Autor Wątek: wybory 2015  (Przeczytany 72742 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 29, 2015, 15:35:12 »
Offtop:

Wchodze w poniedziałeczek do pracy - wybory.
Wracam z roboty, w radiu: wybory.
Wróciłem z roboty, zjadłem obiad, wchodzę na centrale: wybory.
Nosz kurwa... I tak cały tydzień...

Czy ja wiem, czemu tak jest? Może dlatego, że były wybory? :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 11, 2015, 09:53:52 »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 22, 2015, 23:07:55 »
Wszystkim którzy głosowali na PiS pragnę serdecznie pogratulować. Nie napiszę czego pogratulować bo mi zaraz Doom bana wlepi.

Dzięki wam durne matoły jutro się skończy trójpodział władzy w Polsce. KURWA

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 22, 2015, 23:18:32 »
Wszystkim którzy głosowali na PiS pragnę serdecznie pogratulować. Nie napiszę czego pogratulować bo mi zaraz Doom bana wlepi.

Dzięki wam durne matoły jutro się skończy trójpodział władzy w Polsce. KURWA

Oj tam oj tam, po prostu zdejmą ten martwy wpis w polskim prawie :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 22, 2015, 23:43:31 »
Wszystkim którzy głosowali na PiS pragnę serdecznie pogratulować. Nie napiszę czego pogratulować bo mi zaraz Doom bana wlepi.

Dzięki wam durne matoły jutro się skończy trójpodział władzy w Polsce. KURWA

Oj tam oj tam, trójpodziałem władzy nie zapłacę za VIPa w biedrze, ale pięcioma stówkami już tak

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 23, 2015, 00:42:46 »
Oj tam oj tam. Monarchia absolutna nie jest taka straszna. Marta Kaczyńska zostanie cesarzową, wyda synów i nastanie epoka faraonów po raz drugi.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 23, 2015, 05:57:26 »
Te 500 zł położy budżet,
Well played gents.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 23, 2015, 07:52:11 »
panikujecie jakby było co kłaść... rok przed wyborami była prognoza że w tym / kolejnym roku budrzet pierdolnie nawet bez pomysłów pis, a przypomnijcie mi kto przez ostatnie dwie kadencje naszego pseudoparlamentu miał decydujący głos w tej sprawie?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 23, 2015, 08:23:14 »
Wszystkim którzy głosowali na PiS pragnę serdecznie pogratulować. Nie napiszę czego pogratulować bo mi zaraz Doom bana wlepi.

Dzięki wam durne matoły jutro się skończy trójpodział władzy w Polsce. KURWA

A od kiedy my mieliśmy trójpodział władzy ? Czemu nie gratulowałeś jak Cię wyruchali z OFE i z wiekiem emerytalnym. KURWA. Debilizm.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 23, 2015, 08:48:04 »
Może dlatego że przy wprowadzaniu OFE było już wiadomo że na polskim gruncie to nie ma racji bytu?

A wiek emerytalny? Pewnie dlatego że doskonale zdaje sobie sprawę z tego że przy ujemnym wzroście naturalnym jest to po prostu nieuniknione.

To nie jest to samo co uzależnienie władzy sądowniczej od ustawodawczej i o zgrozo, wykonawczej! Nie daleko stąd do "jednej partii, jednego narodu". A przy zapędach Jarosława, kto wie czy nie " jednej rzeszy".

Poza tym próbujesz ze mnie, tak mi się wydaje, zrobić sympatyka poprzedniej partii żądzącej, a to akurat nie prawda. Są po prostu rzeczy które mogę jeszcze znieść w milczeniu i takie które sprawiają że się boję o swoją przyszłość i cicho już i siedzieć nie mogę.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 23, 2015, 08:58:34 »
Może dlatego że przy wprowadzaniu OFE było już wiadomo że na polskim gruncie to nie ma racji bytu?

Aha i dlatego można okraść obywateli ?

Cytuj
A wiek emerytalny? Pewnie dlatego że doskonale zdaje sobie sprawę z tego że przy ujemnym wzroście naturalnym jest to po prostu nieuniknione.

No tak nieuniknione, ale ja rodząc się w 1982 miałem gwarantowane 65 lat. Prawo nie działa wstecz. Oczywiście zgadzam się na wydłużenie od daty wprowadzenia nowej ustawy czyli wszystkie roczniki od tej daty.

Cytuj
To nie jest to samo co uzależnienie władzy sądowniczej od ustawodawczej i o zgrozo, wykonawczej! Nie daleko stąd do "jednej partii, jednego narodu". A przy zapędach Jarosława, kto wie czy nie " jednej rzeszy".

No tak, jak ktoś nie myśli liberalnie to jest faszystą, typowe postrzeganie rzeczywistości przez kogoś kto ma bardziej lewicowe poglądy.
Cytuj
Poza tym próbujesz ze mnie, tak mi się wydaje, zrobić sympatyka poprzedniej partii żądzącej, a to akurat nie prawda. Są po prostu rzeczy które mogę jeszcze znieść w milczeniu i takie które sprawiają że się boję o swoją przyszłość i cicho już i siedzieć nie mogę.

Sorry, ale biorąc pod uwagę afery Peło-Pesel to aż dziwię się, że je przemilczałeś. Wszyscy co zarabiają mniej niż 6000 to idioci. Naród im podziękował i mam nadzieje, że trochę Polskości wróci do Polski. Manipulacja masami jest z lewej i prawej, ale może czas zerwać z układami z Magdalenki i tyle. Nie głosowałem na PIS, ale wygrali wybory i mają 4 lata pokazać, że to dobry zwrot. Straszenie Jarkiem, Macierewiczem czy ORANYDEMOKRACJA UMIERA BO PIS RZĄDZI jest lekko mówiąc śmieszne.



GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:09:44 »
Nie znacie się. Teraz trzeba bronić koryta demokracji, bo zły Jarek nam ją zabiera. Tak mówi stokrotka i foxdojcz więc to musi być prawda. Chuj że po/psl przez 8 lat też mieli większość i "prezydenta".
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:22:27 »
Nie znacie się. Teraz trzeba bronić koryta demokracji, bo zły Jarek nam ją zabiera. Tak mówi stokrotka i foxdojcz więc to musi być prawda. Chuj że po/psl przez 8 lat też mieli większość i "prezydenta".

I trybunał lol.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:32:39 »
Nie znacie się. Teraz trzeba bronić koryta demokracji, bo zły Jarek nam ją zabiera. Tak mówi stokrotka i foxdojcz więc to musi być prawda. Chuj że po/psl przez 8 lat też mieli większość i "prezydenta".
I co? Jesteś z tych co uważają, że kraj jest w ruinie?  ;D

Straszenie Jarkiem, Macierewiczem czy ORANYDEMOKRACJA UMIERA BO PIS RZĄDZI jest lekko mówiąc śmieszne.
Jarkiem i Macierewiczem nie trzeba straszyć. Robią to sami.
Pierwszy stracił trzeźwe spojrzenie po śmierci brata, drugi stracił je sam z siebie w bliżej nieokreślonej przeszłości. Pierwszego odesłałbym na emeryturę, ale drugi za publikację pewnej listy powinien trafić pod ścianę, bo tak się karze zdrajców.

To mówiłem ja, polak gorszego sortu  ::)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2015, 09:43:31 wysłana przez qlko1 »

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:34:40 »
Aha i dlatego można okraść obywateli ?
Pytałeś dlaczego JA nie krzyczałem. To Ci jeszcze raz odpowiadam: Bo JA wiedziałem od początku że OFE nie ma racji bytu i to są pieniądze których nigdy nie zobaczę. A to że się zmienił złodziej który mnie okrada jakoś nie wydaje mi się tematem do krzyku.
No tak nieuniknione, ale ja rodząc się w 1982 miałem gwarantowane 65 lat. Prawo nie działa wstecz. Oczywiście zgadzam się na wydłużenie od daty wprowadzenia nowej ustawy czyli wszystkie roczniki od tej daty.
Ale prawo nie działa wstecz :) I polega to na tym, że osobą będącym już na emeryturze nie został wydłużony wiek emerytalny. Coś Ci się zupełnie popierdzieliło ;) Idąc twoim tokiem rozumowania, ogłoszenie amnestii dotyczy wszystkich którzy od dnia jej ogłoszenia zostaną skazani, a nie już skazanych.

Nie głosowałem na PIS, ale wygrali wybory i mają 4 lata pokazać, że to dobry zwrot.
To niech zaczną od czegoś dobrego. Po to jest m.in Trybunał Konstytucyjny, żeby kontrolował durne wymysły wszelkiej maści polityków, którzy nie mają często za grosz pojęcia o tym co ustanawiają. A PiS zaczyna od do facto uniemożliwienia pracy tego organu nadzorczego. A skoro to robią, to należy domniemywać, że mają w planach niekonstytucyjne ustawy i to już niedługo.

Ale jazda to się dopiero zacznie jeżeli Sąd Najwyższy na początku stycznia wyda wyrok, że wybory były nie ważne. Bo to od PiS'u będzie zależało czy opublikują to w dzienniku ustaw. A jeżeli tego nie zrobią to będziemy mieli nielegalny sejm który nic sobie nie robi z tego. A po tym jak ekspresowo przepychają swoje ustawy, zupełnie z pominięciem vacatio legis, można się spodziewać, że w dupie będą mieli wyroki sądu najwyższego. Albo po tym jak zupełnie bezprawnie prezydent ułaskawił Kamińskiego, mimo że nawet kurwa wyrok jeszcze się nie uprawomocnił w jego sprawie, a potem jakby go kurwa wybrali sobie do Trybunału Konstytucyjnego. Fałszerz zostaje sędzią. Ładne mamy kurwa państwo prawa i jaka sprawiedliwość!

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:36:37 »
Pierwszy stracił trzeźwe spojrzenie po śmierci brata, drugi stracił je sam z siebie w bliżej nieokreślonej przeszłości.

Jarek akurat jest bardzo trwały w poglądach od czasów Porozumienia Centrum. Zresztą PIS jest kontynuacją tej myśli.

Cytuj
Pierwszego odesłałbym na emeryturę, ale drugi za publikację pewnej listy powinien trafić pod ścianę, bo tak się karze zdrajców.

Antek ma swoje odchyły jak Niesiołowski, ale wbrew pozorom to bardzo solidny koleś. Ma cel w życiu i dąży do jego realizacji.

Cytuj
To mówiłem ja, polak gorszego sortu  :(

Zmanipulowana wypowiedź jest zmanipulowaną wypowiedzią. Wyrwane z kontekstu gówno.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:44:32 »
Antek ma swoje odchyły jak Niesiołowski, ale wbrew pozorom to bardzo solidny koleś. Ma cel w życiu i dąży do jego realizacji.
Hitler też był konsekwentny.

Zmanipulowana wypowiedź jest zmanipulowaną wypowiedzią. Wyrwane z kontekstu gówno.
??? zmanipulowana? To było przemówienie, nikt mu tego w usta nie wepchnął w czasie dyskusji.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:47:08 »
Pytałeś dlaczego JA nie krzyczałem. To Ci jeszcze raz odpowiadam: Bo JA wiedziałem od początku że OFE nie ma racji bytu i to są pieniądze których nigdy nie zobaczę. A to że się zmienił złodziej który mnie okrada jakoś nie wydaje mi się tematem do krzyku.

Tobie się nie wydaje, ale ludziom którzy nie chcą dokładać na siedziby ZUS już tak i jestem jednym z nich.
Cytuj
Ale prawo nie działa wstecz :) I polega to na tym, że osobą będącym już na emeryturze nie został wydłużony wiek emerytalny.

Osobom które są na emeryturze wszystko jedno co się zmieni. Ja rodząc się 1982 miałem gwarancję przejścia na emeryturę w wieku 65 lat. Biorąc pod uwagę tryb życia i stres jaki mam wątpię czy dożyję 67 roku życia.

Cytuj
To niech zaczną od czegoś dobrego. Po to jest m.in Trybunał Konstytucyjny, żeby kontrolował durne wymysły wszelkiej maści polityków, którzy nie mają często za grosz pojęcia o tym co ustanawiają. A PiS zaczyna od do facto uniemożliwienia pracy tego organu nadzorczego. A skoro to robią, to należy domniemywać, że mają w planach niekonstytucyjne ustawy i to już niedługo.

Trybunał konstytucyjny to wymysł Jaruzelskiego, który został powołany by uzasadnić prawnie wprowadzenie stanu wojennego. Komusze cudo do likwidacji.

Cytuj
Ale jazda to się dopiero zacznie jeżeli Sąd Najwyższy na początku stycznia wyda wyrok, że wybory były nie ważne. Bo to od PiS'u będzie zależało czy opublikują to w dzienniku ustaw.

To będzie zamach stanu układu na system demokratyczny w Polsce i wtedy zacznie się piekło i wyjdą ludzie na ulice.

Cytuj
A jeżeli tego nie zrobią to będziemy mieli nielegalny sejm który nic sobie nie robi z tego. A po tym jak ekspresowo przepychają swoje ustawy, zupełnie z pominięciem vacatio legis, można się spodziewać, że w dupie będą mieli wyroki sądu najwyższego. Albo po tym jak zupełnie bezprawnie prezydent ułaskawił Kamińskiego, mimo że nawet kurwa wyrok jeszcze się nie uprawomocnił w jego sprawie, a potem jakby go kurwa wybrali sobie do Trybunału Konstytucyjnego. Fałszerz zostaje sędzią. Ładne mamy kurwa państwo prawa i jaka sprawiedliwość!

Lech Kaczyński ułaskawił gości od linczu w podobnych okolicznościach. Sprawa wciąż się ciągnęła. Wtedy tez był zamach na demokrację tak swoją drogą. Sprawa nie była polityczna to przeszła bez echa. JAJA JAK BERETY. Inna sprawa, że przyznałbym Ci racje i bił się w pierś, gdyby nie fakt, że Lechu W. i Aleksander K. ułaskawili osoby związane z prawdziwym światem przestępczym.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:49:16 »
Hitler też był konsekwentny.

No tak bo argument z III rzeszą jest takim argumentem ostatecznym. Już idę założyć swój brunatny mundur  ::)

Cytuj
??? zmanipulowana? To było przemówienie, nikt mu tego w usta nie wepchnął w czasie dyskusji.

Cytuj
To powrót do metod 2005-2007, a także z czasów rządu Jana Olszewskiego – też naszych, to był też rząd PC. To się powtarza. Ten nawyk donoszenia na Polskę zagranicą. W Polsce jest taka fatalna tradycja zdrady narodowej. I to jest właśnie nawiązywanie do tego. To jest w genach niektórych ludzi, tego najgorszego sortu Polaków. Ten najgorszy sort Polaków jest niesłychanie aktywny, bo czuje się zagrożony. Wojna, komunizm, transformacja temu typowi ludzi dawała szanse”

 ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

http://jasonhunt.pl/najgorszy-sort-polakow-o-co-w-tym-chodzi/

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:55:54 »
Póki co macierewicz zaorał ruskiego szpiega, więc chyba spoko. Kiedyś pewna ekipa uznała że grom jest za drogi i trzeba ich rozwiązać, zgadnijcie kto ich powstrzymał ;)

Z tym oderwaniem od rzeczywistości to bym uważał, pamiętaj Qla, że media w tym kraju z polskimi mediami wiele wspólnego nie mają. Jeżeli w tv robią z kogoś debila na siłę to powinna się lampka ostrzegawcza zapalić. Tak samo gdy się kogoś w tv na siłę promuje. Dziwnym trafem obrońcy krzyża robią sobie zdjęcia z suflerką bronka.. Teraz oddolne marsze w obronie koryta organizuje młodzieżówka po. A połowa ludzi z fochem powtarza że są gorsi, bo tak kazała im powtarzać pani w tv. Pewnie z tych samych kręgów którzy najchętniej widzieli by polaków bez tożsamości narodowej, gardzących wszystkim co polskie.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:58:25 »
No tak bo argument z III rzeszą jest takim argumentem ostatecznym. Już idę założyć swój brunatny mundur  ::)
Nadinterpretacja. Nie porównuję Macierewicza do Hitlera, punktuję tylko, że konsekwentne dążenie do celu nie jest wartością samą w sobie.

Póki co macierewicz zaorał ruskiego szpiega, więc chyba spoko.
Macierewicz zaorał? To jakaś nowość.

Z tym oderwaniem od rzeczywistości to bym uważał, pamiętaj Qla, że media w tym kraju z polskimi mediami wiele wspólnego nie mają. Jeżeli w tv robią z kogoś debila na siłę to powinna się lampka ostrzegawcza zapalić.
Ta wiem, tylko radio MaRyja i Trwam. Spisek żydomasonerii itp.

PS. Chętnie dowiem się też jaką macie opinię o nowym podatku bankowym (i ubezpieczeniowym). Wielka zła buka (bank) ma za swoje?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2015, 10:04:55 wysłana przez qlko1 »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 23, 2015, 10:06:20 »
Ta wiem, tylko radio MaRyja i Trwam. Spisek żydomasonerii itp.

Kolejny ostateczny argument. Tak samo jak o hitlerze. Jak ktoś nie myśli liberalnie to jest moherem. Kurwa. Qlko ogarnij się serio. Akurat media to jest potężna broń w manipulacji mas. Dobrze o tym wiesz, faktem jest, że nie mamy w Polsce massmediów w Polskich rękach. To co u góry się dzieje, to wojna o wpływy i kasę po prostu. Trochę dystansu i trzeźwego myślenia. Nie rozmawiamy tutaj o pierdołach typu ufo i życie pozaziemskie czy o płaskiej planecie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 23, 2015, 10:15:45 »
Dobrze o tym wiesz, faktem jest, że nie mamy w Polsce massmediów w Polskich rękach. To co u góry się dzieje, to wojna o wpływy i kasę po prostu. Trochę dystansu i trzeźwego myślenia.
O to to. Rządzi KASA. Żaden wielki spisek, żadna wielka manipulacja. W telewizji pojawia się to, co się dobrze sprzedaje. A sprzedaje się to, co kupuje ciemny lud. Rządzą słupki oglądalności i wpływy z reklam. Cała filozofia.

Trochę dystansu i trzeźwego myślenia.
Zawsze w spisku mediowym uczestniczą akurat te media, z którymi się mój rozmówca nie zgadza. Przypadek?
 
Skoro już mówimy o manipulacji  :)
Wmawianie ludziom, że PiS wybrała większość polaków to też niezła manipulacja. 5,7 miliona. Na 30 uprawnionych do głosowania. 19%. "Większość".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2015, 10:28:05 wysłana przez qlko1 »

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 23, 2015, 10:20:54 »
Lech Kaczyński ułaskawił gości od linczu w podobnych okolicznościach. Sprawa wciąż się ciągnęła. Wtedy tez był zamach na demokrację tak swoją drogą. Sprawa nie była polityczna to przeszła bez echa. JAJA JAK BERETY. Inna sprawa, że przyznałbym Ci racje i bił się w pierś, gdyby nie fakt, że Lechu W. i Aleksander K. ułaskawili osoby związane z prawdziwym światem przestępczym.

Możesz przybliżyć tą sprawę z linczem? Co tam było niezgodnie z prawem? Ci bracia zostali później sędziami w jakimś sądzie, o to chodzi z 10 letnim okresem próby?

Problem z Dudą jest nie w tym, że wydał akt łaski. Ma do tego prawo, jest prezydentę. Problem polega na tym, że wyrok jeszcze się nie uprawomocnił, jeszcze jest sąd apelacyjny. Więc de facto Duda wydał akt łaski osobie która nie jest skazana, wydał na wszelki wypadek, bo równie dobrze Kamiński mógł zostać uniewinniony przez sąd apelacyjny. Zrobił to nie dlatego, że były przesłanki ku uniewinnieniu, tylko po to żeby kolegę wsadzić do Trybunału Konstytucyjnego. Akt łaski wydaje się osobą WINNYM, skazanym prawomocnym wyrokiem sądu. Więc poniekąd Duda przyznał, że Kamiński jest winny w aferze gruntowej. A sędzią (już nie ważne czy TK, czy nie) może zostać i być osoba o nieposzlakowanej opinii, a nie oszust który manipuluje dowodami.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 23, 2015, 10:25:54 »
Skoro już mówimy o manipulacji  :)
Wmawianie ludziom, że PiS wybrała większość polaków to też niezła manipulacja. 5,7 miliona. Na 30 uprawnionych do głosowania. 19%. "Większość".

Większość która poszła do wyborów. Osoby które nie poszły mogą się w dupę pocałować, nie mają prawa głosu.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 23, 2015, 10:41:16 »
Większość która poszła do wyborów.
To czemu mówią o większości, a nie o "większość która poszła do wyborów"?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 23, 2015, 10:46:02 »
Ponowię pytanie o nowe podatki co to nie magicznie nie obciążą obywatela. Bankowy i marketowy. Przy okazji co sądzicie o daninie od używania kuśki?  :P

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 23, 2015, 10:59:51 »
Kurwa wy to naprawdę jesteście zjebani. Od zawsze wybory są na tych samych zasadach, a ci pierdolą o 19%. Chuj mnie obchodzą ci którzy nie byli, zresztą sądzisz że wśród tych co sami pozbawili się prawa o decydowaniu o przyszłości kraju byli sami zwolennicy nowoczesnej.po? Poprzednie rządy też były wybrane niedemokratycznie? Jesteście bandą jebanych debili, że podnosicie takie argumenty.

Podatek bankowy to debilizm, jak każdy dochodowy. Opodatkowane powinny być transfery za granicę, wystarczy mieć filię w Polsce i transferować do firmy matki całość dochodów by nie płacić w Polsce złotówki podatku.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 23, 2015, 11:03:18 »
Kurwa wy to naprawdę jesteście zjebani. Od zawsze wybory są na tych samych zasadach, a ci pierdolą o 19%. Chuj mnie obchodzą ci którzy nie byli, zresztą sądzisz że wśród tych co sami pozbawili się prawa o decydowaniu o przyszłości kraju byli sami zwolennicy nowoczesnej.po? Poprzednie rządy też były wybrane niedemokratycznie? Jesteście bandą jebanych debili, że podnosicie takie argumenty.
Nikt nie mówi, że wybory były nieuczciwe. Mówimy o retoryce. I grzeczniej proszę, bo wódki z Tobą nie piłem, a trochę za dużo sobie pozwalasz.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 23, 2015, 11:06:16 »
Nikt nie mówi, że wybory były nieuczciwe. Mówimy o retoryce. I grzeczniej, bo wódki z Tobą nie piłem, a trochę za dużo sobie pozwalasz.

Póki będziecie robić kurwę z logiki to nastawienia nie zmienię. Co do wódki to będziesz miał okazję w lutym o ile wybierzesz się na zlot.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 23, 2015, 11:07:51 »
Póki będziecie robić kurwę z logiki to nastawienia nie zmienię. Co do wódki to będziesz miał okazję w lutym o ile wybierzesz się na zlot.
Chyba podziękuję   :-\

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 23, 2015, 11:22:00 »
Kilka dni temu widziałem się ze starym znajomym ze szkoły średniej, który jest przedsiębiorcą i ma zakład produkujący coś tam. Chłop uczciwy, z głową na karku, dba o pracowników (ma ich ponad 70), nieźle płaci, żadnych śmieciówek i nawet im przedszkole przy zakładzie ufundował. Pytałem się go o ocenę tego, jak widzi zapowiedzi nowego rządu. W jego opinii, skończy sie to tym, że tak mu docisną fiskalną śrubę, że będzie musiał zwolnić 1/3 do 1/2 pracowników. Szkoda mu ludzi, że w końcu zamiast pensji dostaną po 500 zł na dzieciaka. Plus zapomogę z pomocy społecznej bo w tamtej okolicy dużych firm zbyt dużo nie ma. Według niego, już teraz ludki z fiskusa zrobili się super nadaktywni w kontrolach i szukaniu "dodatkowych dochodów podatkowych", "optymalizacji" i "wyłudzania VAT". W przyszłym roku spodziewa się pierwszy kar, potem kolejnych i jeszcze kolejnych. Kasa musi się zgadzać, a zapłacą ci, którzy ją mają.

Inny mój znajomy ze studiów, człek pracujący w Wawie w dużej instytucji finansowej, zwrócił mi uwagę na inną rzecz. Kto trzyma polskie dług, w postaci obligacji skarbowych. I jaka szybko będą rosły koszty obsługi i rolowania tego zadłużenia przy osłabianiu się złotego wobec dolara i euro oraz rosnącej rentowności polskich bondów z powodu awantury politycznej w Polsce i coraz bardziej negatywnego obrazu naszego kraju w Europie Zach. i USA. Makler w Londynie czy NY ma gdzieś nasz kraj, jak nasze papiery będą zbyt ryzykowne, to zamknie na nich pozycje i nie kupi nowych. Efekt: załamanie gospodarcze w iście greckim stylu. To podskakiwanie i wymachiwanie szabelką ze strony ludzi, którzy nie orientują się jak wygląda ekonomiczny real-politik jest tragiczne.

Aha, jak Londyn i NY przestana finansować nasz dług, to rząd będzie musiał poszukać dochodów na krajowym podwórku. Zgadnijcie kogo wówczas uderzy po kieszeni?

Ogólnie gdzieś mam to, czy rządzi PiS, PO czy inni złodzieje. Jednak PiS zachowuje się jak słoń w składzie porcelany i skutki tego będą bardzo bolesne i opłakane w skutkach. Dla każdego obywatela tego kraju. A wystarczyłoby zachować nieco umiaru, ogłady i przynajmniej udawać, że chodzi nam o coś innego niż o pchnięcie Polski w kierunku węgierskiego modelu rządów. 

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #102 dnia: Grudzień 23, 2015, 11:29:17 »
Jednak PiS zachowuje się jak słoń w składzie porcelany i skutki tego będą bardzo bolesne i opłakane w skutkach. Dla każdego obywatela tego kraju. A wystarczyłoby zachować nieco umiaru, ogłady i przynajmniej udawać, że chodzi nam o coś innego niż o pchnięcie Polski w kierunku węgierskiego modelu rządów.

Nie pokazali jeszcze nic tragicznego, zobaczymy co z tego wyniknie. Mnie tylko wkurwia masowa wymiana kolesiostwa.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #103 dnia: Grudzień 23, 2015, 12:05:09 »
Efekt: załamanie gospodarcze w iście greckim stylu.

Póki nie mamy euro nic takiego nam nie grozi. Ciekawsze imo jest to że nagle grecja, hiszpania, włochy i kilka innych państw leci na ryj, to też pis?

P.S. twój znajomy wróży z fusów co to będzie, a ja nie tak dawno naprawdę karę w skarbówce zapłaciłem. Całe 200 polskich nowych złotych za niedostarczenie świstka z podatkiem vat. No ale to było jeszcze za rządów po więc się nie liczy :D

P.S.2 żałujcie że nie wiecie co teraz dzieje się we wszystkich punktach w których można dostać kasę z unii na rozwój firmy itd. Myślę że ludzie tam pracujący mogli by kilka ciepłych słów o poprzedniej ekipie powiedzieć :) Do końca roku muszą złożyć projekty dotacji na przyszłe lata, jakoś tak pod koniec zeszłego tygodnia przyszło rozporządzenie które wywala wszystkie te projekty do góry nogami. Wytyczne były wymyślone na początku roku przez poprzednią ekipę, ale minister wsadził je do biurka i tak zapomniane przeleżały do teraz i właśnie wyszły zgodnie z harmonogramem po.

A później w tv będzie o nieudolności w wykorzystaniu kasy z unii przez obecnych włodarzy ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2015, 12:15:27 wysłana przez GlassCutter »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: wybory 2015
« Odpowiedź #104 dnia: Grudzień 23, 2015, 12:25:10 »
Na 827 mld zł polskiego zadłużenia, aż 300 mld zł przypada na obligacje nominowane w euro, dolcach, jenach i innych obcych walutach. I będzie musiało być spłacone w obcych walutach. Dużo Polsce nie brakuje to tych kilku mln Polaków, którzy umoczyli sie w kredytach w frankach. Tak więc dalej sobie marz o tym, że to, że mamy złotego, a nie euro nas przed czymś obroni.
Natomiast w przypadku papierów nominowanych w złotych, kluczowe znacznie ma ich oprocentowanie. Obecnie to ok. 3 proc. i rośnie od początku roku.