Autor Wątek: [PVP/PVE]DAMAGE  (Przeczytany 22028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 10, 2008, 07:45:18 »
Na paskach w dobrym 0.0 pod wzgledem ratow (np Stain) zarabia sie ok 60m/h. Bounty + loot + minsy po przetopie + salvage. Podobne wartosci mozna uzyskac robia misje w low secach z bardzo dobrymi skillami i bardzo dobrym statkiem. Na misjach w 0.0 zarabia sie wiecej, ja niestety nie wiem ile, bo nie moge z powodu standow. Kiedys (2-3 miechy temu) zrobilem toryline'a dla kolegi i w 3h nalapalem lootu za ok 400m (wehlan missile link za 200m itd).

W kwesti zarabiania na npcach.

 Tylko jak ktoś wcześniej wychainuje paski żeby były na nich fajne raty 1.4 - 1.85. Trwa to jednak trochę i nikt tego nie robi z obawy ,że wpadnie frajer w maruderze i popsuje  :uglystupid2:

Cytuj
karl-> ale o oficerach to ja wiem. //ciekawe czemu ludzie tak czesto narzekaja, ze cos im ch*jnego wypadlo.

Kiedy? w Oficerze "chujowego" oznacza 700baniek  :) Ja trafiłem 1.5 oficerów, ale byli raczej słabawi  ;)

Apropo misji w Stain. Z dobrej misji jest 40kk za jakieś gówienko dla True sanshy(concordowe znaczki), 10k lp i masa salvagu i lootu(to zazwyczaj dostają nowi).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2008, 07:50:33 wysłana przez Siewca Titum »

litestep

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 10, 2008, 09:23:34 »
nadal nie wiem co jest takiego smiesznego w pytani "z kad wziasc" federala...
Podpowiem bo robisz to samo po raz drugi: "skąd wziąć" - widzisz różnicę? A Jita to bardzo dobra odpowiedz na to pytanie i również nie widzę w niej nic śmiesznego.

zlloty

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 10, 2008, 10:24:45 »
W miesiąc sie robi te skille, leci do Motsu i jakoś lecą. ;-)

..i dostaje się lagiem między oczy. Właśnie się stamtąd wyniosłem. 2j dalej w Aramachi jest agent CN
http://www.eve-online.com/corporations/a_3016847.asp
i dzięki temu, że ss systemu jest niższy, kasa z misji i LP są większe, niż w Motsu (pomimo niższego Q agenta). Jedyny problem polega na tym, że sporo misji dale w Saila, gdzie lag ciągnie się od Motsu...

Co do porównywania dochodów z misji i racenia - Panowie! Jak już piszecie o zarobkach na takim np. raceniu, to nie piszcie o swoich top scores, które kiedyś gdzieś tam wam się udało zdobyć, tylko o realnych możliwościach dnia codziennego. Jak czytam 60 mln/godzinę i przypominam sobie takie Stain, gdzie trzeba się ustawić w kolejce do co lepszego rata, a co bardziej sfrustrowani to i chain spawna utłuką, to jakoś średnio to widzę. Na moje oko (golden eye?) 10 mln na ratach na godzinę to i tak nieźle, biorąc pod uwagę szybkość spawna i innych piractwo tłukących. Do tego ktoś wspomniał o zbieraniu lootu i salvagowaniu - opłacalność tego jest średnia, biorąc pod uwagę wielkość ładowni BSa.
Osobiście przerzuciłem się na robienie misji z następujących powodów:
- lecę sobie na misję sam, czyli tłok w systemie mnie guzik obchodzi (o ile laga nie generuje)
- w razie czego mogę afknąć bez stresu, że na localu pojawi się zgraja złych i niedobrych (bo latam w hi-secu),
- jak mnie weźmie, to i salvagera odpalę (jak mi potrzeba np. zyda do produkcji - zbieram loot do przetopienia)
- dostaję LP, za które mogę nabyć na miejscu frakcyjne ammo (przebitka dwukrotna, niż w najtańszych ofertach na rynku)
- latam w systemie, gdzie mam paski, więc jak muszę popracować out of eve, to odpalam hulka i strzelam do skałek, nie stresując się, że mi jakiś rat kufer odstrzeli,
- nie muszę czekać na respawn,
- jak mam 15 minut, to biorę misję, zrobię tyle, na ile mi starczy czasu, a resztę później - bounty za raty i tak dostanę (główne źródło dochodu), co najwyżej bounty czasowe stracę,
- co 15 misji dostaję storyline, które zwiększają mój stand do frakcji,
- mogę na misję do strzelania/salvagowania zabrać Evowy narybek i od razu przećwiczyć towarzystwo,
- dostaję kasę od agenta za zrobienie misji - przy lepszych misjach i z nieco podkręconym "negotiations" to daje 3 mln za misję, załóżmy że 2 lepsze misje na godzinę - z samej kasy od agenta jest 6 mln,
I tak dalej, i tak dalej...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2008, 10:29:12 wysłana przez Zlloty »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 10, 2008, 10:35:45 »
A co ty chcesz od Stain? :P
Ja tam jak się lognę przed pracą to w 20-25 minut zarobię 15 baniek. Żebym nie wiem co, to z misji tak nie dam rady :P
Przedwieczny.

Ellaine

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 10, 2008, 11:06:27 »
Na moje oko (golden eye?) 10 mln na ratach na godzinę to i tak nieźle, biorąc pod uwagę szybkość spawna i innych piractwo tłukących. Do tego ktoś wspomniał o zbieraniu lootu i salvagowaniu - opłacalność tego jest średnia, biorąc pod uwagę wielkość ładowni BSa.
Nie przesadzajmy z tymi 10 milionami. 10 milionów na godzinę to zarobi noob w cruiserze podchodzący do rata jak do jeża. Przeciętny człowiek w przeciętnym statku, trochę gotowym do samoobrony pvp (sloty na neuty, trochę uniwersalny tank). zarobi spokojnie 20-30 + loot i salvage, nie licząc frakcyjnych spawnów. Jeśli jest tłok na paskach, należy doliczyć 0 isk zarobione w czasie szukania wolnego systemu.

Straszny

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 10, 2008, 11:18:38 »
u nas w E-2 rattuje na jednej postaci Ravenem/Cerberusem, na drugiej Munninem .. hmm powiem tak - spokojnie wyciagam na bounty 7-10 baniek, czyli 7-10 x 3 na godzine. Plus loocik i Dark Bloody co pare-parenaście dni (u nas jest ich całkiem sporo).

Te 60 baniek na godzine jest całkiem realne jak to zliczyć. A licząc w skali miesiąca z DB to chyba lepiej.

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 10, 2008, 15:20:18 »
1. co to 'chainowanie'
2. czy jesli porobie misje dla caldari navy i zrobie stand na 5.00 a potem obnize stand do rasy caldari na np. -10 to bede nadal mogl robic misje? [wiem, ze sentry strzelaja od -5...].

ja tam nie wiem ile wyciagam na raceniu. siedze w 0.2, mysle, ze mam okolo 15beltow. spawny sa minimum 4x frajka [~15k] do 3x bc 2x frajka [3x ~150k, 2x ~15k]. dwa razy w 0.3 mialem convoy [3x BC fighter ~100k, 2x cruiser lub cos ~60k]. loot na kilka milionow. [250k veldspara i 75k pyerite+ jakies itemy].

srednio na jedno wplacenie na konto mam ~500k-800k. zaleznie czy robie salvage.

Ellaine

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 10, 2008, 15:31:29 »
Jeśli nie jesteś w 0.0, raczej opłaca Ci się robić misje.

Diabl0

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 10, 2008, 15:41:48 »
1. co to 'chainowanie'

Wycinek z poradnika na potrzeby BUFU

Dlaczego warto chainować? Najprościej odpowiedzieć – dla większych isków. Z dobrze zchainowanych pasków można wyciągnąć 2-3 razy więcej isków w tym samym czasie. Wspólnymi siłami i przy niewielkim wysiłku pozwala tak uformować paski aby na każdym były wartościowe drogie BS’y, a przez to nawet szybki wypad na pasek przynosił znaczące dochody bez potrzeby spędzania tam całych dni.

Zasady w punktach:
• Na pasku zawsze spawnują są 2 typy npc’ów
• Jak na pasku są 2 typy NPC’ów z czego jeden drogi (powyżej 1,2m) – zabijasz tylko te drogie zostawiając resztę aby po jakimś czasie pasek się odnowił do takiego samego składu. ZAWSZE zostawiasz jakiegoś NPC’a – chociażby jednego.
• Jeśli widzisz 2 typy tanich npc’ów – zabijasz WSZYSTKO (wszystko BEZ WYJĄTKU, bez tłumaczeń że szkoda ammo/czasu) aby następnym razem zrespawnowało się coś droższego (lub nawet jakiś DB/oficer)
• Na pasku widzisz tylko 1 typ tanich npc’ów – zostawiasz – widocznie ktoś już tutaj był, wybił droższe statki i zostawił tanie aby spawn się odnowił
• Na pasku widzisz tylko 1 typ drogich npc’ów – rzadki przypadek – widocznie ktoś tutaj był i coś mu przeszkodziło, nie bądź narwańcem i zostaw jednego BS’a – nie zbiedniejesz a za kilka(naście) minut spawn pewnie się odrodzi razem w wybitymi tanimi statkami i będzie dalej służył iskami tobie i innym bufonom.
• Chainujemy powyżej 1,2m.


srednio na jedno wplacenie na konto mam ~500k-800k. zaleznie czy robie salvage.

Patrz wyżej... 500-800k to mi szkoda czasu i amunicji :D

Jak pisał Scary, w przyzwoitym 0.0 po sformowaniu chainów można bezproblemowo wyciągnąć 7-15m ISK na cykl (OIDP cykl to ~15 minut) z samego bounty, bez salvagowania. DB i oficery są na tyle nieregularnie że nie uwzględniam ich w obliczeniach :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2008, 15:47:58 wysłana przez Diabl0 »

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 10, 2008, 16:30:10 »
mnie tam sie oplaca. 500k-800k to tylko bounty.
policz loot ~1kk i salvage ~2kk i juz przyzwoiciej wyglada. a mnie sie akurat oplaca, bo ratowanie to tylko nna zbicie ss, bo zarobek bede mial z tanszych shipow ;p
[powiedzmy, ze dla mnie mega to tyle co dlaciebie myrmidon ^^].

KKRT

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 10, 2008, 18:16:45 »
Wspolczuje Ci, jesli musisz zbijac sec status w low secu, to istna katorga.

Snusmumriken Shamploo

  • Gość

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 10, 2008, 18:51:50 »
Wspolczuje Ci, jesli musisz zbijac sec status w low secu, to istna katorga.

tzn. nie musze, aktualnie mam -3.2
owszem, wolal bym w null, ale brutixem tam CHYBA nie zdzialam zbyt duzo, a megasek z  niskimi skillami to bardzo lakomy kasek.

Cytuj
i dla PvP:
http://img91.imageshack.us/img91/1032/aaarattingguidezk6.jpg
padlem jak to czytalem ^^

Goomich

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 10, 2008, 19:05:08 »
a megasek z  niskimi skillami to bardzo lakomy kasek.

Wprost przeciwnie.

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 10, 2008, 20:43:57 »
no jak? przecierz latwa kasa.

moglby mi ktos odpowiedziec na to pytanie o standingach?   
Cytuj
2. czy jesli porobie misje dla caldari navy i zrobie stand na 5.00 a potem obnize stand do rasy caldari na np. -10 to bede nadal mogl robic misje? [wiem, ze sentry strzelaja od -5...].

Albion

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 10, 2008, 22:06:22 »
no jak? przecierz latwa kasa.

moglby mi ktos odpowiedziec na to pytanie o standingach?   

Nie.

Misje nie beda dostepne juz od -2.0 standa rasowego.

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 10, 2008, 23:29:43 »
Nie.

Misje nie beda dostepne juz od -2.0 standa rasowego.

a jest mam -5 dla angel, to da sie to jakos wyrobic tak bym mogl robic dla nich misje?

litestep

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 10, 2008, 23:45:36 »
Magiczna tabelka http://www.newedenlibrary.net/eon/faction_standings.shtml mówi: rób misje dla Serpentis, The Syndicate, Thukker Tribe.

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 11, 2008, 11:25:37 »
Magiczna tabelka http://www.newedenlibrary.net/eon/faction_standings.shtml mówi: rób misje dla Serpentis, The Syndicate, Thukker Tribe.

cos nie zabardzo mi wyszlo korzystanie z tej tabelki ;/. jakies 'how to? ' xD

serpentis, they syndicate i thukker tribe dlatego, ze maja najwiecej 'czerwonych'?

jesli, powiedzmu, mam standing dla serpentis 1.0 to co oznacza to 8.0 wobec  Angel?

Goomich

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 11, 2008, 12:22:53 »
Nie.
Jak ci się porprawia standing do jakiejść frakcji, to jednocześnie poprawia się też do frakcji, które mają do niej plus i pogarsza do frakcji, które mają do niej minus.

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 11, 2008, 12:49:26 »
aha. czyli nie da sie miec 10 u kazdego? ;]

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 11, 2008, 13:49:32 »
no jak? przecierz latwa kasa.
moglby mi ktos odpowiedziec na to pytanie o standingach?   

[wiem, ze sentry strzelaja od -5...].
Albo standing albo security status - zdecyduj się.

no jak? przecierz latwa kasa.
Nie bardzo rozumiem gdzie widzisz łatwą kasę w BSie gracza (ransom ?), bo dla ofiary (pilot megaska ?) to co najwyżej strata wartości modułów i kosztu ubezpieczenia.

Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 11, 2008, 14:18:22 »
zdawalo mi sie, ze jesli bede mial security +10 a standing np. dla ammar empire -5 i wlece na ich teren to beda do mnie strzelac...

patrz na to. raci sobie 2miesieczny noobek na pasku w megasie i ma tam np. tank t2+ jakies dzialka i inny syf.
powiedzm,y ze loot dropnie na 5kk a salvage bedzie na drugie tyle.
10kk w minute czy dwie- czyz to nie jest latwa kasa? a i posmiac na korpowym sie bedzie mozna jak sie takiego na KB dorwie.

wiec, co wedlug ciebie jak polece racic w 0.0 to prawie nikt sie mna nie zainteresuje? ;]

zlloty

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 11, 2008, 14:23:34 »
Jeszcze dorzucę jedną zaletę robienia misji - rośnie stand do frakcji. Stand do frakcji = możliwość postawienia posa w hi-secu.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 11, 2008, 14:37:03 »
patrz na to. raci sobie 2miesieczny noobek na pasku w megasie i ma tam np. tank t2+ jakies dzialka i inny syf.
powiedzm,y ze loot dropnie na 5kk a salvage bedzie na drugie tyle.
10kk w minute czy dwie- czyz to nie jest latwa kasa? a i posmiac na korpowym sie bedzie mozna jak sie takiego na KB dorwie.
Wyfitowanie w pełni na T2 Megasa nie powinno kosztować więcej jak 50mln, a pewnie da się taniej (najdroższe działa). Ile kosztuje wyfitowanie Myrmidona ? Generalna różnica to:
- działa - large vs med
- MWD - 100 vs 10MN
- rep - large vs med
Cała reszta w zasadzie ta sama (oczywiście mocno zależne od skilli), a zatem strata na ficie to różnica w cenie powyższych modułów - pewnie góra 20mln.

Z salvage megasa nie da się wyciągnąć 5mln, a ponieważ loot pseudolosowo wypada to może się okazać, że najdroższe moduły przepadły.

Skoro to takie proste zarabianie tych 10mln na noobach to dlaczego sam nie zarabiasz latając np. właśnie megasem ?

zdawalo mi sie, ze jesli bede mial security +10 a standing np. dla ammar empire -5 i wlece na ich teren to beda do mnie strzelac...
Security to nie standing !!!
Standing to RELACJE względem faction, a security odzwierciedla jak bardzo jesteś niegrzeczny.

Sentry strzela:
- kiedy zaatakujesz obiekty/statki należące do tej samej frakcji (dlatego bezkarnie można atakować konwoje minmatarskie pod stacją Amarr - licznik w lewym górnym rogu w kolorze żółtym)
- kiedy popełniłeś przestępstwo i jesteś oznakowany flagą (a w lewym górnym rogu masz licznik na czerwono) - dotyczy również przestępstw w lowsecu (czyli jak przelecisz z low do high to zaczną strzleać !!!)
- kiedy masz security status (NIE standing) na odpowiednio ujemnym poziomie (oczywiście flota frakcji na bramie również Ciebie może zaatakować przy ujemnym standingu)

Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

KKRT

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 11, 2008, 14:41:57 »
Dormio akurat zle piszesz, nei wiem dokladnie od jakiego minusowego standa do danej rasy policja frakcyjna w high secach strzela [nie concord! tylko jednostki navy], ale zdecydowanie cos takiego istnieje. Dla osob, ktore maja z tym problem jest skill o nazwie Dyplomacy.

Ellaine

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 11, 2008, 14:55:23 »
Sentry nie strzelają przy sec statusie. Tylko automagiczna flota z nikąd, tylko w highsecu.

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 11, 2008, 15:17:17 »
dormio, ale mi chodzi o to, ze polece sobie megasem do null racic BS'y na paskach i zaraz ktos przyleci mnie zdjac, chocby dla zabawy.  :knuppel2:

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 11, 2008, 15:26:48 »
Dormio akurat zle piszesz, nei wiem dokladnie od jakiego minusowego standa do danej rasy policja frakcyjna w high secach strzela [nie concord! tylko jednostki navy], ale zdecydowanie cos takiego istnieje. Dla osob, ktore maja z tym problem jest skill o nazwie Dyplomacy.
Flota to nie sentry ! Z resztą sam o tym napisałem:
Cytuj
(oczywiście flota frakcji na bramie również Ciebie może zaatakować przy ujemnym standingu)
Skill działa niestety tylko do pewnego poziomu.

dormio, ale mi chodzi o to, ze polece sobie megasem do null racic BS'y na paskach i zaraz ktos przyleci mnie zdjac, chocby dla zabawy. 
Albo null albo low... zdecyduj się.

Jeśli 0.0 to faktycznie jak polecisz sobie bez "pleców" to zbyt długiej kariery nie wróżę temu megasiowi. Jeśli zapiszesz się do jakiegoś korpa stacjonującego w 0.0 to zupełnie inna sprawa - sam jesteś winien wtopy jeśli nie uważasz na intel i na lokal.

Lowsec ma to do siebie, że nie musisz wybierać systemu przelotowego, czy systemu w którym ciągle jest dużo ludków, etc. Boisz się straty - w porządku. Z drugiej strony nikt Ci nie zabrania latać na zwykłym T1 ficie (tani jak barszcz), a na pewno będzie efektywniejszy od Myrmidona.

No i co ważniejsze - zawsze możesz latać Dominixem - też będzie lepszy, bo ma większy dronebay, bo ma więcej tarcz i pancerza, a w dodatku tank można lepszy zrobić.  8)
No, ale ja jestem maniakiem Dominixa więc się moje zdanie nie liczy. :D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 11, 2008, 15:49:03 »
ja mowie o 0.0. co do low to nie mam zadnych pytan, bo w nim latam ;p

domim moglbym latac jakbym mial wiekszy dps z dron [z med mam 70 >_<].

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 11, 2008, 16:02:28 »
ja mowie o 0.0. co do low to nie mam zadnych pytan, bo w nim latam ;p
domim moglbym latac jakbym mial wiekszy dps z dron [z med mam 70 >_<].
Hehe, to podciągnij skille :P
No i Dominix ma większy dps bo może używać 5x heavy, w odróżnieniu od Myrmidona.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

KKRT

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 11, 2008, 16:36:39 »
Domi to genialny statek do solo npc'owania w 0.0 [nie potrzebujesz ammo], a juz w ogole jak npc'ujesz w rejonach gdzie wypadaja cap boosterki ;], poniewaz mozesz racic na fit'cie pvp i by Cie zlapac naprawde trzeba miec pecha [no chyba, ze sie zle sfittujesz]. Jednak nawet brutixem czy myrmem bezproblemowo pokerbirzysz, kwestia to przeleciec przez wlot do 0.0 :P, potem to juz tylko jakis milusi dead end i patrzysz co minute na local. Tylko, ze npc'owanie w 0.0 bez plecow oplaca sie tylko jak masz sile by zostac tam pare dni by pokerbirzyc, bo tak latanie jednego dnia na pasek i za pare h powrot to olbrzymie ryzyko, wiec 2 tygodnie pvp i tydzien kerbirki :P, no chyba, ze 3 tygodnie kerbirki, zbiorka kapitalu i zabawa w handel na alt'cie, i potem juz do konca zycia only pvp mainem ;]

Ps. Sam tak racilem hurkiem.

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 11, 2008, 17:03:28 »
co on tak z tym mirmim. ciekawe co to wogole za pomysl, by uzywac mirmiego jako dronshipa. lepiej juz wziasc doma, bedzie sie mialo lepszy tank, wiecej dron a i na gore mozna wsadzic neuty i nosy.


Wszystko co pisze o jest wypowiedzanie na podstawie MOJEGO doswiadczenia. jesli chce sie klucic, to daj na mnie convo w grze.

Czerwony kolor zostaw jednak moderatorom ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2008, 20:16:12 wysłana przez Voulture »

ivil

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 11, 2008, 18:12:59 »
ciekawe co to wogole za pomysl, by uzywac mirmiego jako dronshipa.

Co to za pomysl uzywac drake'a jako missile shipa?
Co to za pomysl uzywac hurrka jako gunboat'a?
Co to za pomysl uzywac ECM na Falconie?

Jak chcesz uzywac myrma? jako lapacza cepow? a moze do pompowania posow?

myst1q

  • Gość
Odp: [PVP/PVE]DAMAGE
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 11, 2008, 18:36:20 »
rozumiem, ze on ma atrybuty drone fightera ["Duze cargo"], bonusy, ale juz lepiej podskillowac BS'a [dominixa]
-wieksze dron bay
-lepszy tank [perma tank?]
-wiecej pg i cpu

wolniejszy targeting jest sprzeczny.