Autor Wątek: Wczorajszy Devchat  (Przeczytany 5863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

regis

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« dnia: Listopad 02, 2006, 10:11:47 »
Calkiem ciekawy devchacik. Pozwolilem sobie wyciac co ciekawsze kawalki:

<[EA]Thazaleh> with Teir 2 BC being leased are there any T2 varrients being planned? And are there any plans yet for T2 battleships?

Hammerhead: Of course there are plans for more T2 variants of ships that don't yet have any T2 version. Expect to see T2 battleships that add some sort of flavor other than just being battleship sized HACs. Something like jump drive capability or a mini siege module perhaps. There are no concrete plans for those yet though, just some ideas in the backs of our heads

<Viceroy> High Sec has been overbloated with people since lvl 4 agents came out, when can we expect this massive flaw to be addressed?
 
Hammerhead: It's true, people used to live out in 0.0 then we got the lvl 4 agents and now we have the Jita problem. We should remove level 4 agents from 0.5 and above

<Zeussy> Did Oveur have to sell his house for the new RAMSANS?

kieron: No, but it was enough to cover more than a year's worth of beer.

Tutaj jest calosc: http://eve.coldfront.net/article/13

Kamoris

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2006, 10:20:44 »
Usuniecie agentow lvl4 z 0.5 space to jest to na co czeka wiele osob  :twisted:  :twisted:  :twisted: . Jestem za, nowe bs z jakimis fajnymi opcjami tez dobre, mini siege mode heh.

Ellaine

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2006, 11:01:37 »
Ura!
Ja czekam na T2 BSy, oby byly slabe i rzarly mnostwo materialow, zeby rozruszac dochody z POSow :)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2006, 11:21:40 »
Lepiej sie zastanowi? ile b?d? kosztowa?y, bo ja obstawiam, ?e to bedzie z pó? miliarda kosztowa?, je?li nie wi?cej... A wtedy ma?o kto sobie na to pozwoli do normalnego u?ywania.

Ellaine

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2006, 11:35:56 »
A ja mysle, ze pozwola sobie na to dzikie bazyliony ludzi.

Jak sie ma 200 milionow ryzyka strat w osprzecie BSa przy 30 milionach ryzyka strat za sam statek, to czemu nie zafundowac sobie duzo wiekszej przezywalnosci kosztem jedynie podwojenia ryzyka strat do jakichs 400 milionow lacznie (ubezpieczenie - przy zalozeniu ze po Kali ceny sprzetu T2 zbliza sie bardzo do cen skladnikow).

Nie mowiac juz o mission runnerach albo ekstremalnych rattownikach, ktorzy traca malo statkow i itak lataja Macharielami, placac dodatkowo 900 milionow za jednego dodatkowego slota :)

Dragy

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 07, 2006, 10:27:08 »
Na poczatku beda tanie, bo demand bedzie bardzo maly i nikt nie bedzie chcial ich kupowac, mozna wtedy niezla kase zarobic ;)

Ellaine

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 07, 2006, 10:48:40 »
Raczej nie bedzie jak z command shipami czy HACami.
Popierwsze, ze wzgledu na koszty materialowe, cena to nigdy nie bedzie "tanio".
Nad to, ogromna masa ludzi ma juz dawno skilla BS 5 (potrzebny do capital shipow, 5% damage piechota nie chodzi) i wiele innych skilli przydatnych do latania BSem tez na 5. Wiec pewnie szybko bedzie sporo ludzi z prawie gotowymi skillami (w przeciwienstwie do command shipow - malo ludzi mialo BC na 5).
A do tego, w Kali bedzie invention, wiec produkcja nie bedzie wylacznie w rekach waskiej grupy posiadaczy BPO i ceny powinny sie ustabilizowac na poziomie kosztow + jakis logiczny narzut.

Kamoris

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2006, 12:29:21 »
A ja mam nadzieje ze beda super drogie i bedzie wysoki popyt na nie a ja wylosuje  BPO :)

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 07, 2006, 13:14:07 »
dziewczeta ale bs tier 3 to nie tl2 wiec bpo bedzie  dostepne dla kazdego na markecie a nie przez losowanie

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 07, 2006, 13:16:41 »
Nauka uwa?nego czytania:
Expect to see T2 battleships
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Tigivo Eckhart

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 07, 2006, 13:43:08 »
...IN KALI 2 (albo pozniej)

panie uwazny czytelnik :P

Kamoris

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 07, 2006, 13:50:02 »
Watek tyczy bs tech 2 a nie bs tier 3 .  :P

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 07, 2006, 14:05:47 »
Cytat: "Tigivo Eckhart"
...IN KALI 2 (albo pozniej) panie uwazny czytelnik :P

A gdzie? mówi?em, ?e tyczy obecnej wersji albo KALI 1 ? Od samego pocz?tku w?tek dotyczy? DevChat i tego co planowane.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Dragy

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 09, 2006, 12:49:03 »
Nie jestem tego taki pewien. T2 battleships maja miec nazwe flagships. Co znaczy ze dadza chyba prawie wszystkie mozliwe skille od leardership i cos jeszcze ;) nie bedzie tak latwo ;p

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 09, 2006, 14:13:30 »
CCP samo nie wie czym chce ?eby by?y BSy T2 (tak faktycznie wcze?niej mówili, ?e b?d? to flagships), maj? do wyboru pomi?dzy 3ma BSami wi?c mog? zrobi? ca?kiem spor? ró?norodno?? w T2.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

MMoroz

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 11, 2006, 12:34:15 »
Ja mam nadzieje ze te bs t2 pojawia sie szybko( i to bardzo ), juz teraz jest problem z capital shipami( wystarczy polatac po low-sec troche zeby spotkac kilkanascie a w 0.0 w dobrych systemach na 90% stoi dread albo carrier ).Te statki nie sa wcale takie drogie jezeli wezmie sie pod uwage ich przezywalnosc, szczegolnie jezeli kampia stacje( bardzo czesta sytuacja ).

Ellaine

  • Gość
Wczorajszy Devchat
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 11, 2006, 12:59:31 »
Zykle BSy dobrze sobie z nimi radza.
Poza tym przy BSie T2, carrier to bedzie opcja dla ubogich ludzi z malymi skillami.