Autor Wątek: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj  (Przeczytany 416799 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #770 dnia: Luty 20, 2018, 20:05:27 »
Tak jak Gagat pisze, dla nooba, duzy aktywny corp ally, gdzie na TSie siedzi masa ludzi z ktorymi mozna sie pobawic i wymiec zdanie. wszyscy cos tam sie uczycie i bawicie na swoj sposob. Z racji malego doswiadczenia, wszystko jest dozwolone. Z czasem jak sie ogarniecie mozna sie specjalizowac w tym co sie lubi. Wyjdzie to naturalnie, bo z taka ekipa sie bedzie siedzialo ktora bawi sie podobnie i razem dobrze sie czujecie. Dolaczanie noobka do jakiejs starej umieralni jest totalnie bezsensu. ze wzgledu na aktywnosc jak i zapal do gry i nauczania.
Mnie wqrwia jak ktos nie ogarnia tematu z naszej skromnej dzialeczki i mimo ze staram sie byc wyrozumialy dla nowych. To nie znioslbym lopatologicznego tlumaczenia podstaw. Ale taka jest wlasnie specyfika umieralni.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Dab3r

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dab3r
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #771 dnia: Luty 24, 2018, 21:13:49 »
Cze. Chciałbym sobie wrócić do Eve, szukam korpa (poniżej jakiego)

Historia moja:
Zacząłem grać chyba z 10 lat temu, ale przerwy duże były. Na poczatku jakies PvE highsecowe, potem trochę latania w małym gangu z nieco bardziej doświadczonymi kolegami i próby upolowania kogoś, potem w pirackim korpie z dużo bardziej doświadczonymi "członkami", tam odstawałem skill'em mocno. No ale troszkę w WH sobie pomieszkałem, raczej jako pasożyt. Generalnie granie w pirackim korpie i zycie w dziurze mi się bardzo podobało, tylko były dwa zasadnicze problemy: 1) troche za słaby jestem na walkę w małej grupie 2) nie umiem sobie zapewnić stałego dochodu (nie miałem czym farmić ratów w C2/3). Jakoś tam skanować się nauczyłem i generalnie latałem na stealth bomberze albo hurricane'em jako sniper. Nie mam wyskilowanych dreadów, generalnie od początku szedłem po mattarsku w shield i trochę armour skilli na 5lvl brakuje. Main ma prawie 32 mln SP, niestety cześć utopiona w jakiś bezsensownych produkcjach, handlach, planetach itp. Jestem dorosły i w miare yntelygentny hłe hłe hłe. Nie mam problemu z mikro i komunikacją ogólnie. Generalnie uważam się raczej za noob'a.

Chciałbym:
Dołączyć do korpa w którym bede mógł powalczyć, myślę że w jakiś większych grupach, w jakiś roam'ach, większych bitwach. Chciałbym też znaleźć sobie jakieś źródło dochodu, tzn. 1 plex'a miesięcznie moge kupować, ale that's it, sprzęt do walki muszę być w stanie sobie w krótkim czasie wyfarmić. Z tego co słyszałem jak się żyje w null to nie ma problemu ani z jednym ani z drugim, także w taki korp celuje, poza tym w null nigdy nie mieszkałem, coś nowego ciekawego. Zamierzem logować sie do gry tak ze 3 razy w tygodniu na 3  godzinki wieczorkiem (20 - 23), jakby była ważniejsza akcja to moge zostać dłuzej, dzieci nie mam. Chciałbym też, żeby ten korp był jakiś ustatkowany, nie chce wchodzić w jakieś nowe inicjatywy.

Jeśli ktoś przygarnie to proszę o info.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #772 dnia: Luty 25, 2018, 10:02:28 »
Z opisu jaki podałeś jesteśmy idealną korporacją dla Ciebie, a Ty idealnym rekrutem dla nas :)

Mieszkamy w nullu, oferujemy każdy rodzaj pvp i łatwy isk do zarobienia. BWTF istnieje dwa lata (jak na warunki eve to w sumie nowa inicjatywa, ale powstał z połączenia dwóch korpów z których jeden był tak samo stary jak eve , a drugi istniał solidne 6 lat.)

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #773 dnia: Luty 25, 2018, 22:07:45 »
Jak szukasz dobrego pvp corpa gdzie masz full przekrój walki - od solo, przez male gangi, po średniej wielkości floty (max 70 osób, czasem więcej jak latamy z jakimś innym ally ale to rzadkość . Jeśli potrafisz zarabiać w inny sposób niż farmiąc paski/anomalki. To u nas się odnajdziesz ;)
Choć nie ukrywam że przeciwnicy w low prezentują zdecydowanie wyższy poziom niż w nullu.

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #774 dnia: Luty 26, 2018, 06:41:15 »
Choć nie ukrywam że przeciwnicy w low prezentują zdecydowanie wyższy poziom niż w nullu.

Taaaa?
a milicjanci to bardziej grzyby czy zwierzęta?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #775 dnia: Luty 26, 2018, 09:22:09 »
Taaaa?
a milicjanci to bardziej grzyby czy zwierzęta?
W milicji nie jestem jednak imho
Lepszy brawl na plexie niż naperdololo f1 w chmurze blobu
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #776 dnia: Luty 26, 2018, 12:37:50 »
Taaaa?
a milicjanci to bardziej grzyby czy zwierzęta?
FITE ME ! ! 1

A poważniej, low to jednak nie tylko FW.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #777 dnia: Luty 26, 2018, 14:49:28 »
Milicjanci - zwierzęta, czasem jednak gryzą.
Nie zmienia to jednak faktu że w naszej okolicy jest największe zagęszczenie solo pilotów prezentujących wysoki poziom - Suitonia, Tikk, Casper, Jebi i wielu innych.

Kolejna kwestia to fakt że w low dużo trudniej coś złapać, bo ludzie dużo bardziej się pilnują (nawet milicjanci).

Także Sindri zanim zaczniesz się wypowiadać przyleć, zobacz, wdup, a potem się wypowiadaj. W low nie uświadczysz tak wielu noobspawnów jak w null, gdzie z reguły farmisz z chłopakami kile ;)

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #778 dnia: Luty 26, 2018, 15:46:45 »
"Choć nie ukrywam że przeciwnicy w low prezentują zdecydowanie wyższy poziom niż w nullu."

Wyższy poziom czego - to warto sprecyzować prawda?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #779 dnia: Luty 26, 2018, 17:41:27 »
Na pewno nie wyższy poziom kerbirzenia, w tym null jest nie do podjebania  :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #780 dnia: Luty 26, 2018, 18:56:18 »
eh odwieczna wojna, nudne to już. Low i null mają nie wiele miejsc gdzie się można pobić. W low jest kilka dobrze ogarniętych ekip, szczególnie w okolicach black rise, ammake police itd. Ale gdzie nie ma dobrych ekip ?. Może w hi secu, tego nie wiem bo tam nie zaglądam. W nullu takie spotkasz, w wh, w low. Najlepiej jest latać tu i tu i się rozwijać. Dziwne, że super prosy z low, jakoś nie mają zbyt dużych osiągnięć w farmieniu kerbirów z nula, a ci co latają tylko po nulu, nie mają osiągnięć w low. Przeglądam sporo kb i widać, że prawdziwi prosi, czyli vydra i hydra, farmią i jednych i drugich, a obecnie mieszkają w wh hehehe (nie cała hydra, tylko kuavakei, chociaż to takie połączenie vydry i hydry trochę.). Co nie oznacza, że w wh mieszkają lepsi pvperzy, bo najlepsi mieszkają tam gdzie chcą i zmieniają swoje lokalizacje, w związku z szukaniem kontentu. Więc nie miejsce uczyni z ciebie pvpera, tylko chęci. Poza tym pedalstwo jest wszędzie, czy kampy, cyna, capsy, w low, czy podobne rzeczy w nullu. Tego nic nie zmieni

P.s. a sutonia to przypadkiem nie jest w goonach na codzień, a tylko na czas at wchodzi do hydry ? W sumie nie wiem gdzie mieszka, ale tak mi się coś kojarzy.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #781 dnia: Luty 26, 2018, 22:30:58 »
"Choć nie ukrywam że przeciwnicy w low prezentują zdecydowanie wyższy poziom niż w nullu."

Wyższy poziom czego - to warto sprecyzować prawda?


signature analyzis, oczywiscie, na 6 i do tego 2 sebo; ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #782 dnia: Luty 27, 2018, 10:19:04 »
tak tak a jak przychodzi co do czego to ostabowane low sloty i cloack na cepie :D

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #783 dnia: Luty 28, 2018, 13:42:27 »
Ja się zgodzę z Gagatem odnośnie tego że obie grupy mają problem odnaleźć się zarówno hunterzy w z 0.0 jak przylecą do low tak i lowsekowcy jak polecą do 0.0

WH to optymalne rozwiązania, nie do końca super bo , tak jak ostatnio po przeskoku przez WH do 0.0 rozbiliśmy kampę https://zkillboard.com/related/30004705/201802232100/


to ktoś BSem na MWD zawalił dziurę za nami
i zmuszeni byliśmy w 4 bc walczyć z kolejną kampą która była przygotowana na nas:

https://zkillboard.com/related/30004703/201802232200/ ale było fajnie i wesoło.

Nam się podoba o tyle tu w lowsek że możemy jak chcemy mieć brawla w BSach lub też polatać małymi statkami, a celów jest sporo. Jak ktoś chce latać Dredem na solo to też większa szansa
na jakieś fajne kille.

Sama mechanika jest inna. Agresja na gejcie = 300DPS z sent, więc mam już wyuczony ninja takl cepem, a ciągle obrywanie od sent hartuje ducha , i jak się jest na polu walki to się jakoś nie panikuje jak przyjmujesz dmg. My wiemy jak walczyć pod sentry nawet małymi szipami i przetrwać: https://zkillboard.com/related/30003086/201802072100/ ale czasem i tak się mega fejluje.

Inaczej mechanika też jest na plexach. Tam na ogół jest walka, i tam warpują floty na brawla - z tym że na plexie nie możesz rewarpować na swoich i celestiale w gridzie , jedynie zostaje rewarp na plexa w dystansie 0-100km. Jak ktoś dolatuje do floty to może oznaczać szybką śmierć jeżeli wylądujemy np. na 0 na plexie.

W nullsek znów z tego co pisze Karaś to ciągle "cyno up" , dlatego pewnie nie da się latać inaczej niż na kajt, co jest dla mnie zrozumiałe.
Co do tego wszechobecnego "pedalstwa" to czym się różni cyno na ryj od złapania BSa na anomalce/gejcie przez kajtującą flotę? Nie ma co marudzić tylko się dostosować i zabijać tam
gdzie się tylko da.

Reasumując Piraci powinni więcej latać po 0.0 a nullsekowcy po lowsek, tak aby podciągać swoje umiejętności PVP, co pewnie we czesnym etapie może odbić się czerwienią na KB. Wszelka rozmowa o wyższości null and low i odwrotnie jest zbędna chyba że ktoś lubi bić pianę.






[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #784 dnia: Luty 28, 2018, 15:56:21 »
Ja się zgodzę z Gagatem odnośnie tego że obie grupy mają problem odnaleźć się zarówno hunterzy w z 0.0 jak przylecą do low tak i lowsekowcy jak polecą do 0.0

WH to optymalne rozwiązania, nie do końca super bo , tak jak ostatnio po przeskoku przez WH do 0.0 rozbiliśmy kampę https://zkillboard.com/related/30004705/201802232100/


to ktoś BSem na MWD zawalił dziurę za nami
i zmuszeni byliśmy w 4 bc walczyć z kolejną kampą która była przygotowana na nas:

https://zkillboard.com/related/30004703/201802232200/ ale było fajnie i wesoło.

Nam się podoba o tyle tu w lowsek że możemy jak chcemy mieć brawla w BSach lub też polatać małymi statkami, a celów jest sporo. Jak ktoś chce latać Dredem na solo to też większa szansa
na jakieś fajne kille.

Sama mechanika jest inna. Agresja na gejcie = 300DPS z sent, więc mam już wyuczony ninja takl cepem, a ciągle obrywanie od sent hartuje ducha , i jak się jest na polu walki to się jakoś nie panikuje jak przyjmujesz dmg. My wiemy jak walczyć pod sentry nawet małymi szipami i przetrwać: https://zkillboard.com/related/30003086/201802072100/ ale czasem i tak się mega fejluje.

Inaczej mechanika też jest na plexach. Tam na ogół jest walka, i tam warpują floty na brawla - z tym że na plexie nie możesz rewarpować na swoich i celestiale w gridzie , jedynie zostaje rewarp na plexa w dystansie 0-100km. Jak ktoś dolatuje do floty to może oznaczać szybką śmierć jeżeli wylądujemy np. na 0 na plexie.

W nullsek znów z tego co pisze Karaś to ciągle "cyno up" , dlatego pewnie nie da się latać inaczej niż na kajt, co jest dla mnie zrozumiałe.
Co do tego wszechobecnego "pedalstwa" to czym się różni cyno na ryj od złapania BSa na anomalce/gejcie przez kajtującą flotę? Nie ma co marudzić tylko się dostosować i zabijać tam
gdzie się tylko da.

Reasumując Piraci powinni więcej latać po 0.0 a nullsekowcy po lowsek, tak aby podciągać swoje umiejętności PVP, co pewnie we czesnym etapie może odbić się czerwienią na KB. Wszelka rozmowa o wyższości null and low i odwrotnie jest zbędna chyba że ktoś lubi bić pianę.

dokładnie, nie ma żadnej wyższości. Oba miejsca są spoko i dla odmiany warto odwiedzać i nula i low. Latanie z wh tak jak mówisz, wiąże się z ryzykiem zawalenia jej i niestety nie masz możliwości zmiany setupów, tylko wybierasz szipy i lecisz się bić. Jak przewalą to szukasz powrotu często przez cały wieczór, lecąc np kilkadziesiąt jumpów.
Z tą różnica między gwałceniem raciarki a cynem i tak dalej to różnie bywa. Raciarki łapie się głównie żeby wyspawnić bitkę od nieśmiałych localsów. Jak nie przylecą to nie przylecą i tyle. Jak wyspawnisz ich 3x więcej niż masz sam i do tego oni mają recony, logistyki itd, to albo lecisz dalej albo logoff ;]. Jeśli wyspawnisz nawet 3x tyle, ale bez jakiś zupełnie wykluczających walkę ewarów i logistyków w ilości takiej, że szkoda ammo żeby strzelać, to się bijesz. Jak ktoś lata tylko po to żeby łapać raciarki, a ucieka przed wszystkim innym to jest to słabe. Mi w low bardzo się podobają bitki na plexach, właśnie przez brak możliwości przewarpowywania na kolegów lub na combat proby. Mniej mi się podoba często duża zachowawczość w podejmowaniu walki w low. Choć nie jest to regułą. Prawie tak samo często jak w 00 można dostać cyno na morde i carriery. Szczególnie jak rozbijesz jakąś kampe w low i przegonisz localsów, to zaraz idą w ruch cariery i inny shiet. Tak samo jak w 00 zresztą.
Wczoraj w 00 dostaliśmy na dzień dobry flotę kilku cerberusów, huginów, orthrusów, feroxów, hiców itd. Zero szans na jakiekolwiek starcie, a goście i tak nie wskoczyli na naszą stronę, tylko czekali aż to my wskoczymy. Nawrotka i powrót. Taka gra, nie co dzień trafia się fajna bitka, gdzie można cokolwiek zrobić ;]

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #785 dnia: Marzec 01, 2018, 13:28:28 »
Reasumując Piraci powinni więcej latać po 0.0 a nullsekowcy po lowsek, tak aby podciągać swoje umiejętności PVP, co pewnie we czesnym etapie może odbić się czerwienią na KB. Wszelka rozmowa o wyższości null and low i odwrotnie jest zbędna chyba że ktoś lubi bić pianę.

+1, przez ostatni rok przeszedłem sovnull -> non-fw low -> fw low -> npc null z wizytami w sov -> non-fw low i każde miejsce okazało się być zupełnie inne, wymagające i uczące zupełnie nowych skilli. Zamiast narzekać że gdzieś siedzą tylko nooby, kerbiry czy bloberzy - spróbować, potestować, a nuż się spodoba.

@cyno na ryj: jak macie pomysł gdzie lecicie i wiecie czym chcą/potrafią/lubią eskalować i na ile mogą sobie pozwolić, nikt przecież nie zabrania skrzyknąć trochę ludzi, ogarnąć garść capsów w zasięgu i zasadzić kontrę do tego co wrzucą - o ile kogoś oczywiście takie coś bawi. Niewiele jest przyjemniejszych momentów, niż płacz o nie fair blobienie ze strony kogoś, kto carriera rzuca na wszystko co uda się złapać i przytrzymać w zasięgu. :^)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #786 dnia: Marzec 01, 2018, 16:41:29 »
z thery to raczej się nie da dropować capsami ;]. Chociaż jak by zorganizować, przerzucić i mieć cierpliwość to na pewno da się coś takiego zrobić. Tylko poco robić to co v0lta, tylko się przy tym bardziej namęczyć. Wystarczy jeden blob w therze, który wskakuje i gwałci jakieś dziwne capsy. Szkoda, że z fajnego korpa i z samej thery, zrobili to co zrobili. Oby szczezli hehe.

Mazzikus

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #787 dnia: Maj 04, 2018, 17:22:57 »
Cześć.
Szukam korpa, który ponownie mnie nauczy gry w EvE.
Ostatnio mój powrót się niestety nie udał ([BWTF] dzięki wtedy za wsparcie i wybaczcie, że nie dałem rady).

Naxillieth

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #788 dnia: Maj 12, 2018, 19:03:02 »
Witam i Chwała.

Jestem "nowym" graczem szukającym Korporacji nastawionym na wspólna grę (floty mining, harvesting, PVP, PVE itd w HS, LS, null lub WH).
Co oferuje to:
1. 6kk+ skill pointów
2. 100 godzin obejrzanych poradników i drugie tyle przegrane.
3. Brak doświadczenia PVP (poza dwoma zgonami na w sumie 4 miesiace gry oraz kilkoma straconymi statkami), choć chetny i zainteresowany nauki jak i podszlifowania walki we flocie jak i gankach.
4. Specjalizuje sie w statakch "Minitarskich" oraz ORE, choć nauka nowych staków pod np: logistici, jamm, tackle etc.
5. Obecnie jestem taki troche Carebear. Siedze w HS i zajmuje sie Industry, Miningiem/Harvestem, biciem ratówi exploracja data/relic sites.
6. Mam micro+głośniki, wiec komuniakcja ze mna to najmniejszy problem. TS3, discord, fora, a nawet moge sciagnać nowe komunikatory.
6. Jestem dyspozycyjny (poza indywidualnymi Eventami [urodziny kota, miesiecznica pierwszej randki z dziewczyną, wyjazd w bieszczady).
6. Nigdy nie brałem udziału czynnego w Corpie, wiec na ewentualne szkolenia z checią przyjde i wchłone całą wiedze.
6. Jestem Alkoholikiem, Palaczem i facetem :D
6. Nie umiem Liczyć do 7 :D
Jesli chodzi o moje pytania od/do korpa:
1. Czy oraz jakie Api potrzebujecie?
2. Czego oczekujecie ode mnie?
Czego oczekuje:
1. Dobrej zabawy i dobrej zabawy ;)
2. Wspólnej dobrej zabawy ;)

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #789 dnia: Maj 15, 2018, 15:47:00 »
Zapraszam BWTF kanał ingame "BWC HQ" - łap Gavrina, mnie(obecnie ciężej mnie złapać), Savannah Kado (chociaż tego jeszcze bardziej ciężko złapać)

Na zkillu Cię nie ma ...

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #790 dnia: Maj 17, 2018, 14:28:16 »
Zapraszam BWTF kanał ingame "BWC HQ" - łap Gavrina, mnie(obecnie ciężej mnie złapać), Savannah Kado (chociaż tego jeszcze bardziej ciężko złapać)

Na zkillu Cię nie ma ...

A mnie niby Najt to ostatnio łatwo złapać? Maj się zaczął, sezon grillowy w pełni. Wszyscy chleją zamiast grać w eve. Ale skoro kolega sam pisze o sobie, że jest alkoholikiem, no to jak już złapiesz któregoś z nas, to trafisz przynajmniej w odpowiednie miejsce ;)

Co do pytań, to api nie działa, teraz wymagamy esi. A oczekujemy altywności nie tylko na pasku czy anomalce, ale też we flotach pvp. Szczegóły jak ci się uda nas złapać :)

Kovass

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #791 dnia: Maj 29, 2018, 01:14:20 »
Cześć :)

Jestem "totalnie" nowym graczem, tzn kiedyś kolega próbował mnie zarazić ale mu nie wyszło "rób ten i ten skill, rób to i to - a dlaczego - bo tak".

Obecnie zacząłem grać sam z siebie, co prawda górnik i paski to póki co moje pole działania, ale chętnie dołączę do korpo, gdzie ktoś - od totalnych podstaw - nauczy mnie co i jak jesli chodzi o PvP. No i oczywiście nie wzgardzę korpo kopaniem ;)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #792 dnia: Maj 29, 2018, 08:27:16 »
Zapewne i tak będziesz miał program skilowania ustawiony czyli znów rób tak, tak i tak ];)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #793 dnia: Maj 29, 2018, 09:04:22 »
Z tym, ze ktos Ci powiedzial co dokladnie skillowac, to nie jest takie glupie. Pod warunkiem, ze sam wiedzial co mowi. Ale to do Ciebie juz nalezalo aby przysiasc nad tym i sie zastanowic czy to ma sens i dlaczego wlasnie taka kolejna a nie inna i co ona w efekcie Ci da.
No ale wszystko na tacy. Czytaj, ucz sie i pytaj. w tej kolejnosci.
powodzenia.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Kovass

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #794 dnia: Maj 29, 2018, 15:29:09 »
Fajnie jak ktoś podpowiada ale nie na zasadzie "Dlaczego teraz to a nie to? - Bo ci tak mówię to tak zrób". Niby wszystko na tacy tylko skąd mam wiedzieć że coś jest mi potrzebne skoro nawet fit był już przygotowany i tylko czekał aż skille wklepię? No i zero przyjemności -_-

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #795 dnia: Maj 29, 2018, 18:26:27 »
Pewnie sam nie wiedział po co
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Ash

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #796 dnia: Maj 31, 2018, 16:41:20 »
Cześć,

po około-rocznej przerwie wróciłem do EVE i poszukuję jakiejś polskiej/europejskiej korporacji, najchętniej w sov-null, ale low-sec też mogę spróbować.
Jestem przede wszystkim przemysłowcem (PI, produkcja T2, research), a w wolnych chwilach lubuję się w PVE (Eksploracja, WH, wszelkiej maści site'y). Jeżeli chodzi o PVP, to większe gangi chętnie, na small gangi i solo brakuje mi umiejętności.

Przez jakiś czas żyłem w WH w minikorpie, następnie w null (Spire) w korpie, który był częścią The Explicit Alliance. Było sympatycznie, ale US Timezone powodował, że mijałem się z aktywnościami sojuszu, co zadecydowało o odejściu i chwilowej rozłące z EVE.

Doktrynowo latam dość dobrze wszystkim, co stworzyło Caldari oraz Svipulami - umiem w rakiety, drony i osłony. Z Gallente potrafię latać transportowcami, a Amarriańskich okrętów nie potrafię nawet z doku wyprowadzić. Mogę wesprzeć operacje górnicze Orką.

Mój zkillboard wygląda źle, no chyba, że byłem częścią floty 300+, to wtedy udawało się nawet coś zadrapać. https://zkillboard.com/character/95780398/

Skill pointów na postaci w tym momencie mam 48,5m i nie mam nic przeciwko skillplanom. Porozumiewam się po angielsku i potrafię się komunikować poprzez TS/Mumble/Discord.

Chętnie zasilę korporację, która stanowi przemysłowe zaplecze jakiegoś sojuszu.

Pozdrawiam
Ash

Arczik2 Aivo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Arczik2 Aivo
  • Korporacja: Korpus Corp
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #797 dnia: Sierpień 16, 2018, 17:50:53 »
Witam, szukam polskiego korpa. Chciałbym zacząć latać pvp ponieważ robienie saitów po wormholach już mi się powoli nudzi. W pvp mam małe doświadczenie, byłem swego czasu w korpie szkoleniowym Nauka o EVE i CDN gdzie liznąłem pvp jako milicjant. Latałem też z na floty z Bombers bar. Mam rodzinę i robotę tak że noliferem nie będę ;)
Iski zarabiam altem na inkursjach.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2018, 18:01:39 wysłana przez Arczik2 Aivo »

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #798 dnia: Sierpień 16, 2018, 19:42:06 »
Bufu rekrutuje słyszałem, kanał BUFU ingame

Ryo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #799 dnia: Sierpień 20, 2018, 20:56:18 »
Poczatkujacy z Rifterem szuka korpa, najlepiej w okolicach Minmatar.

blodziu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blodziu
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #800 dnia: Wrzesień 22, 2018, 16:17:12 »
W EVE spędziłem ponad 7 lat potem miałem rok przerwy na odpoczynek, a teraz szukam korpa w nullu. Chodzi mi o nie koniecznie duży korp, który rentuje system lub kilka gdzie można w miarę spokojnie pokopać od czasu do czasu kamyki.

Matradz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Matradz Ekanon
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #801 dnia: Październik 16, 2018, 14:38:05 »
Początkujący gracz szuka korpo nie musi być duży ważne żeby miał aktywność (mam jakieś podstawowe itemy raciarkę itp.)
Discord: #2315
Steam: Matradz
https://eveskillboard.com/pilot/Matradz_Ekanon
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2018, 14:48:56 wysłana przez Matradz »

Jaras

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jaras Urdnot
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #802 dnia: Listopad 04, 2018, 13:40:32 »
początkujący/średniozaawansowany
Szukam spokojnego corpo bez napinek do wieczornego posiedzenia , czasami jakichś flot , górnictwa etc.
czas urzędowania przeważnie wieczorki od 20 .

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #803 dnia: Listopad 04, 2018, 14:10:05 »
sprawdź czy coś takiego będzie ci odpowiadać:

http://eve-centrala.com.pl/index.php/topic,13630.0.html

goffy

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Samotny szuka korpa - masz ten problem? Pisz tutaj
« Odpowiedź #804 dnia: Listopad 07, 2018, 14:45:39 »
Witam,

Poszukuje korporacji do gry. Interesuje mnie glownie mining, exploracja, PVE. Postac 20ml SP.
Glowna przeszkoda jest mala dostepnosc na TS - moge sluchac ale nie moge rozmawiac.

Czekam na jakies propozycje :)