Autor Wątek: Gildia Role Play - Guild Wars 2  (Przeczytany 105999 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Gildia Role Play - Guild Wars 2
« dnia: Lipiec 31, 2014, 10:51:39 »
Ktoś z Was jeszcze bawi się w ten sposób w tym tytule :)? Chciałbym ogłosić, że Leth mori Aiwe [LmA] nadal się prężnie rozwija i rekrutuje graczy zainteresowanych trybami takimi jak: RolePlay,PvE, czy PvP.





Nazwa: Leth mori Aiwe [LmA]
Utworzenie: 21.06.2011
Serwer: MegaServer
Strona: Aiwe.eu
Typ: RolePlay/ PvE/ PvP i okazjonalnie WvWvW.
Członkowie: 80+
Komunikator głosowy: TeamSpeak3 (własny serwer)



Zachęcam do dyskusji na temat RolePlay, jak i samego Guild Wars 2 :)
Pytania odnośnie naszej gildii mile widziane.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2015, 19:48:09 wysłana przez Xar »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:00:48 »
A kogo to na tym forum za przeproszeniem obchodzi?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:07:06 »
Blacktide: serwer-cebula.

EDIT: paszoł z tą grą dla casuali.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:16:34 »
A kogo to na tym forum za przeproszeniem obchodzi?

Blacktide: serwer-cebula.

EDIT: paszoł z tą grą dla casuali.

Dresiarze z Ursynowa sio z wątku. Może ktoś będzie zainteresowany, jak nie to nie będzie.

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:23:31 »
A kogo to na tym forum za przeproszeniem obchodzi?
Kto wie, może się znajdzie jakaś osoba, którą interesuje gra fabularna i Guild Wars 2.
A nawet jeśli nie, to IMO nie znaczy, że nie warto czegoś takiego ogłosić - nic chyba na tym nie tracimy? :>
Jedynie mi zajęło trochę czasu wstukanie tutaj tego tekstu, a dla was to po prostu kolejny temat w dziale "Inne Gry" :)
Chociaż oczywiście jeśli to jakiś wielki problem, to możecie zgłosić Administratorowi, czy coś w ten deseń, a ten, jeśli uzna, że coś takiego nie ma prawa się tutaj pojawiać, to zwyczajnie usunie i po sprawie :P Ale myślę, że da się spokojnie ze sobą pogodzić granie w takie tytuły, jak Eve i GW2.

Cytuj
Blacktide: serwer-cebula.
Hm, a możesz podać jakieś argumenty, dlaczego tak właśnie myślisz? :>
Poza tym serwer w tej grze ma bardzo małe znaczenie, tym bardziej, że ostatnimi czasy zostały wprowadzone MegaServery.

Chociaż osobiście myślę, że ma to (MegaServery) trochę minusów, bo kiedyś mogliśmy sobie spokojnie grać RolePlay na Blacktide w naszym gronie (nie spotykaliśmy się z trollowaniem nas i raczej nam nie przeszkadzano - częściej spotyka się z miłym słowem. Chociaż naturalnie okazjonalnie pojawi się jakiś atak, no ale to ma miejsce na każdym serwerze. O BT narosło wiele mitów, a większość niedojrzałych graczy z tego serwera raz dwa poprzenosiło się na Underworld, Gandarę, Deso itp), a kiedy chcieliśmy pobawić się z zagranicznym community RP, to wchodziło się jako "Gość" na ich serwer. Teraz często bywa tak, że wrzuca nas wszystkich na jeden MegaServer i gracze RolePlay nie rzadko muszą dogadywać się między sobą np. która gildia zajmie daną miejscówkę :) Albo po prostu uciekać grupą na inny MegaServer.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:42:26 »
A ja ostatnio szukam domku w GW2, może nie jestem roleplayer ale lubię sobie pobiegać. Myślę, że Cie zaczepie któregoś wieczora :-).

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 31, 2014, 14:54:15 »
Grałem na BT pół roku temu i o ile nic się nie zmieniło to czat LA dorównywał, jeśli nie przerastał poziomem spergu Kamadan dystrykt pl. Gildie rzucające sobie kłody pod nogi na GM, zerowe zainteresowanie wvwvw, eventy nie ruszane no i CienZlaAkashy.
Jedna z gildii zrobiła świąteczny filmik, ale poza tym community wyschłe i puste niczym mumia Lenina.

https://www.youtube.com/watch?v=XJOUOwOVUkc

Goomich

  • Gość
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 31, 2014, 15:07:48 »
[gmod]Każuale z Eve proszeni są o wypadnieńcie z podforum, które nie jest o Eve.[/gmod]

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 31, 2014, 15:25:51 »
Grałem na BT pół roku temu i o ile nic się nie zmieniło to czat LA dorównywał, jeśli nie przerastał poziomem spergu Kamadan dystrykt pl. Gildie rzucające sobie kłody pod nogi na GM, zerowe zainteresowanie wvwvw, eventy nie ruszane no i CienZlaAkashy.
Jedna z gildii zrobiła świąteczny filmik, ale poza tym community wyschłe i puste niczym mumia Lenina.

https://www.youtube.com/watch?v=XJOUOwOVUkc

Tak jak pisałem, obecnie podział na serwery istnieje tylko w WvW, a co do tego trybu, to rzadko siedzi się na jednym z serwerów - gildie preferują skakanie z jednego na drugi w poszukiwaniu dobrych walk :) Ostatnimi czasy był np. ponownie hype na BT i wiele gildii się tam przeniosło, chociaż z tego co słyszałem, w ostatnich dniach ponownie postanowili przeskoczyć gdzieś indziej. Zobacz na np. Gadarę - kiedyś ten serwer nie był wcale tak wysoko w rankingu WvW, no ale przeniosło się na niego trochę osób przed turniejem i wskoczył do topki - co oczywiście przestraszyło masę gildii WvW i przeskoczyły na kolejne serwery (w poszukiwaniu wyzwań). W tej grze nie ma czegoś takiego jak siedzenie na jednym serwerze - oczywiście można to robić, ale zwykle hardkorowe składy prędzej czy później czeka przenoszenie się.

Tak czy inaczej mnie WvW średnio interesuje, gram je okazjonalnie - czasem zorganizuje się event i to wystarcza. Wolę RolePlay, PvE i PvP, a to ostatnie jest moim zdaniem lepsze od WvW, gdyż walki nie są masowe. Preferuję z góry ustalone ilości graczy, którzy znajdują się w teamie + brak farmy itemów, która sprawia, że ktoś jest lepszy. W PvP liczą się umiejętności, a nie lvl czy itemki.

Oczywiście gracze Twojego pokroju pewnie mają mi za złe to, że nie wspieram polskiego community w tym trybie i w ogóle się nim nie interesuję - no przykro mi, nie bawi mnie to, mam masę innych, ciekawszych rzeczy do zrobienia w tej grze i nie będę robił czegoś na siłę, żeby dowartościować kogoś, by mógł powiedzieć, że Polacy są mocni w WvW. Nie, moze i nie są i mało mnie to obchodzi. Jeśli nie lubią tego grać to ich sprawa i nie czyni ich to gorszymi ludźmi :)

Odnośnie czatu w LA. Szkoda, że bardzo często jeśli zdarzało się tam jakieś trollowanie, to byli to gracze "Goście" z innych serwerów, czy prowokatorzy. Ale mniejsza. Najśmieszniejsze jest to, że gracze BT bardzo często zwyczajnie ich ignorowali. Nie widziałem, żeby ludzie z konkretniejszych gildii z BT wdawali się w te bezsensowne dyskusje.
Naturalnie nie będę tutaj pisał, że jest nie wiadomo jak kolorowo, bo nie jest - na każdym serwerze znajdą się czarne owce, ale osobiście nie spotkałem się z jakimiś większymi problemami na Blacktide pod tym względem. Sam znam bardzo dużo fajnych osób z BT - nie tylko polaków i nie zamieniłbym tego serwera na żaden inny. A warto zauważyć, ze bardzo dużo guestuję po innych serwerach i mam mniejsze, bądź większe rozeznanie w tym, jak obecnie prezentuje się społeczność GW2. Musisz wiedzieć, że na np. Gandarze w miarę czasu znalazło się więcej toksycznych graczy, niż na BT. To na Gandarze dochodziło do akcji pod tytułem: "wysyłamy naszych ludzi do gildii, żeby ściągali z niej graczy do nas", a jeśli to nie dzialało, to trollowali na /g. Znam osoby z innych serwerów i widziałem co tam się wyprawiało ;) Na BT coś takiego nie miało miejsca, a przynajmniej nigdy nie słyszałem o tego typu praktykach.
Dodatkowo zastanów się: gdzie polecą mało dojrzali gracze? Będą siedzieli na "złym" Blacktide, czy wyruszą na te z pozoru "świetnie sobie radzące"? Oczywiście, że na te drugie i dawno temu to zrobili.

Odnośnie rzucania sobie kłód na GM. Hm, domyślam się, że mowa tutaj o Misjach Gildyjnych, to muszę napisać tak: robi się je u nas tydzień w tydzień od czasu pojawienia się tej możliwości i o ile czasem faktycznie trafiła się jakaś gildia, która nam się nie spodobała (ale to nie dotyczyło tylko polaków), to częściej jednak mieliśmy przyjemność współpracowania :) Cóż, może to Ty siedziałeś w jakiejś gildii - wylęgarni trolli - masówce - że inni Ci ją tak atakowali i olewali?
Obecnie są MegaServery więc to już w ogóle jest pomieszane i nie masz czegośtakiego, że jak grasz na BT, to spotykasz tylko graczy z BT - na mapach łączy Ci ludzi z przeróżnych serwerów. Ogólnie dużo zależy od tego do jakiej gildii należysz - wtedy masz większe prawdopodobieństwo trafienia na te osoby. My np. mamy w klanie sporo osób z innych serwerów niż Blacktide, ale i tak trafia się na te same MegaServery.

Mówisz o nieruszanych eventach: no to już poprawili właśnie MegaServerami dość dawno temu. Teraz nie ma czegoś takiego, że gdzieś brakuje ludzi. Oni są wszędzie.

Co do kobiety o nicku CieńZłaAkaszy, to powiem tak: nasłuchałem się o niej wiele legend, ale szczerze? Gram w GW2 od beta testów i jakoś nigdy nie byłem zmuszony zamienić z nią słowa. Co mnie obchodzi jakaś jednostka? Niech robi co tam robi, ważne, że mi w niczym nie przeszkadza. Polecam zająć się sobą i swoją gildią, a nie wszystkimi naokoło :)

No i na sam koniec, jak to napisałeś: suche community, tylko jeden filmik na święta etc
Tutaj się nie zgodzę. Sam organizowałem wiele eventów, do tego 2x coś w stylu "Jaka to melodia", gdzie ludzie musieli zgadnąć co jest grane + mogli wygrać naprawdę przyzwoite sumki złota. Naprawdę nie brakuje i nie brakowało przeróżnych akcji, wystarczy się trochę zainteresować. Jednak jedno jest pewne: polskie community w GW2 nie jest jakieś bardzo, ale to bardzo zgrane - pozostawia to naprawdę dużo do życzenia, ale szczerze? Mi to nie przeszkadza, bo ja nie lubię masówek, nie gram dla community tej gry.
Ja gram dla gildii i nie mam za złe innym, którzy po prostu skupiają się na budowaniu swoich klanów :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2014, 15:48:18 wysłana przez Xar »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 31, 2014, 15:49:41 »
Xar a osoby, które nie roleplayą bierzecie do gildii ?

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2014, 15:55:40 »
A ja ostatnio szukam domku w GW2, może nie jestem roleplayer ale lubię sobie pobiegać. Myślę, że Cie zaczepie któregoś wieczora :-).

Xar a osoby, które nie roleplayą bierzecie do gildii ?

Wiesz, wolałbym czegoś takiego uniknąć. Wypada jednak w mniejszym, bądź większym stopniu interesować się grą fabularną (roleplay).
Z jednej strony my mamy trochę przesyt osób - staramy się trzymać 70/80 - nie więcej, a z drugiej myślę, że trudno byłoby Ci się wkręcić w naszą gildię, jeśli nie masz zamiaru grać RP :> Wiadomo, nie tylko tym żyjemy i udało nam się zbudować naprawdę fajną społeczność, ale myślę, ze mógłbyś nie czerpać w 100% z tego, co oferuje gildia.

Tak czy inaczej mogę Ci śmiało polecić inne - raczej fajne - gildie. Gdybyś napisał kilka dni temu to na pewno wysłałbym Cię do Shonen - oni się prezentowali bardzo dobrze, ale doszły mnie słuchy, ze zawiesili działalność.
Z innych gildii warto zainteresować się Guardian Brigade. Tak jak my bawią się w GW2 od samych początków, do tego czasem się spotka ich tu czy tam, a i nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek nas trollowali podczas RP :P Raczej rzucili dobrym słowem, więc wydaje się być naprawdę w porządku gildia. Wyślę Ci na PW ich stronę, czy jakiś kontakt.

No chyba, że faktycznie chciałbyś się sprawdzić u nas i przejawiałbyś jakieś zainteresowanie RP, to wtedy można się śmiało zgłosić. Rekrutację prowadzimy na stronie: Aiwe.eu pod zakładką /forum/  :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 31, 2014, 15:56:47 »
Ok, dzięki :-)

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 31, 2014, 17:36:16 »
Ja ostatnio kupiłem GW 2 i mnie nawet wciągnęło ale żaden ze mnie roleplay. Pogram dłużej to może mi się znudzi ale na razie mam co robić więc sobie gram casualowo.

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 02, 2014, 18:54:27 »
Nie wiesz, czy jesteś godzien miana "Aiwe"?
Chcesz poznać znaczenie nazwy gildii?

Wejdź do przedsionku - www.przedsionek.aiwe.eu

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2014, 11:09:55 »
Herezje waść prawisz, kłamstwa same i bezeceństwa. Nie uświadczysz tu portali, ostrzy jak psu jajca na wiosnę świecących, jeno wormhole i działa gaussa., Umykaj więc z forum, ino chyżo, bo Cię pachołkom oćwiczyć każę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2014, 11:40:32 wysłana przez qlko1 »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2014, 12:17:44 »
qfa, a juz sie balem ze to cos ze mna jest nie tak.
Choc, swego czasu.
I ja zabawilem sie w role play.Stwierdzam, ze najlepsze jest wtedy gdy wypalasz tornadem frajerowi z 1400mm co o nim myslisz, a gdy lokal zaczna rozbrzmiewac kojacym dusze i oczy placzem. Wiesz. Wiesz, ze dobrze odegrales swa role.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 16, 2014, 12:53:39 »
Nowy feature. Konta alternatywne na forum

 
Jak wiadomo, jeśli mowa o RolePlay, to w rolę wchodzą przeróżne postacie, a i często gracze nie ograniczają się tylko i wyłącznie do jednej - swojej głównej - gdyż pragną odgrywać fabularnie również masę innych charakterów :) Do tej pory na naszym forum radziliśmy sobie z tym w ten sposób, że naturalnie każdy miał swoje główne konto, z którego odgrywał (RP) maina, a jeśli chciał wprowadzić na forum postać dodatkową, to tworzył jej nowe konto, na którym dostawał rangę "postać fabularna". Działało to dobrze, acz jak się można domyślić, wymagało to pamiętania haseł do wszystkich kont, jak i samo przelogowywanie z jednego na drugie nie należało do najprzyjemniejszych.
 
Postanowiliśmy ułatwić naszym graczom zabawę i została wprowadzona możliwość posiadania "Kont alternatywnych", które można tworzyć na swoim głównym koncie. Od tej pory przemieszczać się między kontami swoich postaci fabularnych można za jednym kliknięciem.

 
Oczywiście może przytrafić się sytuacja, kiedy ktoś zapomniał, że jest np. na swoim głównym koncie i odpisuje w sesji RPG, gdzie bierze udział jego alternatywna postać - jednak nic straconego! Podczas wysyłania posta również można zmienić konto, z którego zostanie wysłana wiadomość.

 

Zapraszam pod adres:
Aiwe.eu

A jeśli podoba Ci się nasza gildia, to polub nas na:
Facebooku

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 17, 2014, 14:41:43 »
[admin]Dobra. Dość tego spamu. Topic w adekwatnej sekcji, część użyszkodników w to gra ok. Ale ten spam jest męczący. Mamy przycisk edycji postów, jak go nie zaczniesz używać topic poleci[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 08, 2014, 13:57:53 »

Turniej M.E.S.M.E.R
             sezon latorośli 1327 AE
 

Pismo na pergaminie było dokładne, acz w kilku miejscach litery wyraźnie były koślawiej napisane.
Cytuj
Leth Mori Aiwe
Ogłaszam wszem i wobec, że 62 dnia sezonu latorośli odbędzie się turniej z wykorzystaniem technologii M.E.S.M.E.R. należącej do przyjaciółki gildii znanej wam jako Nexesi. Wszyscy ci, którzy chcą wykazać się w ramach tego wydarzenia winni są wykonać zwyczajowy podpis pod tym dokumentem.
Turniej ma na celu wyłonienie najbardziej elastycznego bojownika oraz pozwolić członkom gildii na poznanie sztuki wojennej swoich towarzyszy. Wszystko to jako wstęp do coraz lepszej synergii podczas zadań.
A także, forma rozruszania kości.
Informacje poza klimatem:
 Cóż, turnieje PvP zawsze były bliskie naszej gildii, acz zwykle pojawiał się problem z zorganizowaniem czegoś konkretnego, co miałoby swoje terminy, których byśmy się trzymali i miało charakter wydarzenia powtarzalnego. Zwykle organizowano zawody, po czym dopiero po długim okresie czasu ktoś wpadał na pomysł ponownego zapisania tego typu wydarzenia.
 
Na szczęście za inicjatywą członków naszej gildii został opisany konkretny event, tytułowy M.E.S.M.E.R. Co więcej, nie jest to tylko turniej PvP, bo opisana została również cała otoczka fabularna tejże "zabawy". Wczorajszego dnia (Niedziela) po naszych misjach gildyjnych mieliśmy przyjemność wziąć udział już w drugiej odsłonie turnieju - tym razem był to sezon latorośli. Jak można się łatwo domyślić - na każdy sezon przypadnie jeden event PvP. Co więcej, mamy już zwycięzcę, którym okazał się być Gnarl Krzykodrap! Na drugim miejscu był Dansiel, a trzecim Xar Silianthir. Wypada również zaznaczyć, ze aktywność dopisała. W tej odsłonie turnieju toczono walki 1 na 1, acz jest bardzo prawdopodobne, że w kolejnych ujrzymy również 2 na 2.
 
A nagrody?
- Różnej maści upominki - czasem potrafią to być naprawdę cenne i fajne rzeczy.
- Ikonka na TS3 informująca o tym, że osoba owy turniej wygrała. Przy czym naturalnie nie jest to nic stałego, gdyż w kolejnym sezonie ponownie będzie można o nią walczyć. Czyli na tych samych zasadach co z naszym konkursem na Miss&Mistera gildii, z tym, że M.E.S.M.E.R.Y odbywać się będą raz na sezon - znaczy co 3 miesiące, a Miss&Mister to jednak wydarzenie odbywające się tylko raz w roku.
- Wpis w Okiem Mistrza Gry w Kartach Postaci
 

 
Strona gildii
Facebook
Rekrutacja: otwarta.
Prowadzimy ją na stronie pod zakładką /forum/

 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2014, 14:04:29 wysłana przez Xar »

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 09, 2014, 22:01:05 »
Jak co roku, naszej stronie głównej: http://aiwe.eu/ pojawił się jesienno-halloweenowy design - w stylu Guild Wars oczywiście.
To już tradycja.. :) Mamy nadzieję, że się Wam spodoba.

UWAGA: Jeżeli komuś nie wyświetla nowych grafik/muzyki, to polecamy odświeżyć stronę,  zresetować przeglądarkę, bądź wyczyścić pliki cookies

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 26, 2014, 15:37:07 »
Na stronie naszej gildii: http://aiwe.eu/ pojawił się zimowy design w stylu Guild Wars!
Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

UWAGA: Jeżeli komuś nie wyświetla nowych grafik/muzyki, to polecamy odświeżyć stronę,  zresetować przeglądarkę, bądź wyczyścić pliki cookies :)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 26, 2014, 15:51:26 »
Można na Waszym forum zamieścić wątek o EVE? >:D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 26, 2014, 15:56:29 »
Postaram się utrzymać w roleplayu

Ekhem...
Cytuj
Tego dnia bożek złośliwych i niechcianych wiadomości miał naprawdę zły humor. Gnom Anthar dokazywał od samego rana srając po wszelkich możliwych kątach świątyni, a wierni i niewierni darli japę na całego. Doom, bowiem pod takim imieniem był czczony, chcąc odpocząć od hałaśliwych modlitw i niemodlitw wyszedł poza mury swojego kościoła. Wtem, na drzwiach dojrzał trzy bezpośrednio umieszczone po sobie modlitwy napisane dziecinnym, aczkolwiek starannym pismem trolla. Rozsierdził się wielce, bo w świętym piśmie jasno stoi co wolno, a co nie.
- Zaprawdę powiadam Wam, nikt nie będzie ze mną w ch*ja walił - zakrzyknął objawiając się maluczkim.
I rozstąpiły się niebiosa, a na ziemię spadł wielki BANHAMMER miażdżąc trollową wioskę.

BTW
Kiedyś graliśmy w małym gronie w RPG. Mistrz gry rzucił w jaskini jakieś cholerstwo. Mnich miał na szybko rzucić jakąś modlitwę czy klątwę i krzyknął "ZAPIERDOL IM PANIE!"  :P tak mi się przypomniało.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2014, 16:06:24 wysłana przez qlko1 »

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 26, 2014, 16:06:05 »
Można na Waszym forum zamieścić wątek o EVE? >:D
No pewnie, że tak :) Tylko oczywiście trzeba należeć do gildii :D
Mamy specjalny dział "Inne gry", w którym dyskutujemy o wielu tytułach. Do tego znajdują się tam także osobne poddziały dla Świata Mroku, Warhammera, czy Marvela, w których to również nasi gracze organizują sesje RP.

Kiedyś graliśmy w małym gronie w RPG. Mistrz gry rzucił w jaskini jakieś cholerstwo. Mnich miał na szybko rzucić jakąś modlitwę czy klątwę i krzyknął "ZAPIERDOL IM PANIE!"  :P tak mi się przypomniało.
I zadziałało xD?

Pienias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pienias
  • Korporacja: The Scope
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 26, 2014, 16:19:31 »
Postaram się utrzymać w roleplayu

Ekhem...
BTW
Kiedyś graliśmy w małym gronie w RPG. Mistrz gry rzucił w jaskini jakieś cholerstwo. Mnich miał na szybko rzucić jakąś modlitwę czy klątwę i krzyknął "ZAPIERDOL IM PANIE!"  :P tak mi się przypomniało.
Hahaha zaplulem monitor

Goomich

  • Gość
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 26, 2014, 17:03:26 »
I zadziałało xD?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=e4q6eaLn2mY[/youtube]

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: RolePlay w Guild Wars 2
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 11, 2014, 00:43:08 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kPCr4HEO2a4[/youtube]

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 10, 2015, 18:07:53 »
Trochę ostatnimi czasy pracowaliśmy nad nową funkcją, a mianowicie interaktywną mapką, na której znajdowałyby się opisy dotyczące naszej fabuły i wreszcie pojawiła się wstępna wersja atlasu, którą chciałbym tutaj pokazać :)
W miarę czasu na pewno projekt będzie rozwijany - już teraz są pomysły na dodanie kolejnych opcji itp ale chętnie usłyszę Wasze opinie i czy Wam się coś takiego podoba :)
 
Ale przejdźmy do meritum, jak dostać się do atlasu? Wystarczy wejść na naszą stronę główną: http://aiwe.eu
I wybrać ikonkę "Atlas fabularny" znajdującą się nad menu (jeśli nie wyświetla, odśwież stronę)
 

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 10, 2015, 20:29:59 »
uwierz mi, nie chcesz mojej opini na ten temat.
potraktuj to jako free bump tematu ktory i tak pewnie malo kogo interesuje. hehehe: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 26, 2015, 12:45:19 »

 
Czas na drugą edycję gildyjnego jednego z dziesięciu - konkursu, w którym nasi gracze będą pytani o lore, jak i mechanikę Guild Wars 2! Całość odbędzie się na TeamSpeaku, a do zgarnięcia są naprawdę ciekawe nagrody - między innymi ikonka na TS3, wyróżniająca zwycięzcę. Wszystko postaramy się nagrać i opublikować na YouTube, także możliwe, że niebawem podzielimy się z Wami zapisem z tego wydarzenia.
 
Aiwe.eu

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 10, 2015, 13:04:12 »
Cytuj
Strażnicy to oddani towarzysze, którzy bronią swoich sojuszników i dekoncentrują wrogów, korzystając z mocy swoich cnót.

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 11, 2015, 20:34:05 »
Ty to chyba wysłałeś właśnie zdjęcie z czasu tracenia cnoty, co? :V
Cóż, w tym wypadku guardian to z Ciebie nie będzie >:D
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 20:58:03 wysłana przez Xar »

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 03, 2015, 18:06:21 »

 
Miss Leth mori Aiwe na rok 1328AE została: Saloai!
Misterem Leth mori Aiwe na rok 1328AE został: Deph Nightingale!
 
Aiwe.eu

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 30, 2015, 15:36:43 »
Gra przeszła na F2P, jakiś komentarz?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Gildia Role Play - Guild Wars 2
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 30, 2015, 16:08:56 »
Gra przeszła na F2P, jakiś komentarz?

Że będzie to dobry F2P. Mam nadzieję, że zyska dzięki temu drugie życie. Osobiście pograłem trochę na starcie, ale nie wciągnęło mnie tak jak pierwsza część.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy