Autor Wątek: ewakuacja BOB'a z poludnia  (Przeczytany 13301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
ewakuacja BOB'a z poludnia
« dnia: Październik 24, 2007, 15:32:13 »
no wiec panowie mamy duzy ruch na poludniu.

http://www.youtube.com/watch?v=CwXKPTwJ7kc

BOB wyprowadza sie z poludnia (feyth i okolice), zabiera ze soba wszystkich sprzymierzonych i wraca do 'core systems' czyli Delve i Querious. Tam ustawia żółwika i czeka az goonsi przyleca.

Wedlug mnie dobre strategiczne rozwiazanie. Teraz goonsi beda musieli zadbac o linie zaopatrzeniowe a BOB bedzie na swoim podworku.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Totalizator

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2007, 16:43:22 »
no wiec panowie mamy duzy ruch na poludniu.

http://www.youtube.com/watch?v=CwXKPTwJ7kc

BOB wyprowadza sie z poludnia (feyth i okolice), zabiera ze soba wszystkich sprzymierzonych i wraca do 'core systems' czyli Delve i Querious. Tam ustawia żółwika i czeka az goonsi przyleca.

Wedlug mnie dobre strategiczne rozwiazanie. Teraz goonsi beda musieli zadbac o linie zaopatrzeniowe a BOB bedzie na swoim podworku.

Wystarczy konsekwentnie utrudniać życie BoBowi i petom na tym ograniczonym obszarze i szybko zrobi się im tam bardzo ciasno. W tym czasie koalicja ekonomicznie rozbuduje się na nowych terenach i solidnie przygotuje na ostateczne starcie. Na pewno nikt nie zamierza odpuścić "bo daleko". Delve ma stacje NPC i jest wymarzonym terenem dla naszych BlackOpsów, Pandemic Legion i innych formacji których wykurzenie wymaga kampowania bram 24/7. Have fun.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2007, 01:01:52 »
 Ok, teraz juz moge postowac poniewaz full back zakonczony sukcesem. Jak juz pewnie widziala wiekszosc na filmiku nastapilo wycofanie sie z tych 3 regionow. Ale, to nie znaczy, ze przestalismy walczyc. Jestesmy far far away od tego. Byla to decyzja strategiczna i nie powstala ona jak niektorzy mysla w 1 dzien. Co do petow. ISS nie jest petem Boba. Nie placimy mu za teren iskami, nie placimy paliwem do posow, nie budujemy dla nich szipow za darmo. Jestesmy pelnym sprzymierzencem.
  Goonsi maja tyle szpiegow, ze jakby mieli jakiekolwiek dowody na takie cos dawno wywlekli by to na CAOD. A nie wywlekli bo nie mamy takich zobowiazan. Naszym glownym problemem byla ilosc frontow w jakim bralismy udzial. Nie da sie byc rownoczesnie na 2-3 frontach i jeszcze bronic swojego home sysu. Proporcja dla nas tez nie jest korzystna 6:1 dla Koalicji. Musiala nastapic zmiana taktyki. Querios,Catch pokazal jak silni jestemy razem. Taktyka black opsow PL i Goonswarm pokazala jak kilku cloakerow potrafi skutecznie zablokowac home sys jezeli main fleet jest o 40 jumpow.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Fedajkin

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2007, 07:31:09 »
Fajną propagandę siejecie obaj... a co do petsów boba (nie mówię że ISS nim jest) to w ciągu wczorajszego wieczoru, small gang około 35 BS + support postawił w reinforcement 5 POSów FIX, którzy jak zgłaszali nasi szpiedzy, szukali pomocy u roaming gangu BOBa, któremu znowu nie za bardzo chciało się odwiedzić C-75 i okalające systemy...

Michieru

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2007, 08:45:42 »
Co do petow. ISS nie jest petem Boba. Nie placimy mu za teren iskami, nie placimy paliwem do posow, nie budujemy dla nich szipow za darmo. Jestesmy pelnym sprzymierzencem.

Chyba powinno być "już nie płacimy"... ale na niedopowiedzeniach opiera się propaganda. Ewentualnie powinieneś dopytać swoich przełożonych o szczegóły, bo sprawiasz wrażenie mocno niedoinformowanego w temacie sojuszu, w którym przebywasz.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2007, 09:21:27 »
A wy w nim jestescie? Macie 100% dowody na to ze placa? Jak macie to z checia je ludzie zobacza i raz na zawsze bedzie spokoj. Nie macie? To stfu.




WANT PIE NOW!!!!!

Michieru

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2007, 09:27:54 »
A wy w nim jestescie? Macie 100% dowody na to ze placa? Jak macie to z checia je ludzie zobacza i raz na zawsze bedzie spokoj. Nie macie? To stfu.

Ja rozmawiam z ludźmi. Inni mają szpiegów. Wszyscy bardzo dobrze wiedzą, że płacili, a nie płacą od października dopiero. Zatem EABOD & DIAF razem ze swoimi haterskimi postami.  :coolsmiley:

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 25, 2007, 09:35:54 »
Rozmawiac to ja tez moge. Dawaj logi z rozmow skoro zes rozmawial. Jakos nie zdarzalo mi sie nigdy nikogo o cos posadzac bez odpowiedniego dowodu a widze ze ostatnio panuje wspaniala moda na "propagande" nawet na centrali.
Gra sie powoli stacza  :(




WANT PIE NOW!!!!!

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 25, 2007, 09:40:10 »
Dlatego tez Hastrabull wkracza na scene i informuje, ze nie potwierdzone flame'y, oskarzanie nie beda tolerowane. Wedle regulaminu zabronione jest tez wklejanie chat logow bezposrednio na forum. Chcesz pokazac chatloga, umiesc go gdzies poza centrala i daj tu link.


Propaganda jest jak najbardziej mile widziana na tym forum. Jednak prosze o cywilizowane zachowanie i podejscie 'ingame'.

dziekuje za wyrozumialosc i prosze o spokoj
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 09:43:05 wysłana przez Hastrabull »
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Michieru

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 25, 2007, 09:45:26 »
Nie widzę powodów, by ujawniać prywatne rozmowy publicznie tylko dlatego, że moderator podrzędnego forum sobie tego zażyczył. Nie chcesz - nie wierz, absolutnie mnie to nie interesuje. Nie ja zacząłem propagandę, i de facto nie uczestniczę w niej. Prostuję tylko nieścisłości propagandowe.

- Voulture
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 09:48:36 wysłana przez Voulture »

Totalizator

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 25, 2007, 09:58:27 »
Memberzy ISS mówili że płacili nie tak dawno na Eve-O, zainteresowanym polecam poszukanie tam, informacje z pierwszej ręki i wogóle

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 25, 2007, 10:35:35 »
Nie widzę powodów, by ujawniać prywatne rozmowy publicznie tylko dlatego, że moderator podrzędnego forum sobie tego zażyczył. Nie chcesz - nie wierz, absolutnie mnie to nie interesuje. Nie ja zacząłem propagandę, i de facto nie uczestniczę w niej. Prostuję tylko nieścisłości propagandowe.

- Voulture

Prosze nie mieszac moderatorow do tej rozmowy. Moderator niczego sobie nie zazyczyl. Moderator informuje jakie sa zasady, jak wy sie dogadacie to wasz problem.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

termos

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 25, 2007, 10:45:30 »
No płaciliśmy i czy to coś zmienia ? Płacimy? Nie nie płacimy.
Swojego nie tak odległego czasu Goonsi płacili KOSowi ( znacznie więcej niż ISS kiedykolwiek płaciło BoBowi - też mamy swoich szpiegów ) czy znaczy to że są petami Knights of Southern? Sztuką nie jest nie płacić ale dobrze wykorzystywać zdobyte pieniądze. ISS jest jednak małym alliansem znacznie mniejszym niż BoB o Goonsach już nie wspomnę, jeśli walczymy po jednej stronie nie widzę powodów dla których miałbym nie wspomóc sojuszników w walce z wspólnym wrogiem.

Edit.

Lol ktoś tu musi mnie kochać po pierwszym poście w którym się jedynie przedstawiłem zarobiłem już dwa minusy.

Termosie, to forum wymaga abyś w stopce miał swój ingame nick, nazwę korpa, nazwę sojuszu. Posty osób anonimowych będą usuwane.
Ireul
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 11:15:15 wysłana przez Ireul Taar »

Totalizator

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 25, 2007, 11:01:39 »
No płaciliśmy i czy to coś zmienia ? Płacimy? Nie nie płacimy.
Swojego nie tak odległego czasu Goonsi płacili KOSowi ( znacznie więcej niż ISS kiedykolwiek płaciło BoBowi - też mamy swoich szpiegów ) czy znaczy to że są petami Knights of Southern? Sztuką nie jest nie płacić ale dobrze wykorzystywać zdobyte pieniądze. ISS jest jednak małym alliansem znacznie mniejszym niż BoB o Goonsach już nie wspomnę, jeśli walczymy po jednej stronie nie widzę powodów dla których miałbym nie wspomóc sojuszników w walce z wspólnym wrogiem.

Edit.

Lol ktoś tu musi mnie kochać po pierwszym poście w którym się jedynie przedstawiłem zarobiłem już dwa minusy.


Brak mi slow po prostu. KOMU płaciliśmy rent??? Wogole Goonswarm płaciło jakiś rent poza udostępnieniem ruskim naszych plexów dawno dawno temu? Sorki ale chyba gramy na róznych serwerach  :buck2:

Michieru

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 25, 2007, 11:05:24 »
Swojego nie tak odległego czasu Goonsi płacili KOSowi ( znacznie więcej niż ISS kiedykolwiek płaciło BoBowi - też mamy swoich szpiegów )

AHAHAHAH!  :idiot2:

Eheheh, nie no, post miesiąca... Normalnie masz + w nagrodę :) Goonsi płacili KOS... Ehehe... Proponuję najpierw nauczyć szpiegów comprende angielski :)

Venec

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 25, 2007, 11:10:55 »
Cytuj
Brak mi slow po prostu. KOMU płaciliśmy rent??? Wogole Goonswarm płaciło jakiś rent poza udostępnieniem ruskim naszych plexów dawno dawno temu? Sorki ale chyba gramy na róznych serwerach

To właśnie było rentem.

Ezachiel

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 25, 2007, 11:20:11 »
Płacili, nie płacili ... nie ma znaczenia co rozbią ze swoją kasą....
Mnie ciekawi dlaczego Bob-s i ska zebrali foremki i poszlid oinnej piaskownicy, i przychodzą mi do głowy takie pomysły :

1. Spadek morale i zbyt duże straty
2. Superfektywna taktyka partyzancka AAA na terenach zplecza i koniecznosc walki tam
3. Nowy patch .... czyli zmiany zmiany zmiany ...  w tym black ops ...
4. Przekierowanie udeżenia na jeden kierunak polaczonego z totlana koncetracja sil na tym kierunku maskowane bajda o liniach zaopatrzenia i stratach.
5. Wygrana PO w Polsce

no i tu bym widzial dyskusje chetnie, bo ja nie sledze polityki w eve i ciekawy jestem waszych opini i spekulacji dlaczego, po co, na co itd :)

Ps: Micheru zmieniłes korpa ?? o.O


poconick2

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 25, 2007, 11:57:25 »
Apropo płacenia, pety BoBa płacą za różne rzeczy, np postawienie Advanced Capital Ship Arraya (na matki) kosztowało jakieś pół roku temu 5b/miesiąc. Jeżeli chciało się z nimi być na + trzeba było dać coś w zamian, bez tego nie było żadnych rozmów. Różne są umowy 'na szczycie' a ludzie z dołu coś tam słyszą i wiedzą. Innym przykładem jest D-L, które produkuje matki w terytorium BoBa, mają z nimi specjalne układy, podobnie ISS, który postawił kasę na produkcję MSów i sprzedawał (sprzedaje?) je dalej na forum EVE-O. Można się tylko domyślać ile capitali (i po jakiej cenie) poszło do BoBa, u którego są kolejki na te statki po 3 miesiące podobno. O MC też można by wspomnieć... ale po co. Mają swoje układy, czyt. 'nie płacą'.

Za raz pewnie mi ktoś wyskoczy, że gówno wiem itd. No może i tak jest, ale kiedyś rozmawiałem z wieloma korpami/alliancami na temat budowy MSów i w przypadku petów BoBa, zawsze padało stwierdzenie, że im trzeba płacić, oni mają takie a takie zasady, że tego nie wolno, że muszą spytać itd itp.... W tych rozmowach zawsze padało też stwierdzenie, że mają ochronę BoBa (pewnie darmową też). Szkoda, że nie mam już maili od RISE, jak się chwaili, że nawet tytana mogą do pomocy załatwić, że mają mocne wsparcie w BoBie (ale płacili za stacje z tego co pamiętam). W innych sojuszach/korpach było jakoś inaczej, nie od razu na kasę się rzucali. Zresztą każdy w tej grze ciągnie ISKi jak może. Temat rzeka.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 25, 2007, 12:15:12 »
MC nie placa bo sami buduja i wszystkie dla siebie
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 25, 2007, 12:49:42 »
Ja sobie nic nie zycze ja tylko stwierdzam fakt ze dla mnie bez dowodow to mozesz mowic ze jestes Matka Teresa z Kalkuty.
Zabawne jest tylko to jak na podrzednym forum wypisujesz jakie to TRI jest uber bla bla ;)
No i Termos napisal ze placili wiec teraz jestem sklonny w to wierzyc. A to ze ktos niekoniecznie wie wszystko co sie dzialo w ciagu ostatniego nie wiem pol roku w EvE nie znaczy ze jest jakims smieciem i ze nalezy go traktowac z gory.
Podtrzymuje opinie o staczaniu sie.




WANT PIE NOW!!!!!

Ellaine

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 25, 2007, 12:59:44 »
A kto sie stacza?

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 25, 2007, 13:03:54 »
Jak dla mnie community jako calosc.




WANT PIE NOW!!!!!

Michieru

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 25, 2007, 13:06:34 »
Jak dla mnie community jako calosc.

Emo Rage Detected

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 25, 2007, 13:09:22 »
part sie stacza  ;D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 25, 2007, 13:11:23 »
wszyscy sie staczamy ;) ja w szczegolnosci ;) Wóda, baba, forum centrali... ech ;/ nie ma dla mnie ratunku... a do tego jeszcze w BUFU jestem!  :uglystupid2: :krzeslo: :ban:


:D
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Maxima

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 25, 2007, 13:12:35 »
Podobno polskie comunity tak sie stoczylo ze pije tanie wina na zlotach  :o  :smiley6600:

Ellaine

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 25, 2007, 13:19:08 »
To naturalne. Społeczeństwa i społeczności staczają się z natury.
Potem przechodzą rewolucję moralną. A jak się nie uda, to słabną, gnuśnieją aż w końcu młodsze społeczeństwa zabierają ich ziemie i kobiety.
Społeczeństwa są jak żywe organizmy, jedzą, trawią, wydalają, rozmnażają się, walczą o zasoby, starzeją się i umierają :D

partridge

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 25, 2007, 13:21:55 »
lepiej miec 50% ze 100 niz nie miec nic :) i pisac na forach banialuki :)

Nie zgodze sie z tym ze za + do BOB'a trzeba im cos dac... wystarczy byc dobrym pilotem. Jakos odpowiada mi podejscie BOB'a z tego wzgledu ze kolesie PvP robia sami sobie kaske i walcza a kolesie od Technicznych spraw... no coz walcza z wlasnym walletem, tak wiec za to ze nie walcza to niech placa... takie jest odwieczne prawo natury "Jest zima musi byc zimno" ... placa czy tez nie... whatever jezeli kogos bawi robienie kasy to ja mam to gdzies ... ale za to moge miec jego loot :) wkurzyc go dwa trzy razy i dostane Hate maila "Coz of bustards like U I will never play this game"

partridge

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 25, 2007, 13:23:27 »
Podobno polskie comunity tak sie stoczylo ze pije tanie wina na zlotach  :o  :smiley6600:
Hmmmm powiem tak przyjedz to zobaczysz... i pijemy browak i wodke, czasami Minmatarskie dziwki jeszcze jak mamy ochote, no ok mi sie trafila Caldari ostatnio.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 25, 2007, 13:24:44 »
No coz Michieru sie zdenerwowal bo http://www.eve-spirit.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=4254 i dla tego podchodzi do spraw bardzo emocjonalnie. Co do mojego staczania sie to nie wiem o co chodzi. Napisalem post bez flejma. Podsumowalem sytuacja i wyjasnilem , dlaczego wycofalismy sie z tych terenow. Jezeli stwierdzenie faktow to jest flejm to juz nie wiem w jaki sposob mam pisac  :embarassed:
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Michieru

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 25, 2007, 13:30:07 »
No coz Michieru sie zdenerwowal bo http://www.eve-spirit.com/killboard/?a=kill_detail&kll_id=4254 i dla tego podchodzi do spraw bardzo emocjonalnie. Co do mojego staczania sie to nie wiem o co chodzi. Napisalem post bez flejma. Podsumowalem sytuacja i wyjasnilem , dlaczego wycofalismy sie z tych terenow. Jezeli stwierdzenie faktow to jest flejm to juz nie wiem w jaki sposob mam pisac  :embarassed:

Na więcej cię nie stać? :) Nie opłakuję swoich strat, przejrzyj moje statystyki odkąd jestem w PL, znajdziesz tam kilku swoich kolegów. Wskaż mi miejsce, w którym podszedłem do sprawy emocjonalnie, bo ja jak na razie to mam ubaw, a nie podniecenie czy cokolwiek co uważasz za "emocjonalne".

Są ciekawsze sposoby na spożytkowanie emocji, niż internet spaceships. Dla mnie jesteście neutralnymi obiektami na overview.

termos

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 25, 2007, 13:38:09 »
 Nie rozumiem jednego czemu BoB ma być taki zły ( a idąc dalej czemu wszyscy walczący po tej samej stronie ) czy tylko dlatego że ktoś mu coś za coś płaci no i dobrze niech płaci w końcu to BoB nie ISS lepiej wykorzysta te ISKi w walce z koalicją ( no właśnie z jaką koalicją przecież ISS-BoB i wiele innych też tworzą koalicję ). Fakt mogę też kupić countowi drugiego MSa ale po co, już ma, żeby cię zaskoczyć to napiszę jeszcze że MC po błędzie swojego FC chciało zrefundować tego szipa ale zrobili to ludzie z ISS.

 No właśnie czy wam refunduje ktokolwiek szipy? Wiem że nie, bo gonsi wolą ładować ISKi w swoje pety ( nigdzie nie pisałem że goonsi są petami KoSa a jedynie że płacili im, dodam że robili to aby ci nie rozpadli się gdy kampili swoje stacje od środka ). To nie jest żaden zarzut tylko stwierdzenie faktu, tak jak ISS stwierdziło że lepiej jest dawać komuś ISKi  i walczyć dalej po wspólnej stronie we wspólnej wojnie, niż dusić bardzo wirtualną kasę w kieszeni i wyrywać jakiś teren walcząc o niego, dodatkowo i tak stojąc po słusznej stronie w tej wojnie.

 Mogę jedynie prosić o wiarę na słowo ale nie ma w tej ( naszej ) koalicji żadnego wiernopoddańczego stosunku jednych do drugich a że takie różne polityczne układziki są wszędzie, nie muszę chyba przekonywać. Tak jak Goonsi płacili za pleksa, tak jak RA (?) robiło w bambuko swoich sojuszników aby te pleksy zdobywać ( co chyba w słusznej opinii jest bardziej ********* zachowaniem niż pobieranie opłat od ludzi którzy chcą korzystać z własnego terenu ) tak i w świecie BoB`s pets mamy mnóstwo polityki o której wy nawet nie macie pojęcia.

 Takie pytanko czy powstanie LWTAX było takie fajne, wiem że nie i było masę osób którym ten pomysł się nie podobał i którym gotowała się krew na samą myśl uczestniczenia w takim molochu. Jeśli tak pogardliwe jest bycie czyimś petem jak bardzo upokarzające jest bycie zmuszonym do uczestniczenia w LWTAX ( dla niektórych oczywiście,  pewnie gro osób chwali sobie jedność poglądów, celów, portfela i własną podległość ludziom których się nawet nie zna i często nie ufa )

p.s mam nadzieję że wszystkie miejsca w których tylko mogłem napisać swojego nicka są ok, bo jest ich już trzy i nie wiem gdzie mógłbym się jeszcze dopisać  :D . Jakby co to wytłumaczcie na jabłkach tylko posta nie kasować ;)

edit

Żeby wam się fajnie czytało i wall of tekst nie było :angel:

 
P.S.2 Michieru podchodzisz do sprawy bardzo emocjonalnie zarówno tu jak i na Polishu na przykład to " na wiecej cię nie stać? ... " to jest emocjonalne zakłada że wszyscy są tutaj po to żeby pokazywać na ile ich stać jednym słowem kto jest lepszy. Cieszy mnie też że masz taki ubaw choć żałuję że bardziej niż gra bawi cię udowadnianie że jesteś lepszy ( bo walczysz po lepszej stronie bo........... ) IMHO
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2007, 13:47:58 wysłana przez Zakrecony Termos »

Maxima

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 25, 2007, 13:44:43 »
Akapity pls......

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 25, 2007, 13:45:40 »
Zarzuciles mi propagande  :2funny:. Po pierwsze: To nie ja zaczalem ten topic. Po 2 wskaz w moim topicu, gdzie rozmijalem sie z prawda. Napisalem fakty i tyle, a ty tam zaczales wywody, ze cos tam slyszales, ktos ci tam mowil. Najsmieszniejsze w tej grze jest to, ze prawdziwe pety wrzeszcza najbardziej o innych, ze sa petami. Wojak torche polecial z KOS, klade to na karb jego nieobecnosci w grze. Nie chce mi sie wchodzic w dyskusje kto jest kogo petem bo nie mam info z 1 reki, a nie chce siac plotek. Prawde mowiac malo mnie to obchodzi. Sa w 0.0 i biora udzial w wojnie i tyle.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 25, 2007, 14:07:07 »
   Wybacz Zakrecony Termos, ale musze sprostowac jedna informacje jaka podales. FC, ktory zawinil byl z AXE. Co do reszty Termos to nie ma sensu tego pisanie. Kazda, ze stron uwaza, ze oni sa dobrzy a ta druga jest evil. Prawda jest taka, ze polityka w EVE nigdy nie jest czarno-biala. Jest mnostwo odcieni szarosci.
   BoB nie jest zadnym diablem, tak samo jak RA i Goonsi. Kazdy chce wygrac, wiec stosuje sie wszystkie chwyty.Ra wykorzystywanie exploita z plexami i atakowanie swoich sprzymierzencow jezeli mieli smialosc robic plexa, goonsi mieli exploita z wyswietlaniem na localu hostile (jakis zewnetrzny programik uzywali, stal sie niepotrzebny po ktoryms patchu), BoB slawetny skandal z bpo od gm, D2 wyciagalo ipiki z jakiegos ich forum i hackowalo konta  .  Wezmy pod uwage staz pilotow w RA,AAA,BoB najczesciej jest on 3+ plus lata. Dla nich to juz napewno nie tylko gra :D tylko sposob zycia. Dodaj do tego ego, ambicje pilotow w nim latajacych. Bardziej chodzi o niuanse jak dane aliansy chca, zeby byly postrzegane. W kazdym razie gdyby wszyscy byli dla wszystkich niebiescy to byla by to cholernie nudna gra.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick