Autor Wątek: Serenity 2.0  (Przeczytany 42283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Serenity 2.0
« dnia: Czerwiec 10, 2019, 13:45:00 »
Przyglądam się aktualnej wojnie z niedowierzaniem.
Mittani, CEO gsf chce tu zrobić drugie Serenity.
Z różnych powodów wygląda na to, że większa część graczy Eve z entuzjazmem realizuje ten głupi pomysł.
Ci wszyscy gracze podłączyli się do grupy, która ma przewagę nad całą resztą i cieszą się, że z kilkutysięczną przewagą udaje im się wygrywać.
A po spaleniu północy kolejni przeciwnicy będą już tylko słabsi.
Myślą chyba, że będzie fajnie, jeśli już zupełnie wszystko będą mogli zrobić bez żadnego ryzyka, oporu, przeciwników.
Moja propozycja dla goonsów byłaby taka: odpal sobie jakąś grę i ustaw poziom trudności na najłatwiejszy, następnie wpisz kodzik na nieśmiertelność i nieskończoną ilość zasobów, a ilość przeciwników na 0.
To pozwoli Ci dostrzec, jak wkrótce będzie wyglądała Twoja gra w Eve.
Jeśli jesteś w Imperium od niedawna - odejdź na drugą stronę, gdzie naprawdę jest duża robota do zrobienia i możesz się wykazać. Tak, będą krew, pot i łzy.
I prawdziwa satysfakcja jak grasz i wygrywasz. Tu każdy jest na wagę złota.

Jeśli jesteś w Imperium od dawna - wykaż się szlachetnością i idź pomagać tam, gdzie Cię potrzebują, a gdzie Ty będziesz "grubą rybą". Stać Cię. A w gsf i tak niewiele znaczysz,
poza tym, że jesteś maszynką do robienia isków dla Mittaniego, żeby miał na wojnę w imię Serenity 2.0. Przykro mi, ale taka jest prawda - nie ma wśród Polaków jednej
osoby, z którą szefostwo gsf konsultuje cokolwiek. Nawet jeśli ktoś od lat kopie na pełen etat na wieeele kont. Poza tym - masz naprawdę dużo isków i wyskilowanych kont.
Po co Ci więcej, jeśli nie będzie z kim walczyć?

Do Dyrektorów CBC, SHCK, BWTF, I-DEA, 1TC, XALFA, 303SQ:
Dzięki ciężkiej pracy w Imperium osiągnęliście sporą siłę. Czas to spożytkować.
Macie już wszystko, żeby wyjść z inkubatora i roli siły roboczej gsf i wejść do prawdziwej gry, gdzie Wasze decyzje będą miały konsekwencje, a Wy będziecie kowalami losu polskiej społeczności.
Polska społeczność liczy na Was, a Was stać na to, żeby z czasem zbudować coś i pokazać, że chociaż raz Polacy mogą wznieść się ponad poziom siły roboczej zagranicznych panów, którzy myślą za nich.
Oczywiście, na początek trzeba odejść z Imperium.
Odchodząc do dowolnego sojuszu poza Imperium zawsze będziecie mieli mocniejszą pozycję, możliwość negocjacji (szczególnie jeśli dany sojusz jest teraz osłabiony i potrzebuje wsparcia),
większą decyzyjność niż tkwiąc nadal w gsf, gdzie Wasze miejsce w szeregu jest niezmienne. Wykorzystajcie ten moment. Czas skończyć z wegetacją.

Na pewno część z Was myśli, że nic już nie da się zrobić. W takim razie jest tylko jeden sposób - przekonać się.
Tym bardziej, że nawet jeśli Twoim zdaniem odejście z goonów nie powstrzyma Serenity 2.0, bo tego nikt nie może wiedzieć na pewno, to przyznasz, że jest chociaż cień nadziei, za to wiadomo na pewno, że dalsza wegetacja w Imperium tylko przyspiesza game over i nie daje żadnej nadziei na zatrzymanie tego procesu.
I sam widziałem, jak potężne straty potrafi zadać liczniejszym goonom flota 200 dzielnych zapaleńców.
A ilu jest dzielnych Polaków w gsf?
A ile korporacji poza gsf jest zainteresowanych tak dużym wsparciem, jakie możecie zaoferować i współpracą np. w ramach sojuszu, gdzie będziecie znaczącą siłą?
A ile jest sojuszy, dla których bylibyście konkretnym wzmocnieniem, przesądzającym o losach walk.
A ilu jest w gsf, którzy zdecydują się odejść za Waszym przykładem, czytając na gsf forum, mailu, intelu, że odchodzicie i dlaczego odchodzicie.
Można zrobić jeszcze wszystko.
Odwagi.

<3

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2019, 15:04:37 »
to nie tak się stało - elita z północy długo bardzo pracowała na zaistniały stan rzeczy. Wpychali się wszędzie i niszczyli wszystko co mogli - w efekcie ludzki potencjał uległ kumulacji. Elita północy  płaci za swoją arogancję - i to jest bardzo fajne :). Dobra rozrywka, zalogować poorać poorać jak jakiś casual i wylogować.
ludziom się podoba

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2019, 15:44:11 »
Tylko, że sprawy się trochę skomplikowały, bo lekarstwo stało się gorsze niż choroba.
Północ, wiadomo zostanie zaorana, czy słusznie - no cóż, to w końcu gra pvp, wygrywali a teraz przegrywają, nieważne, to OT.
Problem zaczyna się później, i jest większy niż temat konfliktów gsf vs północ. Idziemy wielkimi krokami w Serenity 2.0. czego wcześniej nie było - nie będę się powtarzał. Napisałem wyżej.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2019, 16:16:55 »
ale ci pierwsi za którymi optujesz też chcieli serenity 2.0 zrobić, tylko im nie wyszło...
cały wrzask jest o to że nie ci będą władać co "powinni".
jak to ostatnio na flocie goonswarmowej jeden goons powiedział... "zostaw go nie zabijaj (jakiś cep się kręcił przy flocie) - inny... żyj i pozwól żyć".
tej mądrości zabrakło nc - proste - arogancja została ukarana, gra była super, czas na serenity :)

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2019, 16:31:12 »
Wow, człowieku, zrozum, że Mittani robi coś znacznie gorszego, a ludzie tacy jak Ty w imię zemsty za dawne krzywdy ze strony północy przy supporcie pożytecznych idiotów pomogą mu zniszczyć najlepszą grę na świecie.
Ja "optuję" za odejściem z tego fatalnego projektu, jakim jest w chwili obecnej Imperium. Resztę pozostawiam ocenie indywidualnej.

Jeśli chcesz rozmawiać kto bardziej lubi północ a kto nie załóż proszę oddzielny wątek.

I widzisz, jednak jest pewna różnica.
Narobienie sobie wokół wrogów i podkręcenie pvp to jedno. Taka sytuacja tworzy kontent i stawia pvp na pierwszym miejscu.

Czym innym jest otoczenie się kordonem rejonów buforowych i sojuszy, i dążenie w tych warunkach do całkowitego pokojowego zlepienia wszystkiego razem - to po prostu obrzydliwe i sprawia, że wszystko co kontroluje Imperium staje się zupełnie martwe, a jedyną "rozrywką" jest kopanie lub "walka" z npc.
O przepraszam, można jeszcze iść na wojnę wg. formuły:
jest nas 10, tam jest jakiś 1, zbijmy go. Nie czekaj, może być silny, zaprośmy sojuszników, zbijemy go w 15. I jak gość ucieka to Wam jest wesoło i nazywacie go tchórzem? Tragedia.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2019, 16:53:07 wysłana przez Ragnarok »

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2019, 17:04:43 »
Polski lub międzynarodowy sojusz z dominującą rolą polskiej korporacji jest możliwy, ale nie jest konieczny.
Najważniejsze to wyjść z Imperium, nawet gdziekolwiek.
Ja nie mam kompetencji, doświadczenia, żeby rządzić sojuszem, w tym wątku nie chodzi o mnie, tylko o wspólny problem graczy Eve - czyli goonswarm.


steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 10, 2019, 17:05:34 »
polecam filmik:

https://youtu.be/xVnhUpkBXbo

A co do polskich korporacji w GSF to po co mają wychodzić? Po co mają rezygnować z dobrej farmy isków i możliwości kopania i produkcji.
Gdy logujesz do gry kiedy nie interesuje cię PVP to czemu miałbyś robić taki krok? Rezygnować ze wszystkiego?

Chyba nawet kilka korporacji ma swoje Keepstary.

Globalnego ocieplenia też nie zahamujesz jak drogi EVE do serenity 2.0

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2019, 17:07:57 »
Sprawa polskiego sojuszu wraca jak bumerang. Ragnarok o ile rozumiem chciałbyś poprowadzić C0ven 2.0. Aby mieć szansę osiągnąć JAKIKOLWIEK sukces, prócz postów na centrali którą nie każdy czyta napastuj mailami ingame dyrków CBC, SHCK, BWTF, I-DEA, 1TC, XALFA, 303SQ i przekonaj ich, że masz plan i w **uj czasu aby się tym zająć.

Cytuj
Ja nie mam kompetencji, doświadczenia, żeby rządzić sojuszem, w tym wątku nie chodzi o mnie, tylko o wspólny problem graczy Eve - czyli goonswarm.

Tylko nie pisz, że to tylko taka propozycja a sam się nie zajmiesz bo temat jak zwykle przepadnie i nikt nic nie zrobi. Takie realia tej gry. Przekonaj ludzi, że:

1. masz konkretny plan na polskie ruszenie
2. wdrożysz ten plan w konkretny sposób
3. zaczniesz to robić z datą XX.XX.2019r.
4. wiesz którą nogą zacząć jak zagrają marsza

Dopiero w tedy coś się ruszy. Kropka.

W innym wypadku pisanie:
Cytuj
Można zrobić jeszcze wszystko.
Odwagi.
jest tylko na wiatr, albo jak pomiałkiwanie kota na dachu opuszczonego domu wołającego jeść. ;)

EDIT: Ups.... chciałem poprawić posta i coś nie wyszło więc wklejam go jeszcze raz.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2019, 17:20:57 wysłana przez Zgudi »

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 10, 2019, 17:18:59 »
Ziew... To ja czekam na maila... <WracaDoZimowegoSnu>

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 10, 2019, 17:37:12 »
Chwila, moment, a czy w całej tej inicjatywie ktoś w ogóle zapytał NCPL czy chcą pomocy?  ::)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 10, 2019, 17:40:31 »
Zgudi, nie rozumiesz. Nie wiem, skąd pomysł, że ja chcę reaktywować c0ven, nie chcę.
Tak jak pisałem, największym problemem jest Imperium.

Gorąco zachęcam każdego, kto rozumie o czym piszę: nie patrz na innych, nie czekaj, aż ktoś zrobi c0ven lub inny nowy sojusz.
Wyjdź z Imperium. Jesteś CEO? Wyjdź z całym korpem, idź na swoje.

steven0ise, kopać można wszędzie, i kopać trzeba teraz dla przeciwników gsf.

Savannah Kado, wyjdź z gsf, jest duża szansa, że to Cię obudzi i przestaniesz ziewać.

Asm Nihouyah - nie, bo to nie ma znaczenia w tym momencie. Chodzi o osłabienie Imperium, a czy wzmocnienie PL/NC to najlepsze wyjście - kwestia do indywidualnej oceny. Jest wiele możliwości.


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 10, 2019, 18:07:25 »
Cytuj
Gorąco zachęcam każdego, kto rozumie o czym piszę: nie patrz na innych, nie czekaj, aż ktoś zrobi c0ven lub inny nowy sojusz.
Rozumiem, tylko właśnie BĘDĄ patrzeć na innych i BĘDĄ czekać aż ktoś coś zrobi. WSZYSCY będą czekać niezależnie jak piękny tekst wyprodukujesz. Dlatego tłumaczyłem, że pisanie "odwagi" nic nie zmieni. Na leniuchy trzeba czegoś o wiele więcej, a moim zdaniem jest to jeden przywódca + sztab jego kolegów, którzy mają chęci i się wszystkim zajmą :)

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 10, 2019, 18:11:51 »
haha było wyznawców amarskich nie wkurwiać - nie wiedzieliście że oni fanatyczni i jest ich bardziej mnogo niż widać z pozoru?
dzisiaj zdychaja chyba 2 wrogie keepstary (a przepraszam 11tego)... dobrze :) - wszyscy powinni przylecieć się whorować

Wow, człowieku, zrozum, że Mittani robi coś znacznie gorszego, a ludzie tacy jak Ty w imię zemsty za dawne krzywdy ze strony północy przy supporcie pożytecznych idiotów pomogą mu zniszczyć najlepszą grę na świecie.
Ja "optuję" za odejściem z tego fatalnego projektu, jakim jest w chwili obecnej Imperium. Resztę pozostawiam ocenie indywidualnej.

Jeśli chcesz rozmawiać kto bardziej lubi północ a kto nie załóż proszę oddzielny wątek.

I widzisz, jednak jest pewna różnica.
Narobienie sobie wokół wrogów i podkręcenie pvp to jedno. Taka sytuacja tworzy kontent i stawia pvp na pierwszym miejscu.

Czym innym jest otoczenie się kordonem rejonów buforowych i sojuszy, i dążenie w tych warunkach do całkowitego pokojowego zlepienia wszystkiego razem - to po prostu obrzydliwe i sprawia, że wszystko co kontroluje Imperium staje się zupełnie martwe, a jedyną "rozrywką" jest kopanie lub "walka" z npc.
O przepraszam, można jeszcze iść na wojnę wg. formuły:
jest nas 10, tam jest jakiś 1, zbijmy go. Nie czekaj, może być silny, zaprośmy sojuszników, zbijemy go w 15. I jak gość ucieka to Wam jest wesoło i nazywacie go tchórzem? Tragedia.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 10, 2019, 18:42:55 »
Cytuj
dzisiaj zdychaja chyba 2 wrogie keepstary (a przepraszam 11tego)... dobrze :) - wszyscy powinni przylecieć się whorować
Wszyscy w CBC, SHCK, BWTF, I-DEA, 1TC, XALFA, 303SQ są zajęci fitowaniem superów żeby mieć 100% / 300 superów = 0.33% damage na zkillboard, więc nie mają czasu czytać, że na centrali jakiś tam Ragnarok wzywa do buntu.  :P

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 10, 2019, 19:49:21 »

Cytuj
"Jeśli jesteś w Imperium od dawna - wykaż się szlachetnością i idź pomagać tam, gdzie Cię potrzebują, a gdzie Ty będziesz "grubą rybą". Stać Cię.



Cytuj
Zgudi, nie rozumiesz. Nie wiem, skąd pomysł, że ja chcę reaktywować c0ven, nie chcę.
Tak jak pisałem, największym problemem jest Imperium.

Gorąco zachęcam każdego, kto rozumie o czym piszę: nie patrz na innych, nie czekaj, aż ktoś zrobi c0ven lub inny nowy sojusz.
Wyjdź z Imperium. Jesteś CEO? Wyjdź z całym korpem, idź na swoje.

steven0ise, kopać można wszędzie, i kopać trzeba teraz dla przeciwników gsf.

Savannah Kado, wyjdź z gsf, jest duża szansa, że to Cię obudzi i przestaniesz ziewać.

Asm Nihouyah - nie, bo to nie ma znaczenia w tym momencie. Chodzi o osłabienie Imperium, a czy wzmocnienie PL/NC to najlepsze wyjście - kwestia do indywidualnej oceny. Jest wiele możliwości.


[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 10, 2019, 20:29:39 »
Jak to mówi osoba która bardzo lubię:
- Poczekaj spojrzę na mój obchodzimnietometr...
- ...
- Nie. Nawet nie drgnął.

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 10, 2019, 21:00:48 »
Mówisz? Nie wiem tylko, czemu uważasz, że mnie obchodzi, że Ciebie to nie obchodzi.
No ale, każdy może pisać co chce.
Niektórzy kochają gsf, inni mają to gdzieś. Ich sprawa.
Jeszcze inni sami zauważą, że jest pozamiatane, klasycznie - jak już serwery będą puste.
Mam nadzieję, że znajdą się też tacy, którzy widzą to jak ja.

Trzymam kciuki.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 10, 2019, 21:11:46 »
Jeszcze inni sami zauważą, że jest pozamiatane, klasycznie - jak już serwery będą puste.
...
Trzymam kciuki.
Wiele osób sądzi, że może to doprowadzić do pustych serwerów i przez ostanie kilka lat wiele osób tu o tym pisało, nie ty pierwszy. Wiele osób próbowało krzyczeć "ludzie zróbcie coś!" przez ostatnie kilka lat po rozpadzie C0venu, nie ty pierwszy. Wiele osób trzymało kciuki żeby się coś zmieniło, nie ty pierwszy. Oczywiście nie brakuje też takich, którzy mają to gdzieś jak kilka postów wyżej. Jak patrzę na tekst z pierwszego posta to widzę tylko jedno wielkie deja vu bo co parę miesięcy ktoś nowy się pojawia i próbuje wytłumaczyć innym jak to się źle dzieje i że kiedyś to było. Teraz rozumiesz o czym piszę?

Cytuj
Mam nadzieję, że znajdą się też tacy, którzy widzą to jak ja.
Jakbyś pierwszy raz w życiu na centrali był.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2019, 21:25:00 wysłana przez Zgudi »

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 10, 2019, 21:19:22 »
Doceniam to, zawsze lepiej krzyczeć na forum, niż być zupełnie biernym lub pisać, że tak jest cacy.
Moim zdaniem jednak, jak pisałem kilkukrotnie przede wszystkim każdy kto widzi to podobnie powinien zacząć od siebie, czyli odejść z Imperium.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 10, 2019, 21:30:55 »
Cytuj
każdy kto widzi to podobnie powinien zacząć od siebie, czyli odejść z Imperium.
O kurde... "powinien zacząć od siebie, czyli odejść"... Tak świat tej gry nigdy nie działał i nigdy działać nie będzie. Dopóki nie znajdzie się ktoś kto zacznie działać, dowodzić i myśleć za resztę gdzie to co robi jest dużo fajniejsze niż to co robią inni żeby mieli powód aby "odejść z Imperium" to NIC się nie ruszy. Już mi się nie chce tego tłumaczyć. :)

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 10, 2019, 21:39:50 »
Zgudi.
Nie widzę sensu, żebyś w kółko próbował mnie przekonać, jak to trudne.
Jesteś w gsf & pets?
Nie? Cieszę się.
Tak? Proponuję odejść i przenieść się gdzie indziej.

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 10, 2019, 21:43:41 »
Aha. Czyli kolega to zwykły szpion lub alt ... W sumie czego się spodziewać.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 10, 2019, 22:07:26 »
Zgudi.
Nie widzę sensu, żebyś w kółko próbował mnie przekonać, jak to trudne.
Jesteś w gsf & pets?
Nie? Cieszę się.
Tak? Proponuję odejść i przenieść się gdzie indziej.
To jest gra. Ludzie w nią grają dla przyjemności po pracy, a nie po to żeby w pojedynkę robić sobie straty i żegnać się z kolegami na TS dla idei "bo chcę lepiej dla innych i dla samej gry". :) Dlatego uważam, że pisanie "odejdź sam z Imperium" czytaj "poświęć się dla innych" jest bez sensu.

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 10, 2019, 22:25:59 »
O kurde... "powinien zacząć od siebie, czyli odejść"... Tak świat tej gry nigdy nie działał i nigdy działać nie będzie. Dopóki nie znajdzie się ktoś kto zacznie działać, dowodzić i myśleć za resztę gdzie to co robi jest dużo fajniejsze niż to co robią inni żeby mieli powód aby "odejść z Imperium" to NIC się nie ruszy. Już mi się nie chce tego tłumaczyć. :)


@Zgudi: Nie sposób sie nie zgodzić. Forumpisarzy zawsze jest dostatek od roboty nie ma nikogo.

@Ragnarok: ziiiieeeewwwww. Wiem że pali się wam w PH ziemia ale to jest żałosne. Chcesz to chodż do nas na ts - wytłumaczysz graczom że maja iść do hordy. Oni Ci wytłumaczą co sądzą o Twoim pomyśle. Pogadasz z pierwszą setką ludzi to Ci przejdzie lub zrozumiesz o czym Ty bełkoczesz.

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 10, 2019, 23:43:35 »
Crushall, na hordzie Eve się nie kończy i ja to wiem.
Temat nie ma związku z hordą, większość forumowiczów robi aluzje, a ja naprawdę myślę, że północ to bardzo niepewna opcja i zabawa na własne ryzyko.
Chociaż faktem jest, że cała ta wojna irytuje mnie na tyle, że ja osobiście wolę być w hordzie niż w gsf.
Nie mam motywacji do ataku na zdecydowanie słabszych, mam motywację, żeby próbować pomagać słabszym.
Jeśli to jest żałosne, to trudno, co zrobić.

Jest minimalna szansa, że masz rację, wszystko ze strony gsf jest cool i ogólnie robicie dobrą robotę dla Eve, a ja piszę głupoty, chciałbym, żeby tak było, ale nie wydaje mi się.

Jeśli uważasz, że tak bardzo się mylę, proszę napisz chociaż w jednym zdaniu, dlaczego Wasza praca buduje a nie niszczy Eve - może w prosty sposób sprawisz, że nie tylko ja, ale każdy kto tu zajrzy zrozumie o co w tym chodzi.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 11, 2019, 00:17:11 »
ale to północ zniszczyła eve a nie goonsi... najpierw milicje - ludzie się świetnie bawili w takim kourmonen, były cotygodniowe small scale bitki kapitalowe wszyscy mieli fun a predatorElite był  Elite. I co - przyleciało bydło z północy ze swoimi tytanami - rozstawili się i walili do dramieli ze starych jeszcze nie przerobionych ddków.
Potem ludzie napieprzali się tam koło hed w cva - było fajnie, zaoraliście to... niszczyliście każdą inicjatywę bo mogliście która była mniejsza od inicjatywy północy...
i tak to sie stało w telegraficznym skrócie bo anime war nie bede opowiadał a nie inaczej twoje pytanie jest nie na miejscu. Zło jest na północy. gdyby nie wy eve było by lepsze i ludzie to wiedzą.

Atomicus

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Atomic Sigma
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 11, 2019, 00:28:01 »
Test, Imperium czy Panfam..co za różnica? Każdy z nich i pewnie wielu innych gdyby mogli zaoraliby całą mapę. Uda się to pewnie Imperium, nie ma o co płakać.

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 11, 2019, 00:28:38 »
Dalej wracamy do historii. Przerabialiśmy to. Ale może rzuć okiem na aktualną mapę. Jedyny argument, żeby powtórzyć tu Serenity jest taki, że to oni kiedyś tam zaczęli?
Nie kupuję tego, wydaje mi się to zupełnie bez sensu.

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 11, 2019, 00:34:07 »
Atomicus, o to chodzi, że właśnie nie ma znaczenia kto próbuje zdominować resztę. Kiedyś był to PanFam, wtedy odwagą było wejść do gsf i walczyć przeciwko nim, teraz jest inaczej, a Imperium zabrnęło w tym za daleko. Może nie ma co od razu płakać, ale po co to przyspieszać?

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 11, 2019, 00:36:17 »
sens jest taki że dla ciebie to historia a mase starych graczy gra dla których historią to nie jest i widzą pewną ciągłość - dlatego jes oranko i sprawia ono fun tylu osobom.
Ty myślisz że reset jest możliwy - nie jest - to zaszło za daleko.

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 11, 2019, 03:12:29 »
Crushall, na hordzie Eve się nie kończy i ja to wiem.
Temat nie ma związku z hordą, większość forumowiczów robi aluzje, a ja naprawdę myślę, że północ to bardzo niepewna opcja i zabawa na własne ryzyko.
Chociaż faktem jest, że cała ta wojna irytuje mnie na tyle, że ja osobiście wolę być w hordzie niż w gsf.
Nie mam motywacji do ataku na zdecydowanie słabszych, mam motywację, żeby próbować pomagać słabszym.
Jeśli to jest żałosne, to trudno, co zrobić.

Jest minimalna szansa, że masz rację, wszystko ze strony gsf jest cool i ogólnie robicie dobrą robotę dla Eve, a ja piszę głupoty, chciałbym, żeby tak było, ale nie wydaje mi się.

Jeśli uważasz, że tak bardzo się mylę, proszę napisz chociaż w jednym zdaniu, dlaczego Wasza praca buduje a nie niszczy Eve - może w prosty sposób sprawisz, że nie tylko ja, ale każdy kto tu zajrzy zrozumie o co w tym chodzi.

Może napisze bardziej wprost. Horda dostała polecenie podjęcia działań we wszelkich mediach społecznościowych w celu znalezienia sojuszników/osłabienia imperium. Na reddcie to już idzie pełną parą. Ale ze na centrale trafiło to już przesada. I tyle.
Kompletnie za to nie wiesz w jakim kierunku uderzyć i strzelasz po omacku. Widzisz, my wiemy jakie wady ma gsf ale znamy tez zalety i to z pierwszej ręki ze tak się wyrażę. Jak nas orali to było Ok? Ale jak role się odwróciły to jest płacz i lament. Kiedyś znów nas zaorają i tyle. Na tym polega ta gra.




[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 11, 2019, 03:47:37 »
podobnie powinien zacząć od siebie, czyli odejść z Imperium.

Odszedłem z Imperium, tak już z dwa lata temu. Co dalej? Co wygrałem? :D

Wszystkim panikującym/skaczącym z radości tylko przypominam: nieważne kto i w jakiej ilości, NPC stacji nie zaorają. Mniej stresu, więcej strzelania. ;)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 11, 2019, 06:27:33 »
Śmieszny temat, ale wchodzi na dobrą drogę.  8)

Tak jak już kiedyś pisałem średnio co 3-4 miesiące na tym forum pada pomysł polisz komuniuty aka C0ven 5.0. Warto tu zaglądać :).


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 11, 2019, 07:46:03 »
bezsens, totalny.
hehehe, sztuczna regulacja? po co, a niech się zamieni w serenity w pizdu, a wtedy wszystko samo wróci do normy.
Problem jest taki, że przeciętny gracz, to taka tłuszczowo białkowa papka, dla której wystarczy spełnienie podstawowych funkcji biologicznych. Nażreć się i wylogować.
Do tego od czasu do czasu trzeba zorganizować igrzyska, aby nasz spasiony leming mógł dodatkowo poczuć, że jest ważnym i potrzebnym memberem. Jak już zaoraja wszystko to nie będzie igrzysk hehehe, profit: ]
Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, albowiem mam to w dupie. Pokoloruj drwala.
Rarnar, goowniaki orają Ci sysyem w którym farmisz, ooooo bardzo mi przykro i z tego powodu też mam to w DUPIE!!!1111
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 11, 2019, 08:22:21 »
@Karaś i Jego dupne historyjki ];)