Autor Wątek: Masakra w Delve  (Przeczytany 64296 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Masakra w Delve
« dnia: Marzec 30, 2007, 10:03:36 »
Bylo ostro.

http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=498843

Bitwa toczyla sie na przestrzeni kilku systemow. Ja utknalem 2 skoki od glownego systemu, bo bylo 420 ludzi na localu :D

podsumowanie krotkie:
jeden POS Boba zniszczony z capital yards (co bylo w srodku, nie wiadomo. podobno tytan)
okolo 50 capital shipow Koalicji poszlo z dymem :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2007, 10:05:15 »
Ano jedyny bol ze bob sam niechce sie przyznac co poszlo z dymem. Mogli by powiedziec np:

- wtopilismy tytana GF

- daliscie sie nabrac i wytraciliscie cala flote dredow niszczac cos co niemialo nic w srodku poza paroma dredami. GF

poprostu szkoda ze ludzie nie umieja sie przyznawac i grac szczerze i wogole :D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2007, 10:23:33 »
Heh, Los, gdyby chodziło o drugą opcję, to BoD już by się tym pewnie chwalił :)
Enyłej...
Szkoda, że znowu większe znaczenie miała znajomość zasad logowania się i walki z lagiem itd niż rzeczywiste umiejętności czy taktyka obu stron... Cóż... Nadal hasło "1000 ludzi walczących w jednym systemie" to mrzonka... Szkoda.
Z drugiej strony ciekaw jestem ile prawdy jest w tekście, który tam ktoś ze strony koalicji d2 rzucił - chcieliśmy wrzucić do systemu 200 osób tytanem, ale na GM nie pozwolił, bo już było 700 osób...

PS. Hast - po której stronie teraz walczysz?
Przedwieczny.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2007, 10:37:38 »
ja jestem caly czas w LV. Nasza flota 'padla' od laga dwa skoki od systemu docelowego (czyt. wiekszosc wylogowalo, reszte zlagowalo)

Wygladalo to tak, ze naraz probowalo wskoczyc okolo 200 ludzi (LV + AXE + ktos tam jeszcze).

Po kliknieciu jump wszystko zamarzlo. Po 2 minutach freeze sie skonczyl, a mi pojawil sie traffic control. Zaczalem wiec klikac jump jump jump :)
W pewnym momencie traffic control zniknal, pojawilo sie slow jump i... zostalo tak na ponad 20 minut :D

Nagle ekran znow zamarzl i przeskoczylem do drugiego systemu. Po kolejnych 6 minutach pojawilo sie sterowanie statkiem wiec szybko wcisnalem warp :) statek rownie szybko zareagowal - od kilkniecia do reakcji ~4 minuty :)

Ucieklem z bramy (jakims cudem). Polecialem na orbite planety. Nadal szybkosc reakcji byla straszna (~3 minutowy lag).

w pewnym momencie po prostu stracilem cierpliwosc i wylogowalem sie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2007, 10:50:35 wysłana przez Hastrabull »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

partridge

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2007, 12:32:58 »
Fajnie pewnie i tak oddadza te statki wdupione na lagu :) Ceny wzrosna :) i popyta po takiej ilosci wdupionych modulow :) Z tego co mi mowiono ze ktos z BOB'a sie wydal i Koalicja rozjebala POS'a w ktorym za 2 dni mial wyjsc kolejny Tytan BOB'a... a co za tym idzie rozjebali takze BPO na Tytana warte 68 miliardow... + minsny to pewnie jakies 120-140miliardow poszlo sie kochac... nawet dla BOB'a jest to spora strata.... teraz pewnie przejma wszyskie plexy w EVE i beda farmic do usranej smierci (lame) zreszta jak widac tyklo o to chodzi maja wiekszosc 10/10 Serpentisowych + od cholery 10/10 w Delve i powoli dobieraja sie do Angel Cartel :) mam nadzieje ze zlikwiduja i BOB'a i plexy... przynajmniej jakis maly balance bedzie :P

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2007, 12:40:27 »
Fajnie pewnie i tak oddadza te statki wdupione na lagu :) Ceny wzrosna :) i popyta po takiej ilosci wdupionych modulow :) Z tego co mi mowiono ze ktos z BOB'a sie wydal i Koalicja rozjebala POS'a w ktorym za 2 dni mial wyjsc kolejny Tytan BOB'a... a co za tym idzie rozjebali takze BPO na Tytana warte 68 miliardow... + minsny to pewnie jakies 120-140miliardow poszlo sie kochac... nawet dla BOB'a jest to spora strata.... teraz pewnie przejma wszyskie plexy w EVE i beda farmic do usranej smierci (lame) zreszta jak widac tyklo o to chodzi maja wiekszosc 10/10 Serpentisowych + od cholery 10/10 w Delve i powoli dobieraja sie do Angel Cartel :) mam nadzieje ze zlikwiduja i BOB'a i plexy... przynajmniej jakis maly balance bedzie :P

BPO sa w stacji, tytana nikt nie widzial :) Twoje informacje sa lekko bledne.

a co do farmienia plexow to ruskie sa w tym krolem. Problem w tym, ze oni sprzedaja iski za kase, dlatego nie maja 30 tytanow teraz.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Voulture

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2007, 13:11:27 »
To fakt, tez nie znam osoby która by kiedykolwiek wrzuciła bpo t2 do posa... :)

Gregorius

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2007, 13:35:45 »
Będzie chwila ciszy - Capitale Koalicji poszły się kochać a zaraz się okaże, że kontrofensywa będzie w towarzystwie nowowybudowanego Titana.. ale byłaby jazda  :crazy2: :crazy2: :crazy2:
[coraz więcej zagrywek psychologicznych w tej grze :P]

btw. CCCP w sumie to powinno zostać oskażrone o korzystanie z gównianego oprogramowania (sprzętu też). Ktoś gdzieś robił podsumowanko ich "zestawów" - śmiech na sali. [poza tym ,że siedzą na sofcie Micro$hitu :D]

Goomich

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 30, 2007, 13:49:01 »
Będzie chwila ciszy - Capitale Koalicji poszły się kochać

To "tylko" 50. :)
Rozdzielone na kilka (naście?) sojuszym więc nie stanowi wielkiego problemu. Tym bardziej, że większość uczestników bitwy oglądała login screen, czy inne session in change.

BTW nawet majty BoB może stracić capitalnego posa, ciekawe jak miłośnicy Obserwatora wyobrażają sobie obronę polski allians?

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 30, 2007, 14:03:26 »
Hym kolwiek pewnie beda zwroty szipow straconych na lagu i tyle.

@mona przeciez niema zadnej w grze korporacji/aliasu :p z przyszloscia poprostu :P wszyscy graja z rozpedu i zapomnienia ze sa inne gry :D

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 30, 2007, 14:22:03 »
Generalnie niezła zadyma... nawet jeśli padło tylko 40 dreadów (opublikowane dotychczas KMy dają 38) po stronie atakującej i budowany tytan w stoczni, to oznacza jedynie, że obie strony straciły porównywalne ilości ISK w walce (40x1.8+40x0.3=84 a to ostrożny szacunek, jeśli wszystkie były ubezpieczone to wychodzi około 20-25mld straty).
Rozbijając na poszczególne korporacje to wychodzi góra 2-3 dready strącone... w sumie niewielka strata.

BOB oficjalnie nie stracił żadnego kapitala (plotki mówią o zniszczonych 2 mothershipach), BPO moim skromnym zdaniem tylko jakiś totalny noob by trzymał na POSie mając w tym samym systemie Outpost, więc strata to równowartość w minsach (wg obecnych cen podobno 50mld). Strata oczywiście jeśli rzeczywiście był tam budowany tytan.

Pytanie, czy rzeczywiście był tam tytan w budowie i jeśli tak to w jakim stopniu zaawansowania. Może to była celowe i po prostu BOB zastawił pułapkę ? Przy tym rozmiarze terytorium BOB jest w stanie budować 3-4 tytany na raz i to zawsze w systemach z Outpostem i za każdym razie w innym systemie.

Najciekawsze jednak jest co innego - BOB oficjalnie nie stracił ani jednego kapitala... IMHO wypada na remis.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 30, 2007, 17:08:18 »
Hym kolwiek pewnie beda zwroty szipow straconych na lagu i tyle.

To by było przegięcie.

@mona przeciez niema zadnej w grze korporacji/aliasu :p z przyszloscia poprostu :P wszyscy graja z rozpedu i zapomnienia ze sa inne gry :D

No, jak mi zamordowali "I ♥ Emily", to byłem tak podk.....ny, że chciałem rzucić EVE (na tydzień, aż mi się skill skończy  :crazy2:) i przypomniałem sobie o BF 2142, to tego podk...nia przez łykend nabiłem sobie 4, czy 5 upgrade'ów.  :knuppel2:
Więc ja tam pamiętam, że są inne. :)

Strata oczywiście jeśli rzeczywiście był tam budowany tytan.

Stawiałbym, że był. Raczej nie robliby takiego gigarusha (BoB) dla obrony jednego POSa, Po doświadczeniach z atakiem na stocznię LV, devsi byli zaalarmowani i podjęli środki zaradcze, no i pamiętajmy, że BoB nie ma wyłączności na szpiegów u wrogów.

Pytanie, czy rzeczywiście był tam tytan w budowie i jeśli tak to w jakim stopniu zaawansowania. Może to była celowe i po prostu BOB zastawił pułapkę ? Przy tym rozmiarze terytorium BOB jest w stanie budować 3-4 tytany na raz i to zawsze w systemach z Outpostem i za każdym razie w innym systemie.

No to Koalicja ma nowy cel - wyłaczyć Outposty.

OK, to może być stary cel, ale nie jestem nawet w oddali od środkó decyzyjnych i takich tam.

Najciekawsze jednak jest co innego - BOB oficjalnie nie stracił ani jednego kapitala... IMHO wypada na remis.

A IMO nie.
Sprowadzając sprawę do mojego poziomu: łatwiej zbudować 3 Drejki niz 1 Ravena, łatwiej zbudować 10 Ravenów niż 1 Thanatosa.
Od cholery roboty poszło się ....,
Przy identycznych stratach i identycznych możliwościach produkcyjnych, BoB miałby dopiero połowę komponentów na nowego tytka, gdy koalicja mogłaby zaatakować 20 nowymi dredami.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2007, 17:24:11 wysłana przez Mona X »

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 30, 2007, 18:10:32 »
@mona ehh nie skumales ironi o aliasach :D :D :D :D

Goomich

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 30, 2007, 20:53:41 »
@mona ehh nie skumales ironi o aliasach :D :D :D :D

Ano nie, ale nawet jakby, to chciałem się wyżalić. ;)

Voulture

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 30, 2007, 22:32:13 »
Hmm widzę, że ocena sytuacji bardzo zalezy od strony po której się stoi... ale chyba spodziewałem się zyt wiele oczekując obiektywizmu.

Mi ogólnie to wisi, był tytan czy nie było, pało 40 czy 60... co za róznica? Dotknie to kogś z nas? Jakis polak stracił tam capitala? Co za róznica kto wyszedł na plus a kto nie, liczy się tylko jak zostanie to pzredstawione i czyje morale wzrosna a czyje spadną.

Czyje?

Goomich

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 30, 2007, 23:14:45 »
Mi ogólnie to wisi, był tytan czy nie było, pało 40 czy 60... co za róznica? Dotknie to kogś z nas? Jakis polak stracił tam capitala? Co za róznica kto wyszedł na plus a kto nie, liczy się tylko jak zostanie to pzredstawione i czyje morale wzrosna a czyje spadną.
Czyje?

A kto tu sie piekli? :2funny:

Ellaine

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 30, 2007, 23:23:31 »
Propagandowo to raczej wygrana koalicji - niezwyciezony BoB jednak moze tracic kluczowe dla siebie POSy, moze wiec tracic swoje kluczowe terytoria jesli sie zaprzec. Dotychczas bylo jednak tak, ze wiekszosc klesk terytorialnych BoBa nie bylo bezposrednie, a byly to jedynie straty BoBowych pupili (przynajmniej w skali lat)

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 31, 2007, 00:00:09 »
Z drugiej strony propgandy:
Koalicja zeby stracic 1 pos boba musi poswiecic 50 dredow.  :)
Mi osobiscie to cala ta wojna wisi i powiewa. Co za roznica bobi i "przystawki" czy d2 i spolka?

poconick2

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 31, 2007, 01:27:09 »
Ponad rok temu zacząłem rozmowę na kanale 'Polska' z jednym polakiem, który był (pewnie dalej jest) w BoBie (BoD). Tenże Pan (nie pamiętam nicka, logów od dawna nie mam) pełen arogancji twierdził, że Gooni nie są w stanie zagrozić jego sojuszowi ani teraz ani w przyszłości. Nie był to byle jaki noob trzeba zaznaczyć. Jak to niektórzy z BoBa mają, rozmowa toczyła się na zasadzie na nutę 'a kim Ty w ogóle jesteś, że śmiesz ze mną tak rozmawiać? Co Ty w ogóle wiesz?'. No to mu wyłożyłem co i jak, jaka taktyka i że nie dadzą rady itp itd, dzisiaj chciałbym porozmawiać z nim jeszcze raz, może zmienił zdanie?

Cieszy mnie to, że ktoś zaczął atakować w końcu BoBa. Straty może i duże, ale warto było. Trzeba zaznaczyć, że walka wyglądała by inaczej gdyby babcia miała wąsy i system mógł obsłużyć bez problemów nawet i 10k graczy w jednym miejscu.



Goomich

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 31, 2007, 11:00:36 »
Ponad rok temu zacząłem rozmowę na kanale 'Polska' z jednym polakiem, który był (pewnie dalej jest) w BoBie (BoD). Tenże Pan (nie pamiętam nicka, logów od dawna nie mam) pełen arogancji twierdził, że Gooni nie są w stanie zagrozić jego sojuszowi ani teraz ani w przyszłości.

Bo podstawowa tatyka goonsów to atak masą małych stateczków. MOżna w ten sposób świetnie niszczyć BSy, ale tylko do mementu aż się te nie przezbroją w smartbomby.  :coolsmiley:
A potem do użytku weszły tytki, które (przynajmniej częściowo) rozwiązały problem walki z blobem.

Nie był to byle jaki noob trzeba zaznaczyć. Jak to niektórzy z BoBa mają, rozmowa toczyła się na zasadzie na nutę 'a kim Ty w ogóle jesteś, że śmiesz ze mną tak rozmawiać? Co Ty w ogóle wiesz?'. No to mu wyłożyłem co i jak, jaka taktyka i że nie dadzą rady itp itd, dzisiaj chciałbym porozmawiać z nim jeszcze raz, może zmienił zdanie?

Na co? To nie Goonski zagrażają BoBowi.
Zagrażają im Goonsi, RA, IAC, D2, MM, RAZOR, IRON....

Voulture

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 31, 2007, 11:57:07 »
Uwielbiam jak ktoś na słowo Goonsi wyciąga stereotypy... :)

Kiedyś Goonsi tacy byli, latali małymi blobami po 150frejek i cruzów i dstawali w dupę od 10 haców i bsów. Pózniej zaś Goonsi zaczęli latać z RA i zaczęli się czegoś uczyć. Juz po "wycofaniu się" z południa Veritasów i KOS'ów Goonsi zmienili taktykę. Zamiast latać w blobach frejek powyżej 150 zaczęli latać w blobach bsów i bc powyżej 150.

Fakt, czasem i dziś da się złapać 20 goonsów we frejkach lub Goonsa solo w mega noob ficie, ale to.... juz nic nie zmienia. Fakt, że jeszcze czasem wpadają w żałosne pułapki (jak ktos kojarzy jak padła flota 120 shipów Goonsów wskakując do systemu z Dużą bańka na gejcie i co pisali na localu gdy nagle obok pojawiła się anathema z cyno i 2 DD).

Żeby nie było, osobiście nie wspieram żadnej strony koalicji, cieszę się, że sie tłuką nawzajem, przynajmniej coś się dzieje. Nie zgadzam się przy tym całkowicie z gloryfikacją którejkolwiek ze stron.

pozdrawiam
;)

halv

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 31, 2007, 12:46:27 »
Uwielbiam jak ktoś na słowo Goonsi wyciąga stereotypy... :)


Bylem tam i widzialem co sie dzialo - co do Goonsow to w tych stereotypach cos jednak jest  ;)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 31, 2007, 13:19:56 »
40 dredów powiadacie, to ja mam takie małe pytanko kto trzymał loot po nich ? Bo na capitale nie wkłada się byle czego a z 40 takich shipów może się uzbierać zgrabna sumka którą należy do bilansu dorzucić. Ewentualnie Z tego co zostało uzbierać fitu na pare(naście) swoich kapitali.

misao

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 31, 2007, 13:49:10 »
da sie salvageowac dredy?

roofi

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 31, 2007, 14:20:48 »
Propagandowo to raczej wygrana koalicji - niezwyciezony BoB jednak moze tracic kluczowe dla siebie POSy, moze wiec tracic swoje kluczowe terytoria jesli sie zaprzec.....

zgadzam się w pełnej rozciągłości
 dodam jeszcze że: dziś jesteśmy świadkami czegoś o czym pół roku/rok temu nikt nawet nie śnił:
TCF+GOONS niedawno męczyli się z D2 dziś stają ramię w ramię
RA upadł już chyba 3 razy, powstawał za każdym razem silniejszy i dziś jest bardzo znaczącą siłą koalicji
IAC nigdy nie lubił się z AAA jak i cała północ dziś wszyscy walczą po jednej stornie
RISE kiedyś wielki wróg BOB'a dziś w części jest z BoBem, druga część wspomaga koalicje (RONIN, BUFU)
i tak mógłbym jeszcze sporo wymieniać

reasumując: jakkolwiek cały konflikt się skończy z politycznego punktu widzenia koalicja już odniosła ogromny sukces i każdy dzień jej trwania tylko ten sukces uwypukla, dodatkowo ciągle dołączają się nowe corporacje i alliance których wszystkich chyba nie jestem w stanie wymienić
ja cieszę sie że gram w eve akurat w tym czasie i że mogę być małą częścią koalicji  :laugh:

powodzenia wszystkim  O0

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 01, 2007, 09:33:49 »
Faktycznie koalicja składa się z tylu rożnych partnerów którzy dotychczas twardo walczyli ze sobą że aż dziw bierze że działają dobrze i (chyba) się między sobą nie kłócą.

Co do propagandy to tak naprawdę każda bitwa jest propagandowym "sukcesem" koalicji  :2funny: Jako że maja pewnie kilka tysięcy rzeczników prasowych a BoB na forum przestał postować.  :crazy2:


Rika da sie salvagować, z tego co pamiętam to z mothershipa Helen wypadło 120 jakiś części do rigów (1 typ).

Gregorius

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 02, 2007, 09:43:55 »
Pozwolę sobie zamieścić linka do screena, zrobionego przez AAA.
http://img404.imageshack.us/img404/55/111as5.jpg

czyli tak, jak myślałem ^_^

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 02, 2007, 10:34:23 »
Pozwolę sobie zamieścić linka do screena, zrobionego przez AAA.
http://img404.imageshack.us/img404/55/111as5.jpg

czyli tak, jak myślałem ^_^

czyli tak jak myslalem co? Cos tam sie robi, tylko co?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ezachiel

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 02, 2007, 10:35:17 »
Moze jakies linki do Killboards z tej walki ?
Chetnie bym sobie poglądał efekty ...

Gregorius

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 02, 2007, 11:50:14 »
To co tam jest pokazane to Advanced large Ship Assembly array - to co miało być "rzekomo" Capital ship array w POSie BoBa. Słowem - nie mógł tam być budowany Tytan.... to była podpucha.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 02, 2007, 11:58:45 »
jest to na eve-o?

Moge sie zalozyc, ze niezla burza by z tego wyszla :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 02, 2007, 12:05:23 »
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 02, 2007, 12:41:58 »
Strata oczywiście jeśli rzeczywiście był tam budowany tytan.
Stawiałbym, że był. Raczej nie robliby takiego gigarusha (BoB) dla obrony jednego POSa, Po doświadczeniach z atakiem na stocznię LV, devsi byli zaalarmowani i podjęli środki zaradcze, no i pamiętajmy, że BoB nie ma wyłączności na szpiegów u wrogów.
Dalej stawiasz ?
Screen by AAA
 T2 BSów wciąż nie ma  ;D

Najciekawsze jednak jest co innego - BOB oficjalnie nie stracił ani jednego kapitala... IMHO wypada na remis.

A IMO nie.
Sprowadzając sprawę do mojego poziomu: łatwiej zbudować 3 Drejki niz 1 Ravena, łatwiej zbudować 10 Ravenów niż 1 Thanatosa.
Od cholery roboty poszło się ....,
Przy identycznych stratach i identycznych możliwościach produkcyjnych, BoB miałby dopiero połowę komponentów na nowego tytka, gdy koalicja mogłaby zaatakować 20 nowymi dredami.
Ależ masz prawo mieć własne zdanie. Pewnie, że poszło. Na bank jakiś kapital padł (wg mnie to dread) w stoczni. Co do możliwości produkcyjnych. Prawdopodobne, prawdopodobne, ale 40 dreadów to mniej więcej porównywalna ilość komponentów. Jedyna różnica to fakt, że poszczególne sojusze straciły stosunkowo niewielką ich ilość, a o korpach to w ogóle nie ma co mówić (pewnie 2-3 szt).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 02, 2007, 13:42:52 »
Dalej stawiasz ?
Screen by AAA
 T2 BSów wciąż nie ma  ;D

Ten screen pokazuje tylko, że w jakimś POSie, coś było kiedyś budowane.
Gigarush koalicji i BoBa, żeby walczyć o POSa z Dreadem w budowie?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Masakra w Delve
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 02, 2007, 14:17:54 »
Dalej stawiasz ?
Screen by AAA
 T2 BSów wciąż nie ma  ;D

Ten screen pokazuje tylko, że w jakimś POSie, coś było kiedyś budowane.
Gigarush koalicji i BoBa, żeby walczyć o POSa z Dreadem w budowie?

Czyli chcesz powiedziec, ze ktos specjalnie np pol roku temu zrobil screenshota z systemu, w ktorym jest pos budujacy tylko bs'y tylko po to, zeby pol roku pozniej, jak juz pos budujacy bs'y zostanie zmieniony na pos budujacy capitale, ktory zostanie zaatakowany przez koalicje, pokazac tego screenshota pokazujac, ze koalicja sie pomylila? :)

Mysle, ze nawet bob nie jest taki sprytny :)

Mysle, ze po prostu ktos w koalicji dal sie porzadnie nabrac. Coraz bardziej zaczynam wierzyc, ze cala ta wielka bitwa to byla wielka mystyfikacja BOBa w celu nakrecenia koalicji do uzycia ogromnej sily. Tylko po to, zeby zdyskredytowac ich i zarazem rozniesc jak najwiecej dreadow w pyl
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech