Autor Wątek: aaa help hilfe pomocy!!!  (Przeczytany 4327 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rhovana

  • Gość
aaa help hilfe pomocy!!!
« dnia: Marzec 20, 2006, 03:18:13 »
Zainstalowa?em EVE u brata na kompie, startuje wszystko gra, loguj? si?, zaczyna sie ?adowa? i na 20% paska loging wyk?ada mi sie i wywala connection lost with server, i to na pewno nie jest wina netu, bo pinga mam non stop i najwy?szego 105ms  w przeci?gu godziny.  

Macie poj?cie o co chodzi??
bo ja na ?eb dostaj?
pls help!!!!

Praxelos

  • Gość
aaa help hilfe pomocy!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 20, 2006, 10:05:51 »
Firewall ?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
aaa help hilfe pomocy!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2006, 10:08:31 »
Ja mam tak na s?u?bowym laptopie... Chocia? czasami dochodzi do ekranu wyboru postaci i jak klikam chara to dopiero wywala...
Za s?aby sprz?t chyba?
Przedwieczny.

jarecki

  • Gość
aaa help hilfe pomocy!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2006, 10:16:24 »
W ktoryms watku Hall Underley napisal:

A zmienili?cie MTU? otwórzcie regedit, znajdzcie klucz:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{XXXX}
przy czym XXXX to identyfikator interfejsu sieciowego przez który macie ??czno?? ze ?wiatem (rozpoznacie go po tym, ?e ma przypisany wasz IP) i dodajcie wpis MTU typu DWORD z warto?ci? dziesi?tn? 576. u mnie (chello) pomog?o.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
aaa help hilfe pomocy!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2006, 11:56:40 »
U mnie na pewno nie problem ??cza... MTU jest ustawiane na routerze, i z innego (lepszego) kompa Eve ?miga normalnie...
Przedwieczny.

Rhovana

  • Gość
aaa help hilfe pomocy!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2006, 15:33:06 »
Cytat: "jarecki"
W ktoryms watku Hall Underley napisal:
A zmienili?cie MTU? otwórzcie regedit, znajdzcie klucz:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters\Interfaces\{XXXX}
przy czym XXXX to identyfikator interfejsu sieciowego przez który macie ??czno?? ze ?wiatem (rozpoznacie go po tym, ?e ma przypisany wasz IP) i dodajcie wpis MTU typu DWORD z warto?ci? dziesi?tn? 576. u mnie (chello) pomog?o.


hmmm jakby to uj??, zrobilem jak napisano i dupa :(  :(  :(  :(  wiec chyba nici bed? z grania przez dni pare :(  :(  :(  :(  uff dobrze ?e trenowanie V lvl zarzuci?em przed wyjazdem :)  :)  :)

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
aaa help hilfe pomocy!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2006, 16:33:19 »
Czy nie uzywasz jakiegos firewall'a softowego?
Ja uzywalem do niedawna "SygatePro"... do niedawna... bo ostatnio (po ktoryms patchu) zaczalem miec takie problemy jak opisujesz... jak go wylaczylem, to minelo jak reka odjal...

Rhovana

  • Gość
aaa help hilfe pomocy!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2006, 17:00:22 »
firewall wy??czony i te? nic :(  :(  :(  zrezygnowany jestem:/ qrde Eva chodzi?a mi na du?o s?abszym sprzcie, fakt ?e jak krew z nosa ale zawsze. Przynajmniej skile mo?na by?o zmieni? i posiedzie? na kanale.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
aaa help hilfe pomocy!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 21, 2006, 13:43:44 »
wez se odpal log server (czy jak to sie tam nazywa) - siedzi w katalogu EVE - i wtedy dopiero odpal gre... moze komunikaty Cie naprowadza, na Twoj problem... a jak nie... to na EVE-Online zglos petycje... i zalacz log.

Rhovana

  • Gość
aaa help hilfe pomocy!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 22, 2006, 09:11:18 »
Dzieki:) ale jakim? dziwnym trafem samo zacz??o wczoraj chodzi? bez robienia czegokolwiek, wiec jestem og?upia?y kompletnie i nie mam poj?cia jaka mog?a by? przyczyna. Najwa?niejsze ?e chodzi :)  :)  :)