Autor Wątek: Reaktywacja COVENU  (Przeczytany 106785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 13, 2019, 12:15:33 »
Fajnie Herezja że trzymasz formę jak w przeszłości i pouczasz ludzi grających w tę grę nie grając w nią od (co najmniej) 5 lat. :D

Oczywiście że najtblu i koledzy piszą z perspektywy superbloba i także nie są w 100% obiektywni, oprócz tego wprowadzają tu redditowo-chanowy sposób dyskusji najwyraźniej infekujący B B C i inne bloberskiej sojusze, ale jak ktoś gra w tę grę, to powinien być mniej więcej do tego przyzwyczajony, wystarczy wlecieć do dowolnego systemu zamieszkałego przez TAPI, nie mówiąc o starciach z takimi kretynami jak TISHU.

Ale wszelkie rozwiązania zmierzające do tego, żeby wykastrować capitale do poziomu uzbrojonych frachtowców są absurdalne i z perspektywy gry nie mają sensu. Ludzie chcą walczyć capitalami, nawet jeśli nie żyją w blobie i lubią też small gang warfare.

Tak naprawdę były już rozwiązania, które uniemożliwiały tytanom i superom skuteczne masakrowanie small gangów (nerf trackingu tytanów na przykład) i do tych rozwiązań moim zdaniem można byłoby wrócić. Bardzo prostą i skuteczną zmianą byłoby zbuffowanie Cyno Inhibitora, tak żeby dawał się go repić oraz żeby dało się go postawić na bramie lub pod stacją (skoro cyno można, to czemu nie inhibitor?). Nie chodzi o to, żeby w 10 bomberów można było bez problemu zabić Nyxa, ale o to, żeby łapiąc wrogą Gilę można było zabezpieczyć się przed natychmiastowym wskokiem 10 FAXów.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2019, 12:26:25 wysłana przez Isengrim »

Zwiadowcza Szczaua

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zwiadowcza Szczaua
  • Korporacja: The Prancing Pony TT
  • Sojusz: Twarde Pukanie.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 13, 2019, 12:59:43 »
Czemu wy wszyscy macie uzbrojonego dałna...
nie pozdrawiam

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 13, 2019, 13:37:15 »
Jakieś dane na temat tego ilu aktywnie grających forumowiczów jest za. a ilu przeciw? Czy może przeprowadzane przez Główny Urząd Statystyk z Dupy?
Nie ma. Ale jeśli chcesz zrobimy ankietę. 1 pytanie o mechanikę kapitali i 5-10 możliwych rozwiązań co ludzie mogą chcieć. Jednak jeśli chcesz bawić się w ankiety musiałbyś mi pomóc w ułożeniu tych odpowiedzi, bo ja na pewno wiele pominę.

Cytuj
jak by to było gdyby każdy miał 100 mln isków jak ja i zaczynał od zera wtedy to by się grało
Zabrać wszystkim ISK i rozdać po równo! Zabrać wszystkim SP i rozdać po równo!  ;D ;D

Co do "uzbrojonego dałna", niedawno policjanci zastrzelili 20 latka z zespołem downa uzbrojonego w pistolet zabawkę, ale co to ma wspólnego z centralą?
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2019, 14:28:15 wysłana przez Zgudi »

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #248 dnia: Luty 13, 2019, 14:30:21 »
ps. @Nightblue bzdury gadasz, że aż w oczy kole. Już ja widzę, jak ktoś przenosi kilkaset osób między flotami aby oszczędzić 5 min ];) Brednie piszesz człowieczku.

To podaj jakiś argument na bzdury. Bo jak na razie wszystko co piszesz to takie pierdolenie typa oderwanego od gry. Z chęcią zobaczę twoją ostatnią aktywność w EVE, bo jeśli jest równa aktywności "Herezji" no to w dupie byłeś i gówno widziałeś. :v


Oczywiście że najtblu i koledzy piszą z perspektywy superbloba

TIL snuff to superblob. :v Chyba nie bardzo wiesz co oznacza to pojęcie :v

Nie ma. Ale jeśli chcesz zrobimy ankietę. 1 pytanie o mechanikę kapitali i 5-10 możliwych rozwiązań co ludzie mogą chcieć. Jednak jeśli chcesz bawić się w ankiety musiałbyś mi pomóc w ułożeniu tych odpowiedzi, bo ja na pewno wiele pominę.

No ale nie zrobisz takiej ankiety, bo tu się takie retardy jak Herezja wypowiadają, co nie grają od kilku lat. Weź i stwierdź czyje głosy potem mają jakąś wartość.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #249 dnia: Luty 13, 2019, 14:42:48 »
Grać nie gram od lat ale nie oznacza to, że automatycznie mam bana na wypowiedzi jak sugeruje to kolega Isengrim-us.
Na marginesie Ty także się nie zmieniłeś bo zawsze szukasz w oku innych drzazgi a we własnym nie widzisz belki.

A aby nie było poza tematem.
To już jak kończyłem grę w EVE to mechanika superblobów nabierała rozpędu i pamiętam, że ludzie wieszczyli chiński serwer.
Ciekawi mnie co z tego wieszczenia wyszło?
Nostradamus-ów mieliśmy masę?

Skirmisze mi się podobają a nie spędy bydła i lagi lub tidi gdzie czujesz się jak byś nie grał w grę a pływał w co najmniej syropie.


ps. Kilka razy chciałem wrócić do eve ale jak widzę Wasze wypowiedzi i ukazuje mi się chiński serwer to od razu odechciewa mi się wydawać pieniądze.

EOT ode mnie bo znów ktoś mi zarzuci wymądrzanie się.

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #250 dnia: Luty 13, 2019, 15:08:03 »
Standardowe cyno bez skill by miało 10 min (za każdy lev zyskujesz minutę) na lev 5 by to dało 5 min a covert na lev 5 np 2,5 minuty z bazowych 5 (gdzie każdy level to 0,5 minuty).
Tak tylko zaznaczę, że statki mogące fitować covert cyno generalnie są papierowe, dlatego też covert cyno normalnie pali się minutę. Na Force Reconach 30 sekund. Inaczej ten ship by się po prostu roztopił (szczególnie że - poza logi T3, które trzeba pchać przez bridge - z covert cyno nie mogą skorzystać żadne logistyki). To tak w ramach "2.5 minuty czekania przy covert cyno".
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #251 dnia: Luty 13, 2019, 15:15:37 »

ps. Kilka razy chciałem wrócić do eve ale jak widzę Wasze wypowiedzi i ukazuje mi się chiński serwer to od razu odechciewa mi się wydawać pieniądze.

EOT ode mnie bo znów ktoś mi zarzuci wymądrzanie się.

haloo przecież eve is free ! i reaktywacja c0venu w drodze wbijaj xD.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #252 dnia: Luty 13, 2019, 16:00:51 »
haloo przecież eve is free ! i reaktywacja c0venu w drodze wbijaj xD.
Niby free, ale jednak trochę P2W. Cena plexa to 1.9B. Ludziom z jednym kontem czasami nie opłaca się racić (o ile nie siedzą w przyzwoitym kur*i dołku), wolą sprzedać 500 plexików niż jebać się z jakimiś misjami.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #253 dnia: Luty 13, 2019, 17:38:28 »
Grać nie gram od lat ale nie oznacza to, że automatycznie mam bana na wypowiedzi jak sugeruje to kolega Isengrim-us.

Pieprzysz jak potłuczony i często nie na temat.

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #254 dnia: Luty 13, 2019, 18:07:25 »
Grać nie gram od lat ale nie oznacza to, że automatycznie mam bana na wypowiedzi jak sugeruje to kolega Isengrim-us.
Na marginesie Ty także się nie zmieniłeś bo zawsze szukasz w oku innych drzazgi a we własnym nie widzisz belki.

A aby nie było poza tematem.
To już jak kończyłem grę w EVE to mechanika superblobów nabierała rozpędu i pamiętam, że ludzie wieszczyli chiński serwer.
Ciekawi mnie co z tego wieszczenia wyszło?
Nostradamus-ów mieliśmy masę?

Skirmisze mi się podobają a nie spędy bydła i lagi lub tidi gdzie czujesz się jak byś nie grał w grę a pływał w co najmniej syropie.


ps. Kilka razy chciałem wrócić do eve ale jak widzę Wasze wypowiedzi i ukazuje mi się chiński serwer to od razu odechciewa mi się wydawać pieniądze.

EOT ode mnie bo znów ktoś mi zarzuci wymądrzanie się.

Capitale to nie tylko superblob, wręcz bym powiedział że jak ktoś idzie do superbloba żeby bawić się superem, to przy dobrych wiatrach będzie miał może 5-10 okazji na rok, nie licząc orania struktur. Capsy to też solo, smallgang, skirmish, ganki oraz klasyczny sealclubbing.

Obowiązkowo:


Czym zawsze kończy się rzucanie superów na lewo i prawo (potrzebny tylko jakiś nerf, który zniechęci do tak potężnej koncentracji sił jaka jest obecnie, żeby tego typu akcje były bardziej normą niż wyjątkiem): https://youtu.be/TusxDLEa4MI?t=204

Solo/smallgang Levi lowsec pvp: https://www.youtube.com/watch?v=A2W9KGVMNFk (drogie Snuffed Out, nie bić proszę, to dobre ludzie są mimo że USTZ ;) ).

Smallgang supercap nullsec pvp, RIP spaceturd: https://www.youtube.com/watch?v=XKOStbAvVog.

Czym zawsze kończy się rzucanie superów na lewo i prawo II - Brave Boogaloo: https://br.inyour.space/?s=2631&b=8456880&e=90&t=avb

Czym zawsze kończy się rzucanie superów na lewo i prawo III: https://zkillboard.com/related/30002333/201902120900/

I perełka, czyli nawet Nyxa da się solo (sabre alty się nie liczą edition): https://zkillboard.com/kill/63698343/

Mógłbym linkować różne przykłady dalej prawie bez końca. Z capitalami i superami jest podobnie jak z subcapami - to wszystko kwestia nastawienia; jak ktoś chce być prowadzony za rękę i latać w blobie, to będzie latał w blobie i naciskał F1 na komendę niezależnie od tego czy Coercerem czy Avatarem. Jak ktoś wykazuje trochę inicjatywy i zaangażowania, jest w stanie wykorzystywać capsy i supery jako kolejne narzędzie do generowania zabawy dla siebie i znajomych (trochę tęsknię za refowaniem jakiegoś odległego jumpbridge na 2 Hele i patrzeniem jak są farmieni przez resztę ekipy próbując dolecieć poganiani przez FC byle tylko JB nie spadł i nie trzeba było nowego stawiać :D ), albo wręcz po prostu grać z uwzględnieniem capsów - nie pomimo, nie wyłącznie z użyciem, po prostu traktując capitale jako to czym są, kolejny element gry. Cyno i capsy dodatkowo podkręcają trochę nacisk jeden dodatkowy ciekawy element - granie z uwzględnieniem mapy. Przez "mapy" nie rozumiem tylko tego co jest pod F10, ale ogólne pojęcie o tym kto gdzie żyje, jak reaguje, na co sobie może pozwolić, z kim się lubi lub nie lubi, czy właśnie się nie formuje żeby was zdropić, czy nawet ewentualne - jak lubią dropić - zagadanie do kogoś czy by chętnie nie wprosił się na kilka tłustych killi podanych pod nos. W takiej sytuacji zlewając całkowicie otoczkę i kontekst tego gdzie się lata żaden skill w dwukliku w przestrzeni (patrz: Chessur) nie uratuje przed byciem rozdeptanym dla zabawy przez kogoś kto się choć trochę przygotował, a z drugiej strony - dobre rozplanowanie tego co się robi zanim się wydokuje/zaloguje potrafi dać pewne dodatkowe możliwości lub przewagę na gridzie.

Superblob umbrella jest problemem i już chyba nawet Gooni się z tym zaczynają zgadzać - tylko tutaj problemem nie jest sama ilość superów, a ich zagęszczenie w kilku wybranych punktach. Jakby ludziom było ciasno i musieliby się rozproszyć z krabieniem, to albo by to otworzyło miejsca gdzie można bez większych konsekwencji bić skorupiaki do znudzenia, albo wymusiło rozproszenie się superbloba (ludzie siedzą w miejscu, gdzie pilnują swoich koparek i raciarek) co otwiera więcej szans na akcje takie jak wideo #1 i #4, co z kolei odstrasza od dropienia na wszystko co da się złapać na punkt, szczególnie jeśli takie dropy są efektem złapania się na smallgang bait. Obecnie (co ładnie pokazały dreadblob wtopy z ostatnich dwóch lat - Goonom nie wyszło w Nalvula, PL nie wyszło w Provi, TESTom nie wyszło w zeszłym miesiącu) to właśnie zagęszczenie jest głównym problemem, nie daje pola do manewru żeby wykorzystać brak przygotowania.

Capitale i supery nie są tak przegięte jak to wygląda na pierwszy rzut oka, co widać jak się ich sporo używa - to co sprawia że wydają się przegięte to właśnie cała część przygotowania się na możliwe wtopy i posiadania całej listy planów awaryjnych na wypadek gdy coś pójdzie nie tak. Co nadal czasem kończy się efektowną wtopą jeśli plan awaryjny nie wypali (patrz: Doomchinchilla i jego Rorqual w Provi). Polecam trochę polatać i spróbować, zabawa jest niezła a każda pomyłka, którą komuś uda się wykorzystać zostanie ładną lekcją z linkiem do KB - lekcją, której potem żal nie przekazać dalej, komuś innemu.

PS. Przepraszam Snuffed Out za nazwanie was Snuff Box kilka stron wcześniej, dopiero niedawno ogarnąłem że Snuff Box to corp w Boys Love i wyznawcy kultu Elo. Jeśli obraziłem, to niechcąco. :)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 13, 2019, 18:36:51 »
Solo/smallgang Levi lowsec pvp: https://www.youtube.com/watch?v=A2W9KGVMNFk (drogie Snuffed Out, nie bić proszę, to dobre ludzie są mimo że USTZ ;) ).
My kogoś bić? Gdzie tam, my przecież jesteśmy minerami. Kopiemy moony w low i to tyle

PS. Przepraszam Snuffed Out za nazwanie was Snuff Box kilka stron wcześniej, dopiero niedawno ogarnąłem że Snuff Box to corp w Boys Love i wyznawcy kultu Elo. Jeśli obraziłem, to niechcąco. :)

Przyzwyczailiśmy się już, że ludzie mówią naprzemiennie :p

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 14, 2019, 16:54:23 »

TIL snuff to superblob. :v Chyba nie bardzo wiesz co oznacza to pojęcie :v


Dude, byłem w skillu, nie czytałeś co DRF a potem Tri. pisało o naszym superblobie? :D

Oczywiście, że jesteście częścią szeroko pojętego bloba, od kiedy sprzedaliście się Goonom. :P

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 14, 2019, 18:25:28 »
od kiedy sprzedaliście się Goonom. :P

Rozwiń, pierwsze słyszę :v

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 20, 2019, 07:24:38 »
Debilny pomysł. Trzeba być naprawdę oderwanym od realiów gry, żeby tak pisać. No chyba, że trollujesz - w takim razie dałem się złapać, szacun.

Może jeszcze subcapom zablokujmy możliwość poruszania się między systemami. Żeby tylko capsle mogły skakać między nimi.

Pomysł z flotą po prostu 10/10. Otwierasz parę flot dla każdego cyno oddzielną i zmieniasz je. Mastermind at work.

Kto cię złapie na anomalce? Typy o których piszą na intel channelu, gdy tylko pojawią się w regionie? Czy może bridgujące bombery? A nie, bo przecież nic nie złapią, skoro typ, na którego chcą dropić po prostu zabije tackla w tym czasie, albo odslowboatuje od uziemionego cyno i sobie odleci. ALBO UWAGA - odpali swoje cyno zaraz jak tylko dostanie tackla i na spokojnie wskoczy sobie na mumble/ts/sowępocztową i poprosi kolegów, żeby poczekali 5 minut. No a rurki to już w ogóle. Nawet napiszę na szybko poradnik
Jak nie umrzyć według Najtblu:
1. Nie miej downa
2. Popatrz czy pojawił się wróg.
3. Jeśli wróg cię nie złapał, to odleć. <- brawo przeżyłeś
4. Jeśli zostałeś złapany, sprawdź czy wróg odpalił cyno.
5. Jeśli cyno zostało odpalone, to dołącz do floty i wejdź na komunikator
6. Powiedz, że widzicie się za 10 minut na pasku
7. Idź do kuchni zrobić sobie kanapki plus herbatkę
8. Wróć po paru minutach, sprawdź czy wróg już wskoczył.
9. Poczekaj aż dojadą ci do struktury.

właśnie zginołeś mądralo bo w tym czasie postawili ci cyno inhibitor.
weź.. najpierw polataj trochę potem pisz poradniki...

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 20, 2019, 20:38:08 »
????????????????????????

Inhib nie odlacza aktywnego cyno.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #260 dnia: Luty 20, 2019, 20:42:44 »
zginołeś

Ty zamiast pisać cokolwiek powinieneś się złapać za słownik.

????????????????????????

Inhib nie odlacza aktywnego cyno.

Cyno inhibitory go nienawidzą, znalazł prosty sposób na ich ominięcie. SPRAWDŹ MEMY

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 21, 2019, 16:30:12 »
dla ciebie synek nie warto włączać słownika.
w punkcie 10 dopiero odpalałeś cyno, a w punkcie 8 poszedłeś sobie odcedzić kartofelki, w punkcie 9
zdechłeś jak frajer nie umiejący latać capitalem, o rorqualu nie mówiąc.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 21, 2019, 17:09:06 »
dla ciebie synek nie warto włączać słownika.

Potrzebujesz aktywnego słownika, żeby umieć pisać? Dzieci w tych czasach...

w punkcie 10 dopiero odpalałeś cyno, a w punkcie 8 poszedłeś sobie odcedzić kartofelki, w punkcie 9
zdechłeś jak frajer nie umiejący latać capitalem, o rorqualu nie mówiąc.

>Ej chłopaki, inhibita walnęli, jestem zgubiony.

A jednak nie, bo mogą skoczyć na cyno beacona albo na zwykłe cyno stojące zatrważające 100km dalej. Już nie wspominając, że gdyby CCP wprowadziło skok po 5 minutach, to w takim delve co drugi(albo nawet każdy) system miałby cyno perma cyno.

Idź pokopać hulkiem czy co tam robisz. Tbh to oburzające, że taki pleb, co nawet w eve nie grał, w ogóle może odzywać się do takiej elity jak ja.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 21, 2019, 17:34:41 »
Teraz już się robi przerost formy nad treścią.
Temat zgasł (znowu).

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 21, 2019, 18:30:34 »
Spokojnie, za 3 miesiace bedzie nowy.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 21, 2019, 19:04:04 »
Teraz już się robi przerost formy nad treścią.
Temat zgasł (znowu).

Zacząłeś w nim postować i Hitler kaput.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 21, 2019, 23:03:11 »
Mam rozumieć, że twoje posty w ogóle coś wnoszą do dyskusji?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 22, 2019, 07:52:14 »
Mam rozumieć, że twoje posty w ogóle coś wnoszą do dyskusji?

Jakość przedewszystkim i sens jak mam coś do powiedzenia.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 22, 2019, 10:11:01 »
Nie pamiętam abyś kiedykolwiek pisał z sensem więc po co się odzywasz?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #269 dnia: Luty 22, 2019, 11:54:51 »
Nie pamiętam abyś kiedykolwiek pisał z sensem więc po co się odzywasz?

Widzisz idąc Twoją pokrętną logiką, to jakościowo Ci się wydaje, że masz dobre pomysły. Tutaj jest mur, nie przebrniesz, bo nie masz. Za każdym razem to udowadniasz w wątkach z mechaniką gry, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Wnioskując mój bezsens ma więcej sensu niż Twój bo ja nie mam idiotycznych pomysłów na "usprawnienie gry".

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #270 dnia: Luty 22, 2019, 13:22:29 »
Najlepiej Twój tekst opisać jako masło maślane.

Najbardziej pocieszne w tym jest to, że tak twoje jak i moje zdanie zwisa innym więc po co to kontynuować?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #271 dnia: Luty 22, 2019, 13:35:57 »
Najlepiej Twój tekst opisać jako masło maślane.

Ja bym sprawdził na Twoim miejscu co znaczy masło maślane, tak tylko podpowiadam.


Ahazul

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chessintra De'Virr
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #272 dnia: Luty 22, 2019, 14:14:54 »
Chlopaki dajecie dobry przykład dlaczego nie bedzie polskiego sojuszu. Jedyne co Nam/Wam pozostaje to tworzyć nowe korpy...
Jak w pliku https://docs.google.com/spreadsheets/d/12a86MlK7ggwo9C1UMsTNjFxihuRFlzwqsYQ5Mrl4xwQ/edit#gid=1922216172

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #273 dnia: Luty 22, 2019, 20:16:36 »
Ty serio tak ?

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #274 dnia: Luty 22, 2019, 22:48:02 »
Chlopaki dajecie dobry przykład dlaczego nie bedzie polskiego sojuszu. Jedyne co Nam/Wam pozostaje to tworzyć nowe korpy...
Jak w pliku https://docs.google.com/spreadsheets/d/12a86MlK7ggwo9C1UMsTNjFxihuRFlzwqsYQ5Mrl4xwQ/edit#gid=1922216172

To forum, troll i aktywność to jedna trzydziesta ? tego co się działo w c0venie na forum, zatem nie trafiłeś :) a im się więcej działo tym ludzie bardziej walczyli ^^ i udowadniali swoje racje.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 18, 2019, 16:32:30 »
Wy tu gadu gadu, a tymczasem

MAMY PONOWNIE WYŁĄCZNIE POLSKI SOV-HOLDING ALLIANCE!

http://evemaps.dotlan.net/system/B-ETDW


Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 18, 2019, 16:40:51 »
GZ! Dajcie znać jak przemiecie cały region i nawciskacie upd do anomek w huby. Dam Wam z 2-3 alty w vexorach. 8)

Vurionek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vurionek
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions. /Ruski
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwiec 18, 2019, 17:27:27 »
CTA IS UP JOIN FLEET!

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwiec 18, 2019, 17:49:22 »

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Reaktywacja COVENU
« Odpowiedź #279 dnia: Czerwiec 18, 2019, 18:40:56 »
Brawo!!!