Autor Wątek: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja  (Przeczytany 97392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 20, 2013, 21:47:51 »
hehehe, nie sadzilem, ze dozyje kolejnej powtorki serialu Dredy PBN.
Ciekawy jestem czy na wigilię też będzie powtórka  :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 21, 2013, 00:55:09 »
Ta większa część. A ci co grali w tym czasie kto wie..może sprzedali, może przetopili. Jakoś wątpię żeby ktoś traktował dreda z covenu jako święty gral i zachował po wsze czasy żeby w razie jak ktoś spyta co się stało z dredami powiedział ze przecież ma hehehe Bez kitu hehehe muszę oczy wytrzeć  ;D ;D
To, ile dreadow wisi na nieaktywnych kontach, a ile zostalo sprzedanych tego pewnie nie wie nikt, nawet wy :) Faktem jest, ze ich nie ma.

Kira sprzedal dready i zostal przyjety do pbn z otwartymi rekami, bez zawisci, bez zalu... Normalne tak sie traktuje zlodzieja...
To mnie akurat jakos szczegolnie nie dziwi  ;)

Co za debil z tego Cata
lol

Czego nie wie to zmysli
Wiem napewno, i to od kilku osob, ze sprzedawales przez dlugi czas plexy kolegom za realna kase. Wiem napewno, ze w tym czasie sprzedales swoja postac pod tytana i conajmniej kilka dreadow covenu, czy ich bylo 2 czy 20 jest juz mniej istotne. Nazywanie kogos debilem i porownywanie do Macierewicza dlatego, ze glosno o tym mowi traci lekkim absurdem, ale czytam Twoje posty nie od dzis, i wiem ze ci to raczej nie przeszkadza  :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Naicinh

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 21, 2013, 01:06:49 »

Wiem napewno, i to od kilku osob...

"It's Not What You Know, It's What You Can Prove..."

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 21, 2013, 01:32:22 »
"It's Not What You Know, It's What You Can Prove..."
Nie musze nikomu nic udowadniac, bo to nie jest rozprawa sadowa :) Rozmawialem z osobami ktore osobiscie kupowaly od Kiry plexy za zlotowki w czasie, kiedy dready rozplynely sie w powietrzu. Czy sprzedal tylko dwa, jak twierdzi, czy wiecej, tego sie nigdy nie dowiemy, napewno nie od niego.

Fakty te napawaja mnie obrzydzeniem, dlatego o tym pisze. Ten, kto mi uwierzy, ten uwierzy, akurat na Twoim zdaniu mi nie zalezy. Wiem, ze zaraz sie dowiem od wiadomych osob, ze sypiam z kozami, klaszcze u Drzyzgi itd, i ze wcale zadnych dowodow nie potrzebuja, zeby tak twierdzic. I kto w to uwierzy, ten uwierzy. To wolne forum i kazdy ma prawo pisac to, co chce. Czy moja wersja jest wiarygodna, niech sobie kazdy oceni sam.

Moim zdaniem PBN to bardzo fajny korp, w ktorym jest wiele wartosciowych osob z ktorymi sie fajnie rozmawia i lata. Niestety od lat jest tam pewna grupka osob, ktora sieje ferment, i tworzy specyficzny klimacik, w ktorym osoby latwiej ulegajace wplywom, bez wlasnego zdania sie topia, a te bardziej komformistyczne przytakuja. Tworzy to sytuacje podobna do tego, co sie dzialo w covenie kiedy osoby te nim kierowaly, i przez to alians mial opinie bandy zjebow, mimo ze przewazajaca czesc to byli normalni sympatyczni ludzie.
Ci najglosniej krzyczacy sa zawsze najbardziej widoczni, a ich zachowanie determinuje wizerunek grupy, a czesto i jej poglady. Poglady tej okreslonej grupki sa akurat takie, ze na dluzsza mete wykluczaja normalna wspolprace na neutralnych warunkach z osobami, ktore maja na inne poglady na fun w EVE, bo nikt nie chce sie czuc gorszy ani pogardzany w grze video   ::) Moze kiedys sie to zmieni, ale pamietam jak kiedys dawno temu dlugo rozmawialismy o tym jeszcze z Garonem, wlasnie o tych konkretnych osobach, ktore uniemozliwaja swoim buractwem jakakolwiek wspolprace, i widze z perspektywy czasu, ze to jednak on mial racje  :( Szkoda, bo ja przez dlugi czas mialem jednak nadzieje.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2013, 01:52:22 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Naicinh

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 21, 2013, 01:58:30 »
a na forach mozna ludzi pomawiac?

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 21, 2013, 03:09:17 »
Nie musze nikomu nic udowadniac, bo to nie jest rozprawa sadowa :) Rozmawialem z osobami ktore osobiscie kupowaly od Kiry plexy za zlotowki w czasie, kiedy dready rozplynely sie w powietrzu. Czy sprzedal tylko dwa, jak twierdzi, czy wiecej, tego sie nigdy nie dowiemy, napewno nie od niego.

Fakty te napawaja mnie obrzydzeniem, dlatego o tym pisze. Ten, kto mi uwierzy, ten uwierzy, akurat na Twoim zdaniu mi nie zalezy. Wiem, ze zaraz sie dowiem od wiadomych osob, ze sypiam z kozami, klaszcze u Drzyzgi itd, i ze wcale zadnych dowodow nie potrzebuja, zeby tak twierdzic. I kto w to uwierzy, ten uwierzy. To wolne forum i kazdy ma prawo pisac to, co chce. Czy moja wersja jest wiarygodna, niech sobie kazdy oceni sam.

Moim zdaniem PBN to bardzo fajny korp, w ktorym jest wiele wartosciowych osob z ktorymi sie fajnie rozmawia i lata. Niestety od lat jest tam pewna grupka osob, ktora sieje ferment, i tworzy specyficzny klimacik, w ktorym osoby latwiej ulegajace wplywom, bez wlasnego zdania sie topia, a te bardziej komformistyczne przytakuja. Tworzy to sytuacje podobna do tego, co sie dzialo w covenie kiedy osoby te nim kierowaly, i przez to alians mial opinie bandy zjebow, mimo ze przewazajaca czesc to byli normalni sympatyczni ludzie.
Ci najglosniej krzyczacy sa zawsze najbardziej widoczni, a ich zachowanie determinuje wizerunek grupy, a czesto i jej poglady. Poglady tej okreslonej grupki sa akurat takie, ze na dluzsza mete wykluczaja normalna wspolprace na neutralnych warunkach z osobami, ktore maja na inne poglady na fun w EVE, bo nikt nie chce sie czuc gorszy ani pogardzany w grze video   ::) Moze kiedys sie to zmieni, ale pamietam jak kiedys dawno temu dlugo rozmawialismy o tym jeszcze z Garonem, wlasnie o tych konkretnych osobach, ktore uniemozliwaja swoim buractwem jakakolwiek wspolprace, i widze z perspektywy czasu, ze to jednak on mial racje  :( Szkoda, bo ja przez dlugi czas mialem jednak nadzieje.


Masz rację, w sumie zmieniło się tylko jedno:
Teraz c0ven przez inne osoby ma opinie bandy zjebów, mimo, że graja tam całkiem spoko ludzie :)

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 21, 2013, 03:14:52 »
a na forach mozna ludzi pomawiac?

Widzsz to jest centrala i tu mozna...
Nickow osob o ktorych wspomina Cat tez sie nie dowiemy bo mozna wrzucic sobie haslo "wiem na pewno, rozmawialem" i juz jest dowod iscie macierewiczowski. Moze zechce pooskarzac jeszcze pare osob tym kocim gownem ktore pozostawil do oceny czytelnikow.
Napawa mnie obrzydzeniem ze ktos mogl sprzedac swoje 2 dready!

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 21, 2013, 03:23:30 »
kocham Was!, miałem 1600km do zrobienia i chyba tylko dzięki Wam nie umarłem/zasnołem z nudy.
Za pare dni czeka znów to samo więc nie spuszczajcie z tonu.

Saga dreadów PBNu ciągle żywa, tak trzymać!

A od siebie dodam, że kiedyś tam jako chwilowy CEO PBNu miałem dostęp do wszelkich informacji i bardziej się skłaniam ku wersji Kiry niż Twojej Kocie.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 21, 2013, 07:17:00 »
Mam informacje z wiarygodnego źródła, że Moros Soko i moje Revelation zostały zakupione w Stain od pasera PBN.
Niestety nie mogę ujawnić jakie to źródło.
Ale jest wiarygodne.
Serio.

Naicinh

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 21, 2013, 10:04:32 »
Ja tez kupilem mojego dreda w stain po taniosci od ziomka z PBN  >:D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 21, 2013, 10:09:26 »
Ja tez kupilem mojego dreda w stain po taniosci od ziomka z PBN  >:D
Zaraz sie okaże że kupiono więcej niż było w sprzedaży  ;D
A ja nie kupiłem i jestem z tego dumny.
Główny aferzysta (ktokolwiek to jest) powinien dostać ksywkę Fryzjer  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

kamel

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 21, 2013, 10:38:58 »
ma ktoś morosa na sprzedaż ? :D  :P "po taniości" oczywiście ;)

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 21, 2013, 10:41:24 »
Ja tez kupilem mojego dreda w stain po taniosci od ziomka z PBN  >:D

Nie bity, pierwszy właściciel oczywiście niepalący, garażowany, książka serwisowa, serwisowany w ASO, starsza pani jeździła tylko po zakupy do Jita. Komplet zimowych kryształów do lasera w komplecie!!

Przyleć do Curse! Twój dred już tam jest! >:D

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 21, 2013, 10:55:15 »
ma ktoś morosa na sprzedaż ? :D  :P "po taniości" oczywiście ;)

Lepiej zaopatrz się w więcej niż jednego. Po takiej dramie zaraz pewnie pójdzie fama po okolicy, że macie sporo tanich dredów na sprzedaż. Na tym da się jeszcze zarobić :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 21, 2013, 11:14:46 »
ma ktoś morosa na sprzedaż ? :D  :P "po taniości" oczywiście ;)

Ja mam, wersja delux, hipersuperduper napęd, skórzana deska klozetowa, meble made by Ikea (sam skladałem), kino domowe, HIFI, HD, HDi, TDi, SDi, costamajeszcze"i".
Galentyjczyk płakał jak mi sprzedawał, z żalu do samego provi  za mną leciał.
cena do ugadania



[załącznik usunięty przez administratora]
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 21, 2013, 11:33:02 »
skoro historia znowu zatacza koło ... to czegoś mi w tej dyskusji brakuje ... 8)

- już wiem ! boty c0venu i owiec  ::)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 21, 2013, 11:38:10 »



Proszę Sculo, masz tu 1/50 na kolejny miesiąc do rozdania po corpach!
PS: Dobrze, że nie kupiłeś tych nyxów, co miałes nam co miesiąc fundować, szybko by się kasa skonczyła :/
No i wlasnie dlatego wczoraj jak weszliscie porozmawiac na kanal lobby wlaczylem nagrywanie (przed wlaczeniem poinformowalem o tym i na tsie bylo widac "recording"). Co innego bylo mowione, co innego chcieliscie slyszec. "Rozdal" to czas przeszly i nie sugerujacy takze cyklicznosci.

Istnieja wiec tasmy prawdy, tyz prawdy, gowno prawdy  bo Mikkera nie bylo i nie mozna bylo skonfrontowac. Uczestniczyli w nim: Kira (jak w Szekspirowskim dziele niespodziewane sie jego ujawnienie), Rash'khan , John Glasscannon, Sculo, Jav, Akira i generalnie wszyscy co byli wtedy na tsie (poszedl ping, ze drama lama na lobby)  , anonimowy troll (dodal slowo "sie" do mojej wypowiedzi przez co uzyskala ona zabawny wydzwiek), mamy tez akcenty zagraniczne (Sess widzac takie tlumy na lobby wszedl zapytac wtf) . Poniewaz nie mozna na forum umieszczac plikow dzwiekowych zainteresowanych odsluchaniem zachecam do PM ich mainami. Oczywiscie za smieszna oplata 1B. Niech i ja chociaz zarobie sobie cos na tych nieszczesnych dredach  >:D. Zwlaszcza, ze jak wrocilem do c0ven sie nasluchalem za cale PBN na ten temat. 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 21, 2013, 11:42:11 »
skoro historia znowu zatacza koło ... to czegoś mi w tej dyskusji brakuje ... 8)

- już wiem ! boty c0venu i owiec  ::)
Sprzedam mało używanego bota do strzyżenia owiec.


[załącznik usunięty przez administratora]
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 21, 2013, 11:44:06 »
Puszken masz obrazki na wszystko i wszystkich? :D

Ja te taśmy prawdy to bym już wcześniej od Puszkena kupił jak widać ma wszystko... 8)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 21, 2013, 11:48:42 »
Puszken masz obrazki na wszystko i wszystkich? :D

Ja te taśmy prawdy to bym już wcześniej od Puszkena kupił jak widać ma wszystko... 8)
Sprzedam taśmę prawdy, nieużywana, stan jak na zdjęciu.



[załącznik usunięty przez administratora]
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Naicinh

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 21, 2013, 12:01:54 »
Dealllaleel ciagle tylko o iskach...

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 21, 2013, 12:16:30 »
Ja ciągle nie mogę uwierzyć, że Idea go za darmo wzięła i nie musieliśmy nic dopłacać.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 21, 2013, 12:19:43 »
Ja ciągle nie mogę uwierzyć, że Idea go za darmo wzięła i nie musieliśmy nic dopłacać.

I to wzięła w pakiecie ze Sculo ^^

Naicinh

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 21, 2013, 12:38:51 »
I to wzięła w pakiecie ze Sculo ^^

To sie dopiero nazywa dobry Deaell  ;D

JohnG

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 21, 2013, 12:58:18 »
Cytat: Dealprot
Istnieja wiec tasmy prawdy, tyz prawdy, gowno prawdy  bo Mikkera nie bylo i nie mozna bylo skonfrontowac.
To juz zrobiles 3 tasmy prawdy, w ktorych jest tylko ... gowno ?

Cytat: Dalpot
Uczestniczyli w nim: Kira (jak w Szekspirowskim dziele niespodziewane sie jego ujawnienie), Rash'khan , John Glasscannon, Sculo, Jav, Akira i generalnie wszyscy co byli wtedy na tsie (poszedl ping, ze drama lama na lobby)  , anonimowy troll (dodal slowo "sie" do mojej wypowiedzi przez co uzyskala ona zabawny wydzwiek), mamy tez akcenty zagraniczne (Sess widzac takie tlumy na lobby wszedl zapytac wtf) . Poniewaz nie mozna na forum umieszczac plikow dzwiekowych zainteresowanych odsluchaniem zachecam do PM ich mainami. Oczywiscie za smieszna oplata 1B. Niech i ja chociaz zarobie sobie cos na tych nieszczesnych dredach  >:D. Zwlaszcza, ze jak wrocilem do c0ven sie nasluchalem za cale PBN na ten temat. "

Zapomniales dodac siebie. Jak widac Delpot masz jakis problem, bo ciagle odgrzewacie 3letniego kotleta. Nie zabrales ze soba dreda ? Coz... sprzedajac gowno tasmy napewno nie zarobisz.

PS. nie wiem co ma Scoolo do PBN (kim wogole jest ten typ...), ale akurat dotarlismy na kanal jak cudownie podsumowywal nasza korporacje. Jestem zdania ze jak ktos nie ma pojecia na temat to sie nie wypowiada, a zabawa w pszedszkolny gluchy telefon osmiesza tylko Was.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:01:53 »
Pozostaje nam pogratulowac sobie Dila  8) . Jestem teraz w korpie gdzie sa super ludzie, nie ma cisnienia na kille , partypacja w operacjach c0venu jest wysoka, mozna sobie pograc na luzaku w inne gry (LOL, COH2), brak dram i bylemwTri/innynajlepszypvpkorp aka hejterow c0ven , fajny program refundow (30 lokowek lezy gotowa + flotka faction fitted guardow), korporacja ma swoja wizje rozwoju i jest samowystarczalna.

Dziekuje za mozliwosc zareklamowania korpa Idei w topicu PBN .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Naicinh

  • Gość
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:14:01 »
Prosze, I-DEA to zaiste bardzo doby corp.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:24:18 »
Prosze, I-DEA to zaiste bardzo doby corp.

tylko trza mieć bardzo twardą dupę

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:24:30 »
To juz zrobiles 3 tasmy prawdy, w ktorych jest tylko ... gowno ?

Zapomniales dodac siebie. Jak widac Delpot masz jakis problem, bo ciagle odgrzewacie 3letniego kotleta. Nie zabrales ze soba dreda ? Coz... sprzedajac gowno tasmy napewno nie zarobisz.

PS. nie wiem co ma Scoolo do PBN (kim wogole jest ten typ...), ale akurat dotarlismy na kanal jak cudownie podsumowywal nasza korporacje. Jestem zdania ze jak ktos nie ma pojecia na temat to sie nie wypowiada, a zabawa w pszedszkolny gluchy telefon osmiesza tylko Was.
Sculo reaktywowal PBN jak Ty nie grales. To byl jego pomysl i namowil do tego Mikkera. Ironia jest mocna w tym wszystkim. No, ale czym by byla Eve bez wbijania noza w plecy i dram. Co do odgrzewania starego kotleta to nie ja przylazlem do was, aby o tym rozmawiac tylko wy do mnie . Temat ten poruszyl tutaj Cat <--- kilka stron wczesniej tego topica. Widac macie problemy z czytaniem tak samo jak z sluchem. Mikker juz ma problemy z demencja bo gdy mu sie przypomina co mowil i jakie byly ustalenia to mowi, ze nie pamieta/to plotka/on tak nie mowil. Jego demencja sprawila, ze odszedlem z PBN i powiedzialem mu na tsie beadac juz w Idei, kiedy przyszedl do mnie na kanal tsa "nie chce mi sie juz z toba rozmawiac" i to byla nasz ostatnia rozmowa. Dlatego nasze spotkania na TS(mam nadzieje, ze juz ich nie bedzie) bede nagrywal poniewaz macie tendencje do lekkiego znieksztalcania przekazu. 

Ps. Zreszta cala drama sie zaczela nie od dredow tylko od nazwaniu przez pilota PBN c0venu petami DD na forum c0venu to tak na marginesie.

Generalnie tak jak mowilem wczoraj na TS powodzenia i krzyz na droge.

 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:27:06 »
Dil, a nagrywałeś jak Sculo mówił, że Idea to kurwy i złodzieje i, że to przez nich c0ven wygląda tak, a nie inaczej?
Czy "akurat Cię nie było"? ;>

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:38:38 »
Pozostaje nam pogratulowac sobie Dila  8) . Jestem teraz w korpie gdzie sa super ludzie, nie ma cisnienia na kille , partypacja w operacjach c0venu jest wysoka, mozna sobie pograc na luzaku w inne gry (LOL, COH2), brak dram i bylemwTri/innynajlepszypvpkorp aka hejterow c0ven , fajny program refundow (30 lokowek lezy gotowa + flotka faction fitted guardow), korporacja ma swoja wizje rozwoju i jest samowystarczalna.

Dziekuje za mozliwosc zareklamowania korpa Idei w topicu PBN .

Spoko, zaloze sie ze PBN sie cieszy razem z Toba   ;D
Ciekawi mnie tylko kto go przyjal spowrotem  :P

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:47:57 »
Wyciekło nagranie jak PBN zbiera kasę:

PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:48:41 »
Dil, a nagrywałeś jak Sculo mówił, że Idea to kurwy i złodzieje i, że to przez nich c0ven wygląda tak, a nie inaczej?
Czy "akurat Cię nie było"? ;>
I "pedaly"  :-[ jak wczoraj podpowiadal ci Jav. Az mi sie przypomnialo jak Bufu probowalo mnie w ten sposob zdyskredytowac, gdy poszedlem do c0ven. . Sculo powtarzal tylko to co mowil Mikker . Moze dla ciebie to jest nowosc, ale PBN/Mikker vs Idea/Garon i inni to byla swieta wojna. To byly 2 najwieksze wtedy kropy w c0ven i walka o kierunek/wladze w ally byla bardzo zacieta. Mikker sam powiedzial, ze poszedl do Idei (byl przez tydzien albo cos takiego) coby zobaczyc od srodka co i jak.     
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:50:18 »
kupiłem ostatnio 2 revelki od pasera z pbn

podczas upojnej nocy zapomniałem wyłączyc self destructa :( (świec panie nad jej dusza)
pech chciał, że rano wpadł tydan i popłynęła kolejna

eh co za pech czas kupic 2 kolejne revelki od pasera z pbn :< (całe szczęście ma ich z 40 jak nie wiecej)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [PBN] Pink Bunnies - dyskusja
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 21, 2013, 13:50:42 »
Wyciekło nagranie jak PBN zbiera kasę:



Kiepsko.... bez stringów? To gdzie te kasę wciskać?  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.