Autor Wątek: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP  (Przeczytany 53965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vulor

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 29, 2007, 10:32:10 »
a czemu mam nie bronic? tylko dlatego ze wszyscy ich atakuja? Mam 'isc z pradem'? Ja uwazam, ze to jest chodzenie na skroty, na latwizne. O wiele latwiej przeciez jest robic to co 10000 innych na eo, czyli naskoczyc na wrogow nr 1, bo to teraz takie popularne nie? :)

a pomyslec to nie laska? przeciwstawic sie pradowi jest tak trudno? :)
To jak bob jest taki zajebisty i niepokonany, to może ustaw ich sobie na -10.0 i "popłyń pod prąd", zamiast maszerować razem z ta ogromna machina wojenna boba.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 29, 2007, 10:36:39 »
zapewniam cie, ze jesli tylko znajdzie sie ktos, kto bedzie wystarczajaco efektywny aby zagrozic bobowi, to ja bardzo chetnie przejde na druga strone, zeby powalczyc z kims wartym tego zeby z nim walczyc.

aktualnie niestety nikogo takiego nie ma.

a co do kasy, to zapomniales wspomniec o kompleksach, outpostach itp ktore generuja miliardy iskow dziennie.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Tynstar

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 29, 2007, 10:43:35 »
wymówki zawsze się znajdą....ty zawsze wolałeś bić słabszych proste...

a co do reszty twoich postów...nieźle pomijasz fakty a jak ci ktoś to wytknie mówisz ze są nieważne....Hast na premiera 
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2007, 10:47:14 wysłana przez Tynstar »

Fizyk

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 29, 2007, 10:50:24 »
Co do ISKów to wszelkie zmiany dotyczą wszystkich z tym że niezgodzę się ze liczebność będzie odgrywała jakąś fenomenalną rolę. Pierwsze miejsce zajmie organizacja korpa alliancu itd. ( biorąc pod uwagę zmiany w revelations 2 to będzie to miało fenomenalne znaczenie ) Więc nadal BoB będzie gdzieś na przodku rankingów wydajności. Co do wojny LV to bez przesady latałem po Omist, Teneryfie ( oczywiście jeśli załatwiłem sobie prawa do dokowania ) gdzie tylko chciałem i jak chciałam zdażało się ze przez cały dzień spotkałem kilka osób w systemach ze stacją wiec tak hardkorowo nie było. Po prostu gdy LV sie obraziła na CCP czerwoni mieli tam raj i tyle.

Pozdrawiam

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 29, 2007, 10:51:38 »
wymowki? wskaz mi kto jest wart tego, zeby walczyc z bobem, bo ja nie widze ani jednego sojuszu aktualnie.

Cytuj
nieźle pomijasz fakty a jak ci ktoś to wytknie mówisz ze są nieważne
-przyklad prosze

Cytuj
Hast na premiera
dziekuje, nie skorzystam :)

Cytuj
Po prostu gdy LV sie obraziła na CCP czerwoni mieli tam raj i tyle.

A no dokladnie tak :)
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2007, 10:53:40 wysłana przez Hastrabull »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 29, 2007, 10:55:49 »
Oj Tynstar ale na niego wjechałeś co ci sie tak nie podoba ? Ma zmienić standy bo Ci się nie podobają ? Jest w Fatal który jest dobrym sojuszem znam paru ludzi stamtąd z czasów dronkowa i to bardzo w porządku ludzie. A standy mają jakie mają bo są ex LV. Polecieli sobie do dronkowa postawili własny Outpost to sie zleciała chmara bydła i go odbiła. I jakoś sie nie pierdolili tylko wyskoczyli 4:1 albo nawet 5:1 Ion tam też było i wałczyło to wiem co mówie. I to byli dokładnie wasi koledzy z koalicji. To jak koalicja napierdala im outposta to co mają zrobić podziękować wam ? Odrazu w podskokach ustawić BoBa na -10 bo TY tak mówisz. Weź sie palnij w łeb bo ja kurwa nie lubie takiej hipokryzji.

"Nie napinaj sie" człowiek sie normalnie odezwał a ty do niego "nie napinaj sie" sam spuść z tonu i wyluzuj.
Hasła slogany i hipokryzja z tym mi sie obecnie kojarzy D2. Ruskich szanuje o wiele bardziej niż Was. <zyga>


Tynstar

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 29, 2007, 11:04:59 »
a ja szanuje tylko siebie a d2 mam w dupie jeśli o to chodzi bo są słabi i jestem w stanie to przyznać

nie lubię po prostu jak ktoś próbuje zaciemniać sytuację i wybiela przekryty... 

vulor

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 29, 2007, 11:07:37 »
Pójscie pod prąd nie polega na czekaniu, aż prąd zmieni kierunek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 29, 2007, 11:23:53 »
Sorry za poprzedniego posta, coś dzisiaj wkurwiony od rana chodze i tak palnąłem.

Przekręty są w każdym MMO i tu też. Zaprzeczać nie ma sensu ale ja uważam że jest tak jak mówi Albi paru pustaków wolontariuszy na GM robi wałki a nie CCP. Winą CCP jest to że ich krótko za ryj nie weźmie i nie skróci tego.

Co do wybielania BoBa to wałki trzeba skrócić ale też nie mówmy że wygrał tyle bitew tylko dlatego że jest BoD i devsi mu na każdym kroku pomagają. Są zajebiście zorganizowani i mają dobrych pvperów.

Outpost nie przynosi miliardów dziennie. Szczególnie że u BoBa stoją puste. Kase to robiły outposty LV w Omist za czasów DSA gdzie siedziało w regionie prawie 1.5k ludzi a podatek na rafinacje był 20%.

Co do wojny to Omist i Tenferis to była sielanka. Ona sie toczyła w Detroid i dalej na północy. Bo potem to LV popłynęła szybko szczególnie po stracie baby tytana i stoczni w JV

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 29, 2007, 11:30:19 »
LV odpuscil, jak ktos napisal, obrazil sie bo CCP 'pozwolilo' rozwalic naszego baby tytana. Obrazil sie i wycofal praktycznie bez walki. wiem, co mowie bo bylem w samym srodku tego.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 29, 2007, 13:15:25 »
Fakty są jakie są i każdy sobie wyciąga własne wnioski.
Jak dla mnie nie ma znaczenia czy CCP miesza się w wielką politykę w EVE czy nie. W sumie chyba nawet wolałbym żeby CCP celowo wywoływało wojny, bo stagnacja każdego środowiska oznacza jego śmierć prędzej czy później. To jeden z podstawowych aksjomatów ekologii i pewnie nie tylko, ale na ekologii akurat się znam   :P

Wynaturzenia i problemy wszędzie są i wszędzie się pojawiają. EVE to świat wirtualny ze swoimi "sztucznymi" problemami, ale też i z całkiem realnymi osobowościami. Skoro w prawdziwym świecie na codzień spotykamy się kumoterstwem, korupcją i aferami i to nawet w "porządnych" krajach (Szwajcaria żeby nie szukać daleko), to co się dziwić, że takie lub "podobne" problemy pojawiają się w EVE.

Myślę, że wszyscy akceptują już istnienie szpiegostwa militarnego w EVE, za chwilę pewnie pojawi się szpiegostwo przemysłowe - celowe niszczenie systemów i blokowanie stacji na której są prowadzone witalne dla istnienia sojuszu procesy produkcyjne.
Na pewno jak wszyscy jestem oburzony sposobem rozwiązywania problemów, nie akceptuję faktu, że ktoś mi wchodzi z butami do korpa i nie mówi słowa wyjaśnienia, bo ciężko mi uznać za słowa wyjaśnienia te posłane publicznie (nic się nie stało, wejście było żeby naprawić względem petycji - tak, to CCP twierdzi, że była petycja - jakoś tak 7 czy 9 maja, ja też nie wiem o wszystkich petycjach jakie ludzie z mojego korpa wysyłają, ale wystarczyło wskazać kto w korpie wysłał petycję - akurat u mnie sprawa jasna, jest określona ilość osób z określonymi uprawnieniami).
Nie jestem natomiast oburzony tym, że BOB ma znajomości w CCP, a niech ma. Pewnie nie jedna wśród nas osoba ma znajomości w instytuacjach rządowych, lub w nich pracuje. To czy ktoś to wykorzysta dla własnych korzyści, to inna sprawa i czuję niesmak, że CCP woli po cichu załatwić sprawę (niech mi ktoś wskaże dowód, że nie załatwiło tego w odpowiedni przewidziany regulaminem CCP sposób, widział ktoś z Was regulamin CCP ?) niż publicznie przyznać się do błędu i choćby podać informację: ten i ten człowiek zostaje dyscyplinarnie odsunięty od zajmowania się tymi sprawami. Jakby nie patrzeć, to każda tego typu afera zmniejsza wiarygodność firmy, a to już przekłada się na konkretne $, czyli straty dla firmy.

Zatem więcej rozsądku, napić się wody i nie wierzyć we wszystko co jest napisane tak bezgranicznie.
A co do BOBa ? Pewnie jak już wszystko "wygrają" to się sam rozpadnie i będzie nowa era, nowi wrogowie... jak już pisałem stagnacja to śmierć i rozkład, a czy kogoś interesuje, że zajmuje "nieco" więcej czasu ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 29, 2007, 13:29:43 »
Dormio, normalnie jestes moje guru :)

w koncu kolejna, rozsadna osoba :)

a co do ostatniego akapitu, to ja mysle, ze bob albo sie rozpadnie, albo zazolwi w delve i przeczeka az reszta galaktyki sie odbuduje. pozyjemy zobaczymy. eve na pewno sie nie skonczy.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

MightyBaz

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 29, 2007, 13:41:13 »

a co do kasy, to zapomniales wspomniec o kompleksach, outpostach itp ktore generuja miliardy iskow dziennie.

nie obraz sie, ale chyba za bardzo nie wiesz na czym BoB zarabia kase...z takich przydupasow jak ty oraz z t2 bpo...glownie


bylem w LV, w Fatal Revelation i troche mnie dziwi, ze daja teraz dupy BoBowi...

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 29, 2007, 13:43:30 »
'przydupasy', 'daja dupy', co to znaczy wedlug ciebie? Dlaczego daja dupy? Wytlumacz prosze to stwierdzenie, bo obawiam sie, ze nie zrozumialem, co masz na mysli.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2007, 13:45:27 wysłana przez Hastrabull »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 29, 2007, 14:09:44 »
nie obraz sie, ale chyba za bardzo nie wiesz na czym BoB zarabia kase...z takich przydupasow jak ty oraz z t2 bpo...glownie
Faktycznie w ION średnio wiemy na czym zarabia BOB, podobnie jak nie wiemy na czym zarabia D2, RED, GoonSwarm i parę innych sojuszy. Wbrew obiegowej opinni BOB nie jest nam friendly i jest dla ION neutralny, żadnych opłat BOBowi nie płacimy. Z drugiej strony mamy wspólnych sojuszników (np. wspomniany FATAL, pozdrawiam wszystkich  8))
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 29, 2007, 14:13:33 »
Ja bym prosił moderatora o zajrzenie do tego wątku bo niektóre posty są nazwijmy to delikatnie "niekulturalne".
Jeżeli ktoś zaczyna się bawić w osobiste wycieczki skierowane w inną osobę, to znaczy że niema nic do powiedzenia w temacie. Tak więc prośba o niewypowiadanie się.

Voulture

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 29, 2007, 14:36:29 »
Fakt faktem co do BOba to mamy DICE na +, jescze ze starych dorbych czasow dronkowa ^^ (fuj, koniec ironii). Swojego czasu mieliscmy tez RKK na - ale nie wiem jak teraz stoi, dawno nikogo nie widzialem.

Ciesze sie, ze caly zcas sa przekrety i caly czas cos sie dzieje - wy macie o czym pisac, ja mam o czym czytac. Kazdy zadowolony :)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 29, 2007, 14:42:09 »
Fakt faktem co do BOba to mamy DICE na +, jescze ze starych dorbych czasow dronkowa ^^ (fuj, koniec ironii).

Wybaczcie pytanie, co to jest "dronkowo"?

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 29, 2007, 14:47:22 »
Dronkowem nazywamy regiony które weszły w rewelation gdzie raty to dronki. Nie ma bounty ani normalnego lootu za to leci wpizdu componentów z drogimi minsami. plush komponent to bezpośrednia przyczyna spadku cen zydrinu.
Poprostu z dronek wypada tego tyle że nie nakopiesz nawet ryjąc crokit czy tam bisot nie znam sie.

ION tam własnie powstało, jak tam przylecieliśmy nie było NIC. Market pusty i ani jednego outposta w regionie. Do najbliższego hisecu 30j przez wrogie tereny a żyło się  tylko w posach. Mam sporo sentymentu do tamtych czaczsów a na region jako taki pluje gęstą śliną no more .urwa dronek.

Ellaine

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 29, 2007, 14:56:39 »
Wlasnie z tamtad wyjezdzamy po kryzysie politycznym z Rule of Three :( Ambitne plany napadacko - odbijackie jakos rozeszly sie po kosciach, Ekliptika jest za mala pchełką. Teraz pewnie będziemy siedzieć gdzieś koło PB, Venal i innych takich krzaków ale jeszcze nie wiadomo.

vulor

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 29, 2007, 15:33:35 »

a co do kasy, to zapomniales wspomniec o kompleksach, outpostach itp ktore generuja miliardy iskow dziennie.

nie obraz sie, ale chyba za bardzo nie wiesz na czym BoB zarabia kase...z takich przydupasow jak ty oraz z t2 bpo...glownie


bylem w LV, w Fatal Revelation i troche mnie dziwi, ze daja teraz dupy BoBowi...
...a Majty Baz daje Ammarskim fanatykom religijnym. (wcześniej dawał LV) ;D

Nestor

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 29, 2007, 15:50:44 »
Nie wiem jak wy, ale ja walczylem z BoBem jak sie formowal.

GNW, Phoenix Alliance vs reszta swiata. Praktycznie wszystko w polnocnej czesci mapy sie na nas rzucilo, plus evolution, rkk i mOo. Po pierwszych 2-3 miesiacach udalo nam sie ostudzic zapaly wiekszosci polnocy, ale venal i branch to dalej byl warzone. Boby potrafily wpasc ganksquadem i jechac pojedynczych ludzi, a nocki spedzone na odbijaniu BKG to juz historia.

Juz wtedy 3 podstawowe corpy wykazywaly nesamowite zorganizowanie i taktyke. Po upadku PA z nudow polecieli do fountain i zaorali caly region w przeciagu 3 tygodni, a FA przeciez spalo na gorach ISK. Niestety im to nie pomoglo. W miedzyczasie FIX sie zagniedzil tam gdzie teraz jest, bobki chcialy wjechac ale sie odbili o nich troche. Dlatego do tej pory sa funflami.

Fakt jest taki ze w obecnym stanie BoB dalby rade wziac cokolwiek chca, z pomoca devow lub bez. Do corpow w bobie nie biora byle kogo, a zeby dostac sie do evol to trzeba miec plecy jak w polsce. Trzeci pociotek i zona directora musi cie polecic zeby w ogole miec szanse.

Tak, nienawidzilem bobow w czasie jak z nimi walczylem, ale trzeba byc lekko ulomnym zeby nie uznac ich przewagi w tej grze. Wiedza co gdzie i jak, zyja ta gra, maja kontakty kase i zaangazowanie. IIRC wiekszosc z nich to tez smarkate nastolatki nie sa

Co do CCP, jedyne co tak naprawde w tym liscie jest interesujace to fakt ze boby maja prywatna linie do nich i ze wykopano reportera ISD z z wielomiesiecznym doswiadczeniem praktycznie za nic. Zobaczymy jak to sie rozwinie.

Tak na marginesie, dawno nie widziaem zeby ktos ICQ uzywal. Po icq2000 zrobil sie z tego taki bloatware ze w zyciu bym tego nie zainstalowal :)

poconick2

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 29, 2007, 18:34:36 »
Nie wiem jak wy, ale ja walczylem z BoBem jak sie formowal.

GNW, Phoenix Alliance vs reszta swiata. Praktycznie wszystko w polnocnej czesci mapy sie na nas rzucilo, plus evolution, rkk i mOo. Po pierwszych 2-3 miesiacach udalo nam sie ostudzic zapaly wiekszosci polnocy, ale venal i branch to dalej byl warzone. Boby potrafily wpasc ganksquadem i jechac pojedynczych ludzi, a nocki spedzone na odbijaniu BKG to juz historia.

Juz wtedy 3 podstawowe corpy wykazywaly nesamowite zorganizowanie i taktyke. Po upadku PA z nudow polecieli do fountain i zaorali caly region w przeciagu 3 tygodni, a FA przeciez spalo na gorach ISK. Niestety im to nie pomoglo. W miedzyczasie FIX sie zagniedzil tam gdzie teraz jest, bobki chcialy wjechac ale sie odbili o nich troche. Dlatego do tej pory sa funflami.

Fakt jest taki ze w obecnym stanie BoB dalby rade wziac cokolwiek chca, z pomoca devow lub bez. Do corpow w bobie nie biora byle kogo, a zeby dostac sie do evol to trzeba miec plecy jak w polsce. Trzeci pociotek i zona directora musi cie polecic zeby w ogole miec szanse.

Tak, nienawidzilem bobow w czasie jak z nimi walczylem, ale trzeba byc lekko ulomnym zeby nie uznac ich przewagi w tej grze. Wiedza co gdzie i jak, zyja ta gra, maja kontakty kase i zaangazowanie. IIRC wiekszosc z nich to tez smarkate nastolatki nie sa

Co do CCP, jedyne co tak naprawde w tym liscie jest interesujace to fakt ze boby maja prywatna linie do nich i ze wykopano reportera ISD z z wielomiesiecznym doswiadczeniem praktycznie za nic. Zobaczymy jak to sie rozwinie.

Tak na marginesie, dawno nie widziaem zeby ktos ICQ uzywal. Po icq2000 zrobil sie z tego taki bloatware ze w zyciu bym tego nie zainstalowal :)

Dobrze gada, polać mu.

Szczerze mówiąc to wisi mi czy BoB zajmie całe 0.0 czy nie, nie o to chodzi. Chodzi o zasady i pewne dodatkowe przywileje dla niektórych osób w grze. O to jaką firma politykę prowadzi i jak traktuje innych graczy. Jeżeli mogą Cię zbanować za byle co to już przesada. Bo komuś z BoBa się nie podobało, że coś tam ktoś zrobił, no to go zbanowali po cichu.... Dokąd by to zmierzało, gdyby na to dalej pozwolić i ludzie by się o tym nie dowiedzieli? Przysłowie mówi : "Daj komuś palec – weźmie całą rękę i głośno zacznie domagać się drugiej".

Nigdy nie będę po stronie BoBa, a to z jednego prostego powodu - co to za frajda walczyć po tej silniejszej stronie? Zawsze pod prąd, lać tych co myślą, że są dobrzy. Nie widzę satysfakcji grając po stronie BoBa, no chyba, że zależałoby mi na zwycięstwie dużej grupy (np. BoBa i spółki) i może miałbym źle w głowie i napinając się i puszczając pianę  jacy to jesteśmy dobrzy i wczuwając się w grę do bólu. Sojusze to nie moja liga, wole powalczyć z małymi grupami.

Ciesze się, że ludzie widzą sens tej dyskusji i rozumieją pewne rzeczy. To nie jest krucjata na BoBa, ale na CCP głównie. Stracili zaufanie, ludzie dorobili im już opinię odpowiednią. Ale sami sobie zasłużyli.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 29, 2007, 19:55:48 »
Z tego co ja się orientuje to jak po rozpadzie LV Shinra chciała do BoBa to Molly powiedział że nie przyjmują noobów. Mają wywalić wszystkie lamy to reszte wcielą do Reikoku.

Fizyk

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 30, 2007, 00:07:35 »
Nie wiem jak wy, ale ja walczylem z BoBem jak sie formowal.

GNW, Phoenix Alliance vs reszta swiata. Praktycznie wszystko w polnocnej czesci mapy sie na nas rzucilo, plus evolution, rkk i mOo. Po pierwszych 2-3 miesiacach udalo nam sie ostudzic zapaly wiekszosci polnocy, ale venal i branch to dalej .........


niebyło mnie co prawda wtedy jeszcze na tym świecie ale wieżę że to prawda, bo widzę czym jest BoB teraz. Więc i ja poleję

Pozdrawiam

P.s. Tak sobie przypomniałem jaka jest różnica między koalicją a BoBem, między innymi i taka że na terytorium goonsów i jakiegoś dziwnego alliancu stoją moje 3 offllajnowane wieże na jednej z nich ( gdy miała jeszcze paliwo i jakieś uzbrojenie ) jakiś człowieczek stracił vagasa. Nikomu nie chce się ich zdjąć stoją sobie i stoją ( od razu przyznaję że niezbyt dobrze i o mnie świadczy zostawianie w przestrzeni 1b ISKów ). Nie dalej jak tydzień temu latając sobie covertem poproszony zostałem o poszukanie w kilku systemach obcych posów oczywiście prosiłe mnie o to ktoś z BoBa. Różnica banalna ale jednak daje do myślenia ( jestem pewien że gdybym jakiś znalazł zostałby po prostu rozwalony i tyle )

poconick2

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 30, 2007, 00:11:37 »
Jeżeli ktoś kojarzy fakty to zauważył pewnie nicka powtarzającego się w paru poprzednich 'przypadkach'.

Mowa o pracowniku CCP o nicku : Admiral_Chamrajnagar
To postać która :
a) pojawiła się 'na zawołanie BoBa' na kanle IRC ISD, oto rozmowa :

Admiral_Chamrajnagar: ok anyone know an ISD named rekan?
Macayle: why?
[IC]Raekhan: I'm right here.
Admiral_Chamrajnagar: you need to leave that system
Admiral_Chamrajnagar: you are making an ass of yourself
Admiral_Chamrajnagar: and of ccp
[IC]Raekhan: ?

b) życzyła przyjemnego zabijana D2 BoBowi...
[18:47:59] CCP Admiral Chamrajnagar > be safe.. enjoy killing some D2
Oczywiście żadnemu pracownikowi nie wolno czegoś takiego napisać. A gdzie stronniczość i bierna postawa? To chyba o czymś świadczy.

c) kiedy BoB zabił tytana D2, po tym killu na localu w miarę szybko pojawił się tenże pan i gratulował kolegom (raczej 'przylacielom'). Cóż za zbieg okoliczności...

[18:07:09] torpedo > boom
[18:07:22] Asukiko > LOL
[18:07:25] Kublai Khan > fofofo
[18:17:53] Admiral Chamrajnagar > Congrags to all envolved
[18:17:58] Shrike > Thank you.
[18:18:04] Shrike > Well executed plan
[18:18:17] Admiral Chamrajnagar > Titan wreck has been bookmarked for future permanent wrecks
[18:18:19] Shrike > Props to Digitalcommunist who made it happen
[18:18:25] Shrike > Thank you kind sir

d) Czym zajmuje się ten ktoś? Patrząc na stronę CCP :
Operations
Admiral Chamrajnagar
DB Admin

Wycągnijcie wnioski sami.

PS. Fanfest w tym roku będzie ciekawy. Może ktoś dostanie w twarz, jakieś sprzeczki, zawieruchy... Ludzie potrafią robić różne głupie rzeczy w złości.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2007, 00:26:11 wysłana przez ew ewr »

Ellaine

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 30, 2007, 09:05:47 »
P.s. Tak sobie przypomniałem jaka jest różnica między koalicją a BoBem, między innymi i taka że na terytorium goonsów i jakiegoś dziwnego alliancu stoją moje 3 offllajnowane wieże na jednej z nich ( gdy miała jeszcze paliwo i jakieś uzbrojenie ) jakiś człowieczek stracił vagasa. Nikomu nie chce się ich zdjąć stoją sobie i stoją ( od razu przyznaję że niezbyt dobrze i o mnie świadczy zostawianie w przestrzeni 1b ISKów ).
Tu nie ma roznicy. W swoim czasie przyjaciele moich przyjaciol palili i gwalcili offlinowane porzucone wieze BoBa. Kazdemu sie zdarza.

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 30, 2007, 09:19:10 »
bylem w LV, w Fatal Revelation i troche mnie dziwi, ze daja teraz dupy BoBowi...

eh Baz byc faktycznie byles - ale nie wiele z tego wyniosles - byle jedyna osoba w calym Fatal ktora zaczynala topici na forum ktore skie konczyly chyba w nie do konca mily dla Ciebie sposob  ;)  - widzisz wszystko bazuje na relacjach miedzy ludzkich, znjomosciach z RL - jak bys znal geneze Fatal - i tego co bylo przed  - oraz co to ma wspolnego z LV i BOBem to bys takich glupot nie pisal

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 30, 2007, 10:15:27 »
Dal wszystkich poszukiwaczy spisków.

http://myeve.eve-online.com/devblog.asp?a=blog&bid=472

Sotharr

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 30, 2007, 10:38:11 »
No to sprawa zamknięta, arkanon spisał się na medal. Najważniejsze zarzuty zostały przemilczane (dot. zachowania admirala chujwiejakiego i komunikacji przez msn), inne odpowiednio odparte (np. wydarzenia aurory nie byly ustawiane, bo nie), a wina zwalona na graczy, którzy sprawe ujawnili. O tym, że ktoś usunął  posta z forum zamiast spokojnie na niego odpowiedzieć, oczywiście ani słowa (zapewne wg ccp taki post nigdy nie istniał, tak jak petycja z zapytaniem). Wyrzucony ochotnik okazał się strasznym bumelantem, który zmarnował 3 minuty z życia bobków (nb. nie wiem, jak ustalili, że bumpniecie mialo miejsce - nie jest to logowane, pozostawało słowo bobkow przeciwko słowu kolesia z isd).

Słyszałem plotkę, że to admirał chujwiejaki pierwszy gratulował zestrzelenia tytana, ale nie mogłem tego potwierdzić, bo zrzuty ekranu nie były już dostępne. Według mnie jest on z boba, albo jest ich bliskim kumplem. Dołączył do chwalebnego grona oszustów w ccp, którzy nie poniosą żadnych konsekwencji. Jest adminem bazy danych więc ilość i waga informacji, jakie może przekazywać kumplom jest ogromna.

Ktoś wspomniał turniej pvp. Pozwolę sobie przypomnieć niejakiego spiraljunkiego, który swoim komentarzem w evetv wychwalał bobków i wyszydzał ich przeciwników, a później okazał się stronniczą szumowiną z boba. W nagrode ccp oficjalnie przyjęło go w swoje szeregi.

Argument, że bob znacząco przyczynia się do rozwoju gry, wyszukuje błędy i tak dalej, i dlatego jest lepiej traktowany przez ccp, jest bezpodstawny. Takich osób jest znacznie więcej i nie słyszałem o sytuacji, żeby ktoś otrzymał w zamian jakieś korzyści. O błędzie w 4 plexach 10/10, w których overseer był spawnowany co godzine, bob jakoś zapomniał w ciągu 4 miesięcy poinformować przez MSN swoich przyjaciół developerów. Albo ccp zignorowało ten błąd, pozwalając kumplom czerpać z niego korzyści. Plexy zostały zamkniete dopiero wtedy, gdy dotknięty wyrzutami sumienia DS napisał o tym na forum. Ostatnio jest to coraz częściej powtarzający się schemat, ccp nie robi nic, dopóki dana sprawa nie zostanie nagłośniona na forum (np. trade window scam).

Na marginesie, dominacja jednej frakcji szkodzi grze, co ostatnio potwierdził przykład chińskiego serwera. Pokonani rezygnują, bo nie widzą sensu dalszej gry, nie będąc w stanie sprostać silnemu i rozbudowanemu przeciwnikowi. Zwyciezcy rezygnują, bo nie mają już z kim walczyć i osiągnęli wszystko co możliwe. Bob jest najlepszym sojuszem w grze, to fakt, ale ccp niepotrzebnie ich faworyzuje, na własną szkodę.

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 30, 2007, 10:50:35 »
Sotharr mam do ciebie wielką prośbę.
Przestań grać w EvE.
Naprawdę. Oszczędzisz sobie dużo stresu.

PS. Moja lodówka kolaboruje z BoBem.

wuzel

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 30, 2007, 10:55:08 »
Zgadzam się z Sotharrem. Całe te ich wyjaśnienia to o kant dupy potłuc. Takie screeny to sobie mogę w paincie porobić, nicki osób, które mogłyby to potwierdzić są zaczernione (polityka prywatności) a najważniejsze zarzuty kompletnie pominięte. Crap.

Kamoris

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 30, 2007, 10:59:36 »
Heh
http://img295.imageshack.us/my.php?image=20070216181949tv8.png

screen z grtaulacjami.

generalnie fajnie ze cos wogole napisali ale szkoda ze tak wybiorczo, ale teoria spiskowa jaka wysnuli jest Da Best  ;D
tak samo mozliwa do udowodnienia jak pomaganie bod.  ;)

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 30, 2007, 11:07:29 »
Na screenie są gratulacje dla wszystkich zaangażowanych.
Pamiętajmy że zniszczenie tytana to jest duże wydarzenie i że CCP musi dokonać modyfikacji w bazie w związku z utworzeniem nowego nazwijmy to "monumentu"

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 30, 2007, 11:12:42 »
Sotharr mam do ciebie wielką prośbę.
Przestań grać w EvE.
Naprawdę. Oszczędzisz sobie dużo stresu.

PS. Moja lodówka kolaboruje z BoBem.

Pograj sobie w szachy w stylu BOD - czyli grasz białymi i masz 16 hetmanów  :idiot2:

(BTW - w sumie sytuacja z BOBem bardzo przypomina mi nasz "układ trzymający władzę" :) koleś na kolesiu, bronimy swoich - czasami jakiemuś oleksemu się coś wymknie - ale cały czas idziemy w zaparte)  :)
Bermuda Syndrome [BAS-3]