Autor Wątek: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?  (Przeczytany 83478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 28, 2012, 01:29:21 »
a Tobie o co chodzi ?
jakies osobiste doswiadczenia z WBR ? Moze sie podziel i uswiadom, bo nie znam przyczyny dla ktorej mnie obrazasz.
Byłem w SoTF i wiem jak WBR operuje.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 28, 2012, 02:33:30 »
Należało Ci się za orbitowanie w Cynabalu... zresztą, spojrzałem na Twój fit, potem zobaczyłem jeszcze vagasa z invulem i jaguara na SPR-ach... i nie mam więcej pytań :P

Soko, Ty latałeś w vagasach z cloakiem i  jakoś dobrze było więc czemu się przypierdzielasz?

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 28, 2012, 05:03:41 »
Soko, Ty latałeś w vagasach z cloakiem i  jakoś dobrze było więc czemu się przypierdzielasz?
To jest coś złego w cloaku na vagasie?

Ashri

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 28, 2012, 06:39:10 »
MiltisUmbrae musisz zacząć być podły w tej grze bo inaczej zawsze będziesz pokrzywdzony.
kiedys to w milicji za samo flashowanie mogli cię rąbnąć i często tak się zdarzało
potem milicja się spiraciła, no i graja jak piraty to co się dziwisz że cię utłukli?
tłusty cel taki cynabal w erze trasher blobów, dałeś im wygodny pretekst i pole manewru.

a wolfbrige to miał 2 tytany już dawno słabi to oni nie są, polskie "comunity" by im rady nie dało

~ life begin below level -18 ~


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2012, 06:57:38 wysłana przez [p]unct »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 28, 2012, 07:32:48 »
To jest coś złego w cloaku na vagasie?

Vagas w cloaku to elitarna bron samotnych kosmicznych bohaterow, przypominajaca troche miecz swietlny Jedi - niesamowicie trudny w obsludze, przez wiekszosc niewtajemniczonych uwazany wrecz za archaiczny, ale kiedy sie umie dobrze nim poslugiwac, to moze dokonac cudow, sam przeciw wszystkim daleko na tylach wroga. Polecam, bo to jedno z najfajniejszych solo pvp jakie mozna osiagnac w eve, trzeba tylko wiedziec co sie robi.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 28, 2012, 08:32:04 »
polecam ja tak nawalałem hurkiem i sacrilege jeszcze :D
piekielnie denerwujące
pewpew

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 28, 2012, 09:17:45 »
Należało Ci się za orbitowanie w Cynabalu... zresztą, spojrzałem na Twój fit, potem zobaczyłem jeszcze vagasa z invulem i jaguara na SPR-ach... i nie mam więcej pytań :P

No to zmartwię Cię Sokole - Vagas był na invu bo mi brakowało PG na standardowy fit, ale sprawdzał się równie dobrze.

Jaguarach na SPR to zły fit trolololo http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Alex+Medvedov#losses - wybacz Sokół że wolę opierać się na fitach osób bardziej doświadczonych...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 28, 2012, 10:06:03 »
Ok, może SPR Jaguar to jakiś tajemniczy WTFPWNmobile w lolsecu, ale ten Cynabal? Poświęcić pół tanka, żeby mieć small cap booster? Orbitujesz nim na MWD czy co?

Cynabalem spokojnie można przelecieć 200 km na MWD bez żadnych cap boosterów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 28, 2012, 10:13:47 »
Sadzac po lossach tego kolesia, ktorego Milicjant wkleiles, to nie bardzo jest sie czym chwalic, gosc traci te SPR Jaguary solo przeciwko Dramielom. Tru pr0 pvper.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 28, 2012, 10:21:30 »
Wniosek z tej dyskusji jest taki - każdy lata tym czym lubi mimo że dla innych może się to wydawać kontrowersyjne.

Tu mi się przypomina cynabal na artach, który najpierw był wyśmiewany ale jak się potem okazało to koks setup jeśli się umie go używać.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 28, 2012, 10:26:35 »
Isen a od kiedy Ty jesteś pr0 pvperem ?

dobrze wiesz że na killach nie zawsze wszystko widać, nie widać boostów, nie widać logich nie widać DCków i wielu innych rzeczy, więc nie pisz głupot że nie ma się czym chwalić. Koleś lata tylko jaguarami i nikt poza nim nie może się pochwalić takim dorobkiem z ich użyciem.

Co do Cyny z cap boosterem - tutaj również się ośmieszasz sokół - tank jak na vagasie, DPS i zasięg też, ale za to nie muszę się martwić neutami które ktoś może mi założyć i mogę spokojnie bawić się z większą ilością hostów latając perma MWD przez dobre kilka minut.

Nie próbuj mi wytykać błędów w fitach, bo i tak Ci się to nie uda, jak coś fituje to wiem po co :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 28, 2012, 10:48:23 »
Milicjant, ja w przeciwienstwie do Ciebie nie uwazam sie za pr0 pvpera, ale theorycrafting mam dosc dobrze opedzony. :P

Za to przynajmniej nie latam za bylymi kolegami z sojuszu zeby sie whorowac na ich suicide Trashery i nie zmieniam corpa co 2 miesiace, bo kazdy poprzedni nie jest dla mnie dosc pr0. :P

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 28, 2012, 11:00:27 »
Chill chłopaki - wakacje są, słońce świeci, półnagie laski biegają po ulicach. Więcej miłości :)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 28, 2012, 11:06:33 »
Chill chłopaki - wakacje są, słońce świeci, półnagie laski biegają po ulicach. Więcej miłości :)

Przecież leje jak cholera i to od rana :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 28, 2012, 11:18:15 »
Isen

Primo nie uważam się za pr0, bo dobrze wiem że nim nie jestem, ja po prostu mam w zwyczaju myśleć, ale żeby nie było masz trochę racji bo z każdą walką dążę do bycia pr0, a latanie z ludźmi którym niewiele do tego brakuje na pewno w tym pomaga.

Secundo nie lubię stagnacji, więc jeśli w korpie/ally się nic nie zmienia, szczególnie w sytuacji gdy przydałoby się coś zmienić, to sorry ale nie będę walił łbem o ścianę i po prostu nowego korpa poszukam, i nikt nie zarzuci mi że sam mogłem dać pomysł na zmiany bo tych pomysłów dawałem sporo, w c0ven jak próbowałem coś nowego dorzucić to znalazły się 2 (dwie) osoby które były chętne do pomocy. Jedną był Xeo, drugą Emillos, który razem z Billionersami z c0venu odszedł z tego samego powodu co ja.

Tertio
Za byłymi kolegami latałem bo na jednego z nich miałem kill righta, poza tym z obecnego składu c0venu niewiele osób odważyłbym się nazwać kolegami.


Chill chłopaki - wakacje są, słońce świeci, półnagie laski biegają po ulicach. Więcej miłości :)

Dobra już EOT, ;*

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 28, 2012, 11:38:56 »
Co do Cyny z cap boosterem - tutaj również się ośmieszasz sokół - tank jak na vagasie, DPS i zasięg też, ale za to nie muszę się martwić neutami które ktoś może mi założyć i mogę spokojnie bawić się z większą ilością hostów latając perma MWD przez dobre kilka minut.

Nie próbuj mi wytykać błędów w fitach, bo i tak Ci się to nie uda, jak coś fituje to wiem po co :)

Cynabal ma tank "jak na Vagasie", ale tylko wtedy gdy ma Invula. Vagas się bez tego obywa, bo ma resisty T2, a Cynabal - mimo całego "wow effect" to jednak sprzęt T1 i technologicznie bliższy jest mu zwykły Rupture niż Vaga ;) Dlatego Invul jest koniecznością (pomijam dual-prop, gdzie na to po prostu miejsca nie ma) - zwłaszcza, że overheat Invula może stanowić różnicę między życiem a śmiercią.

Dodatkowo, w Twoim ficie widać jeszcze jedną oznakę braku doświadczenia - marnujesz cenny low slot na DC. Jeśli w Cynabalu masz problem z neutami to naprawdę musisz się sporo nauczyć. Widzę, że poszedłeś do BUFU, więc tam Ci pokażą jak się lata.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 28, 2012, 12:05:31 »
Chill chłopaki - wakacje są, słońce świeci, półnagie laski biegają po ulicach. Więcej miłości :)

+1

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 28, 2012, 12:07:12 »
Byłem w SoTF i wiem jak WBR operuje.

Jak wiec operuje ?
Rozwin temat i napisz konkretnie co Ci na sercu lezy

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 28, 2012, 12:10:19 »
Oj bo Milicjant sobie nazbieral. :) Ale tak w ogole to fajny jest ten jego entuzjazm, szkoda tylko ze tak szybko sie wypala. Ta mlodosc. ;)

HammerSnake

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 28, 2012, 12:11:48 »
Nie ma co filozofować czy straszyć tytanami w low secu- a to dobre haha. Mamy tytana i nie zawahamy się go użyć. 8)

Koleś dostał oklep od swoich i wychodzi na to, że milicji trzeba się cały czas oglądać przez ramię nawet na tak zwanych towarzyszy broni. To trochę przypomina latanie indykiem po high secu.

Pewnie jakby sytuacja była odwrotna i manto dostałby ktoś z wbr to czuje, że skarga by szła do samego papieża łącznie z wnioskiem o zwrot shipu. - ale to już moja spekulacja. 8)

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 28, 2012, 12:14:24 »
[...]a Cynabal - mimo całego "wow effect" to jednak sprzęt T1 i technologicznie bliższy jest mu zwykły Rupture niż Vaga ;) Dlatego Invul jest koniecznością[...]

Bez przesady, dla mnie osobiscie triple-lse cyna bije invu-cyne na glowe (40,3k ehp vs 36,5k (heat) + duzo lepszy cap) , jedynym przypadkiem gdzie invu-cyna sprawdza sie nieznacznie lepiej jest gang z logistykami.

Kazdy lata czym lubi i uczy sie na wlasnych bledach, poza tym sa fity ktore zrozumie tylko ten ktory nimi lata i takie ktore sprawdzaja sie przy danym stylu latania, dajmy ludziom latac tym czym chca.. nie kazdy musi byc pro 1337.

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 28, 2012, 13:05:11 »
Pewnie jakby sytuacja była odwrotna i manto dostałby ktoś z wbr to czuje, że skarga by szła do samego papieża łącznie z wnioskiem o zwrot shipu. - ale to już moja spekulacja. 8)

nieeeeee :)
Raczej sie nie skarzymy do nikogo.
Za aggro na czlonka aliancu musi byc kara,  ktos zawsze podleci do pomocy...i najczesciej sie to konczy tym ze delikwent ginie. Sam mam na koncie paru fwddit i innych "blue" ktorzy zapomnieli jak ustawic overwiew. Wszystko bylo zalatwiane w jednym convo i nigdy nikomu nie zwracalem za szipy.
Jesli czlonek aliansu LO zginie delikwent ma poniesc koszty.
Do momentu kiedy ich nie ureguluje jest ustawiony na -10.
Jak w druga strone to wyglada, czyli ze ktos z WBR agruje pierwszy to nie wiem. Raczej takie sytuacje zalatwiane sa po cichu, bo nie slyszalem zadnych dram.

WBR nie jest lubiane w milicji, zastanawiam sie tylko dlaczego...

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 28, 2012, 16:31:07 »
Cynabal ma tank "jak na Vagasie", ale tylko wtedy gdy ma Invula. Vagas się bez tego obywa, bo ma resisty T2, a Cynabal - mimo całego "wow effect" to jednak sprzęt T1 i technologicznie bliższy jest mu zwykły Rupture niż Vaga ;) Dlatego Invul jest koniecznością (pomijam dual-prop, gdzie na to po prostu miejsca nie ma) - zwłaszcza, że overheat Invula może stanowić różnicę między życiem a śmiercią.

Dodatkowo, w Twoim ficie widać jeszcze jedną oznakę braku doświadczenia - marnujesz cenny low slot na DC. Jeśli w Cynabalu masz problem z neutami to naprawdę musisz się sporo nauczyć. Widzę, że poszedłeś do BUFU, więc tam Ci pokażą jak się lata.


Resy się różnią to fakt imo ten cynabal którego walnęło mi wbr ma tyle EHP co Vaga (chyba nawet ciut więcej ) co do neutów mam na myśli neuty z Cursa czy heavy neuty z BSów co do DC - tak, cały czas uczę się latać takimi shipami jak stwierdzę że jestem w tym już dobry to pewnie będą tam nano lądowały ;)

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 28, 2012, 17:05:28 »
Jak wiec operuje ?
Rozwin temat i napisz konkretnie co Ci na sercu lezy
Przedmiotowe i jednostronne traktowanie sojuszników i sojuszy.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 29, 2012, 11:39:40 »
Przedmiotowe i jednostronne traktowanie sojuszników i sojuszy.

LOL i Tobie to przeszkadza...
Komu jak komu, ale.

Poprawiłeś mi humor (choć niekoniecznie z rana).
JM


Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 29, 2012, 18:59:20 »
LOL i Tobie to przeszkadza...
Komu jak komu, ale.

Poprawiłeś mi humor (choć niekoniecznie z rana).
JM
Ex-korp =/= sojusznik

Wracaj pan do paśnika dla dronek.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #96 dnia: Lipiec 22, 2012, 18:02:59 »
Poprawiłem sobie z rana humor - Po zalogowaniu się do gry sprawdziłem jak się na dzień dzisiejszy prezentuje się arena FW. Okazuje się, ze sov rating spadł nam do t2 przy 66/70 zajętych systemach (reszta została chyba niezaorana by pełnić funkcję rezerwatu dla Amarrów). Okazuje się, że jest ogólno-matarska akcja nie wydawania lp-ków na podtrzymanie sova, by hiperinflacje lp-ków zahamować.

Tymczasem cena slicera w Rens to 38mil +.

FW jest jednak kompletnie rozstrojone. Ciekawe za ile lat CCP naprawi to co, jak się wydaje, popsuło.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #97 dnia: Lipiec 22, 2012, 18:31:27 »
Z tygodnia na tydzien sytuacja FW jest coraz gorsza. I jest to niestety równia pochyłą. Amarr-Min to pikuś w porównaniu z sytuacją na froncie Cal-Gal. Tu przy mniej więcej remisie w liczbie zajętych systemach obie strony balansują na krawędzi tier1/2 i jest coraz więcej systemów, które można w każdej chwili zająć. Wystarczy tylko huba zbić. Ale nikomu się tego nie chce robić. Gracze zagłosowali nogami i nie bawią się w FW w modzie, które im CCP zafundowało w ostatnim paczu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #98 dnia: Lipiec 22, 2012, 23:13:09 »
Ale co konkretnie nie działa? Wytłumaczy ktoś?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 22, 2012, 23:19:08 »
Ale co konkretnie nie działa? Wytłumaczy ktoś?

Sarkazm mode on.
Najkrócej mówiąc jak to ktoś już tu napisał, FW nie zapewnia teraz tak "godziwego" zarobku jak przed zmianami. A skoro gracz nie może w easy-mode robić misji milicyjnych i zarabiać godziwe 150-200mil/h to gracz ma to w d**ie i się nie chce bawić w FW.
Sarkazm mode off.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2012, 08:45:49 wysłana przez Pol Kent »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 22, 2012, 23:31:57 »
Z tygodnia na tydzien sytuacja FW jest coraz gorsza. I jest to niestety równia pochyłą. Amarr-Min to pikuś w porównaniu z sytuacją na froncie Cal-Gal. Tu przy mniej więcej remisie w liczbie zajętych systemach obie strony balansują na krawędzi tier1/2 i jest coraz więcej systemów, które można w każdej chwili zająć. Wystarczy tylko huba zbić. Ale nikomu się tego nie chce robić. Gracze zagłosowali nogami i nie bawią się w FW w modzie, które im CCP zafundowało w ostatnim paczu.

Szczerze powiedziawszy to jest pięknie. Może nie jesteśmy mistrzami w przejmowaniu ale tyle teraz jest WT że tylko się cieszyć :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 23, 2012, 00:01:03 »
Sarkazm mode on.
Najkrócej mówiąc jak to ktoś już tu napisał, FW nie zapewnia teraz tak "godziwego" zarobku jak przed zmianami. A skoro gracz nie może w easy-mode robić misji milicyjnych i zarabiać godziwe 150-200mil/h to gracz ma to e d**ie i się nie chce bawić w FW.
Sarkazm mode off.

Czyli - jeśli dobrze rozumiem - wcześniej był kurwidołek dla altów, a teraz jest wojna i to się nie podoba?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Captain

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 23, 2012, 00:18:52 »
Czyli - jeśli dobrze rozumiem - wcześniej był kurwidołek dla altów, a teraz jest wojna i to się nie podoba?

Nie, teraz jest wojna w której nie ma sensu walczyć lepiej oddać wszystko i wrzucic alty farmiące do wrogiej milicji.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 23, 2012, 00:32:21 »
No zaraz...a wygrać to nie ma sensu?

Na tej zasadzie całe 0.0 mogłoby się zapisać do Goonswarmu i mieć wszystko w d...


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 23, 2012, 00:47:23 »
No zaraz...a wygrać to nie ma sensu?

Na tej zasadzie całe 0.0 mogłoby się zapisać do Goonswarmu i mieć wszystko w d...
Jeden z większych corpów z Gallente już jakieś pół roku temu przepisał się do Minmatar. Żyją i walczą wciąż w tym samym miejscu, ale LP jednak matarskie nie gallenckie farmią...

EDIT: Z tego co widziałem WBR nie walczy o systemy bo sami mają armię altów u minmatar. Przynajmniej dwa razy kazali mi odczepić się od ich altów u matarów, a raz mnie jeden cweluch ostrzelał.