Autor Wątek: Rentier - czy nalezy go kochac  (Przeczytany 38044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 22, 2013, 12:03:22 »
Nie ma to jak porównywać najbiedniejszy region w eve do rentowania sobie terenu lol i to sokół, który pierwszy mieszał z gównem goonów jak mieli się do syndi wyprowadzić, no ale najsilniejsi w npc dzielni, a pewnie dostali łatkę kamperów i lamusów do których nie ma sensu lecieć na terenie gdzie się szuka guza-jest się czym chwalić lol :D.
No bo jak inaczej mieć komfortowe warunki do farmy? Jak za dużo ludzi to ucieczka na stacje, jak dwóch buców robi wjazd na dzielnie to szybka zbiórka i gonimy. Czym to się różni od rentowania, oprócz tego, że jest bezpieczna npc stacja? Rentierzy jak coś wlatuje na local też uciekają. lol

Jaaaaki sperg, błagam Cię.

1. Łatwiej wyżywić mały aliansik (do 50 żywych ludzi w szczycie aktywności) w Syndi niż wielki Goonswarm (mniej świń do koryta)
2. Raczej do nas przylatywało się po bitkę - generalnie wiadomo było, że jak się do nas zapuka w prime time i poczeka 10 minut to się sformujemy i będziemy się bić. W kampienie nikt się nie bawił.

Problemem z czasem stało się to, że nikt już z nami bić się nie chciał i zaczęło być cholernie nudno.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 22, 2013, 12:31:29 »
Jaaaaki sperg, błagam Cię.

1. Łatwiej wyżywić mały aliansik (do 50 żywych ludzi w szczycie aktywności) w Syndi niż wielki Goonswarm (mniej świń do koryta)
2. Raczej do nas przylatywało się po bitkę - generalnie wiadomo było, że jak się do nas zapuka w prime time i poczeka 10 minut to się sformujemy i będziemy się bić. W kampienie nikt się nie bawił.

Problemem z czasem stało się to, że nikt już z nami bić się nie chciał i zaczęło być cholernie nudno.

Bo mieszkaliście na końcu dupy, dalej był już tylko outer ring :o

Eh, dobre stare czasy :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 22, 2013, 12:44:00 »
Tamto Syndi nie pozwalało się nudzić :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Oguras

  • Gość
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 26, 2013, 01:19:36 »
Nie oszukujmy się, zarówno rentierzy jak i 'pvperzy' z nullsecowych korpów będących 'niezależnymi' sojusznikami w dużych aliansach są w 00 dla farmy. Renta wg mnie jest rozsądną ceną za możliwość mania wszystkich cta i innej masci blob-opów w pompie.
Rentier jak chce i tak może sobie polecieć na pvp; pvper często musi albo przynajmniej będzie miał takie ciśnienie.
Rentier stawia sprawę jasno: 'chcę farmy i mogę za to zapłacić'; 'pvper' mówi 'jestem wielkim pvperem w super pro aliansie' a potem jak w blobie gdzieś wisi, w srodku go gryzie że ticki nie lecą. :)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 26, 2013, 07:52:10 »
Nie oszukujmy się, zarówno rentierzy jak i 'pvperzy' z nullsecowych korpów będących 'niezależnymi' sojusznikami w dużych aliansach są w 00 dla farmy. Renta wg mnie jest rozsądną ceną za możliwość mania wszystkich cta i innej masci blob-opów w pompie.
Rentier jak chce i tak może sobie polecieć na pvp; pvper często musi albo przynajmniej będzie miał takie ciśnienie.
Rentier stawia sprawę jasno: 'chcę farmy i mogę za to zapłacić'; 'pvper' mówi 'jestem wielkim pvperem w super pro aliansie' a potem jak w blobie gdzieś wisi, w srodku go gryzie że ticki nie lecą. :)


pewpew

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 26, 2013, 08:12:27 »
Nie oszukujmy się, zarówno rentierzy jak i 'pvperzy' z nullsecowych korpów będących 'niezależnymi' sojusznikami w dużych aliansach są w 00 dla farmy. Renta wg mnie jest rozsądną ceną za możliwość mania wszystkich cta i innej masci blob-opów w pompie.
Rentier jak chce i tak może sobie polecieć na pvp; pvper często musi albo przynajmniej będzie miał takie ciśnienie.
Rentier stawia sprawę jasno: 'chcę farmy i mogę za to zapłacić'; 'pvper' mówi 'jestem wielkim pvperem w super pro aliansie' a potem jak w blobie gdzieś wisi, w srodku go gryzie że ticki nie lecą. :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 26, 2013, 08:35:00 »
Nie oszukujmy się, zarówno rentierzy jak i 'pvperzy' z nullsecowych korpów będących 'niezależnymi' sojusznikami w dużych aliansach są w 00 dla farmy. Renta wg mnie jest rozsądną ceną za możliwość mania wszystkich cta i innej masci blob-opów w pompie.
Rentier jak chce i tak może sobie polecieć na pvp; pvper często musi albo przynajmniej będzie miał takie ciśnienie.
Rentier stawia sprawę jasno: 'chcę farmy i mogę za to zapłacić'; 'pvper' mówi 'jestem wielkim pvperem w super pro aliansie' a potem jak w blobie gdzieś wisi, w srodku go gryzie że ticki nie lecą. :)
I tym postem udowodniles, ze EVE to gra dla wszystkich - nawet najwiekszy nieogar, ktory totalnie nie kuma co sie wokol niego dzieje znajdzie tu miejsce dla siebie, moze sobie grac w swoim malym swiatku z glowa w dupie, nie wiedziec o co chodzi i jednoczesnie uwazac sie za alfe i omege i pisac dydaktyczne posty na forach :) To naprawde piekne, czekamy na wiecej...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 26, 2013, 09:31:45 »
wydrukowane, poszło w ramkę i na ścianę, dla potomności, zdjęcia będą później...
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:18:38 »
Kat nie wiem o co ci chodzi przecież Oguras ma rację.
tak to wygląda i w C0venie i V0lcie i innych tego typu zdupy alliancach jest tak samo  :-\
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:03:43 »
http://evenews24.com/2013/09/25/bobs-corner-a-nomadic-lifestyle/

Support Yourself
For new people the biggest challenge will be supporting yourself without having access to constant space to make isk in. it made myself very aware of what my assets were and what they were worth to me. It pushes you to think out of the box to provide income. this is a very healthy thing to do for PVP focused players. I looked at things to do that take relatively low amounts of cash to invest in. Faction Warfare and putting one of my non pvp capable pilots in to a renter alliance.

Po polsku (w skrócie):
Jestem w aliansie PvP NCDOT. Ale aby mieć kasę na zabawę w PvP mam alta w milicji i u rentierów.
Bo tak jest mi lepiej zabezpieczyć stały dopływ gotówki.

Craxon Crais

  • Gość
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:32:50 »

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:28:36 »
jedziecie po milicji i po akademii ale po pierwsze zerknijcie sobie na jej killboard a po drugie powiedzcie gdzie indziej i w jaki sposób trialowy gracz ma zarobić na pleksa - w null? gdzie nie da rady zrobić żadnej anomalki? w wh? na misjach w hi sec?

a co do walk w milicji - wcsy czasem ktoś ma - owszem - wtedy szuka się innego celu. ale gdzie jeszcze da się powalczyć 1v1 poza terenami FW? i nie mówię o zabiciu raciarki tylko o 1v1 gdzie ktoś ma pvp fit? i o walce która nie jest umówionym pojedynkiem?

i ponoć milicja lata tylko fregatami i deskami - a czym byś latał będąc nowym graczem w akademii gdzie 2 systemy od twojego domku mieszka shadow cartel i kampi sobie radośnie gate ekipą t3 na logistykach? hmm? zwłaszcza że pvp w małych statkach jest nadal fajne ale nie chce ci się czekać aż cały korp się zaloguje żeby bezpiecznie wychylić nosek ze stacji?
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:39:30 »
Rozdajac ulotki zarobi na plexa w 3h,  naparzając w milicji w 4 dni...  No ale trzeba z domu wyjść...
Sam płace juz tylko iskami za plexy na moje konta - ale co innego jak dochód w grze robi sie sam pasywnie albo raci sie misje / ano semi afk ogladając seriale na 2 monitorze -a co innego jak słysze non stop na Polish'u "Super opcja - 4 dni nolifienia i zarobiesz na plex  w milicji!!" a co gorsza jak non stop wypisujecie ze to jedyna opcja... - otóż nie ->  basic skan skille, drake i do wh i plex w 1 wieczór przy dobrym wietrze, Jita trade'ing i robiac pare klików co jakis czas samo sie nafarmi, dajac nawet wiecej niz na plex...   wiec skonczcie chociaz z tym "nie ma innej opcji"
Pozatym jakos nie widze zeby tematem tego topicka była jazda po milicji.

@Oguras - to powiedz mi - skoro tak racisz racisz racisz, i dalej racisz i cieszysz sie ile masz isk... to co z tymi iskami robisz?  jarasz sie cyferka czy chodzi o to zeby je na allegro pchac? czy o stałe ulepszanie raciarki zeby potem zostać dowcipem tygodnia po wdupieniu Paladin za 20b ?

Gun for hire.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:54:27 »
Rozdajac ulotki zarobi na plexa w 3h,  naparzając w milicji w 4 dni...  No ale trzeba z domu wyjść...
Sam płace juz tylko iskami za plexy na moje konta - ale co innego jak dochód w grze robi sie sam pasywnie albo raci sie misje / ano semi afk ogladając seriale na 2 monitorze -a co innego jak słysze non stop na Polish'u "Super opcja - 4 dni nolifienia i zarobiesz na plex  w milicji!!" a co gorsza jak non stop wypisujecie ze to jedyna opcja... - otóż nie ->  basic skan skille, drake i do wh i plex w 1 wieczór przy dobrym wietrze, Jita trade'ing i robiac pare klików co jakis czas samo sie nafarmi, dajac nawet wiecej niz na plex...   wiec skonczcie chociaz z tym "nie ma innej opcji"
Pozatym jakos nie widze zeby tematem tego topicka była jazda po milicji.

@Oguras - to powiedz mi - skoro tak racisz racisz racisz, i dalej racisz i cieszysz sie ile masz isk... to co z tymi iskami robisz?  jarasz sie cyferka czy chodzi o to zeby je na allegro pchac? czy o stałe ulepszanie raciarki zeby potem zostać dowcipem tygodnia po wdupieniu Paladin za 20b ?

wreszcie jakieś słowa rozsądku. Co chwilę widzę łapanki do milicji jakby to była jedyna słuszna opcja i zaczyna to być irytujące.

Ostatnio nawet brat który postanowił się pobawić w EVE w handel (bo taką ma fantazje) narzekał że nie idzie się o nic zapytać na polish bo zaraz mu tłumaczą jak to fajnie iść do milicji i jaki to jest głupi latając z towarem... ludzie - ile można, zaczyna to być monotonne.

Brak wam w milicji ludzi? przy takiej nagonce? co chwilę widzę jakiegoś nowego "zwiniętego" do milicji i potem o nim słuch ginie, znajomy dał się namówić i po 3tyg stwierdził że gra jest nudna i przewidywalna, że jedyna słuszna metoda latania to na stabach na 3 konta z czego 1 to booster drugi to jammer a kill jest wtedy "solo" (powtarzam co mówił) - z resztą też się tak dzieje czy to tylko znajomemu nie podeszło?
ech..

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:55:46 »
@Oguras - to powiedz mi - skoro tak racisz racisz racisz, i dalej racisz i cieszysz sie ile masz isk... to co z tymi iskami robisz?  jarasz sie cyferka czy chodzi o to zeby je na allegro pchac? czy o stałe ulepszanie raciarki zeby potem zostać dowcipem tygodnia po wdupieniu Paladin za 20b ?

Ktoś już tu kiedyś pisał ile to wydatków ma farmer z 0.0. Coś tam było o komplecie bpo, prywatnym SC i innych wyssanych z dupy fanaberiach. No ale on najpierw musi to wszystko wyfarmić, a potem będzie mógł się zająć pvp, ale to dopiero jak wyhoduje alta pvp...
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 26, 2013, 15:51:59 »
Ostatnio nawet brat który postanowił się pobawić w EVE w handel (bo taką ma fantazje) narzekał że nie idzie się o nic zapytać na polish bo zaraz mu tłumaczą jak to fajnie iść do milicji i jaki to jest głupi latając z towarem... ludzie - ile można, zaczyna to być monotonne.
To akurat nic nowego. Na Polishu nigdy nie można się było o nic zapytać.  ;D ;D ;D

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 26, 2013, 16:01:04 »
To akurat nic nowego. Na Polishu nigdy nie można się było o nic zapytać.  ;D ;D ;D

ee nie - sam się pytałem i nawet dostawałem rozsądne odpowiedzi.
a nawet ktoś mi przesłał 30kk na dobry początek! kto pamięta początki początków wie ile to znaczy :)
fakt - było to laaata temu, długo przed milicją i ich klakierami.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 26, 2013, 16:06:44 »
wtedy gdy cukierka obiecywali tylko klakierzy z null :) huehuehue
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 26, 2013, 16:11:59 »
wtedy gdy cukierka obiecywali tylko klakierzy z null :) huehuehue

no - takie życie że tylko oni mieli wtedy cukierki - z tym się kłócić nie będę. :)

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 26, 2013, 16:42:46 »
moze za stary jestem na komputerowe gierki...ale milicja kojarzy mi sie tylko z jednym:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1e/Samoch%C3%B3d_polskiej_Milicji.jpg

czemu nie nazwano tego przykladowo tak ? :

Matari Freedom Fighters - Guerrilla ?
Amarr Empire Royal Legion - Legionnaire ?
Caldari Interstellar Navy -  Marine ?
Gallente Federal Defence Forces - Federal ?

Gdyby tak bylo, Jakos chetniej dalbym sie nabrac na zajebistosc powyzszych instytucji

Dear CCP, what kind of people you employ ???
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 26, 2013, 16:51:20 »
To akurat w naszej historii słowo 'militia' kojarzy się z pasztetówami, na Islandii pewnie nie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 26, 2013, 16:52:06 »
moze za stary jestem na komputerowe gierki...ale milicja kojarzy mi sie tylko z jednym:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1e/Samoch%C3%B3d_polskiej_Milicji.jpg

A wystarczy tylko wychylić łeb z polskiego piekiełka:
http://en.wikipedia.org/wiki/Militia

Generalnie "Militia" to paramilitarna ogranizacja walcząca po stronie danego państwa. Komuchy skrzywiły znaczenie tego słowa w Polsce, bo szukali innej nazwy dla formacji, która a) przed wojną nazywała się Policją Państwową (złośliwe przezywaną "pańską") i b) w czasie wojny trochę sobie mundur splamiła.

Plus w ZSRR chyba była milicja (w rozumieniu "policji niepolitycznej, tej od ruchu drogowego i włamań"), ale jaki jest źródłosłów "milicji" w j. rosyjskim - nie mam pojęcia.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 26, 2013, 16:59:53 »
A wystarczy tylko wychylić łeb z polskiego piekiełka:
http://en.wikipedia.org/wiki/Militia

Generalnie "Militia" to paramilitarna ogranizacja walcząca po stronie danego państwa. Komuchy skrzywiły znaczenie tego słowa w Polsce, bo szukali innej nazwy dla formacji, która a) przed wojną nazywała się Policją Państwową (złośliwe przezywaną "pańską") i b) w czasie wojny trochę sobie mundur splamiła.

Plus w ZSRR chyba była milicja (w rozumieniu "policji niepolitycznej, tej od ruchu drogowego i włamań"), ale jaki jest źródłosłów "milicji" w j. rosyjskim - nie mam pojęcia.



edyta:
edytuje bo dopiero po dluzszym czasie doszedlem do siebie :D
dzieki Soko za proby wyjasnien, na przyszlosc dodam ze naprawde 'nie musisz'
btw, google uzywam tylko po angielsku...
zreszta, zeby nie znac pochodzenia i zastosowania tego okreslenia, musiałbym byc 12-latką wychowaną bez internetu :D
...a zapewniam cie ze nie jestem :D

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2013, 17:25:44 wysłana przez Colonel »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 26, 2013, 17:14:34 »
moze za stary jestem na komputerowe gierki...ale milicja kojarzy mi sie tylko z jednym:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1e/Samoch%C3%B3d_polskiej_Milicji.jpg
Jesteś za stary na gry komputerowe.  :P
W dodatku masz problemy z głową skoro Ci się nasze MO z Militią z pixeli miesza.
Jeśli SokoleOko Ci nie wyjaśnił to...uninstall EVE  :P

Oguras

  • Gość
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 26, 2013, 17:21:16 »
I tym postem udowodniles, ze EVE to gra dla wszystkich - nawet najwiekszy nieogar, ktory totalnie nie kuma co sie wokol niego dzieje znajdzie tu miejsce dla siebie, moze sobie grac w swoim malym swiatku z glowa w dupie, nie wiedziec o co chodzi i jednoczesnie uwazac sie za alfe i omege i pisac dydaktyczne posty na forach :) To naprawde piekne, czekamy na wiecej...

Proszę Cie... Skoncentrowane na pvp korpy czy alianse nie biorą sova i nie siedzą na nim jak na tronie tylko latają z miejsca na miejsce tam, gdzie akurat jest szansa na gf's(albo kiedy im się aktualne miejsce znudzi). Może to być jakas lowsecowa wlotówka do null albo npc 00 a nie region na skraju dupy, gdzie słońce ani żaden roamujący gang nie dolatuje.. :) Road tripy się nie liczą.

Choć z drugiej strony w tej grze nawet w hisecu jesteś narażony na pvp, więc tam też mogą się ludzie mianować pvperami. Tym bardziej nie ma co gardzić rentierami, też pvperzy tylko w innym stopniu/sensie. (a niektórzy nawet całkiem skorzy do bitki)

Ale z jednym się zgodzę: gra dla wszystkich. Każdy może ją grać po swojemu.
A nieogara sobie wypraszam- bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego co się wokół mnie dzieje tylko mam to po prostu gdzieś. Nie bawi mnie polityka, choć czasem o niej poczytam; wolę też pvp raczej w mniejszych grupach. Każdy ma inne gusta.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 26, 2013, 17:22:17 »
Jesteś za stary na gry komputerowe.  :P
W dodatku masz problemy z głową skoro Ci się nasze MO z Militią z pixeli miesza.
Jeśli SokoleOko Ci nie wyjaśnił to...uninstall EVE  :P

hehe, no pewnie masz racje...rozwine specjalnie dla ciebie moja mysl...

dawno, dawno temu, kiedy jezdzilo sie na Jarociny, gdzie byc moze i bywali znajomi twoich rodzicow...
policja byla Milicja...to znienawidzone narzedzie represji przygarnialo w swoje szeregi raczej 'ciemne jednostki'
o ktorych mowilo sie 8,5 ...czyli poziom wyksztalcenia = 8 klas podstawowki + pół roku jakiegoś tam przeszkolenia.
w tamtych czasach kazdy wiedzial ze milicjant = idiota
 
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 26, 2013, 17:56:40 »
hehe, no pewnie masz racje...rozwine specjalnie dla ciebie moja mysl...
Następnym razem nie rozwijaj. Bo albo niema co albo po prostu nie potrafisz.

dawno, dawno temu, kiedy jezdzilo sie na Jarociny
Szkoda, że "jeździło się" a nie "jeździłeś" ale a błyskotliwej wypowiedzi widać, że znasz tamte czasu co najwyżej z opowieści rzeczonych rodziców.
No chyba, że przez "jeździło się" rozumiesz jeżdżenie jako ładunek w worach tatusia.

policja byla Milicja...to znienawidzone narzedzie represji przygarnialo w swoje szeregi raczej 'ciemne jednostki'
o ktorych mowilo sie 8,5 ...czyli poziom wyksztalcenia = 8 klas podstawowki + pół roku jakiegoś tam przeszkolenia.
w tamtych czasach każdy wiedział ze milicjant = idiota
Mówiło się się jeszcze smerfy, niebiescy, MOśki, itd
Smiąlo się z tego że chodzą po 2...rozwinę specjalnie dla Ciebie - bo jeden umiał czytać a drugi pisać.
Albo po 4 też...rozwinę specjalnie dla Ciebie - bo jeden umiał czytać, drugi pisać, a pozostali dwaj eskortowali intelektualistów.
O tym też Ci rodzice opowiadali ? Bo sam wtedy kiedy była Milicja jeszcze babki z piasku robiłeś zapamiętale.

Tak czy inaczej nie mam pojęcia co ambitny wywód o MO ma do Militii w EVE.
Jeśli zasłyszane opowieści o MO powoduję, ze Ci się Militia w grze komputerowej źle kojarzy to jednak masz coś nie teges.


Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 26, 2013, 18:00:10 »
Milicja to mi sie z Miltisem kojarzy :P

Wysłane z mojego ZAX 1.2


Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 26, 2013, 18:06:18 »
Następnym razem nie rozwijaj. Bo albo niema co albo po prostu nie potrafisz.
Szkoda, że "jeździło się" a nie "jeździłeś" ale a błyskotliwej wypowiedzi widać, że znasz tamte czasu co najwyżej z opowieści rzeczonych rodziców.
No chyba, że przez "jeździło się" rozumiesz jeżdżenie jako ładunek w worach tatusia.
Mówiło się się jeszcze smerfy, niebiescy, MOśki, itd
Smiąlo się z tego że chodzą po 2...rozwinę specjalnie dla Ciebie - bo jeden umiał czytać a drugi pisać.
Albo po 4 też...rozwinę specjalnie dla Ciebie - bo jeden umiał czytać, drugi pisać, a pozostali dwaj eskortowali intelektualistów.
O tym też Ci rodzice opowiadali ? Bo sam wtedy kiedy była Milicja jeszcze babki z piasku robiłeś zapamiętale.

Tak czy inaczej nie mam pojęcia co ambitny wywód o MO ma do Militii w EVE.
Jeśli zasłyszane opowieści o MO powoduję, ze Ci się Militia w grze komputerowej źle kojarzy to jednak masz coś nie teges.

[youtube]http://youtu.be/QEMzDfPJyH4[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2013, 09:05:02 wysłana przez Colonel »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 27, 2013, 09:33:32 »
milicjant = idiota

Przy poziomie zachowania/wyksztalcenia dzisiejszej mlodziezy chyba niewiele sie zmienilo.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 27, 2013, 09:37:44 »
Przy poziomie zachowania/wyksztalcenia dzisiejszej mlodziezy chyba niewiele sie zmienilo.
Historia lubi zataczać kółka  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 27, 2013, 11:17:23 »
Historia lubi zataczać kółka  ;D
Chyba je puszcza paląc magiczne ziele ;)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 27, 2013, 11:22:21 »
Chyba je puszcza paląc magiczne ziele ;)
Jest jeszcze jedno powiedzonko - chichot historii  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 27, 2013, 11:32:36 »
Jest jeszcze jedno powiedzonko - chichot historii  ;D
Bitwa (post-Asakai) CFC vs TEST to był raczej jej rechot ;)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Rentier - czy nalezy go kochac
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 27, 2013, 11:57:08 »
jak można tym renterą zostać?
pewpew