Autor Wątek: Tank pasywny i DRAKE  (Przeczytany 10655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

przemas

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« dnia: Październik 26, 2006, 11:53:24 »
z forum eve-o
Cytuj
ok, In my drake I setup the following:

3 Azeotropic Large Shield Esxtenders
1 EM T2 Active hardener
1 TH T2 Active hardener
1 KN T2 Active hardener

2PDU T2's
2 Type-D Shield Relays

19637 shield with recharge of 602.8 seconds

Now, I have no idea what the peak shield recharge time is, but I happily left my Drake AFK in a belt with 3 BS's and 2 inties (npc) all attacking me while I was standing still. This has been going for over 40mins now and i'm only at 57% sheild roughtly. I don't think these guys will break my tank tbh

This needs to get a look in guys, or else passive tanks will be overpowered to all hell...

Edit: Stopped testing as it was going nowhere, sheild hovered at about 59-64% This is insane....


i co wy na to :d
bo jak dla mnie to niez?y lol :d

vulor

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2006, 12:20:38 »
I <3 drake

Megamas

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2006, 12:38:58 »
po to jest sisi zeby przetestowac i wylapac takie kwiatki zeby mozna bylo odpowiednio to skorygowac i zbalansowac gre. Mysle ze kali 1 na oficjalu bedzie wygladalo nieco inaczej niz na sisi obecnie.

Ellaine

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2006, 12:43:48 »
Jakie kwiatki, pasywny tank FTW!

Nie mowiac juz o tym, ze jest tam kupa rzeczy T2 i jeszcze jakies Type-D, nic dziwnego ze mozna tym stankowac 3 glupie BSy. Za to cena jest jakas bajonska pewnie.

marioosh

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 26, 2006, 12:48:47 »
nom, z sondami tez jest beka, wynik skanowania podawany po 3 minutach a sonda wisi w przestrzeni tylko 1,5 minuty :)  czyli nigdy nie otrzymamy wyniku z niej :)

zupe?nie si? zgadzam... po to jest SIsi aby dopracowa? jak najwi?cej (bo wszystkiego si? nie da naprawi?)

vulor

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2006, 13:49:45 »
Cytat: "Ellaine"
Jakie kwiatki, pasywny tank FTW!

Nie mowiac juz o tym, ze jest tam kupa rzeczy T2 i jeszcze jakies Type-D, nic dziwnego ze mozna tym stankowac 3 glupie BSy. Za to cena jest jakas bajonska pewnie.

Ten setup wcale nie jest taki drogi.
Nie wiem ile te type-d realye kosztuja, ale ogólnie to ten setupik spokojnie si? powinien zamkn?c w 40-50mln.

Pytanie tylko ile pg/cpg kolesiowi zostalo na zrobienie jakiegos DPS, bo nic o high slotach nie napisal.
I ile beda kosztowaly heavy assult missile lauchers t2.

regis

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 26, 2006, 13:52:11 »
Cytat: "Ellaine"
Jakie kwiatki, pasywny tank FTW!

Nie mowiac juz o tym, ze jest tam kupa rzeczy T2 i jeszcze jakies Type-D, nic dziwnego ze mozna tym stankowac 3 glupie BSy. Za to cena jest jakas bajonska pewnie.


no bedzie jakies bajonskie 15m :D
uh uh i oh oh :D

Assari

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 26, 2006, 13:56:11 »
Cytat: "vulor"
Pytanie tylko ile pg/cpg kolesiowi zostalo na zrobienie jakiegos DPS, bo nic o high slotach nie napisal.
I ile beda kosztowaly heavy assult missile lauchers t2.


Mo?e to config szykowany pod kopanie w 0.0 , taki Apoc górniczy.  :)

Ellaine

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2006, 13:56:52 »
Hm, to znaczy ze moj blad, wydawalo mi sie ze wszystkie type-whatever kosztuja tak od 100 w gore, ale widac nie wszystkie :)

vulor

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2006, 13:58:03 »
Troche malo turret slotów

To ju? chyba osprey by? by lepszy  :lol:  :lol:  :lol:

White_Haven

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 26, 2006, 15:15:13 »
Cytat: "Ellaine"
Hm, to znaczy ze moj blad, wydawalo mi sie ze wszystkie type-whatever kosztuja tak od 100 w gore, ale widac nie wszystkie :)


Hehe, nie pomyli?a? si?, Type-D Shield Relay kosztuje 100... tysi?cy, a nie milinów. To jest po prostu named t1 shield relay. Pfft. Tak naprawd? to on losztuje mniej ni? 100k.

Kitten

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 26, 2006, 16:20:28 »
Taki tank to nic specjalnego nieraz widzia?em podczas mining opów alta w feroxie z podobnym fitem i uzywaj?cego foreman link'a, czy jak to sie tam zwie, który tankowa? 3 angel BS'y i obstawe.

Voulture

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 26, 2006, 17:06:18 »
Nie o to chodzi ile ratow stankujesz, ale o to, ze mozna na nim spokojnie wyciagnac z dorbym rechargem 25k shielda z resami rzed 70 i wiecej procent. I do tego 7 luncherow... Wiedzialem gdzies screena z takim fitem,ale powiem sczerze ze nie wiem czy w low byly pdu czy rcu np. Co nie zmienia faktu, ze jest dosc... chore ;)
Przypominam przy tym, ze jest to bc, nie bs... Ciekawe swoja droga ile bedzie kosztowal taki drake - jak patrzylem, musi calkiem sporo, bo potrzebuje np 4k zydrine'a itd... NIe orientuje sie dokladnie w cenach, ktos potrafilby oszacowac? Z drugij jednak strony latanie wymaksowowanym bc zabiera niesamowita ilosc skilli... Zastanawiajace, czy nie bedzie sie oplacalo przy tym bardziej latac bsem. Plus jest taki, ze taki bc na 5 przyda sie dla tego commanda, a o bsach t2 malo slychac poki co :)

Goomich

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 26, 2006, 17:14:49 »
Nie wiem czym sie tak podniecacie.
Przecie? Drake ma takie same bonusy jak Ferox, a ?e na Feroksie mo?na wykr?ci? niezlego pasywnego tanka, jest wiadome nie od dzi?.

Kamoris

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 26, 2006, 19:22:18 »
Jest sie czym podniecac bo drake ma 2 missle sloty wiecej i 1 med wiecej  :P
Pewnie bedzie mozna nim stukac misje lvl4 przy odpowiednim ficie :)
A bedzie kosztowac cos kolo 50 mil

A i zapomnialem ze ma bonus do rofa :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 26, 2006, 19:52:55 »
I znów lamy b?d? becze?, ?e statki Caldari s? przegi?te i wogóle...
 :lol:  :lol:  :lol:
Przedwieczny.

Goomich

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 26, 2006, 19:54:37 »
Cytat: "Kamoris"
Jest sie czym podniecac bo drake ma 2 missle sloty wiecej i 1 med wiecej  :P


No tak, to rakietowiec, b?dzie mo?na nim ?wietnie pomyka? itd., ale chodzi?o o tankowanie, a nie gankowanie.

Kamoris

  • Gość
Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 26, 2006, 21:05:58 »
Gankowanie to na dobra sprawe sposob tankowania  :twisted:
A 1 med wiecej przy tanku to sporo to dodatkowy hardner albo extender albo shiled recharger

Ichneumon

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 19, 2007, 05:14:54 »
ten fit jest kijowy ...

w med:
2x large shield extender T2
1x shield recharger t2
3x hardenery t2

w low:
1x bc t2
3x shield power relay

bez rigow masz 12k shielda i recharge 395s,  do tego masz mniejszy radius ,a z rigami masz 200s , daloby sie zejsc do 150s ale to juz z rigami t2 i shield power relay t2 , przy 12k i 395s moge spokojnie stac przy 6 bsach guristasow orbitujacych wokol mnie i mam 75% shielda cały czas , misje lvl4 mozna i feroxem robic (wiem bo robilem) tylko sa problemy z niektorymi bsami bo ferox za duzego dpsa to nie ma... a teraz latam drakiem na lvl4 bezproblemowo

korpusz

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 19, 2007, 13:13:59 »
Med
3x large azeotropic ward salubrity i
1x non-inertial ballistic screen augmentation i
1x shield recharger t2
1x AB 10MN

LOW
2x BCU T1
2x Shield Power Relay

I jest smacznie najmocniejsze guristasy jakie spotkalem to 3 BS po 1,550 mln. tank trzmal z lekkim zgrzytem bo na ok 25% ale wystarczyl na wykonczenie tych BS i obstawy.

Ichneumon

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 19, 2007, 14:32:10 »
na angele i sansha z tami fitem nie masz czego szukac , jeszcze jak cie dopadna cepy... to juz w ogole nic ci ten ab nie da ;]

DaBlades

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 19, 2007, 15:16:50 »
BC tier 2 fajna rzecz ale tak naprawdę tyle kosztują, że osobiście nie widze sensu tym latać. Powygłupiałem się Drake'iem (3xCherubiny też nie były problemem) i go sprzedałem kupując Geddona. Różnica w cenie (z fitem) niewielka, a za to nie muszę się pie.rzyć i zastanawiać czy wytrzyma mi tank czy nie. O sile ognia nie wspominam bo chyba nie muszę.
W skrócie BS tier 1 jest (moim zdaniem) lepszym zakupem niż BC Tier 2 za tą samą cenę.

Ichneumon

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 19, 2007, 15:20:16 »
caldari nie wymagaja takich porytych skilli bo uzywaja rakiet a bc maja bonusy doresow czego bs juz nie ma , pozatym ja sie nie zastanawiam czy mi wytrzyma , ja to wiem zazwyczaj stoje w miejscu i sobie www przegladam kiedy misje robie ;]

Rhovana

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 22, 2007, 04:27:32 »
Nie wiem czym sie tak podniecacie.
Przecie? Drake ma takie same bonusy jak Ferox, a ?e na Feroksie mo?na wykr?ci? niezlego pasywnego tanka, jest wiadome nie od dzi?.

jakoś dotarłem do tego topicu...

nie wiem jak u Ciebie Moni wyświetlają sie bonusy ale u mnie tak:

drake:
Battlecruiser Skill Bonus: 5% shield resistance and 5% bonus kinetic damage of heavy missiles, assault missiles and heavy assault missiles
99% reduction in the CPU need of Warfare Link modules.

ferox:
Battlecruiser Skill Bonus: 10% bonus to Medium Hybrid Turret optimal range and 5% bonus to all Shield resistances per level
99% reduction in the CPU need of Warfare Link modules.

albo ja durny jestem albo to nie są takie same bonusy ;D ;D
Drake jest stworzony pod missile, nie tak jak ferox. Ferox poza dobrym tankiem przez ten dupny bonus dmg dealerem dobrym nie był napewno..

Goomich

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 22, 2007, 13:37:24 »
Cytuj
Przecież Drake ma takie same bonusy jak Ferox, a że na Feroksie można wykręcić niezlego pasywnego tanka, jest wiadome nie od dziś.

nie wiem jak u Ciebie Moni wyświetlają sie bonusy ale u mnie tak:

drake:
Battlecruiser Skill Bonus: 5% shield resistance and 5% bonus kinetic damage of heavy missiles, assault missiles and heavy assault missiles
99% reduction in the CPU need of Warfare Link modules.

ferox:
Battlecruiser Skill Bonus: 10% bonus to Medium Hybrid Turret optimal range and 5% bonus to all Shield resistances per level
99% reduction in the CPU need of Warfare Link modules.

albo ja durny jestem albo to nie są takie same bonusy ;D ;D
Drake jest stworzony pod missile, nie tak jak ferox. Ferox poza dobrym tankiem przez ten dupny bonus dmg dealerem dobrym nie był napewno..

Rhovana kochanie, jeszcze wytłumacz wszystkim tu zebranym co bonusy do rakiet mają wspólnego z tankiem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2007, 13:39:34 wysłana przez Mona X »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 22, 2007, 14:49:31 »
[OT Mode on]Rho, Mona, a wy to siostry bliźniaczki jesteście? :P [OT Mode off]
Mona - nie samym tankiem się żyje... Temat się kręci wokół misji, a przy dpsie feroxa, drake jest spoooro lepszy.
Odnośnie wyboru bc tier2 a bs tier1 - każdy wybór ma zalety i wady. Imho największą zaletą bc jest to, że zarówno sam statek jak i fit na niego jest tańszy niż na bsa. Drugim ważnym argumentem jest fakt, że na skille na moduły medium poświęcisz mniej czasu niż na large.
Przedwieczny.

Goomich

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 22, 2007, 15:19:57 »
Mona - nie samym tankiem się żyje... Temat się kręci wokół misji, a przy dpsie feroxa, drake jest spoooro lepszy.

Jak to rakietowiec. :)
Ale jednak wątek jest o pasywnym tanku, a mój komentarz też tego tanka dotyczył.

Zresztą jeśli chodzi o zastosowania BCków, to ja tu myslę, żeby powiesić takiego jednego obok Hulka i w razie czego klepać raty 10 dronkami T2.  :knuppel2:

Odnośnie wyboru bc tier2 a bs tier1 - każdy wybór ma zalety i wady. Imho największą zaletą bc jest to, że zarówno sam statek jak i fit na niego jest tańszy niż na bsa.

No, tym bardziej, że w Soli ciężko juz dostać BSa tier 1 za mniej niż 80 baniek.  ;D

Drugim ważnym argumentem jest fakt, że na skille na moduły medium poświęcisz mniej czasu niż na large.

Tym bardziej, że przy rakietkach nie trzeba się męczyć z mniejszymi wersjami. :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2007, 15:26:15 wysłana przez Mona X »

Ellaine

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 22, 2007, 15:24:41 »
Soli?

Kamoris

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 22, 2007, 16:07:11 »
soli=solitiude.
Ano to maja bonusy drake do pasywnego tanka ze majac wiekszy dmg mniej musisz tankowac przez co tank jest jeszcze bardziej ydajny  8)

Rhovana

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 22, 2007, 17:45:48 »
Rhovana kochanie, jeszcze wytłumacz wszystkim tu zebranym co bonusy do rakiet mają wspólnego z tankiem.

Misiek w pierwszym poście napisałeś "bonusy" a nie "bonusy do tanku" a to jest imo istotna różnica, wiec uprzejmie sprawdziłem i poinformowałem że jest różnica miedzy"bonusami" 8)

Goomich

  • Gość
Odp: Tank pasywny i DRAKE
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 22, 2007, 18:12:46 »
Misiek w pierwszym poście napisałeś "bonusy" a nie "bonusy do tanku" a to jest imo istotna różnica, wiec uprzejmie sprawdziłem i poinformowałem że jest różnica miedzy"bonusami" 8)

Kotku, tank był wyciągnięty przed nawias. :)