Autor Wątek: Dragon  (Przeczytany 13054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Assari

  • Gość
Dragon
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 23, 2006, 22:44:40 »
he, he, licznik doszed? do zera a teraz juz ze 2 minuty liczy od 5sek do zera i od nowa 5, 4, 3, 2, 1, 0,,,, i 5, 4, 3...  :D

HIMK

  • Gość
Dragon
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 23, 2006, 22:57:34 »
No to CCP uczy nas liczyc w koleczko.

A juz bylo tak pieknie i tu nagle sru padl server, ech...

White_Haven

  • Gość
Dragon
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 23, 2006, 23:02:00 »
Oho, nie jest za dobrze, startup to si? co i rusz wyd?u?a, teraz minuty zamiast sekund... a mo?e oni rzeczywi?cie nas liczyc naumiewaj? :P

maTTi

  • Gość
Dragon
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 23, 2006, 23:05:05 »
Teoretycznie dziala, ale po wyborze postaci nie konczy sie wgrywac.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Dragon
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 24, 2006, 07:39:08 »
To nic :) Jak pad?o o 21:40 czy co? to mia?em 10 sekund do zmiany skila:( A potem tylko spa? ju?...

Ale, powa?niej rzecz bior?c, patrz wprowadzi? bardzo ciekaw? rzecz, a raczej wielki nerf dla atakujacych - przy wlotach cala banda do jakiegos systemu nast?puje kolejkonowanie na bramie - w efekcie wczoraj zosta?a wykoszona atakuj?ca grupa 40 czy 60 osobowa (niepamietam) przez niezbyt duza kampe na bramie. Jeden po drugim wskakiwali i padali jak muchy. Dla kampujacych to cudna zmiana, a dla atakujacych smierc. Jestem zdania, ze to moze byc ciekawe, ale musialo by byc rozwiazane to bardziej w sposob taki, ze wyskakuje sie po drugiej stronie w odleglosci dalszej niz widac kogos w overview - czyli dolot powrotny na gate na warpie. Samo kolejkonowanie moze byc fajne, przynajmniej Ci ktorzy atakuja sobie musza brac pod uwage, ze uciekanie z systemu juz nie bedzie takie proste (to mi sie podoba w tym najbardziej).

EDIT:
Fajnie by by?o,gdyby taka flota wlatujaca do systemu musia?a sie po prostu gdzie? zebra? z lowosych safe spotów - wydaje mi si? to bardziej realistyczne, a przez to ciekawsze. W ko?cu odleg?o?ci mi?dzy systemami s? doooo?? duuuu?e wi?c a? nieprawdopodobne, by bramy systemowe tak dok??dnie wystrzeliwa?y statki z dok?adno?ci? do kilometra (15km w sferze wokó? bramy).
Jedynie pozostaje wtedy pytanie jak rozwi?za? bardzo przyjemne campowanie bram wlotowych, a co za tym idzie przeprojektowanie troche zasad dzia?ania baniek i dictorów.. Skomplikowane to...

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Dragon
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 24, 2006, 12:11:46 »
Uhm uhm!
Mam nadzieje, ?e to nie by?o kierowane do mnie z tym carebearem :P Jako? od ma?ego ?yje w 0.0 i jest mi z tym bardzo dobrze wi?c wiesz ;) A nie zaliczam si? do paromiesiecznych czy tygodniowych postaci :)
Tylko nie wiem dlaczego na gate jest trudno kogo? z?apa? :) Stawiasz ba?ke i sprawa zamknieta. Masz dictora jeszcze bardziej zamknieta. Tylko z covertami jest problem, ale te? sie go da obej??.
To co jest w tej chwili jest bardzo dobre, a ja pias?em o tym co by mo?na ewentualnie zmieni? je?li jest to o czym pisa?em, czyli kolejki na wskakiwanie od tego patcha, a zarazem zak?adaj?c, ?e nie b?dzie wycofane to kolejkonowanie (ale najpewniej b?dzie).
Wi?c, Ireul, ale o co chodzi?? :>

Odpowiadaj?c na Twoje pytania:
"insta bez bm? moduly anty-web? warp stabilizery o sile 5?"

1.Jestem za wywaleniem mozliwosci robienia w ogole INSTAJUMP
2.A czemu nie? Kolejne urozmaicenie - ale na MED slota, a nie low. I dzia?a tylko przeciw jednemu webowi.
3. Daj mi do tego scramble o sile 5 i 10 to OK :)

P.S.
Czy to plaga jaka?, ?e od razu sie kogo? atakuje? Jeezzz...

I na tym koniec dyskusji OFFTOPIC z mojej strony :)

Ichneumon

  • Gość
Dragon
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 24, 2006, 12:35:20 »
a niech sobie beda te bm'y ale tylko w high sec

Venkhar Krard

  • Gość
Dragon
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 24, 2006, 15:32:20 »
E tam dac ceptorom antyweba wbudowanego, AFom antyNOSa i bedzie ciekawie.. w koncu to statki t2..

Ichneumon

  • Gość
Dragon
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 24, 2006, 15:37:29 »
to moze odrazu doom device na noob shipie co ?? ...

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Dragon
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 25, 2006, 06:15:21 »
Panowie, ale o co chodzi? Rozmowa wkracza na zly kierunek bardzo, nie mowimy o tym jak zrobic z eve empire 1.0 we wszystkich rejonach.

Ichneumon

  • Gość
Dragon
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 25, 2006, 10:15:19 »
ale wyobraz sobie , doom device w noob shipie ;] to goonsy by panowaly nad swiatem  :twisted: