Autor Wątek: Masakra w Delve  (Przeczytany 64540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michieru

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 20, 2007, 03:03:18 »
A bo wiecie co, a bo ten tytan...

Ezachiel

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 20, 2007, 08:20:51 »
A bo wiecie co, a bo ten tytan...
:2funny:

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 20, 2007, 09:18:55 »
koniec z zamykaniem topicow  :knuppel2:
szkoda wam miejsca w bazie danych czy co?
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 20, 2007, 09:42:44 »
zgadzam sie z przedmowcami. Troche o polityce pogadac mozna :) Troche zycia wpadnie zawsze nie? :)


Z kolejnych interesujacych informacji:
BOB wypuszcza macki i probuje rozbijac koalicje od srodka, probujac oskubywac Ruskich z ich przyjaciol.

Plotki (Z EVEO) mowia, ze po rozwaleniu polnocy glownym celem beda ruskie i goonsi.

Jeszcze inne plotki mowia o tym, ze ruskie maja juz min. dwa tytany choc zadnego nie zbudowali :)
Co to oznacza?

Oznacza to ni mniej ni wiecej tylko fakt, ze prawdziwa wojna dopiero sie zacznie! i ta wojna bedzie bezlitosna.

Z jednej strony BOB potrafiajacy z bezlitosny sposob wykorzystywac slabostki i niedociagniecia wrogow, z drugiej strony ruskie, ktorych do tej pory nigdy nie udalo sie wywalic z mapy galaktyki, mimo ze wielu sie staralo :)

Coz... Najblizsze miesiace zapowiadaja sie nad wyraz interesujaco :) Ja powiem tylko jedno. Bedzie fajnie!
Byleby bog lag byl laskawy :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 20, 2007, 09:56:09 »
Ruscy są zwarci w pfuj a TAU to też mocna ekipa. Widziałem ich blob jak wyciągaliśmy Shocky z ich charonem z omist. 180 shipów pokładanych strasznie. Bsy to tylko Rokh, Tempest, Megathron i Abadon. Żadnych kartofli ravenów czy gednów. Ani jednego Phoona.  Freje tylko Rifter. Cruzy też poukładane. Nazwy shipów zaczynały się zawsze od TCF. Żadne pospolite ruszenie wszystko zorganizowane wzorowo. flota LV wyglądała przy tym jak stado kiboli jadące na mecz. Wszystkie ship typy i z tego o połowę mniej shipów.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 20, 2007, 10:45:28 »
Zamknąłem? To sie odp...
Rozmowy o polityce... ROFTL
12 stron kłótni "przydupasów BoBa" z "pianobijaczami z D2"... O przepraszam, to nie kłotnia tylko dyskusja...
I najlepsze, że w 90% wypowiadają się ludzie nie mający większego pojęcia w temacie.A teksty typu "kumpel kumpla cośtam powiedział" albo "Plotki z Eveo mówią"... też wiele na ten temat mówią...
Gorzej niż kurna w naszej krajowej "polityce"....

To pewnie pisza te osoby ktore tak zażarcie bronily tezy ze BOB stracil tytana  :2funny: [ nabili piany a tu sie okazalo ze zonk  ;D
A właśnie wręcz przeciwnie. Ale co to ma za znaczenie?

Ludzie z uporem maniaka wałkują ten temat od miesiąca.... Że o pojawieniu się nowego topicu o tym samym nie wspomnę. Żeby jeszcze ta dyskusja miała jakąś wartość. A dla mnie to jest cały czas:
"BoB jest super, bo podpuścił D2, żeby zniszczyli posa z tytanem, którego podobno tam nie było"
"D2 jest super, bo rozwaliło BoBowi posa, w którym podobno był tytan."

co do opini na temat zamykania watku odpowiem starodawnym, evkowo-slowianskim tekstem:
jak sie nie podoba to wy....  :D :D :D
Ire, stosując tą samą zasadę mógłbym zamknąć wątek i powiedzieć - jak się nie podoba to wyjazd na eve-o  :2funny: :2funny: :2funny:

"Dyskutujcie" sobie... Tylko zwracam uwagę, że coraz więcej osób to po prostu nudzi... Tylko D2 vs BoB i BoB vs D2... W Eve dzieją się o wiele ciekawsze rzeczy, nawet dla tych, którzy lubią tylko "zasysanie velda i sprawdzanie walleta"...
Dlatego mój apel, jako użytkownika forum (admini nie apelują :P ):
Dajcie se kufa siana!
 :2funny:
Przedwieczny.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:05:56 »
skoro gadanie o plotkach i bicie piany nie jest tu mile widziane, to ja mam skromna malutka propozycje:

zrob dzial tutaj pt: Polityka w EVE albo Aktualne wydarzenia w Eve.  tam polscy gracze mogliby dyskutowac o aktualnych wydarzeniach w grze. Owszem, trzeba by tam pilnowacza, zeby co wieksze emocje studzil, ale z drugiej strony dzial moze byc bardzo interesujacy :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ezachiel

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:15:41 »
Ale wiecie, ze ten tytan bob-a to ....

 :2funny:

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:23:06 »
NIE. zapominasz kto tu jest dla kogo :) . to forum jest i bedzie dla uzytkownikow i beda dyskutowac o czym tylko chca, a my admini jestesmy tu tylko, za przeproszeniem, zwyklymi cieciami co sprzataja.

No właśnie... Jak narazie więcej osób wypowiedziało się (prywatnie bo prywatnie) za zamknięciem tego wątku, niż przeciw... To jak to nie jest dla użytkowników to nie wiem...  ^-^
 :2funny: :2funny: :2funny:

Hast - nowych działów nie będzie, wystarczy to co jest... I tak moderatorów brakuje... Jak zacznie się pojawiać sporo ciekawych i rzetelnych wątków o polityce, a nie "plotki i bicie piany" to się pomyśli.

Ed - a chcesz warna za bezsensowny spam?  :2funny:
* Xarthias idzie sprzątać gdzie indziej...
:D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2007, 11:24:52 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:34:14 »
E tam ja bym sobie o eve polityce podyskutował czasem jak mi sie nudzi. Niema to jak wbić szpilkę w "pianobijaczy D2"  :2funny:

Pozatym Xarth zauważ że sporo postów tu jest więc daj ludziom sie trochę posprzeczać . A jak ktośnie lubi to niech nie czyta  :knuppel2:

korpusz

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 20, 2007, 11:49:30 »
dokladnie, dopoki ubijanie piany i szerzenie propagandy BoBa nie przeistoczy sie w istny flejm. To nie widze powodu aby zamykac ten watek. Jak kogos ten watek nie interesi to niech go zignoruje. Jest taka opcja jak zaznacz jako przeczytane :P

A co do tych mail o zamknieciu to moze niektore osoby boli, ze inni sie dobrze bawia gdybajac. "A co by bylo gdyby BoB mial wasy a D2 cycki rozmiaru DD..." Ludzie dajcie sobie luz. Topic jest w miare kulturalny nikt nikogo blotem nie obrzuca i jako tako nie lamie netykiety wiec nie ma powodu go zamykac bo ktos ma takie widzimisie.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 20, 2007, 14:29:02 »
Mi wsiora wno :)

Po prostu nie chce robic ludziom, ktorzy nie potrafia zastosowac zasady 'nie podoba ci sie nie czytaj' klopotu.

Uprzedzam rowniez z gory, ze mam zamiar co ciekawsze plotki, informacje, ciekawostki zaslyszane to tu to tam umieszczac na tym forum i nie chcial bym zostac przeklety przez powyzej opisanych ludzi (no chyba ze admini sie nie zgodza na takowe wtedy w ogole sie zamkne?)

Zaznaczam, ze nie jestem osoba skora do bezpodstawnych flejmow.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Rhovana

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 20, 2007, 15:53:53 »
Uprzedzam rowniez z gory, ze mam zamiar co ciekawsze plotki, informacje, ciekawostki zaslyszane to tu to tam umieszczac na tym forum

Tej no nie jak baba na targu ;D Kapuste kiszoną z beczki też sprzedajesz? ;D

Xart ja nadal nie rozumiem o cholere cała dyskusja o zamykaniu wątku, nie pamietam żeby kiedykolwiek na centrali zamykano wątek na prośbę kogokolwiek (chyba że mało centrali czytam) kto:
1. Nie potrafi powiedzieć wprost gdzie go  'dupa" boli że ten topic sie kręci
2. Zamiast napisać tutaj żeby zamknąć topic pisze privy po adminach chowając sie jako anonim

Dodam ze ani razu nie byłem zwolennikiem rozwijania tematu (zresztą jak sie cofniesz to zobaczysz jaka była moja opinia na ten temat) ale zamykania topiku  "bo ktoś tam chce" to jest moim zdaniem ostrą przesadą. Poza tym czy to jest jedyny do k@#$% nędzy topic na centrali do poczytania? Jak nie chcecie czytać to nei czytajcie do jasnej cholery ale dajcie sobie innym pogadać >:(

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 20, 2007, 16:02:33 »
Rho kufa, czy ktokolwiek zamknął ten wątek? Ja tylko poinformowałem o takich prośbach... Czemu ludzie piszą do admina a nie na forum? Żeby właśnie takich bezsensownych dyskusji uniknąć i innych flejmów. Dopóki nie bluzgacie na siebie nic nie będę (i nie miałem zamiaru) z tym wątkiem robił... Jak się zacznie przykro robić to trafi do flejma i tyle. Jak zwykle zresztą, więc o co ten szum?

Hast - należysz do największej agencji informacyjnej na świecie JPDP? (Jedna Pani Drugiej Pani).  :2funny:
Jak już musisz plotkować to ok, ale mam prośbę - rób to jakoś bardziej bezstronnie - przytaczaj ploty dotyczące jednej i drugiej strony. Komentować możesz potem jak ci sie podoba. A ploty nie dotyczące tej awantury w delve umieść w nowym wątku. Thx.
Przedwieczny.

korpusz

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 20, 2007, 19:16:01 »
A wiec offtopic na temat zamykania tego watku wlacznie z tym postem proponuje out i dalej uprawiajmy sobie targowe ploty :D

halv

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #190 dnia: Maj 12, 2007, 11:31:11 »
Kazdy ma swoje sympatie i antypatie - nie wszyscy lubią BOB ale chyba tylko nieliczni wierzyli w to ze BOB upadnie - trochę czasu juz upłynęło od masakry w Delve duzo od tego czasu sie zmienilo - tak wiec czas na krotkie podsumowanie [ by SirMolle ]:


On February 10th Band of Brothers announced it was time to move onto the second phase of the largest premeditated conflict in history. Like clockwork, enemies rose to the occasion and constructed the single largest organization of players ever seen; some 20,000 characters, two dozen alliances, and 21 regions. With complete superiority in manpower and assets, this Coalition embarked on a very simple mission: to annihilate us.

The following are the results of the last 90 days taken from our killboard. These don't include damages inflicted and sustained by allies anywhere, we leave that for their announcements.

Capitals
129 destroyed
17 lost

Battleships
2840 destroyed
535 lost

Capsules
5653 destroyed
835 lost

Total
18941 ships destroyed
3900 ships lost

Accuracy for ships is high but does not consider battles where the brunt of the work was being done by allies.

Starbases
148 destroyed
15 lost



« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2007, 12:27:53 wysłana przez Mike Halvadro »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #191 dnia: Maj 12, 2007, 12:38:40 »
Battleships
2840 destroyed
535 lost

Coś mi to dziwnie wygląda. Albo SirMolle się pomylił albo to wynik sposobu liczenia. Wydaje mi się, że liczba BSów powinna być znacznie większa. Porównałem to z naszym killboardem i od 5 marca w rejonie Venal mamy zniszczonych 1268 BSów (176 straconych) na killboardzie. BoB jest większym aliansem, brał udział w wielu walkach flot, wiele razy używali DD, ten wynik powinien być o znacznie lepszy.

Wytłumaczeniem może być ewentualnie to, że BoB wystawiał capitale a jego sojusznicy siły "konwencjonalne". Zgadzało by się to z imponującym wynikiem w kategorii capital. Tutaj koalicja nie ma się czym poszczycić.

Sotharr

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #192 dnia: Maj 12, 2007, 13:18:04 »
Nie umniejszając możliwości BoBa, ta statystyka to manipulacja. BoB stanowi główną siłę ofensywną w sojuszu i tym samym zalicza najwięcej zestrzeleń. Natomiast jego sojusznicy stanowią mięso armatnie i ponoszą największe straty, które nie zostały tutaj uwzględnione. Dlatego statystyka wygląda "imponująco".

halv

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #193 dnia: Maj 12, 2007, 14:45:06 »
Battleships
2840 destroyed
535 lost

Coś mi to dziwnie wygląda. Albo SirMolle się pomylił albo to wynik sposobu liczenia. Wydaje mi się, że liczba BSów powinna być znacznie większa. Porównałem to z naszym killboardem i od 5 marca w rejonie Venal mamy zniszczonych 1268 BSów (176 straconych) na killboardzie. BoB jest większym aliansem, brał udział w wielu walkach flot, wiele razy używali DD, ten wynik powinien być o znacznie lepszy.

Wytłumaczeniem może być ewentualnie to, że BoB wystawiał capitale a jego sojusznicy siły "konwencjonalne". Zgadzało by się to z imponującym wynikiem w kategorii capital. Tutaj koalicja nie ma się czym poszczycić.



te statystyki dotycza samego BOBa - a wiadomo ze poza BOBem  walczy jeszcze pare alliancow - ogolnie to wielka szkoda ze nie ma jak  tego wszystkiego podliczyc - koszty tej calej wojny to  ogromne ilosci ISK