Autor Wątek: Statki i ich broń  (Przeczytany 22799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 14, 2011, 15:36:39 »
Gdzie to dokładnie ? Daleko ? :D
Bo u jednego NPC nabiłem wysoki Effective standing  ::)

Nie każę ci się tam przeprowadzać. :P

EDIT:
to 25 skoków !!?? nie wiem czemu, ale miałem to od razu pod którąś zakładką ... jakiś specyficzny układ, niesamowity ??

To Centrum Galaktyki i najgorsza dziura w Nowym Edenie. Miejsce gdzie jedni zarabiają miliardy, a inni tracą (zwykle w tym samym dealu). Miejsce pełne oszustów, naciągaczy, złodziei i piratów. Miejsce, gdzie kerbiry walczą miedzy sobą ostrzej niż najostrzejszy pevałperzy w najostrzejszej wojnie Południa z Północą i to 23,5/7, a nie raz dziennie po dwie godzinki (z czego półtora, to czekanie na załadowanie grida). Można tam dostać wszystko, w każdej ilości. Nie czytaj locala.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2011, 15:54:06 wysłana przez Mona X »

Mrowqa

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 14, 2011, 15:58:04 »
To nieźle ... ale żeby coś kupić ( zwłaszcza na początku - gdy to nie jest zbytnio potrzebne ) to szkoda czasu tyle latać ;) chyba, że autopilot i zostawić kompa / zagrać w co innego ;) - ale tak to można zostać rozwalonym ;( - miałem już tak :P

Pozdrawiam,
Mrowqa

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 14, 2011, 16:08:38 »
Pff.... 25j = 20 minut lotu jakąś frytką.

Normalnie na roamie robi się 50j+ ciężkim sprzętem.

Welcome to Eve, Harden the fuck up! -> http://www.youtube.com/watch?v=VgvM7av1o1Q


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Mrowqa

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 14, 2011, 16:10:27 »
SokoleOko, coś mi się zdaję, że Cię w grze widziałem ... Latasz w okolicy Teonusude ??

EDIT:
ehh, kolejne misje w low sec'u ;/

Pozdrawiam,
Mrowqa
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2011, 18:17:23 wysłana przez Mrowqa »

lkasprzak

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 14, 2011, 18:35:16 »
jak sie zaloguje to podesle Ci troche kasy zebys sie za latwo nie zniechecil :) mi kiedys pomogli to i ja pomoge :)

Najlepsza rada na tym forum: wstap do Unseen - samemu nie poznasz nawet polowy a ta gra rozwija skrzydla grajac w grupie :)

Mrowqa

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 14, 2011, 19:55:23 »
To zobacze tam kiedy indziej, narazie muszę kończyć ;)
Dzięki za kase, zdazylem wczesniej za oszczednosci odrobic podobny statek ;D Teraz patrze i przecinek troche w prawo przesuniety ... :D
Dzieki ( fajna gra, tylko nie wiem czy bede grac pozniej ... - mam triala, a 18-stki nie = kasy tez nie ;/ )
Gdybym tak ubił jakiegos pirata to by troche plexow bylo :P ( pomarzyc zawsze wolno :D )

Pozdrawiam,
Mrowqa

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 14, 2011, 20:19:03 »
Gdybym tak ubił jakiegos pirata...


Pozdrawiam,
Mrowqa


 >:D >:D >:D >:D >:D >:D
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

lkasprzak

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 14, 2011, 21:45:49 »
Pozdrawiam,
Mrowqa


 >:D >:D >:D >:D >:D >:D

najlepiej na cola polowac jak jest offline :D ostatnio dwa razy tego samego lokiego stracil jak byl off wiec masz szanse :p

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 14, 2011, 22:52:17 »
4. Launchers
- standard/heavy/cruise missile (long)
- rockets/assaul missile/torpedoes (short)
FIX
w tej grze nie ma czegoś takiego jak assalut missile, jest jedynie podzial w wyrzutniach
- assalut launcher - strzelaja light missile (podobnie jak standard launchery) tyle że są przeznaczone dla cruzerów (wiekszy magazynek i chyba rof w stosunku do frejekowych standardów)
- heavy assalut launcher - strzelają heavy assalut missile
Ale doczytałeś dokładnie co napisałem ?
Mam podkreślić czy sam sprawdzisz... no dobra podkreślę...
4. Launchers
  :P
Oczywiście masz rację, bo miałem na myśli heavy assault missile jako typ amunicji. Same launchery nie mają jako takie zasięgu  8)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Mrowqa

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 15, 2011, 16:34:59 »
Szans dużych nie mam, ale spróbować można ;) Miałem dobrą wyrzutnię, która dropłem i straciłem ;/ Wyfullowałem najlepiej jak mogłem swojego trashera ;)
7x autocannon 200mm, 2x rig 10%rof, weapon uprage na rof'a i tracking ... do tego microdrive ( czy jakos tak ;D to co daje 500% speeda ), shield booster ... Pisze po założeniu ammo Fusion S gdzieś okolo 875m zasięgu, ale już przy 5-6km atakuje ( słabo ;/ ). Na 1500m ( 2x za daleko) wali ponad 200 co 3sek - dla mnie to duzo ;) Wystarczy ze podlece i orbitowanie = mam jakieś szanse ... jak sobie drony sprawie to zobaczymy co dalej ...

EDIT:
Przystąpiłbym do UA, ale z tego co widzę to mi nie opłaca się ... tam mają czasy szkolenia podane w tyg ( mi pozostało 9 dni triala ;D ). Po tych 9  dniach prawdopodobnie skończę grę, czego mi teraz jest szkoda  :'( Kasę oddam ( szkoda by się straciła ). Napiszcie tylko kto dał ile ;) Co mi zostanie rozdzielę :D (Oddam w sensie, że kupię drogo od kogoś zwykłego śmiecia na markecie )

EDIT:
ehh, trasher ma zerowe drone bay  >:(

Pozdrawiam,
Mrowqa
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2011, 17:08:25 wysłana przez Mrowqa »

lkasprzak

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 15, 2011, 19:03:58 »
kase przelalem rano w wallecie masz info ;) do UA zawsze oplaca sie dolaczyc a przedluzenie konta mozesz kupic za ISKI. Ja pierwsze konto kupilem za euracze, 2 nastepne juz za iski ale wiecej nie planuje - zarabiac kase by moc grac to bez sensu :p szip ma byc w SMA gotowy do klepania :p

Pomysl o pobawieniu sie w skanowanie sygnatur w low.  2 tyg intensywnego skanowania radarow i mozesz wyciagnac na plexa spokojnie (moj rekord 600 mln w 2 tyg)


Mrowqa

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 16, 2011, 18:26:10 »
Mówiąc intensywnego skanowania domyślam się, że chodzi o wiele godzin dziennie ... nie mam tyle czasu ;( Po za tym dużo grać, by móc grać dalej jest po prostu bez sensu ... Tracę duuuuużo czasu by zarobić ISK, które wydaje na przedłużenie konta - i znów tracę czas na przedłużenie ... Tylko bym się nudził ... Tak po za tym nie znam się na tym skanowaniu ;) Oddam Wam kase, to co mi daliście ( bo szkoda, żeby tkwiła na zablokowanym koncie ... ). Jak będę zarabiać to wtedy wrócę do gry ;) Ale dzięki za pomoc ...
Istnieje jednak inna możliwość ( ale wątpie, że jest realna ):
Mógłbym załatwić sobie dobrą korporację ( np. 400+ dobrych graczy ) i poprosić szefa o wprowadzenie podatku ( 1mln/miech - bardzo mało dla tych lepszych :D ). Wtedy spokojnie by opłacili mi konto :) Ale to mało realne ...

Pozdrawiam,
Mrowqa

Zgudi

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 23, 2011, 12:28:22 »
Jeśli mogę się wtrącić.
Ile kosztuje plex? 360 mln isk?

Gracz grający pól roku zarobi(do tego czasu radziłbym zakupić GTC):

1. Na misjach l4 w empire 20-30mln isk na godzinę. Dajmy na to średnio 25. Grając po 4 godziny dziennie zarobi 100mln isk na dzień.  Plex ma w 4 dni.
2. Na anomalkach w 0.0 30-50 mln isk na godzinę. Dajmy średnią 40. Grając j.w. zarobi 160mln isk/dzień. Plex ma w 3 dni.
3. Na najlepszych anomalkach/dobrych plexach i innych tego tymu, zarobi więcej jak 50mln isk na godzinę. Ma plex w 2 dni.
4. Na misjach milicyjnych bomberem zarobi 70-110 mln isk na godzinę. Dajmy 360mln/dzień. Plex ma w 1 dzień.

Są też hardorowcy co zarabiają więcej.

Oczywiście można kopać i zarabiać 10(w empire) do około 20(w 0.0) mln/godzinę (może ktoś tam ma i więcej, ale chcę zniechęcić do kopania), albo przewozić towary dla npc w empire i zarabiać w porywach 5mln/h, jak kto woli.

więc nie pękaj :P

P.S. Jak bym się pomylił (za mało albo za dużo podałem, bo ktoś zarabia np. znacznie więcej) to proszę nie wieszajcie na mnie psów, kotów, chomików i innych zwierząt :P

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2011, 13:00:30 wysłana przez Zgudi »

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 23, 2011, 13:12:09 »
Jeśli mogę się wtrącić.
Ile kosztuje plex? 360 mln isk?

Gracz grający pól roku zarobi(do tego czasu radziłbym zakupić GTC):

1. Na misjach l4 w empire 20-30mln isk na godzinę. Dajmy na to średnio 25. Grając po 4 godziny dziennie zarobi 100mln isk na dzień.  Plex ma w 4 dni.
2. Na anomalkach w 0.0 30-50 mln isk na godzinę. Dajmy średnią 40. Grając j.w. zarobi 160mln isk/dzień. Plex ma w 3 dni.
3. Na najlepszych anomalkach/dobrych plexach i innych tego tymu, zarobi więcej jak 50mln isk na godzinę. Ma plex w 2 dni.
4. Na misjach milicyjnych bomberem zarobi 70-110 mln isk na godzinę. Dajmy 360mln/dzień. Plex ma w 1 dzień.

Są też hardorowcy co zarabiają więcej.

Oczywiście można kopać i zarabiać 10(w empire) do około 20(w 0.0) mln/godzinę (może ktoś tam ma i więcej, ale chcę zniechęcić do kopania), albo przewozić towary dla npc w empire i zarabiać w porywach 5mln/h, jak kto woli.

więc nie pękaj :P

P.S. Jak bym się pomylił (za mało albo za dużo podałem, bo ktoś zarabia np. znacznie więcej) to proszę nie wieszajcie na mnie psów, kotów, chomików i innych zwierząt :P

wyłamujesz mi żebro telekinezą swoich wypowiedzi...
ehhh ludzie co przyszli grac zeby zarabiac.
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 23, 2011, 13:25:57 »
Grając po 4 godziny dziennie
znalazłem błąd w Twojej wypowiedzi.

Może wielu na tym forum(które bądź co bądź jest forum o grach) nie zgodzi się z mną, ale cztery godziny grania dziennie do naprawdę cholernie dużo dla zwykłego człowieka zajętego robotą, rodziną, sprawami domowymi i choćby rozwojem osobistym (kursami, dokształcaniem itp.)

Zgudi

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 23, 2011, 15:54:18 »
Cytuj
wyłamujesz mi żebro
Jack Sparrow powiedział coś takiego.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2011, 16:04:19 wysłana przez Zgudi »

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 23, 2011, 18:38:50 »
Spox, w 1h czy 0,5 też można zarobić na plex'a, przecież min. "okres rozliczeniowy" trwa 1 miech no nie?


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 27, 2011, 09:32:06 »
1. Na misjach l4 w empire 20-30mln isk na godzinę. Dajmy na to średnio 25. Grając po 4 godziny dziennie zarobi 100mln isk na dzień.  Plex ma w 4 dni.
2. Na anomalkach w 0.0 30-50 mln isk na godzinę. Dajmy średnią 40. Grając j.w. zarobi 160mln isk/dzień. Plex ma w 3 dni.
3. Na najlepszych anomalkach/dobrych plexach i innych tego tymu, zarobi więcej jak 50mln isk na godzinę. Ma plex w 2 dni.
4. Na misjach milicyjnych bomberem zarobi 70-110 mln isk na godzinę. Dajmy 360mln/dzień. Plex ma w 1 dzień.
Mocno nierealne. 4 godziny dziennie jak rozumiem, to średnia tygodniowa. Co oznacza, że raz jest więcej, a raz mniej. Wg mnie tego mniej jest jakby tak więcej. 25 mln/h to całkiem sporo i gracz grający 6 miesięcy musi naprawdę być rozgarnięty i ostrożny by tyle regularnie zarabiać. Nie to, że się nie da, ale jest to po prostu dla młodego gracza wyzwanie.
Anomalki w 0.0 to specyfika danego 0.0 i nie na każdym 0.0 da się zarobić nawet te Twoje minimalne 30 mln/h. Do tego dochodzą koszty własne (sprowadzanie sprzętu/wyprowadzanie "urobku"), no i oczywiście częstsze wtopy.
Generalnie Twoja wypowiedź aż ocieka optymizmem.  :P

Tak w miesiąc grania z palcem wiecie gdzie, młody gracz (6 miesięcy stażu) jest w stanie zarobić 400mln (czyli wystarczy na PLEX), ale trzeba w tym czasie postać również rozwijać.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 27, 2011, 09:52:58 »
Cytuj
Na misjach l4 w empire 20-30mln isk na godzinę. Dajmy na to średnio 25. Grając po 4 godziny dziennie zarobi 100mln isk na dzień.  Plex ma w 4 dni.
Albo robisz błąd zakladajac że agenci uprzejmie bedą dawać same blokady i pozostałe misje z top 5, albo masz poważny błąd w założeniach. Jesli agent pokaze facka to na 4h jest z głowy, jak zrobia tak wszyscy to sobie sie nie pobawisz, a zdaża się ze taka blokada utrzymuje sie dłuzszy czas.
Do tego jesli nie liczysz tylko bounty a salvage itp to też wyglada to inaczej bo ten stuf jeszcze trzeba sprzedać co również zajmuje czas jeśli chce sie towar spylić po swoich cenach nie po bay orderach
Cytuj
dobrych plexach i innych tego tymu, zarobi więcej jak 50mln isk na godzinę. Ma plex w 2 dni.
Te dobre plexy po nerfie pól roku - rok temu sa teraz takie dobre że potrafią nic nie dropnąć albo dropnąć jakiegoś smiecia, a ganianie ich po konstelacji / regionie tez zajmuje czas i czesto jest konkretnie ryzykowne, wiec i tu wyliczenie jest z dupy i pojecia nie mam skad wziałeś cyfry które dały takie wyniki
a te lepsze anomalki jak to juz Dark wspominał po zmianie w ich systemie też takie fajne nie są

I az dziwne że nie uwzględnileś WH i nie podałeś cyferek stamtąd, bo naprawde jestem ciekaw jakie miliardy byś tam wstawił ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 27, 2011, 10:21:13 »
Wcześniej pisałeś Adminie Doom, że 10-15 mln w empire na godzinę to tak mało, że na pewno robię coś źle, a teraz, że 20-30 to grubo za dużo. Ja mam średnio 20 (rekordowo 32 wpadło na blokadzie, z czego 15 mln dostałem jakiegoś rewardu, który ni stąd ni zowąd powiększa mi wallet pod czas klepania misji. W tedy dostałem 5mln x 3 w odstępach około 14-20 minut. Blokadę razem z salvagowaniem zrobiłem w godzinę nie ruszając się ze środka lokacji).

Więc założyłem, że gracz grający więcej niż ja i mający abaddona na scorchach (po pół roku można już mieć, jak ktoś skilluje w tym kierunku od początku) to będzie miał te 20 do 30 (W SUMIE) na agencie qality +20, tak pomyślałem

A to ile zarabia się na anomalkach wziąłem od znajomków którzy opowiadają o swoich dochodach, ale to zaznaczyłem, że to tylko takie moje założenie, które może być błędne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 10:37:45 wysłana przez Zgudi »

HammerSnake

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:01:11 »
No panowie to już wiecie co robić. Zaciągać się do milicji !  ;D


Swoją drogą ile razy przewija się temat farmy isków to nikt nigdy nie wychyla się z konkretnymi wypowiedziami, a wysokości zarobków w wh to sam jestem ciekaw. W takim c6 to przecież często siedzi 40 chłopa i farmi całymi dniami. W C3 co prawda jakimś pimped tengu czy jakiś ammarski ship za 1,5 b z 10m sp charkiem ( w przypadku tengu i to od zera ukierunkowyanym pod taką farmę-większość all 5 bez starty sp) ludzie chwalili się na scrapie, że wyciskają solo w 10-12 min 30-100m w zależności od salvagu + czas na przemielenie, ale nigdy nie słyszałem ile ludzie farmią w c6 czy c5.

Przynajmniej swego czasu jak sprawdzałem googlem to nic to nie dawało. Ludzie nie lubią się chyba chwalić.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 11:15:03 wysłana przez HammerSnake »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:43:51 »
Cytuj
Wcześniej pisałeś Adminie Doom, że 10-15 mln w empire na godzinę to tak mało, że na pewno robię coś źle,
Pozwol że przypomnę Ci fragment mojej odpowiedzi wyjaśniającej Twój problem:
Cytuj
- pierd**** się ze z dupy wzietymi przelicznikami isk/h wy,myslonymi przez frustratów którzy gdzies tam w swoim ego nie potrafia scierpiec ze robia akurat misje zamiast kampic z 50 kolegami jaks przelotówke i nabijac sobie epena kolejnymi "kilami"
Podobne zdanie mam i o tym wyższym podsumowaniu, a odniosłem się do niego z jednego powodu. Jesli to przeczyta ktoś z mniejszą wiedzą niż Twoja, nie mając również pojecia o... nazwijmy to Twoją skłonnościa do konfliktowania takich zagadnień jak Twoje wypowiedzi i merytoryczność, to może blednie założyć że jak mu sie konto będzie kończyło to w ostatniej chwili bez problemu sie zepnie i zarobi wymagane iski. Eve to nie RL ale serwery Eve (konkretnie te ich części które losują różne rzeczy) pod wzgledem dawania zarabić kiedy jest to naprawde potrzebne są równie złośliwe co Los w RL.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 27, 2011, 15:21:44 »
Cytuj
Jesli to przeczyta ktoś z mniejszą wiedzą niż Twoja(...)to może blednie założyć że jak mu sie konto będzie kończyło to w ostatniej chwili bez problemu sie zepnie i zarobi wymagane iski

Albo nie doczyta, że chodziło o półroczną postać a on młodszym graczem jest, albo ty mi pochlebiasz twierdząc że półroczna postać ma mniejszą wiedzę niż ja.

Pozostała część wypowiedzi to raczej cięta riposta.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 16:27:31 wysłana przez Zgudi »

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 28, 2011, 00:58:17 »
Swoją drogą ile razy przewija się temat farmy isków to nikt nigdy nie wychyla się z konkretnymi wypowiedziami, a wysokości zarobków w wh to sam jestem ciekaw.
Eee... kilka razy mówiłem/pisałem, że na solo lvl4 10mln/h z bounty do b.dobry wynik i praktycznie nieosiągalny dla nooba grającego krócej jak kilka/kilkanaście miesięcy (max co wyciągam ma lvl4 średniej quality to około 20mln/h, ale swoje na PVE "odsłużyłem"). Doliczając do tego drugi char i skrobanie złomu (salvage + loot) da się wyciągnąć 20mln/h ale raptem na 2-3 misjach (dziwne, że najlepiej "zarabiające" misje mają zawsze najdłuższy czas na wykonanie, prawda ?), a te trafiają się dość rzadko (znam raptem 1 osobę, której się WC trafiał po 10x z rzędu...). Żeby była jasność - wszystko przed ostatnimi zmianami i w systemie o sec 0.5 przy agencie L4Q8.
Co do WH to się nie wypowiem, bo pomimo, że wiem dość dokładnie ile zarabiają moi ludzie na WHSach to ciężko mi ocenić ryzyko i czasochłonność. Osobiście z ich wypowiedzi oceniam na około 20-25% więcej niż na L4. Czy to warte ? Kwestia tego jak zorganizowana grupa sobie po WHSach lata...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Zgudi

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 28, 2011, 11:00:46 »
Cytuj
max co wyciągam ma lvl4 średniej quality to około 20mln/h

tak średniawo, w apocu fajnie robi się niemal wszystkie misje i wychodzi średnio 20. Marzę sobie, że taki paladyn wyciśnie 40.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 28, 2011, 11:05:08 »
Nie wyciśnie, jeśli nie bedziesz co chwila dostawal dobrych misji. I weź wreszcie skończ z tymi cholernymi przelicznikami. Taki coś to sobie możesz liczyc na hulku kopiacym veldspar w high secu:
- veld jest wszedzie i żadko go brakuje (z paroma wyjatkami gzie zyją korpy górnicze)
- dokładnie wiesz ile urobku wyciągasz, jakie masz koszty jego uzyskania, rafinacji
-wiesz z grubsza za ile go sprzedasz

Misje sie pod takie wyliczenia nie klasyfikują bo są zbyt duzym randomem. Jedyne PVE które jeszcze dawało się pod to podciągnąć były anomalki w ulepszonym systemie, teraz po zmianie też juz random jest taki że można zapomnieć o tych chorych wyliczeniach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 28, 2011, 11:45:15 »
Apropo anomalek, mogli by zastosować coś takiego, że każdą dać za drabinką, a drabinkę przelecisz jak wklepiesz 5 cyfrowy ciąg znaków z graficznego gifa, w tedy to można by pozbyć się raz na zawsze parady bocianów :P

Yurioni

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 28, 2011, 11:51:23 »
na paskach tez chcesz wprowadzic drabinki?

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 28, 2011, 12:17:53 »
Logowanie do gry ..... wisimy w powietrzy, gdzieś tam w przestrzeni. Na początek wypada zadokować na stacji (dla przykładu). Klikamy na ikonke stacji na overwiew a następnie na przycisk "dock" i ......
..... "twoje polecenie zostało przesłane do serwera. Za chwilę otrzymasz na wskazany przez Ciebie przy rejestracji adres mail z 5-cio cyfrowym ciągiem znaków z gifa, który po wpisaniu w umieszczoną niżej w mailu ramkę i zatwierdzeniu spowoduje aktywowanie wydanego w tej chwili polecenia (dokuj). Jeżeli w ciągu najbliższej godziny mail do Ciebie nie dotrze, prosimy ponowić polecenie (dokowania). Jeżeli po dokonaniu powyższego po kolejnych 3 godzinach nadal brak będzie informacji meilowej prosimy o wysłanie petycji - link".

:P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 28, 2011, 12:32:20 »
Cytuj
Logowanie do gry ..... wisimy w powietrzy, gdzieś tam w przestrzeni. Na początek wypada zadokować na stacji (dla przykładu). Klikamy na ikonke stacji na overwiew a następnie na przycisk "dock" i ......
..... "twoje polecenie zostało przesłane do serwera. Za chwilę otrzymasz na wskazany przez Ciebie przy rejestracji adres mail z 5-cio cyfrowym ciągiem znaków z gifa, który po wpisaniu w umieszczoną niżej w mailu ramkę i zatwierdzeniu spowoduje aktywowanie wydanego w tej chwili polecenia (dokuj). Jeżeli w ciągu najbliższej godziny mail do Ciebie nie dotrze, prosimy ponowić polecenie (dokowania). Jeżeli po dokonaniu powyższego po kolejnych 3 godzinach nadal brak będzie informacji meilowej prosimy o wysłanie petycji - link".


A tu po 5 minutach lokal puchnie od hostów a ty stoisz przy stacji i czekasz na maila.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 28, 2011, 12:33:20 »
Stoisz Ty bo to wedle Ciebie genialny pomysł.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 28, 2011, 12:34:40 »
Ale ja nie dałem pomysłu na kody z gifu przy dokowaniu, tylko przy drabinkach.

Ranshe

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 28, 2011, 12:36:39 »
Jedyne PVE które jeszcze dawało się pod to podciągnąć były anomalki w ulepszonym systemie, teraz po zmianie też juz random jest taki że można zapomnieć o tych chorych wyliczeniach

Dupa tam nie random.

- nie respawnują się od razu, tylko po paru minutach (jak masz więcej niż jedną danego typu i możesz po wszystkich latać to nie ma znaczenia)
- doskonale wiadomo ile anomalii i jakich będziesz miał w danym systemie
- same anomalie zostały jakie były

Jedyny random to to że niektórzy uwzględniają w tych wyliczeniach frakcyjne raty i drop z nich, a imho się nie powinno.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 28, 2011, 12:38:22 »
Po zagęszczeniu ludków per dobry system nie ma kłopotów ze znalezieniem wolnego hevena albo sanctuma?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Statki i ich broń
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 28, 2011, 12:43:10 »
Ale nawet jak się podzielisz sanctumami, że każdy lata tylko po jednym po czym czeka aż się zrespawnuje, to i tak zero w tym randomowości - skończysz i wiesz że po 5 minutach około będziesz miał następnego, bo tyle się respawnują.

A ostatnio latałem po hubach, bo właśnie haveny i sanctumy były wszystkie pozajmowane przez ludzi, to dostawałem zaledwie parę m mniej/20min, bo kosi się to szybciej niż sanctuma i więcej ich zrobisz w tym czasie.