Autor Wątek: Wojna w 0.0 a ceny  (Przeczytany 2966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rogoo

  • Gość
Wojna w 0.0 a ceny
« dnia: Maj 22, 2009, 16:32:06 »
To tutaj sobie podyskutujmy o wplywie wielkiej wojny na ceny sprzetu t2.

Wiadomo, ze nie jest to jedyny czynnik, ale jest to czynnik dosc znaczacy. Ale niech "producenci" sie wypowiedza (jesli sa tu jacys), chetnie poslucham.

Ellaine

  • Gość
Odp: Wojna w 0.0 a ceny
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2009, 16:35:57 »
Nie wiem jak materiały T2, ale części capitalowe i BPC na nie to rynki podrygujące w rytmie bitew capitali :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Wojna w 0.0 a ceny
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2009, 17:15:52 »
Bug na który ktoś się powoływał nie był związany ze wszystkimi moonminsami, a ceny wszystkich surowców poszły w górę. Jak dla mnie wyraźnie oznacza to korelację z wydarzeniami.
Minsy zwykłe - tritanium również mocno zdrożało, ale highendowe minsy (zyd, meg i morph) sukcesywnie spadają - tak mniej więcej od wprowadzenia dronkowa.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

litestep

  • Gość
Odp: Wojna w 0.0 a ceny
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2009, 17:46:10 »
Niemalejące zastępy misjonarzy i loot to pewnie już główne źródło minsów w grze  :uglystupid2:. Z t1 sprzetem nikt nie lata i wszystko słabsze niż meta 3 idzie do mielenia, a im więcej ludzi ma skile na t2 tym gorzej.

Ellaine

  • Gość
Odp: Wojna w 0.0 a ceny
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 22, 2009, 17:59:26 »
Ale fakt że niemalejące zastępy misjonarzy jadą już głównie na frakcjach trochę odciąża rynek :)
Tritanium, Mexallon, Zydrine i Megacyte pochodzą w dużym stopniu z kopania. Pyerite, Isogen i Nocxium pochodzą w większości z przemiału.

gosti

  • Gość
Odp: Wojna w 0.0 a ceny
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 22, 2009, 21:46:49 »
Zydrine/Megacyte to z dronkowa w duzej mierze.