Autor Wątek: Scam Citizen  (Przeczytany 369356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #735 dnia: Wrzesień 25, 2015, 12:32:36 »
Skoro na centrali dzieje się niewiele, to może czas na gówno burzę.

http://www.twitlonger.com/show/n_1snh7pg

BREAKING NEWS!!!

Derek Smart twierdzi że CIG wydało już prawie wszystkie pieniądze - ok. 80mln dolarów i że szykują się masowe zwolnienia a w szeregach pana CR szerzy się panika. To byłaby zła wiadomość, gdyż produkcja dopiero się rozkręca i jeszcze daleko do finiszu. To tym bardziej zła wiadomość dla osób, które wydały tysiące dolarów na statki, a takich jest od groma, także w polskim community.

Poczekamy i się dowiemy czy to prawda czy wymysły.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2015, 13:27:48 wysłana przez Zgudi »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #736 dnia: Wrzesień 25, 2015, 12:40:21 »
kogo to obchodzi? wydaje mi sie, ze chyba kazdy kto nie ma jakichs klopotow z mysleniem. juz dawno polozyl na tym lache.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #737 dnia: Wrzesień 25, 2015, 12:46:47 »
kogo to obchodzi? wydaje mi sie, ze chyba kazdy kto nie ma jakichs klopotow z mysleniem. juz dawno polozyl na tym lache.
Uważaj na słowa. Nie wiem czy team techniczny nie może rozdawać tu banów  :P

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #738 dnia: Wrzesień 25, 2015, 13:15:21 »
jo, wtedy musialbym rozkrecac gownoburze z Twojego konta: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #739 dnia: Wrzesień 25, 2015, 13:33:04 »
Akurat Derek Smart to jest jeden z większych troli i jego "rewelacje" są gówno warte. "Najlepszy" jego numer ostatnio, to podanie w ogóle nieistniejącego adresu do refundu za SC po to żeby móc potem wszędzie pisać, że nie dostał kasy z powrotem pomimo tego co twierdzi CGI. Nie wiem czy sam jest takim debilem, że myślał nikt tego adresu nie sprawdzi, czy po prostu liczy na rzesze idiotów które będą bezkrytycznie czytać te wszystkie jego "rewelacje". I tak jak nie śledzę co się z SC dzieje, tak tego Smarta po prostu nie lubię straszecznie.

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #740 dnia: Wrzesień 26, 2015, 10:35:25 »
http://www.pcinvasion.com/star-citizen-loses-at-least-six-more-staff-to-departures-and-firings

...

A kasiora leci :) W sierpniu nakradli prawie 3,000,000 $ :) Znaczy ludzie za darmo oddali... takie ogólnoświatowe "na wnuczka".

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #741 dnia: Wrzesień 26, 2015, 10:39:42 »
Może i poleciało, może i nad SC są czarne chmury. Mam to szczerze w dupie ;) Po prostu jak czytam to co pisze ten zjeb smart, jaki to niby ekspert z niego, a potem widzę te jego godne pożałowania gierki to mi żyłka zaczyna pulsować. Nawet BC 3000AD, a pamiętam że strasznie się wtedy na tą grę napaliłem, była prawie nie grywalna*. A potem to już chyba coraz gorsze gówna robił. Ale on jest wielkim ekspertem i on wile lepiej od Robertsa, że tworzenie gry w którą nigdy nawet nie zagrał jest źle zarządzane. Takim zjebom jak Smart powinno się dawać bana na cały internet.


* To połowa lat 90 była, wtedy nie można było sobie ściągnąć patcha w każdej chwili...

PS. A ktoś jest w stanie streścić co dokładnie Ci ludzie robili w projekcie i jak dobrzy byli w tym co robili? :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #742 dnia: Wrzesień 27, 2015, 20:31:02 »
... zostali zwolnieni dlatego że wyjawili mu iż CIG rozpierdzieliło już całą kasę (choć akurat nie bardzo wierzę w tę rewelację).
Wiesz, gdyby okazało się to prawdą, to to nie jest pierwszy przypadek w historii, kiedy łatwa kasa rozeszła się szybko, nie wiadomo gdzie i kiedy.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #743 dnia: Wrzesień 27, 2015, 23:40:34 »
czytam ostatnie posty i przypominam sobie ze kilka stron temu w tym samym watku pokazana byla fotka reklamujaca gre gdziesna ulicy w usa wielgachnym bannerem
wiec w sumie skoro tak wydawali to moze fatycznie juz w kasie projektu malo zostalo
Sneer Quen

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #744 dnia: Październik 13, 2015, 16:59:43 »
czy sc kiedykolwiek wyjdzie?

Cytuj
Wedlug bylych pracownikow, nie. Robert nie zrobil zadnej gry od prawie 15 lat, nie ma pojecia jak zarzadzac tak duzym projektem informatycznym, nie zna nowych metod zarzadzania, nie ma zadnego sensownego planu, gra zostala juz kilka razy opozniona, ba, nawet poszczegolne elementy sa opozniane coraz to bardziej. W dodatku to, co wyszlo jest dosc niskich lotow - chocby model lotu i kontroli jest dosc slaby. Elite: Dangerous zostalo zaczete pozniej, zebralo duzo mniej kasy, a oferuje znacznie wiecej, znacznie szybciej, i powoli dodaje nowe funkcjonalnosci i opcje, robiac to, o czym Robert tylko mowi, ze chce zrobic. Gdyby tworcy Elite mieli takie srodki jakie Rob juz przekadl to ich produkt bylby nie do przeskoczenia, a mimo mniejszego budgetu jest po prostu swietna gra, i daje sporo satysfakcji na jakimkolwiek flight-sticku.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #745 dnia: Październik 13, 2015, 19:19:02 »
Scam Citizen lol

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #746 dnia: Październik 13, 2015, 19:33:19 »
https://www.youtube.com/watch?v=SrpeLpQWzTk

Ku radości oczekującym.

Udźwiękowienie tragedia. Wszystko takie cholernie drętwe i sztuczne... wiem wiem, jestem hejterem.


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #747 dnia: Grudzień 03, 2015, 23:57:36 »
Wyszedł nieduży update o nazwie "Public Test Universe: Alpha 2.0" który ma prezentować przedsmak tego co zamierzają wypuścić niebawem. Więc do rzeczy:

Czas na kampę i trochę "gwałtu" (właściwa akcja od 7.5 minuty) na niewinnych graczach:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PPNCgX2FYnM[/youtube]

Troszkę FPS-a na stacji:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SFq7JXyMfGA[/youtube]

I na koniec mała składanka z gry:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S8_NqLgZHEo[/youtube]

Kto chce poszukać coś więcej to są filmiki na YT i streamy tejże gierki na tvitch.tv 24/7

EVE jest złożone jak 50 letnie wino, tylko jego smakosze zazwyczaj nie cierpią młodych winogron jak Star Citizen. Jednak mam cichą nadzieję, że wykluje się z tego star citizenowego jajka coś interesującego i nie będzie to zbuk jak 90% centralowiczów się spodziewa :)

A w docelowym uniwersum "systemy będą podzielone na low security i high security". Coś wam to mówi?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2015, 11:33:58 wysłana przez Zgudi »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #748 dnia: Grudzień 04, 2015, 03:14:37 »



A w docelowym uniwersum "systemy będą podzielone na low security i high security". Coś wam to mówi?
Plagiat?

Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #749 dnia: Grudzień 04, 2015, 06:54:50 »
Jednego nie rozumie w tej grze... dlaczego walka wygląda jak w XX wieku ? Nie ma tam obrotowych turretów ? musisz siąść gościowi na ogon ?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #750 dnia: Grudzień 04, 2015, 07:46:07 »
Jednego nie rozumie w tej grze... dlaczego walka wygląda jak w XX wieku ? Nie ma tam obrotowych turretów ? musisz siąść gościowi na ogon ?
Są obrotowe turrety i niestety będą się obracać tylko gdy posadzisz w nich dupsko. Minuta od 7.30: zajmowanie wieżyczek i od 12.20 do końca filmu: starcie z innymi graczami.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pF0Ny5B8Yhk[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2015, 08:16:39 wysłana przez Zgudi »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #751 dnia: Grudzień 04, 2015, 10:21:21 »
Ja chodzę Ty strzelasz? :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #752 dnia: Grudzień 04, 2015, 13:35:10 »
:)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #753 dnia: Grudzień 04, 2015, 14:38:02 »
Ja chodzę Ty strzelasz? :P
Mniej więcej. Nie doczekasz się lepszej wersji EVE w tym projekcie (to zupełnie inna koncepcja). Ale myślisz że to kiepski pomysł na rozwiązanie tematu turretów?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2015, 15:15:35 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #754 dnia: Grudzień 04, 2015, 14:49:33 »
Tak samo się nie doczekasz Scam Citizena heh.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #755 dnia: Grudzień 04, 2015, 17:37:03 »
Ale myślisz że to kiepski pomysł na rozwiązanie tematu turretów?

O ile nie będą to jakieś arenki z instant akcją to będzie to nieskończenie nudne. Co niby ci ludzie mają robić podczas nawet 15 minutowego przelotu?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #756 dnia: Grudzień 04, 2015, 18:06:36 »
O ile nie będą to jakieś arenki z instant akcją to będzie to nieskończenie nudne.
Aktualnie udostępniony obszar może nie jest duży i wciąż bardzo daleko mu do ED i EVE ale ma dokładnie 1mln * 1mln * 200k kilometrów przestrzeni ograniczonej barierą i kilkanaście stacji na orbitach, więc "arenki z instant akcją" już się skończyły. Z czasem chcą to znacznie powiększyć.

Co niby ci ludzie mają robić podczas nawet 15 minutowego przelotu?
No jak to co? CR to przewidział i wstawił panele kontrolne, sracz, prysznic, kuchnię, łóżka i inne zabawki. Patrzysz na grę z punktu widzenia gracza przed monitorem, a w SC chodzi raczej o patrzenie z punktu widzenia sterowanej postaci. Zresztą można też poprzestać na mniejszych jedno osobowych myśliwcopodobnych tworach bez obracanych turretów.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2015, 10:05:37 wysłana przez Zgudi »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #757 dnia: Grudzień 05, 2015, 23:36:08 »
Aktualnie udostępniony obszar może nie jest duży i wciąż bardzo daleko mu do ED i EVE ale ma dokładnie 1mln * 1mln * 200k kilometrów przestrzeni ograniczonej barierą i kilkanaście stacji na orbitach, więc "arenki z instant akcją" już się skończyły. Z czasem chcą to znacznie powiększyć.
No jak to co? CR to przewidział i wstawił panele kontrolne, sracz, prysznic, kuchnię, łóżka i inne zabawki. Patrzysz na grę z punktu widzenia gracza przed monitorem, a w SC chodzi raczej o patrzenie z punktu widzenia sterowanej postaci. Zresztą można też poprzestać na mniejszych jedno osobowych myśliwcopodobnych tworach bez obracanych turretów.

ty tak serio, czy to jakas demencja starcza?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #758 dnia: Grudzień 06, 2015, 00:45:07 »
ty tak serio, czy to jakas demencja starcza?
Zostawmy ten temat bo się zrobił syf :P Chyba niewyraźnie oddzieliłem ironię od tego co było na serio.


« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2015, 14:01:48 wysłana przez Zgudi »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #759 dnia: Grudzień 13, 2015, 02:35:33 »
Star Citizen właśnie wbija $ 100 000 000 $.

https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

Z tej okazji proponuję wszystkim centralowiczom solidarnie kupić statek za 400$ żeby uzupełnić tych kilka brakujących dolców :P

Chris Roberts świętuje ten wieczór w swoim domku na Bora-Bora:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2015, 03:15:21 wysłana przez Zgudi »

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #760 dnia: Grudzień 13, 2015, 14:09:19 »
Ja ze swojeje strony skromnie w tym temacie chciałem wszystkich zaprosić do Elite: Dangerous. Już niedługo wszyscy będą lądować na planetach + obsługiwać łaziki i odwiedzać stacje kosmiczne będące na planetach :)

https://www.youtube.com/watch?v=QX_E6jCGusM

Nie uczestniczę w becie, ale moduł już zakupiony i 15.12.2015 (tak!!! za 2 dni!!!) będziemy mogli wszyscy śmigać po planetach.

Oczywiście życzę star citizenowi tego, by w 2016 roku w ogóle ukazał się na rynku PC. Co z tymi, którzy zapłacili po 13.000 $ za statki???

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #761 dnia: Grudzień 14, 2015, 07:09:57 »
powaznie, bedzie mozna ladowac na planetach i w dodatku ODWIEDZAC STACJE... no no no... a moglbys jeszcze zdradzic, po ch** to komu? jaki content to dostacza?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2015, 08:58:06 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #762 dnia: Grudzień 15, 2015, 00:31:03 »
powaznie, bedzie mozna ladowac na planetach i w dodatku ODWIEDZAC STACJE... no no no... a moglbys jeszcze zdradzic, po ch** to komu? jaki content to dostacza?
Żeby sobie pooglądać widoki ot co! Jednak jeśli nie dodadzą czegoś konkretnego do roboty to taka zabawa się znudzi szybko.

A coś ty się tak uwiął na te gry że aż piana ci leci? Najchętniej to byś wypieprzył dział inne gry z centrali :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2015, 01:38:41 wysłana przez Zgudi »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #763 dnia: Grudzień 15, 2015, 09:05:14 »
coś ty się tak uwiął na te gry że aż piana ci leci? Najchętniej to byś wypieprzył dział inne gry z centrali :)
Zgaduję, że im więcej sympatyków ED oraz Scam Citizen tym mniej graczy w EvE. Tym samym mniej targetów, a więc i frustracja po polowaniach większa  :(

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #764 dnia: Grudzień 15, 2015, 09:51:38 »
Zgaduję, że im więcej sympatyków ED oraz Scam Citizen tym mniej graczy w EvE. Tym samym mniej targetów, a więc i frustracja po polowaniach większa  :(

Zaraz dojdzie No man's sky to w ogóle będzie tragedia.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #765 dnia: Grudzień 15, 2015, 10:29:34 »
Zaraz dojdzie No man's sky to w ogóle będzie tragedia.
Ja się zagrywam w Albiona razem z zabijakami. Jak w końcu zrobią porządne narzędzie do marketu i dopracują liczby, to może z tego tytułu wyjść naprawdę poważne zagrożenie dla EvE. Gra jest wieloplatformowa, lekka, logiczna w zasadach i cholernie grywalna.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #766 dnia: Grudzień 15, 2015, 11:19:23 »
I podobno już buffuja green zony bo kerbiry płaczą, jest pomysł stealth gathering dla zbieraczy bo kerbiry płaczą, odchodzą od pomysłu najlepsze resorce dla red zones bo kerbiry płaczą itd itp.
Gra ma szansę zaliczyć poważny fail zanim wejdzie w open bete.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #767 dnia: Grudzień 15, 2015, 11:32:14 »
Ja kupiłem ps4 w niedziele i zagrywam się Destiny. Jednak kanapa + pad = zajebistość. No mans sky pewno też kupie na ps4.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #768 dnia: Grudzień 15, 2015, 11:47:28 »
I podobno już buffuja green zony bo kerbiry płaczą, jest pomysł stealth gathering dla zbieraczy bo kerbiry płaczą, odchodzą od pomysłu najlepsze resorce dla red zones bo kerbiry płaczą itd itp.
Gra ma szansę zaliczyć poważny fail zanim wejdzie w open bete.
Buff green zonu będzie (ilościowy), bo siadasz wieczorem do grania i nie możesz się dopchać do niczego bo jest wszędzie pełno ludzi. Wiesz, zapłaciłem za grę gdzie nie mogę komfortowo grać, bo wszystko wszędzie zajęte. Twórcy nie dopracowali jeszcze liczb jeśli chodzi o gain expa i respawn mobów (na niedopracowanie liczb cierpi chyba każda produkcja mmo w tej fazie budowy).
Nie sądzę, żeby mieli odejść od najlepszych surowców w red i black. Czerpią pełnymi garściami z rozwiązań przyjętych w EvE. I to z dobrym skutkiem.
 

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Scam Citizen
« Odpowiedź #769 dnia: Grudzień 15, 2015, 11:54:54 »
I podobno już buffuja green zony bo kerbiry płaczą, jest pomysł stealth gathering dla zbieraczy bo kerbiry płaczą, odchodzą od pomysłu najlepsze resorce dla red zones bo kerbiry płaczą itd itp.
Gra ma szansę zaliczyć poważny fail zanim wejdzie w open bete.

Czyli kolejna gra dla troskliwych misiów nam tu wyrasta?