Autor Wątek: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP  (Przeczytany 53963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 31, 2007, 07:10:42 »
Mógłbyś? Pewnie tak, gdybys miął rację ale nie masz więc............ no cóż taki gatunek człowieka jesteś.

Aby cię zachęcić obiecuję ci że dam ci 200m ISKów jeśli udowodnisz mi że masz rację, nie chcesz robic dalej syfu z tego wątku wyślij mi to na maila lillyam@wp.pl

Pozdrawiam
a ty dalej swoje  :2funny: widzisz nic nie musze Tobie udowadniac , tak samo jak CCP graczom - obecnie na ZIemi żyje jeden gatunek człowieka mamy tylko rożne typy ludzi  / charakterów - to tak na marginesie 

coz napisalem wczesniej ze Ty masz racje ja mam spokoj - teraz TY mi piszesz ze nie mam racji ;)  - coz jakos mnie nie dziwi to ze nie zrozumiales tego co napisalem  :D to moze raz jeszcze -  koniec dyskutowania z Toba na ten temat - masz 100% racji !!!  ;)   

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 31, 2007, 07:18:15 »

T20 narobił by dla siebie i kolegów więcej BPO TL2, kontakty by kwitły. Kolejny przykład...

t20: "So Let us play and enjoy the game you and I both love on the same level."

Wiedziałeś o tym? Nigdy nie twierdziłem, że cała grupa oszukuje, ale są pewni ludzie, którzy pozwalają sobie na zbyt wiele i są zbyt pewni siebie. Powiedz mi gdzie się mylę, bo dla mnie sprawa jest prosta i na dodatek poparta faktami.

WIedziałem o tym ..... o tym i nie tylko o tym  , co do grupy ludzi to masz absolutnie racje  - ale widzisz wiekszosc ludzi odrazu oskarza cale alliance i cale grupy ludzi - nikt nie zada sobie trudu aby wskazac konkretne osoby - wrzucanie wszystkich do jednego worka nie jest ok


wracajac do tej grupy ludzi ... nie jest to ok - ale cos takiego istnieje wszedzie - zawsze bedzie ktos kto  wie wiecej niz inni i  czerpie z tego tytulu zyski - ew ewr nie pozostalo nic innego jak zbierac kase na fan fest i poznac sie tam z DEVami  ;)


marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 31, 2007, 09:29:20 »
ew ewr nie pozostalo nic innego jak zbierac kase na fan fest i poznac sie tam z DEVami  ;)

Nie wiem, czy ew'owi chciało by się jechać przez pół świata, żeby spędzić ileś czasu na imprezie kolesiów boba i devsów (a może to jedno i to samo - czego w sumie nie można wykluczyć *1 )? :)


*1
Odkładając na bok wszelkie niechęci do wyjaśnienia do końca pewnych spraw i ukręceniu łba hydrze przez CCP mam tylko jedno rozsądne wyjaśnienie czemu tak się dzieje - Zakładając (hipotetycznie), że większość FC alliance BOB to devsi, to "wyjaśnienie i ukręcenie" polegało by na zakazie gry przez pracowników CCP - a to oznaczało by paraliż BOBa i co dla CCP najgorsze - przyznanie się do oszukiwania i utrata (i tak już kiepskiej) reputacji. Dlatego też, CCP jako firma nie może sobie na to pozwolić - może ewentualnie próbować ograniczać skalę zjawiska - ale nie oszukujmy się - nie odetną od zabawek swoich pracowników (jest to nierealne). Dlatego też nie ma co liczyć na rzetelne wyjaśnienia - a te, które otrzymujemy, to tylko taki puderek na syfilis...

Można się spierać czy moja hipoteza jest prawdziwa - pewnie zaraz będą głosy, że nie ma dowodów na takie postępowanie - ale chciałbym przypomnieć, że wiele odkryć np. w astronomii polegało nie na bezpośrednim odnalezieniu ale na badaniu wpływu już odkrytych ciał niebieskich.

Oczywiście, gdyby CCP (a właściwie FC CCP ;) było rozsądne, mogłoby wykorzystać zaistniałą sytuacje do urozmaicenia EVE - w końcu po odkryciu afery z T20 EVE odżyło i zaistniała polaryzacja spowodowała wielką wojnę (trwającą do dziś) - ale żeby taki "global event" miał sens, ccp musiałoby w swoich szeregach wprowadzić jakiś kodeks etyczny - co gracze ccp mogliby robić, a czego nie...
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 31, 2007, 09:56:43 »
Ja wiem, ja wiem !!!!!

CCP od poczatku mialo taki plan

Najpierw, zainwestowac w huj kasy w gre, rozwijac ja starajac sie aby gracze byli szczesliwi mimo ze jest ich coraz wiecej i kazdy chce czego innego i oczywiscie kazdy jest najwazniejszy... miec jedyna w swoim rodzaju strategie na rynku i sie jej trzymac mimo placzy coraz wiekszej ilosci wyszczekanych debili domagajaych sie z jednej strony pelnego kerbirstwa a z drugiej 100% griefer-friendly... wydawac darmowe dodatki jako nastepny, unikalny element strategii... i jak juz gra osiagnie jakis sensowny rozmiar, jak np 100k userow to uruchomic TAJNY PLAN WYGRANIA EVE muhahahahahahahahahahahahahaha

I wtedy to sie zaczelo... zastepy Devow ktorzy przez 4 lata wyrabiali sobie pozycje i budowali sojusze nagle sie uaktywnily... ich cel jest JEDEN podbic caly wszechswiat EVE i zniszczyc niewiernych !!!! I juz PRAWIE IM SIE udalo !!!

Huj z tym ze cala gra sie pierdolnie i ze 100k userow zostanie 8miu.... no ale taki byl, jest i bedzie MASTER PLAN  :crazy2:

.....



MightyBaz

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 31, 2007, 10:00:32 »
czytam , czytam i nic nowego, nic ciekawego...rownie dobrze moglbym pojsc na kultowe spotkania gospodyn wiejskich o pogadac o fizyce kwantowej.

zadam wam brutalne pytanie?
chcecie z tym cos zrobić? jak nic, to dajcie sobie spokoj...

 Na koniec  :2funny:historyjka:
Kiedys, w  szkole  jeden z naszych kolegow strasznie angazował sie w dyskusje polityczne, czesto podawal przepisy "domowe" jesli  ktos zle zrobil w krajowej gospodarce...ktos zadal mu pytanie - skad wiesz ze tak wlasnie trzeba zrobic  ^-^ a nie inaczej? Wiecie co odpowiedzial, ze jego matka tak mu powiedziala, na to padlo drugie pytanie , a czym zajmuje sie twoja matka? Odpowiedz nas zaskoczyla zupelnie - byla fryzjerka... :angel:



Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 31, 2007, 10:07:16 »
czytam , czytam i nic nowego, nic ciekawego...rownie dobrze moglbym pojsc na kultowe spotkania gospodyn wiejskich o pogadac o fizyce kwantowej.

zadam wam brutalne pytanie?
chcecie z tym cos zrobić? jak nic, to dajcie sobie spokoj...

 Na koniec  :2funny:historyjka:
Kiedys, w  szkole  jeden z naszych kolegow strasznie angazował sie w dyskusje polityczne, czesto podawal przepisy "domowe" jesli  ktos zle zrobil w krajowej gospodarce...ktos zadal mu pytanie - skad wiesz ze tak wlasnie trzeba zrobic  ^-^ a nie inaczej? Wiecie co odpowiedzial, ze jego matka tak mu powiedziala, na to padlo drugie pytanie , a czym zajmuje sie twoja matka? Odpowiedz nas zaskoczyla zupelnie - byla fryzjerka... :angel:

he he pewnie strzygła jakiś Biznes Center Klub  :2funny:

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 31, 2007, 10:44:56 »
Ja tylko w kwesji t20.
Gościu spieprzył sprawę i wszyscy się z tym zgadzają.
Ale nie trzymajmy się faktów.
Mowa jest o 1 BPO T2.
Więc mogę wam osobiście zagwarantować że to 1 BPO nie pomogło wygrać wojny. Nawet nie chce spekulować ile BPO T2 ma BoB, ale na pewno to 1 BPO (na dodatek chyba nic takiego wybitnego) nie zmieniło EvE.
EvE zmieniła sam fakt takiego uczynku. Efektem tego jest 100tyś kolejnych podejrzeń i spekulacji.

Pamiętajmy że BoB to zwykli piloci a nie jakieś siły ciemności. Jeżeli ktoś coś przeskrobał top nie stosujmy odpowiedzialności zbiorowej.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 31, 2007, 11:53:24 »
Pamiętajmy że BoB to zwykli piloci a nie jakieś siły ciemności. Jeżeli ktoś coś przeskrobał top nie stosujmy odpowiedzialności zbiorowej.
Dlaczego nie ? W końcu jak powiedziała pewna historyczna postać: "Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich."
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Rhovana

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 31, 2007, 11:59:00 »
Zgadzam sie w 100% cała sprawa z goonsami mnie akurat mało obchodzi nie zamierzam demonizować lub wybielać zadnej ze stron.
Jedyna rzecz która mnie zdenerwowała w ostatnich wydarzeniach to zbanowanie bez powodu i wywalenie z gry w zasadzie na proźbę kumpla z BoB'a...
Nie interesuje mnie reszta bob'a i reszta gm'ów. Tych dwóch powinno dostać bana i wylot natychmiast, podobnie jak T20.

Sam BoB to normalni ludzie a nie diabły wcielone da sie z nimi bić, da sie ich zabijać. Nie róbcie z nich znowu jakichś cód miód pvp'erów bo są lepsi... Co im trzeba oddać są zorganizowani.

A Goon Fleet to był dla mnie zawsze chory twór i nie bede po nim płakał...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 31, 2007, 12:07:36 »
To BPO to chyba na ammo było ?

Ja tam to widza tak, że zwyczajnie części ludzi jest łatwiej znieść porażkę i to że BoB po prostu jest najlepszy w grze gdy myślą że to zostało zrobione za pomocą zmiany cyferek w bazie danych. Tu jedynaczka tam dwójeczka do tej tabeli damy wpisik a tam sprawdzimy gdzie paliwka nie ma.

No bo to przecież zmiana w bazie danych a nie to że tamci są lepsi ode mnie.

I żeby nie było że sie zgadzam z wałkami. Jestem zdecydowanie PRZECIW i powinno sie takie coś tępić bezlitośnie. CCP powinno jak zatrudnia GMa dać w umowie że jak zrobi wałek to do sądu. I kontrola nad wałkami.

Ale PQ ma racje jedno BPO nie zmieni tego że wojna 20k ludzi się potoczy inaczej. Nie jak w grze znajduje się już 100 albo 300 takich bpo.

Ellaine

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 31, 2007, 12:11:01 »
Zabić - tak.
Oczerniać - nie.

Wojownik ma zwyciężać.
Mędrzec ma odnaleźć i upublicznić prawdę.

O ile więc ideałem na polu bitwy jest stan, w którym wszystkie BoBy nie żyją, o tyle ideałem na forum jest stan, w którym wszyscy mają możliwie rzetelnie opisane jaka jest skala i natura korupcji (zamiast być skazanym na propagandę).
Oczywiście wielu pragnie "wygrać" na forum tak jak wielu próbuje dowieść słuszności swoich racji na polu walki. Odchodzą oni jednak od doskonałości.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 31, 2007, 12:40:48 »
;D
Hehe gdyby to była moja wojna to bym zapytał : A czy eve gdzie wale blasterami i forum to nie to samo pole bitwy ? :D

Zaznaczam że ja tu się udzielam bo wojna wpływa także na losy ION ale bezpośrednio nie walczę. Poza tym zawsze fajnie jest klepnąć posta w robocie  :crazy2:

No i wiadomo że oglądając posty odrazu widać kto ma jakie standy w EVE. Przy czym większość aktywnych forumowiczów jest zdecydowanie pro koalicyjna. Punkt siedzenia zawsze zmienia punkt patrzenia mało która osoba potrafi zachować obiektywność. Co gorsza mało który stara się to robić nawet w ograniczonym zakresie.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2007, 12:42:57 wysłana przez Yogos »

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 31, 2007, 13:00:07 »
wojna wpływa także na losy ION ale bezpośrednio nie walczę

Byscie skonczyli pierdziec w te wasze stolki w Stain i ruszyli na polnoc ;]

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 31, 2007, 13:13:33 »
wojna wpływa także na losy ION ale bezpośrednio nie walczę
Byscie skonczyli pierdziec w te wasze stolki w Stain i ruszyli na polnoc ;]

Mamy czas, na razie klepiemy kapitale ;d
Ruszymy dupska jak się sensowny blob zbierze  >:D

Poza tym przyjęliśmy sporo membersów i trzeba ich do walki wdrożyć.
Z niejakim zadowoleniem muszę powiedzieć że wieczorkiem koło 80 osób na aliansowaym regularnie siedzi a jak sie gdzieś wybieramy to w gangu bywa 30 osób w przyzwoitych shipach.

Gdy posa GBT tłukło GZ to w gangu 70 osób teraz myślę że jakby opa zapowiedzieć to powyżej 100 spokojnie wyjdziemy.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 31, 2007, 13:47:39 »
Gdy posa GBT tłukło GZ to w gangu 70 osób teraz myślę że jakby opa zapowiedzieć to powyżej 100 spokojnie wyjdziemy.
Yogos... nie wspominaj o naszej klęsce... propagandowo to źle wygląda ;) ;D 8)
Wciąż mi wstyd, że pomimo przewagi daliśmy się zrobić w łyse jeże...
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2007, 13:49:12 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 31, 2007, 13:57:44 »
E tam mamy nauczkę że lag potrafi spierdolić dobry plan.


Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 31, 2007, 14:07:57 »
najwyrazniej nie zlozyles Mu odpowiedniej ofiary Yogos...
Wszechobecny i Wszechwladny Lag,  jak kazde bostwo, ma swoje humory... :)
Moderatorzy na drzewo!! :D

Sotharr

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 31, 2007, 14:09:19 »
Oto ten "jeden" BPO stworzony przez t20:

Flameburst Precision Light Missile Blueprint
Phalanx Rage Rocket Blueprint
Havoc Fury Heavy Missile Blueprint
Bloodclaw Fury Light Missile Blueprint
Spike L Blueprint
Sabre Blueprint

Tworzenie przedmiotów jest poważnym i ryzykownym wykroczeniem deva. Na 100% takie czynności są logowane. Myślę, że t20 zaczynał od drobniejszych oszustw i z czasem stawał się coraz bardziej zuchwały, wiec prawdopodobnie nie jest to jego jedyne przewinienie. Po prostu na tym wpadł.
A to, jak szeregowym GM zależy na robocie, może ilustrować przykład le monda, który postawiony przed wyborem wybrał kariere fiszy i scammera w bobie (film Karma autorstwa Outbreak) zamiast kariery w ccp.
Wbrew pozorom GM nie zbijają kokosów, wiekszość jest na stażu i zarabia 600$ miesięcznie + mieszkanie i wyżywienie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 31, 2007, 14:13:53 »
najwyrazniej nie zlozyles Mu odpowiedniej ofiary Yogos...
Wszechobecny i Wszechwladny Lag,  jak kazde bostwo, ma swoje humory... :)

Ofiarę powiadasz, ja tam wierze tylko w blastery i składam ofiary z Void ammo  :knuppel2:  ;)

Fizyk

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 31, 2007, 20:42:07 »
to moze raz jeszcze -  koniec dyskutowania z Toba na ten temat - masz 100% racji !!!

No i widzisz mówisz koniec a zaraz później dokładasz znowu i po tym poscie też pewnie sypniesz jakąś uszczypliwość, łapiąc za słówka i wyrywając je z kontekstu.

Co do wtrącania się CCP do polityki allianców to od biedy na zarzuty wobec BoBa możnaby przytoczyć LV i stratę ich posa z tytanem i to w jaki sposób zachowało się wtedy CCP. To też  nie było dżentelmeńskie czy uknujemy i tutaj jakąś teorię spiskową. Tak na marginesie byc może własnie w ten sposób CCP chce kreować jakiś wątek fabularny a ten przydałby się tej grze. Możemy dalej bajać i przyjąć że wten sposób CCP chce wygonić trochę bardzo doświadczonych graczy żeby EVka stała się bardziej WoWata, bo tak prawdę mówiąc to większośc problemów sprawiaja gracze latający w 0.0 bo to oni kreują jakiś klimat w tej grze, pomijam fakt że sa bardzo nieobliczalni bo to oczywiste. Bez nich mamy niewiele problemów: tajemniczy świat poza imperium gdzie zły BoB rządzi i spiskuje przeciwko wszystkim i wszystkiemu i Jita ze swoim wiecznym lagiem. Ileż to mniej administrowania takim światem, wreszcie można zacząć odcinać kupony od pomysłu.

Pozdrawiam

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 31, 2007, 21:31:05 »

ooo Fizyk wrocil ;) ...

Wiecie co - tak sobie myślę ze gdyby EVE nie budziła tylu  emocji to by nie była tak dobra gra - może dlatego CCP ma taka a nie inna politykę - wg zasady nie ważne co mówią ważne aby mówili ;)

Kazda ze stron ma swoje racje - w kazdej plotce jest ziarenko prawdy ...tak naprawde co i jak wiedza tylko ludzie na samej gorze piramidy

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 31, 2007, 22:04:02 »
... i Wszechwladny Lag, patron wszystkich pilotow :D...

Amen
Moderatorzy na drzewo!! :D

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 01, 2007, 10:08:15 »
Oto ten "jeden" BPO stworzony przez t20:

Flameburst Precision Light Missile Blueprint
Phalanx Rage Rocket Blueprint
Havoc Fury Heavy Missile Blueprint
Bloodclaw Fury Light Missile Blueprint
Spike L Blueprint
Sabre Blueprint

Poproszę o linka do tej informacji.
A nawet jeżeli, to faktycznie te BPO mogły zachwiać EVE, a już na pewno zachwiać gospodarką EvE.

Tworzenie BPO w ten sposób jest obrzydliwe, ale tak jak pisałem nie miało w tym przypadku wpływu na wojnę.

Goomich

  • Gość

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwiec 01, 2007, 10:32:14 »
Dzięki.
Faktycznie mój błąd. Było więcej niż 1 BPO.
No cóż, skleroza  :uglystupid2:

poconick2

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwiec 01, 2007, 19:10:12 »
Mógłbyś? Pewnie tak, gdybys miął rację ale nie masz więc............ no cóż taki gatunek człowieka jesteś.

Aby cię zachęcić obiecuję ci że dam ci 200m ISKów jeśli udowodnisz mi że masz rację, nie chcesz robic dalej syfu z tego wątku wyślij mi to na maila lillyam@wp.pl

Pozdrawiam

To było do mnie? Nawet jeżeli nie to co to za grosze rzucasz? :)


T20 narobił by dla siebie i kolegów więcej BPO TL2, kontakty by kwitły. Kolejny przykład...

t20: "So Let us play and enjoy the game you and I both love on the same level."

Wiedziałeś o tym? Nigdy nie twierdziłem, że cała grupa oszukuje, ale są pewni ludzie, którzy pozwalają sobie na zbyt wiele i są zbyt pewni siebie. Powiedz mi gdzie się mylę, bo dla mnie sprawa jest prosta i na dodatek poparta faktami.

WIedziałem o tym ..... o tym i nie tylko o tym  , co do grupy ludzi to masz absolutnie racje  - ale widzisz wiekszosc ludzi odrazu oskarza cale alliance i cale grupy ludzi - nikt nie zada sobie trudu aby wskazac konkretne osoby - wrzucanie wszystkich do jednego worka nie jest ok


wracajac do tej grupy ludzi ... nie jest to ok - ale cos takiego istnieje wszedzie - zawsze bedzie ktos kto  wie wiecej niz inni i  czerpie z tego tytulu zyski - ew ewr nie pozostalo nic innego jak zbierac kase na fan fest i poznac sie tam z DEVami  ;)

Ej no, bez przesady ;) Nie pojadę na fanfest żeby komuś wlać, chociaż wiem, że są osoby, ktróre są w stanie do tego się posunąć. W końcu to tylko gra, trzeba walczyć o swoje inaczej. Chętnie pogadałbym z DEVami przy pifku, kebabie, kobitkach.


Ja tylko w kwesji t20.
Gościu spieprzył sprawę i wszyscy się z tym zgadzają.
Ale nie trzymajmy się faktów.
Mowa jest o 1 BPO T2.
Więc mogę wam osobiście zagwarantować że to 1 BPO nie pomogło wygrać wojny. Nawet nie chce spekulować ile BPO T2 ma BoB, ale na pewno to 1 BPO (na dodatek chyba nic takiego wybitnego) nie zmieniło EvE.
EvE zmieniła sam fakt takiego uczynku. Efektem tego jest 100tyś kolejnych podejrzeń i spekulacji.

Pamiętajmy że BoB to zwykli piloci a nie jakieś siły ciemności. Jeżeli ktoś coś przeskrobał top nie stosujmy odpowiedzialności zbiorowej.
Twoje informacje są mierne. 1 BPO TL2? Taaa...

BOB ma bardzo dużo BPO TL2, ale nie o to chodzi, mogą mieć, inni też mają. Zgadzam się z Tobą, że większość ludzi z BoBa to zwykli piloci, odpowiedzialność zbiorowa jednak jest wymuszona w EVE. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego, tak często bywa.

Gdybym miał podchodzić do tego wszystkiego emocjonalnie, przejmować to chyba miałbym źle w głowie. Wyraziłem swój sprzeciw, ciesze się, że mogłem z Wami na ten temat porozmawiać i nie siedzieć z głową w piasku. Swoją część zrobiłem, nie ważne kto co o tym myśli. Nie jestem osobą, która wkurza się i krzyczy, że BoB hackuje, cheatuje, że wkurza mnie ich wygrywanie itd itp. Nie podoba mi się polityka firmy, stracili moje zaufanie.

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwiec 01, 2007, 21:11:21 »
Chętnie pogadałbym z DEVami przy pifku, kebabie, kobitkach.

hehehehe przy pifku,kebabkie i kobietach baaaardzo czesto zapadaja dezycje ktore -  potem zmieniaja cale uniwersum EVE  - a na fanfest bym sie nawet i wybral - byle by z naszego pieknego kraja wieksza grupa leciala :)


wuzel

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwiec 01, 2007, 21:59:36 »
Jak przez czerwiec nie wykupią wszystkich wejściówek to na początku lipca na 95% kupuję wjazd. Tyle, że będę leciał z berlina - taniej mnie wyjdzie :)

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwiec 02, 2007, 11:19:13 »
Jak przez czerwiec nie wykupią wszystkich wejściówek to na początku lipca na 95% kupuję wjazd. Tyle, że będę leciał z berlina - taniej mnie wyjdzie :)
hmmm moze by tak liste chetnych zaczac robic :) ?

Gacul

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwiec 07, 2007, 22:52:06 »
That confidence has been badly shaken in recent months as many players have become convinced that CCP has rigged the game in favor of a mighty alliance of players called Band of Brothers.

“Once again it seems that several of your employees have been up to no good,” members of a rival alliance called Goonswarm wrote in an open letter to CCP that was posted on the Internet over Memorial Day weekend. The letter detailed various allegations of misconduct, including a claim that a CCP developer had improperly infiltrated a Goonswarm group.

And so CCP’s credibility took a hit earlier this year when news leaked on Internet message boards that a company employee who played the game under the name T20 as a member of Band of Brothers had in essence given his in-game friends rare and valuable technical blueprints that allowed them an unfair advantage over other players

http://www.nytimes.com/2007/06/07/arts/07eve.html?pagewanted=2&_r=3

Machloje z eve dochodza na sam szczyt  :D
CCP stara odbudować swoją reputacjie ale raz rozprutej pi... nie da sie zaszyc  :crazy2:


slownictwo obcesowe. kropkuje bo zgloszono ze razi. na przyszlosc prosze o poprawne politycznie porownania ;)
Ireul, 2007.06.08 08:31
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2007, 08:32:17 wysłana przez Ireul Taar »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwiec 07, 2007, 23:17:31 »
to wszystko sprawka Układu, ktory probuje chronic swoje interesy i patalogie IIIciej Rzeczpospolitej :D
Ale Układowi mowimy nie. Nigdy wiecej.
 :2funny:
Moderatorzy na drzewo!! :D