Autor Wątek: The minions - dyskusja  (Przeczytany 316341 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #595 dnia: Lipiec 23, 2019, 14:44:00 »
Niestety karaś zdechł cepem droższym niż ich cała uśmiercona masa. Od ratow. Taki fc to skarb hehe

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #596 dnia: Lipiec 23, 2019, 17:27:53 »
OD CONCORDU, nie liczy sie

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #597 dnia: Sierpień 18, 2019, 10:48:12 »
https://drive.google.com/file/d/1S9sO8VCIeVRxbfm6LbtxWBIQojG0SeV-/view

W sumie nic specjalnego, ale skoro Colonel już nagrał, to ćpach...
Turbonieogar TMtm prezentuje, lolsecowe pewpew.
Bez cięcia, z comsami., szczera prawda: ]
Nasz setup to 2x vydymak , 2x nosprey hujkate(colonel) i cep aaa i linkiloki
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Tinktank

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tinktank
  • Korporacja: Za słaby do Minionków
  • Sojusz: NieOGaR
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #598 dnia: Wrzesień 04, 2019, 11:40:28 »
Witaj Karaś i dzięki za filmik

Poczułem się jak bym tam znowu był z wami.
Łezka w oku... pozdrawiam Minionki.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #599 dnia: Wrzesień 26, 2019, 13:42:13 »
Siemano, prawdziwi jedynie polscy sovholderzy i reszta.

Pod płaszczykiem codzienności rozgrywają się małe dramaty. I nas, los nie oszczędza. Rzucając nam w twarz rękawice wypchane żwirkiem dla kotka.
Jakiś czas temu dostaliśmy od anonimowego informatora cyne na temat zbliżającej się apokalipsy. Panów tego świata, którzy zapragnęli wydrzeć nam SIŁĄ, co nasze. POLSKIE i niepodległe.

Przestrzegam was tylko, że to co ujrzycie w tym nagraniu, może być wstrząsające i robicie to na własne ryzyko.
https://drive.google.com/file/d/1CpZULI1QIT6a09bCI0nVNfepGCHI5lYg/view

CO prawda, początek miał lekki poślizg, ale właśnie jesteśmy w środku oka cyklonu i nawałnicy oblężenia, przez zorganizowane hordy przeciwnika.
Tylko bezwzględna determinacja i cel obrony prawdziwie polskiego sova trzyma jeszcze nas na posterunku.
Może nie są to najzajadlejsze walki, ale przeciwnik po kryjomu i niezauważenie, rozstawiłam w sovie swoją cytke, a może i nie. Nie ma to większego znaczenia.
Jesteśmy, walczymy i zaciekle bronimy naszych nieurodzajnych ziem. Skoro my tam nie famimy, TO NIKT QRWA NIE BĘDZIE TAM FARMIŁ!!111111.

Ciężko mi wskazać jakieś poszczególne epickie bitwy, bo wojna jest hybrydowa, symultaniczna i wielopłaszczyznowa. Obie strony mają straty i swoje małe zwycięstwa.
bilans naszych strat to jeszcze nie jest na tyle wielki abyśmy myśleli o odwrocie. Straty wroga, WIELOKROTNIE większe. Ale chyba też jeszcze się nie poddają.

pozdr
Dyrektor do spraw kerbirskich.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #600 dnia: Wrzesień 26, 2019, 15:58:42 »
ja pierdziu wy jeszcze to trzymacie ;D ;D ;D

Phunas

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Phunas
  • Korporacja: WILD5
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #601 dnia: Wrzesień 26, 2019, 16:06:02 »
jakie WY, ostatnim razem jak sprawdzałem to jesteś w corpie, mości panie.

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #602 dnia: Wrzesień 30, 2019, 16:55:05 »
Zagadajcie może do ex-CBC new pvp corpa - na pewno Wam pomogą :) Słyszałem, że minionki moga im buty czyścić. :)

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #603 dnia: Wrzesień 30, 2019, 18:17:38 »
wystarczy, że moje czyszczą. 
Pierwsza "bitwa" za nami ;]. Z pomocą Bucków, odnieśliśmy niewielkie zwycięstwo. Niestety żeby zmusić ich do wydoku musimy kręcić ich systemy, co nas zbytnio nie cieszy, bo na sova to my ten tego.., ale cóż, dla kontentu trzeba się poświęcać ;]. Będziemy działać dalej, aż do chwili gdy oni zapłaczą większemu bratu w rękaw ;]. Póki co, nasz najnowocześniejszy i najwytrwalszy statek kręcący nody całą dobę, o kryptonimie Funas cały czas jest na posterunku i dokuje tylko żeby zatankować paliwo do kufla. Cały czas wymyślamy co zrobić żeby się nie narobić, a pozabijać jakby nie było z 10x większy alliance. Jakieś pomysły na kontre przeciw muninom mając conajmniej 2x mniej osób ? ;]. Bo my coś tam mamy, zobaczymy czy zadziała ;]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2019, 19:03:42 wysłana przez [WILD5] Gagat »

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #604 dnia: Październik 02, 2019, 09:05:14 »
Po buńczucznych filmach i zapowiedziach szkieletów, że łatwo zdobędą sova chyba coś się zmieniło. Wysłali maila, że chcą rozmawiac, na timery przestali przylatywać i zadzwonili po swoją mamę, hordę. Dla wszystkich tych co myślą, że można gryźć i kąsać, muszę powiedzieć, że najpierw ktoś musi wyjść z domu żeby go ujebac w nogę. Oni nie dość, że się zabarykadowali, zastawili drzwi od pokoju szafa, oddając resztę mieszkania, to zadzwonili po chycla. No nic, chyba w swoim stylu powiemy im żeby skapitulowali, albo płacili nam za rent. Tak oto ratlerek wystraszyl wielkiego chłopa z bejsbolem. Dalsze wydarzenia będziemy przedstawiać na bieżąco :)

Update do akcji dolancza też NC w superach. Bo przez przypadek mogliśmy postawić jakas cytadelę, żeby nie musieć cały czas rolować w therze i liczyć na połączenie. Taka gra, tacy ludzie :). Phunas już ponoć obmyśla zemstę i plan na następny urodzaj kontentu :)
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2019, 13:27:07 wysłana przez [WILD5] Gagat »

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #605 dnia: Październik 02, 2019, 14:14:42 »
No nie powiem narracja jakby Polska odzyskiwała niepodległość...a jak sie dogadacie (czyt. skonczy sie wojna) to będziecie łazić smutni i wkurwieni :D

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #606 dnia: Październik 02, 2019, 14:38:38 »
Eh my to i tak robimy tylko dla funu. Nul jest tak zjebanie pusty, jest taki brak kontentu, że łapiemy się za każde gówno jakie się da. Niestety przyzwyczailiśmy się trochę do nie grania aktywnego. Logujemy tylko wieczorem żeby postrzelać i tyle. Próbujemy coś zmienić, ale obecnie nie ma czego zmieniać. Ta gra realnie zdycha coraz szybciej na naszych oczach. Teraz chyba już tak serio. Większość kluczowych zmian wprowadzonych przez ccp tylko wbijalo gwoździe do trumny. Zjebali już chyba wszystko co mogli, a teraz raczej jest już za późno żeby to odkręcić. Życie, jak tylko pojawi się lepsza gra to trzeba opuścić statek zanim zatonie :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #607 dnia: Październik 02, 2019, 16:14:45 »
Cytuj
jak tylko pojawi się lepsza gra to trzeba opuścić statek zanim zatonie 
Szybko się nie pojawi.

Elite Dangerous ma duży, złożony świat i naprawdę sporo contentu, ale nikt tam nie dba o balans statków przez co ledwie kilka z nich nadaje się do PVP. Co gorsza silnik źle radzi sobie z liczbą graczy w jednym miejscu większą niż 5 i do dziś tego nie raczyli naprawić. Star Citizen ma potencjał i wiele ciekawych mechanik, ale po 7 latach produkcji dalej brakuje mu 99% obiecanych światów, w dodatku to wciąż tylko hyde park do zabawy lubiący się od czasu do czasy wyłożyć na pulpit a nie pełnokrwiste mmo. Infinity: Battlescape daje trochę nadziei z racji, że ma znakomity silnik zdolny obsłużyć większe bitwy ale to gra indie robiona przez mały spłukany zespół od 15 lat nie mogący znaleźć ani kasy ani sponsorów aby pchnąć temat do przodu. No Man's Sky, Dual Universe, Space Engineers? To gry nastawione głównie na zbieranie surowców i budowanie, PVP jakoś szczególnie nie wspierają a przynajmniej nie w takim zakresie jak EVE.

Jest coś innego jeszcze?

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #608 dnia: Październik 02, 2019, 16:37:38 »
W ostatnich latach mnie wciągnęły rust, Arma 3 mody i Escape front tarkov. Ale nie na tak długo jak EVE :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #609 dnia: Październik 02, 2019, 16:53:47 »
Ja w Armę przestałem grać jak rok temu straciłem postać z 60 levelem w KOTH na którą robiłem 2 lata. Są tam teraz jakieś nowe dobre i dopracowane mody w które ludzie chętnie grają czy stara bieda?

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #610 dnia: Październik 02, 2019, 16:55:41 »
ja dawno nie gralem, ale raczej umieralnia bardziej ;]

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #611 dnia: Październik 03, 2019, 06:30:58 »
Logujemy tylko wieczorem żeby postrzelać i tyle.
Zawsze możecie postawić Azbela w hi secu. Zaraz jakiś sojusz piracki Was zaatakuje i będziecie mieć okazję do walki. A jak już przestaną to zawsze można poszukać ich aktualnych przeciwników i dołączyć do wojny jako sojusznik i będą kolejne okazje do bitwy

Próbujemy coś zmienić
Z ciekawości zapytam. Co?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #612 dnia: Październik 03, 2019, 07:12:44 »
Tak jak Gagat opisał, nie jest kolorowo. Tym razem phordziaki zareagowali jeszcze zanim rak się zdążył osiedlić. Najpierw przylecieli flotą 100+ na nasz ofensywny timer, bo lokalsy których ally ma 800 osób z czego około 80 aktywnych nie jest wstanie sobie poradzić z 10 osobami. Cytki zaorane zanim się wyklóły, klasycznie bez zbędnego pierdaczenia się. Supery i jechando.
Wszystko teraz zależy od nas i naszego srwiałego zacietrzewienia. Czy im odpuszczamy czy nie. Osobiście jestem na nie. orać timery wqrwiać, a jak przyjdzie co do czego zakampić altami.
Jak my tam nie kopiemy cygańskiego gruzu, to nikt QRWA NIE będzie: ]

Nie ma co się łamać, bycie chujem to nie tylko przyjemności, ale i obowiązki. Poza tym bycie chujem, to nie to samo co bycie chujowym

stfu tępe chuje.

BTW, nawet całkiem udany mieliśmy wczoraj wylot. Było "szczelanie" się, pingpong, cyno na ryj, spierdalanie przed 200 osobową flotą NC, łapanie straglersów. Jednym słowem wszystko czego można by chcieć od udanego wylotu. Wszyscy nawet fajnie ogarneli kuwete, nie trzeba było za bardzo się denerować, poza nielicznymi sytuacjami: ].
CHyba i tak największy fuckup zaliczyłem ja. trochę się obsrałem. Bo zaraz po tej bitwie z chińczykami na bramie wylądował carrier. Gdybyśmy odważniej go docisneli, to by nie wyskoczył na cyno. Ale niestety, potraktowałem go jako zapowiedź czegoś cięższego, a on chyba był sam bidulek i jedynie się ratował... no szkoda. CO się zjebało już się nie odzjebie.
https://kb.the-minions.net/?a=kill_related&kll_id=79895

BTW dziś mamy sporo timerów. nawet nie wiem w jakich godzinach. Więc, albo będzie strzelane, albo nie...
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2019, 07:41:06 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #613 dnia: Październik 03, 2019, 09:45:40 »
Próbujemy zmienić swoją aktywność, ale chyba się już nie chce :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


Phunas

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Phunas
  • Korporacja: WILD5
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #614 dnia: Październik 04, 2019, 13:36:41 »
W ramach ewaluacji bieżących prac restrukturyzacyjnych aliansu, Dział Propagandy i Terroru wydał decyzję odnośnie publikacji fragmentów z dziennika bojowego kampanii OASA, których redruk znajduje się poniżej:

"Raport z dzisiejszych wydarzeń (tj. 03.10.19) :

system B-ETDW
konstelacja D61-WV
mgławica Pytonga

Niezachwiana postawa moralna oraz błyskotliwość naszych pilotów w obliczu przeważających sił wroga doprowadziły do kolejnego sukcesu na arenie walk o suwerenność terytorialną Minionków. Horda wprawdzie w liczbie [REDACTED] przyleciała na popołudniowe timery TCU i dokręciła je do zera, ale nie domknęła sprawy w stu procentach, i niczym w polskiej developerce - systemy zostały zostawione w stanie surowym. Pół godziny później, dzięki uprzejmości Gagatka, znanego szerszej publiczności jako Bażant z Podlasia, przytargałem z Jita co trzeba i CYK. Flaga znów powiewa na ziemiach odzyskanych  ;D

W nie tak do końca odległej przyszłości jednostka taktyczna w składzie Karaś - Colonel - Redris - Ja przeprowadzała działania zaczepne w formie zasadzki na przewidywanej powrotnej marszrucie sił nieprzyjaciela. Po początkowych niepowodzeniach, spowodowanych po części z mojej winy (przeprowadzałem kuchenne rewolucje a tandem stratios+loki okazał się niewystarczający), w sidła naszej  pułapki wpadł rattlesnake. Natychmiastowa mobilizacja naszych doborowych jednostek w Therze pozwoliła na przypieczętowanie jego losu poprzez użycie black opów.

Po tak owocnym spotkaniu zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie ekspedycji karnej na północne obszary NASZEGO regionu. Kulminacyjnym punktem tej wyprawy było starcie z "doborowymi inaczej" pilotami No Value, którzy z działań pościgowych za naszą czwórką (2x loki, orthrus, sabre-alt) zostali zmuszeni przejść do odwrotu. W tym miejscu chciałbym zapalić świeczkę dla mojego alter-ego, który sabre'm odbumpował drake'a od gejta, co w rezultacie przyczyniło się do śmierci obu tych okrętów.

Ostatnim ważnym wydarzeniem dzisiejszego dnia była obrona TCU systemu 9G5J-1, podczas której Colonel odznaczył się wspaniałymi zdolnościami pacyfikacyjnymi - siedząc na localu w OZ- odstraszał rdzenną ludność od podjęcia wszelkich pochopnych działań skierowanych w stronę mojej lokówki przekręcającej node'y w konstelacji.  Po zabezpieczeniu obszaru udaliśmy się na zasłużony odpoczynek na posie w B-ETDW, kończąc tym samym dzisiejsze operacje.

Ku Chwale Włoszczyzny! "

P.S.

Dział PR (czytajcie ja) wyraził aprobatę na udostępnienie szerszej publiczności kanału discord'a, gdzie zawsze możecie popluć na nas jadem bądź zwyzywać od "nieszczęśliwych w pvp" (zapis oryginalny). Ewentualnie możecie po prostu przybić pionę czy też sproposować to i owo. Zapraszamy!
https://discord.gg/pWBcwbt

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #615 dnia: Październik 04, 2019, 14:01:30 »
Z tym sovem to było dość zabawne. Tzn ciekawi mnie gdzie jest granica cierpliwości phordy. Bo jeśli oni sami nie przylecą w 50+ to lokalsy szkielety NIC QRWA nie ogarniają. NIC. Doszło do tego, że obecnie szkielety w ogóle się bez phordy nawet nie loguje. Uśmiałem się, że phordziaki raz przylecieli przekręcili TCU, potem znów przylecieli i przekręcili nody zostawiając szkieletom jedynie domknięcie sprawy, a my siup i systemy nadal są nasze: ] daaadaaam: ]
Obecnie jesteśmy na mentalnym etapie, że nie ma chuja. chcecie mieć te systemy, to phorda musi tu mieszkać aby was bronić pedały.
Tak więc, może nie ma jakiegoś epickiego funu, ale za to SATYSFAKCJA jest ogromna. hehehehehe.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #616 dnia: Październik 17, 2019, 11:24:09 »
Widze że niestety padło :( 4 miesiące, ja pierdolę, wszystko na tym świecie retardzieje...

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #617 dnia: Październik 17, 2019, 12:42:31 »
jakiś tydzień temu phorda przyleciała w sile około 50 capsów i just in case, 100 gówna jackie z supportem i nas zaorała od początku do końca.
Poddaliśmy temat, a cały projekt wyjebał się z rowerka. hehe. Jedyna satysfakcja, że bez problemu w kilku/kilkunastu przez 3 tygodnie szachowaliśmy cały ten gównoaliance sceletoncrew, czy jak oni tam się wabia, a i phorda musiała nieraz się do nas pofatygować. Ale coż. Zrobiliśmy na tyle ile pozwalały nam nasze liczby. Wyżej dupy, się nie podskoczy.

Obecnie mamy nowy postwakacyjny deploy do ..... Pure blind: ] wqrwiamy lokalnych komunistów w NPC space i okolicach, bo stamtąd nikt nas qrwa nie wyjebie: ] hehehehe
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Tinktank

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tinktank
  • Korporacja: Za słaby do Minionków
  • Sojusz: NieOGaR
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #618 dnia: Październik 27, 2019, 19:13:30 »
Ciekawe bo jak pierwszy raz z wami latałem też to było w npc space i było zaje..
Pzdr Karaś

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #619 dnia: Listopad 08, 2019, 09:37:36 »
taki rebus, dla was mam.

"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Ed Beret

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ed Beret
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #620 dnia: Listopad 08, 2019, 16:30:11 »
no k***a nie wiem

 8)

Phunas

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Phunas
  • Korporacja: WILD5
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #621 dnia: Listopad 08, 2019, 16:34:29 »
normalnie jakieś szamanizmy...

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #622 dnia: Listopad 17, 2019, 22:02:42 »
https://zkillboard.com/kill/79909898/

wts nyx 11b

btw  którego zabawka była ? :D

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #623 dnia: Listopad 17, 2019, 23:05:48 »
zapytaj kolege z aliansu dragstona. a nie, byłego kolege z aliansu
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2019, 07:22:30 wysłana przez [WILD5] Sindri Egdald »

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #624 dnia: Listopad 18, 2019, 09:18:48 »
prędzej to był wasz kolega ^^, widze że się ładnie tam bawicie jeden drugiemu dobrze życzy :D prawie jak za starych dobrych czasów

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #625 dnia: Listopad 18, 2019, 09:39:31 »
Tylko około 5 lat był u nas, na naszym tsie i naszych flotach. Nie wiem czy to się kwalifikuje do znajomych hehe

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


[BU FU] Colonel T

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Colonel T
  • Korporacja: Beach Boys
The minions - dyskusja
« Odpowiedź #626 dnia: Grudzień 17, 2019, 12:14:06 »
Bitwa w etherium typeczki w sile 3xSralos, 2xScytimek, caraluch, sfi, paint vigil i sztylet wskoczyli do systemu prawdopodobnie przez filament. My mieliśmy gile, sfi, kiki, (ja)hecate i retri. Czyste nagranie, bez cięć i z voicem.
https://drive.google.com/file/d/1iBbzsv7YJB10fDh6YPn13YcWOxc81mpj/view

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #627 dnia: Grudzień 17, 2019, 13:11:33 »
Zajebiste są te filamenty, wystarczy się kręcić gdzieś w okolicy gdzie coś się dzieje. Takie gangi nastawione są na pew pew, więc chętnie podejmują walkę. Już 4 takie bitwy mieliśmy i jest zajebiscie. Najlepszy feature jaki ccccp w swojej bezgranicznej głupocie stworzyło.
Jak do tej pory wszystkie walki walki były niemal do końca. Bo nawet jak zostanie 2-3 to i tak nie chce im się wracać gównostatkami. Więc albo zostają na gridzie do końca, albo selfestruct.

Na nagraniu troche zjebałem, tzn po prostu zjebałem. Skończył mi się cap, liczyłem, że uda mi się zrobić jeszcze 1 cykl MWD, ale nie starczyło i wyłapałem scrambla, na szczęscie chłopaki ogarneli i udało nam się kolesia ubić zanim ja zdedałem. źle też oceniłem sytuacje gdy już wyjebali na słońce. ZAWSZE za targetem leci się na 50. ZAWSZE. Bo wtedy potencjalnie największa jest szansa złapania. Dobrze że Colonel na tyle ogarnął, że po pierwsze warpnął 50 a potem od razu przepałka. N1.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #628 dnia: Grudzień 18, 2019, 09:25:10 »
Bitwa w etherium typeczki w sile 3xSralos, 2xScytimek, caraluch, sfi, paint vigil i sztylet wskoczyli do systemu prawdopodobnie przez filament. My mieliśmy gile, sfi, kiki, (ja)hecate i retri. Czyste nagranie, bez cięć i z voicem.
https://drive.google.com/file/d/1iBbzsv7YJB10fDh6YPn13YcWOxc81mpj/view

Pojawia mi się

An error occurred. Please try again later.


Też tak macie?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #629 dnia: Grudzień 18, 2019, 10:15:24 »
Mi się filmik odpala
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"