Autor Wątek: Wynajem systemu ze stacją  (Przeczytany 3831 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Minna Hinata

  • Gość
Wynajem systemu ze stacją
« dnia: Lipiec 12, 2011, 09:32:06 »
Witam,

Czy mógłby mi ktoś pomóc w sprawie porównania (a dokładniej udostępnienia informacji) cen wynajmu systemów ze stacją w null?

Interesuje mnie:

- stacja (byle jaka byle by była)
- sov
- zadupie zabite dechami

Dla ciekawskich:

- nie - nie buduje tytanow
- nie - nie buduje sc
- nie - nie macie czego tam szukać - jadę sobie na urlop bo nie mam co robić z iskami :P

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Wynajem systemu ze stacją
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2011, 09:37:01 »
LFN ma taki system ze stacją pod wynajem:

http://evemaps.dotlan.net/map/Tenerifis/9-980U#npc24

Jeżeli Cię to interesuje ofc. Co do sova własnego to nikt Ci się na to nie zgodzi.  Co do szczegółów kontaktuj się ingame, wejdź na LAMBF PUB i pytaj o Ozziego. Jeżeli ten system Ci nie pasuje to możemy znaleźć coś innego.

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Wynajem systemu ze stacją
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2011, 09:43:19 »
Kupno systemu ze stacją też wchodzi w grę, jak już wspomniałem, nie mam co robić z isk a wakacje w null z własnym domkiem by się przydały. Kości już stare, 100+kk sp na karku więc trzeba odpocząć... :)

Moderatorów proszę o czyszczenie w miarę pojawiającego się flame, dziękuję.

Proszę o linki do ofert.

@GallWidget: będę się kontaktował i pomyślę nad tym, dziękuję za info.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Wynajem systemu ze stacją
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2011, 09:46:11 »
Kupno systemu ze stacją też wchodzi w grę, jak już wspomniałem, nie mam co robić z isk a wakacje w null z własnym domkiem by się przydały. Kości już stare, 100+kk sp na karku więc trzeba odpocząć... :)

Kupno nie wchodzi w grę, system 9-9 jest naszym systemem CORE, poza tym raczej rzadko się słyszy żeby ktoś sprzedawał teren. Bo jeżeli stracimy kontrolę nad tym terenem to wróg raczej nie będzie honorował, że to jest Twoje kupione ;].