skok korpem w aktywny teren i jak to mawiał bomba "NAP...." (tu zluzuje moda, żeby żyłka nie wyskoczyła) ;)

Właśnie odkryłeś coś, co inni (polskie korpy) robią już od dawna. Niemniej jednak cieszę się Twoim odkryciem, bo to dobry kierunek.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 26, 2011, 11:09:39 »
Właśnie odkryłeś coś, co inni (polskie korpy) robią już od dawna. Niemniej jednak cieszę się Twoim odkryciem, bo to dobry kierunek.

tak?! nie znam innego polskiego korpa poza BUFU, ktory przenosi sie na drugi koniec mapy 2-3 razy do roku... a lokalne miejscowki zmienia jeszcze czesciej  :P
W kazdym razie masz racje Nite - milo slyszec, ze ktos ma w planach to co my praktykujemy od poczatku istnienia korpa  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Yurioni

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 26, 2011, 11:12:20 »
brawo panowie, widze, jesli chodzi o bufu to kiedy chcemy mozemy dojsc do porozumienia, szczegolnie w przypadkach gdy chodzi o naszego e-peena :D

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 26, 2011, 11:43:09 »
A ja się wożę codziennie po kilkadziesiąt, a często po stokilkadziesiąt jumpów od aktualnej dziury drałując z WH lub do WH (bo znowu gdzieś na zadupiu zostałem) te odległości na piechotę przez gejty. Często nic z tego nie wynika ale latam i latam. A co! Nie mogę? :P :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


DrackUll

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 26, 2011, 12:12:52 »
BUFU to jakiś z dupy korp, 60-70% efficiency co tydzień, masa wtop, jak na korporacje liczącą 180+ charów to iloscią kili tez nie powala, może Wam akurat te częste przeprowadzki nie służą?
A tak w ogóle to chyba niedawno założyliście korpa bo pierwszy raz o Was słyszę.

Yurioni

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 26, 2011, 12:19:54 »
BUFU to jakiś z dupy korp, 60-70% efficiency co tydzień, masa wtop, jak na korporacje liczącą 180+ charów to iloscią kili tez nie powala, może Wam akurat te częste przeprowadzki nie służą?
A tak w ogóle to chyba niedawno założyliście korpa bo pierwszy raz o Was słyszę.
STAND DOWN GUYS! obvious troll is so fuckin' obvious...

poconick2

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 01, 2011, 14:06:03 »
Właśnie odkryłeś coś, co inni (polskie korpy) robią już od dawna. Niemniej jednak cieszę się Twoim odkryciem, bo to dobry kierunek.
Jakie odkrycie? Stwierdzenie faktu. Faktem jest też, że większość korpów nie rusza się z miejsca, chyba że muszą. Któreż to korpy, co 3-4 miesiące zmieniają miejscówki i to polskie? Przykłady albo to co piszesz to jakieś twoje widzimisie (kolorowe). Oczywiście są takie korporacje, ale nie pisz ogólnie polskie korpy, inni, bo większość polskich korpów jest mierna i siedzą na dupach w jednym miejscu, CZASAMI się gdzieś przeniosą. Zawsze najważniejsze są iski, easy iski i easy kills. Wklej linki do KB i pokaż co dzięki temu te korpy zyskują (PvP). Śmiało, zaskocz mnie.

Naszym celem jest mobilność i road-trip korp. Np. co 2 miesiące skok w inny teren i jakieś kółko po EVE, przez rok. Przy tym masa walk, gdzie nas nie znają i jest co zabijać, aktywne tereny, lov-sec, pogranicza lov i 0.0. To by było coś, przygoda, zabawa a nie raz na jakiś czas się przenieść. Byłoby co wspominać i jest to fajny cel, powstałby jakiś film ;). Oczywiście nie raz dostalibyśmy wpierdol, ale to część zabawy. Nie znam żadnego korpa polskiego, który coś takiego zrobił/robi/chce zrobić.

Kiedyś w c0venie zarzuciłem taki pomysł (temat na forum c0venu) i dobrze się rozkręciło, później coś zdechło. Polecieliśmy na pogranicze Syndicate, Mikker chyba prowadził floty, było zajebiście, powiew świeżości. Później miał być chyba teren GW, ale coś się pozmieniało (nie pamiętam co), ale ludzie mówili, że to jest to i takich wycieczek im brakuje.

To całkiem inny pomysł na korpa niż siedzieć na dupie w 1 miejscu i liczyć na roama wieczorami, akcje. W aktywnym terenie cele same przylecą i będą chciały walczyć. Jedyne co trzeba mieć to aktywnych ludzi, a z 15 ostatnimi czasy mamy i to już jest optymalna liczba. Takie coś nas jara i wieczorami w ciemnościach przy rozmowach o road-tripie błysną od czasu do czasu pirackie oczy, a na zapijaczone gęby wejdzie szyderczy uśmiech ;) A carriery się zwożą powoli, powoli... ;)

Najlepszy byłby tytan do road-tripa, no ale cóż... nie mamy. Póki co 17 carrierów i rośnie.

Jak to wyjdzie u nas - pożyjemy zobaczymy, bo plany planami a rzeczywistość swoje.
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2011, 14:22:14 wysłana przez PC5 »

Trico

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 01, 2011, 17:01:53 »
2 miesiące to troche mało czasu między przeprowadzkami, jeśli chcecie się tak często przemieszczać to musi być max 2 skoki carrierem bo koszty rosną astronomicznie
bez zajeżdżania ludzi i corpwalletu 3 miejscówki w ciągu roku to takie maximum - albo kupujecie zapasy na miejscu i nie latacie carrieremi z zapasami

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 01, 2011, 18:10:21 »
Któreż to korpy, co 3-4 miesiące zmieniają miejscówki i to polskie? Przykłady albo to co piszesz to jakieś twoje widzimisie (kolorowe). Oczywiście są takie korporacje, ale nie pisz ogólnie polskie korpy, inni, bo większość polskich korpów jest mierna i siedzą na dupach w jednym miejscu,

PBN : P

2 miesiące to troche mało czasu między przeprowadzkami, jeśli chcecie się tak często przemieszczać to musi być max 2 skoki carrierem bo koszty rosną astronomicznie
bez zajeżdżania ludzi i corpwalletu 3 miejscówki w ciągu roku to takie maximum - albo kupujecie zapasy na miejscu i nie latacie carrieremi z zapasami

To jest kwestia pierwszego zaopatrzenia miejscowki, pozniej tylko robi sie JC jak jest potrzeba, lub dany teren obfituje w nowe cele. Statki funkcyjne moga byc korpowe (tak to wyglada u nas), a koszt reszty jest na tyle znikomy, ze praktycznie pomijalny. Cztery takie bazy wypadowe i jest gdzie sie bawic ;)

poconick2

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 01, 2011, 19:06:18 »
2 miesiące to troche mało czasu między przeprowadzkami, jeśli chcecie się tak często przemieszczać to musi być max 2 skoki carrierem bo koszty rosną astronomicznie
bez zajeżdżania ludzi i corpwalletu 3 miejscówki w ciągu roku to takie maximum - albo kupujecie zapasy na miejscu i nie latacie carrieremi z zapasami

Czemu mało? Nie chcemy zakładać baz/mieszkać na danym terenie, stawiać posów, zarabiać isków (to robi się gdzie indziej), chcemy się tylko bawić w PvP. Koszty koszty koszty... Iski najważniejsze prawda? Ale z ciebie carebear.... ;))))) Jeszcze Ci mało? Ile tam miliardów masz ma koncie i ile statków rdzewieje w hangarze? A o ludzi się nie martwię, slavey mają to i 50m na paliwo się znajdzie. Z dupy argument.

PBN... szkoda, że nie mam chatlogów z mikkerem z czasów c0venu i po tym jak PBN wyszedł z c0venu. Próbowałem mu uświadomić, że zabawa korpem powinna wyglądać inaczej, a później pisał, jak zajebiście jest po wyjściu z c0venu. W kwesti podróżowania po eve też o czymś gadaliśmy, ale nie pamiętam już co i jak. Czekamy na powrót naszego emo rage masta ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2011, 19:12:55 wysłana przez PC5 »

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 16, 2011, 02:11:33 »
Witajcie o/

Rekrutacja do .BSI. przechodzi w tryb INVITE ONLY.

Musimy dopracować pewne rzeczy, ale i tak jest przyjemnie :)

+1 do lansu - http://pabllo.webd.pl/kb_bsi/?a=kill_related&kll_id=9042
+2 do lansu - http://pabllo.webd.pl/kb_bsi/?a=kill_related&kll_id=9092
+1 do lola - http://pabllo.webd.pl/kb_bsi/?a=kill_detail&kll_id=9117

Po co się chwalę killami skoro zamykamy rekrutację? Otóż możesz nadal do nas dołączyć, ale wymagania wzrosły. Potrzebujesz carriera i chara do pvp z min 25mln SP. W ostateczności Amarski BS lvl5 na ficie T2 może być atutem. Stawiamy na aktywnych graczy PvP wiec jeśli uważasz, że podołasz prześlij mi wiadomość eve mailem lub odzewij się na BSI Pub.


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 16, 2011, 13:54:54 »
@Hidden - jak chcesz sie pochwalić bitkami to je opisz jak to robią Rabbit czy Sokół bo w linku "+2 do lansu" masz 4h z życia w systemie...

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 18, 2011, 10:38:55 »
@Hidden - jak chcesz sie pochwalić bitkami to je opisz jak to robią Rabbit czy Sokół bo w linku "+2 do lansu" masz 4h z życia w systemie...


lol

Może bitka trwała 4 godziny? wraz z podchodami? Nie opis jest ważny tylko umiejętność czytania killmaila.  o/

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 18, 2011, 11:51:39 »
Wow, na prawdę po ubiciu raterskiego drejka 1,5h podchodziliście hurka z kolegami? Tropienie +5. Widać, że sam nie umiesz czytać killmaili które wklejasz :P

horax

  • Gość
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 18, 2011, 13:48:12 »
czesc PC stary pryku :D

Kha Verti

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kha Verti
  • Korporacja: BSI
  • Sojusz: brak
Odp: [.BSI.] Black Souls Industries - pytania i dyskusje
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 18, 2011, 13:54:02 »
No nie mumia się obudziła :P
Kha Verti / BSI / Brak sojuszu