Autor Wątek: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?  (Przeczytany 59770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 04, 2015, 23:05:58 »
Obecnie WG daje golda (w małych ilościach ale jednak) w eventach, przez czas trwania ostatniego chyba z 1k można było wychaczyć w dawkach po 25 dziennie z banalnymi warunkami
Bo wszystko obliczone na to by brać w WOT cały czas.


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 04, 2015, 23:08:28 »
Ile czasu potrzebujesz aby wygrać pięć walk będąc w pierwszej dziesiątce swojej druzyny pod względem exp? Tak wiem, czasami cyrk z tym nieziemski, ale generalnie jest to misja z gatunku tych które robi się w godzinkę, może dwie, dopiero ten posrany event na wz-111 to jest przykuwacz do kompa

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 05, 2015, 09:54:25 »
Może mi ktoś tak w skrócie napisać na czym polegają Wojny Klanów (CW to Clan Wars?)? Bo na stronie www pisze:

Cytuj
Wojny Klanów są przeglądarkowym rozwinięciem World of Tanks, umożliwiającym graczom walkę o panowanie nad światem. Zjednoczcie się w klan i zetrzyjcie się w zaciekłych bitwach z innymi wojownikami. Zdobywajcie i utrzymujcie terytoria, zbierajcie dochód i dzielcie się nim z towarzyszami broni. Zaangażujcie się w zmagania i udowodnijcie swoją wartość!

Ja myślałem że to wszystko ingame jest.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 05, 2015, 11:27:24 »
Bo jest. Interfejs CW jest na stronie WG. Dowódcy klanu i oficerowie z uprawnieniami rzucają żetony (żetony są generowane na podstawie liczb ludzi w klanie z co najmniej tierem V (jesli sie nie mylę). Np aby przeprowadzić desant na jakąś prowincję startową (jesli nie ma klanu na mapie), lub wyprowadzic atak na którąś z sąsiednich prowincji. Następnie w zależności od tego co było na tej prowincji dalsza rozróba dzieje się w grze. Pojawia się okienko bitwy specjalne, ładują się tam ludzi ktoś kto ma być szefem przeciąga siebie i wybranych ludzi do tej czesci okna z której gracze będą walczyć. Przy prostym ataku na prowincję zajmujesz ją jak przeciwnik jej nie obstawił, lub walczysz. Przegrasz - tracisz żetony na 24h, wygrasz stack przechodzi na prowincję a Ty ją zajmujesz. Jak przeciwnik widząc Twoje żetony puści kontratak (albo wyjdzie na to że i tak miał atakować) to walczysz spotkaniówkę. Przegrasz masz obrone prowincji, wygrasz walczysz o prowincję. W przypadku lądowania masz turniej z innymi ladujacymi a zwycięzca walczy z holderem prowincji o tą prowincję

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 05, 2015, 11:28:33 »
bitwy grasz ingame ale walki ustaiasz na mapie przez przeglądarkę. Czyli rzucasz żetony na jakąś prowincję przez przeglądarkę i walka o tą prowincję odbywa się ingame

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 06, 2015, 23:19:25 »
W tej grze najbardziej wkur.. są płaczki z chata którego nie da się opuścić. Zawsze znajdzie sie baran który bedzie płakał na bitwie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 06, 2015, 23:29:39 »
ale wiesz że jest od tego mod? w opcjach gry zresztą też jest opcja

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 09, 2015, 16:19:16 »
Przy jagtigerze 8.8 nie będziesz mieć problemu z zarabianiem na inne czołgi. Moja rada to graj tym czym ci się przyjemnie gra, jak dla mnie najwięcej zabawy dają medy >> lighty > heavy> td > arty nie trawię. Najprzyjemniejsze czołgi to linie amerykańskie ciężkich przez T29 do T110, medy od t20 do pattona, jak ktoś lubi magazynki to także linia do T57 Heavy daje sporo funu. Radzieckie ciężkie do IS 7 to easy mode, bardzo przyjemna jest radziecka linia medów wiodąca od Rudego do T-54.
Trzeba pamiętać że czołg pełnię możliwości uzyskuje dopiero wymaksowany, z załogą na 100%, dodatkowymi modułami i najlepiej z powbijanymi co najmniej dwoma perkami. Jazda większością stokowych maszyn na tierach od 6 wzwyż jest najczęściej frustrująca. Do tego "community" tej gry jest w większości upośledzone w stopniu co najmniej lekkim więc przydaje się sporo cierpliwości i  cysterna melisy. Dlatego ważne jest posiadanie zarabiarki i gra dla zabawy bez spinki...

Pzdr...

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 09, 2015, 18:34:17 »
calkiem zgrabnie napisane.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 11, 2015, 00:21:51 »
ha! temat skusił mnie do powrotu do wota :) niestety starego konta z paroma tysiacami bitew nie udalo mi sie odpalic wiec zaczalem od nowa. w sumie po wydaniu 6 pln. na golda zeby kupic zaloge do t18 na 100% i sprzedaniu wszystkich poczatkowych gownianych premium tankow zeby miec kase na sprzęt do tej puszki zabawa jest nawet przyjemna :) polecam poczatkujacym bo na tym idzie nabic tak od 2 nawet do 6 killi na bitwe od pierwszego dnia w wocie. no i zarabia sie na wieksze tanki o ile to kogos interesuje :) dla mnie zawsze najlepsza zabawa to byla tak do 5 tieru max.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 11, 2015, 09:07:19 »
Niemieckie ciężkie są wyraźnie bardziej papierowe od amerykańców, ruskich i ogólnie nieco gorsze, ale za to tanie w eksploatacji i uniwersalne. Tigerem 2 się nieźle zarabia a w e 75  wychodzi na 0.  Przynajmniej tak było rok temu. No i posnajpić też się da całkiem fajnie. Wszystko ma swoje wady i zalety.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 11, 2015, 09:59:10 »
ha! temat skusił mnie do powrotu do wota :) niestety starego konta z paroma tysiacami bitew nie udalo mi sie odpalic wiec zaczalem od nowa. w sumie po wydaniu 6 pln. na golda zeby kupic zaloge do t18 na 100% i sprzedaniu wszystkich poczatkowych gownianych premium tankow zeby miec kase na sprzęt do tej puszki zabawa jest nawet przyjemna :) polecam poczatkujacym bo na tym idzie nabic tak od 2 nawet do 6 killi na bitwe od pierwszego dnia w wocie.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 11, 2015, 14:56:05 »
ha! temat skusił mnie do powrotu do wota :) niestety starego konta z paroma tysiacami bitew nie udalo mi sie odpalic wiec zaczalem od nowa. w sumie po wydaniu 6 pln. na golda zeby kupic zaloge do t18 na 100% i sprzedaniu wszystkich poczatkowych gownianych premium tankow zeby miec kase na sprzęt do tej puszki zabawa jest nawet przyjemna :) polecam poczatkujacym bo na tym idzie nabic tak od 2 nawet do 6 killi na bitwe od pierwszego dnia w wocie. no i zarabia sie na wieksze tanki o ile to kogos interesuje :) dla mnie zawsze najlepsza zabawa to byla tak do 5 tieru max.

Napisz do supportu, pomogą Ci jak mi pomogli.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 11, 2015, 15:09:29 »
Zależy pod jakim względem. W paru przypadkach support nic nie zrobi bo nie pozwalają im na to zasady firmy. Np jeśli Azbu założył konto z maila który już nie istnieje

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 11, 2015, 15:12:31 »
Zależy pod jakim względem. W paru przypadkach support nic nie zrobi bo nie pozwalają im na to zasady firmy. Np jeśli Azbu założył konto z maila który już nie istnieje

Że jak mi własnie pomogli w tej kwestii. Zadawali tysiące pytań i uznali, że ja to ja. Koniec i kropka.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 12, 2015, 07:36:23 »
Niemieckie ciężkie są wyraźnie bardziej papierowe od amerykańców, ruskich i ogólnie nieco gorsze, ale za to tanie w eksploatacji i uniwersalne. Tigerem 2 się nieźle zarabia a w e 75  wychodzi na 0.  Przynajmniej tak było rok temu. No i posnajpić też się da całkiem fajnie. Wszystko ma swoje wady i zalety.
mi zdecydowanie duzo bardziej sie podoba VK A od Tigera2. mimo ze ma slabsze dzialo, tank umowny. to jakos jest przyjemniejszy
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 12, 2015, 09:13:06 »
Przez Was wróciłem do tej dziwnej gry, nienawidzę Was :).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 12, 2015, 09:15:14 »
Dziękujemy. Staramy się. ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 12, 2015, 12:12:22 »
Niemieckie ciężkie są wyraźnie bardziej papierowe od amerykańców, ruskich i ogólnie nieco gorsze, ale za to tanie w eksploatacji i uniwersalne. Tigerem 2 się nieźle zarabia a w e 75  wychodzi na 0.  Przynajmniej tak było rok temu. No i posnajpić też się da całkiem fajnie. Wszystko ma swoje wady i zalety.

Nie są bardziej papierowe. Amerykańce mają zajebiste wieżyczki. Niemce są całkiem boskie w sidescraping. No zazwyczaj to dobre snajpery :). Tygrys z długą 88 to morderca :).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 12, 2015, 12:15:05 »
Ta potem pół kilometra dalej kw-2 jadący na pełnej kurwie z górki, po wybojach daje strzał z biodra i tygrysa nie ma bo trafiła go bomba do burzenia bunkrów naprowadzana siłą woli papcia Stalina :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 12, 2015, 12:20:48 »
Wczoraj moim kv-1s z dzialem HE przywaliłem t44 w kuper. Fajnie się rozsypał :-D.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 12, 2015, 12:27:10 »
siemka kw nie ma MM pozwalającego spotkać T-44, z czym byłeś w plutonie?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 12, 2015, 12:35:21 »
Tak z bratem co był w t7.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 12, 2015, 13:04:42 »
Cytuj
Nie są bardziej papierowe. Amerykańce mają zajebiste wieżyczki. Niemce są całkiem boskie w sidescraping. No zazwyczaj to dobre snajpery :). Tygrys z długą 88 to morderca :).

U tygrysa 2 jest problem z kiepską wieżą. Jestem górą, kiedy ktoś nie wie gdzie strzelać i próbuje siegnąć dolną słabą płytę. Gorzej, jak ma rozsadną pene i wie, że tygryskowa wieża jest słaba. Wtedy to niestety sidescrap i kątowanie nic nie daje. Jest tak skonstruowana, że jak jej nie obrócisz, to zawsze odsłaniasz 1 lub 2 blachy tak, że kamień z procy wejdzie.

Jeśli nie wierzysz, to zrób sobie z kolegą test na treningu. Po teście gość, który miał 13k bitew był zaskoczony wynikiem. Wieżę łatwo przebić każdym czołgiem tego samego tieru nawet z bliska jeśli się wie jak celować.

Dlatego Tiger 2 robi się mocny dopiero przy większej odległości. Pocisk lecący w kierunku tigera traci nieco pene, więc trudniej wbić się mu w małą wieżę, za to Tiger może się poszczycić przyzwoitym przeładowaniem i znaczną celnością, co jest sporym plusem na ogległość. A w razie "W", czyli zajazdu od tyłu, który zdarza się gdzieś na mapie każdej bitwy, może w rozsądnym czasie się obrócić/oddać/schować - nie jest tak bardzo w dupie jak TD-ki.

Stosując tę taktykę znacznie poprawiłem wyniki. Tiger 2 to czołg NIE na pierwszą linię. Za to sprawdza się jako podszywany TD-k i czołg wsparcia II-giej linii tuż za amerykańcami i ruskimi ciężkimi. Sprawdzi się w sideskrapie w mieście, ale tylko o ile ktoś celnie nie wali ci po wieży.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2015, 13:40:08 wysłana przez Zgudi »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 12, 2015, 13:29:30 »
Jeśli nie wierzysz, to zrób sobie z kolegą test na treningu. Po teście gość, który miał 13k bitew był zaskoczony wynikiem. Wieżę łatwo przebić każdym czołgiem tego samego tieru nawet z bliska jeśli się wie jak celować.

Sprawdź to z is3, nie przebije wieży tygrysa od frontu. Było tak przynajmniej gdy grałem czyli ze 2 lata temu.

Ten tiger porsche ma w zasadzie jedna przewagę nad zwykłym, wieża jest umieszczona z przodu i nie trzeba wystawiac polowy dupska zza budynku. Działa to podobnie jak u ruskich heavy, mi to bardzo odpowiadało
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 12, 2015, 13:38:53 »
U tygrysa 2 jest problem z kiepską wieżą. Jestem górą, kiedy ktoś nie wie gdzie strzelać i próbuje siegnąć dolną słabą płytę. Gorzej, jak ma rozsadną pene i wie, że tygryskowa wieża jest słaba. Wtedy to niestety sidescrap i kątowanie nic nie daje. Jest tak skonstruowana, że jak jej nie obrócisz, to zawsze odsłaniasz 1 lub 2 blachy tak, że kamień z procy wejdzie.

Jeśli nie wierzysz, to zrób sobie z kolegą test na treningu. Po teście gość, który miał 13k bitew był zaskoczony wynikiem. Wieżę łatwo przebić każdym czołgiem tego samego tieru nawet z bliska jeśli się wie jak celować.

Dlatego Tiger 2 robi się mocny dopiero przy większej odległości. Pocisk lecący w kierunku tigera traci nieco pene, więc trudniej wbić się mu w małą wieżę, za to Tiger może się poszczycić przyzwoitym przeładowaniem i znaczną celnością, co jest sporym plusem na ogległość. A w razie "W", czyli zajazdu od tyłu, który zdarza się gdzieś na mapie każdej bitwy, może w rozsądnym czasie się obrócić/oddać/schować - nie jest tak bardzo w dupie jak TD-ki.

Stosując tę taktykę znacznie poprawiłem wyniki. Tiger 2 to czołg NIE na pierwszą linię. Za to sprawdza się jako podszywany TD-k i czołg wsparcia II-giej linii tuż za amerykańcami i ruskimi ciężkimi. Sprawdzi się w sideskrapie w mieście, ale tylko o ile ktoś celnie nie wali ci po wierzy.

Napisałem, że niemce to snajpery.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 12, 2015, 14:25:38 »
Sprawdź to z is3, nie przebije wieży tygrysa od frontu. Było tak przynajmniej gdy grałem czyli ze 2 lata temu.

Ten tiger porsche ma w zasadzie jedna przewagę nad zwykłym, wieża jest umieszczona z przodu i nie trzeba wystawiac polowy dupska zza budynku. Działa to podobnie jak u ruskich heavy, mi to bardzo odpowiadało
Nie wiem co brałem ale bież pół. Wieża KT była w becie i po relase obdarzona przez devów chamskim bugiem w postci 0 pancerza na jarzmie. Druga wieża. Więc ludzie jeździli z pierwszą która jest z papieru. W tej chwili jest to naprawione i jarzmo jakiś pancerz ma, ale przednia ściana jest do przebicia dla amerykańskiej 105mm bez złota, musisz tylko strzelać w tą ścianę a nie centralnie w jarzmo.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 12, 2015, 14:33:14 »
Ja właśnie teraz jeżdżę KT ze stockową wieżą, chce się zabić. 20k expa i będzie fajniej.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 12, 2015, 15:30:00 »
Nie wiem co brałem ale bież pół. Wieża KT była w becie i po relase obdarzona przez devów chamskim bugiem w postci 0 pancerza na jarzmie. Druga wieża. Więc ludzie jeździli z pierwszą która jest z papieru. W tej chwili jest to naprawione i jarzmo jakiś pancerz ma, ale przednia ściana jest do przebicia dla amerykańskiej 105mm bez złota, musisz tylko strzelać w tą ścianę a nie centralnie w jarzmo.

Nie wiem co brałeś ale bierz ćwierć. Nastrzelałem się is3 vs KT i is4 vs E75 dość swego czasu.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 12, 2015, 15:47:05 »
E-75 ma na frontowej ścianie lepszej wieży blisko 252mm, KT tylko 185 pod lekkim kątem. O ile w większego bydlaka jak nie siedze w td IX / X to pale z golda większością maszyn tak na wszelki wypadek, o tyle kt jak mówiłem jest do przebicia z każdego top działa tier VIII, a także sporej czesci nie topowych

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 12, 2015, 15:55:31 »
Tak i ten lekki kąt + fakt że is3 to naleśnik powoduje całkowitą odporność KT na frontowy ogień z is3. No chyba że jestem jedyną osobą w WOT która jeździła ruskimi heavy jak medami :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 12, 2015, 16:18:13 »
Znaczy ze 100mm?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 12, 2015, 16:34:41 »
Znaczy ze 100mm?

Tak i bez silnika bo nie ma sensu tylko niepotrzebnie wydana kasa i exp, prawda?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 12, 2015, 19:49:31 »
A mi o dziwo z tych premium tanków t2 co mam najlepiej jeździ się w T7 Combat Car looool  :P Tylko dlugi czas przeładowania denerwujący ;D

/zmyka do swojego nabowksiego garażu

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 13, 2015, 09:49:04 »
Strasznie mnie kusi Sherman Firefly, ale mam inny problem. Doszedłem do momentu takiego, że bitwy w t8 potrafią trwać dosyć długo i jako jedyne t8 to mój KT to szukam alternatywy co dalej rozwijać. Mam kilka innych czołgów t4, t5 i nawet jeden t6. Chce jakiegoś fajnego meda i mogę iść spokojnie w leoparda 1 bo mam PZ III/IV, mam Cromwella więc mógłbym brytów otworzyć albo pójdę w kolejne heavy bo mogę zaraz mieć kv-85, co polecacie ? Może jakieś td?