Autor Wątek: Gdzie newbie może zarabiać.  (Przeczytany 31054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gdzie newbie może zarabiać.
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 17, 2012, 11:10:51 »
* Doom zastanawia się co kadet robił jak wczoraj prowadził szkolenie z misji...
W skrócie
Cytuj
Misje? jakie?, wiem ze security,
W high celujesz w l4. Optymalnych misji nie podam bo wszystko zależy od statku, fitu, możliwości, ewentualnej floty itp. Ale przyjrzyj się misjom typu blokada, [frakca] ekstrawaganza, pirate invasion i jeszcze parę innych które w opisach tutaj http://eve-survival.org/wikka.php?wakka=MissionReports mają na stanie spore ilości bs
Cytuj
ale czy jest jakis specjalny corp dla ktorego warto?
Dla każdej z czterech głównych frakcji imperialnych nie jest zła flota danej frakcji, do tego w amarr teology  concil i ministry of war, dla caldari spacelena patrol, dla matarów republick seciurity service, dla gejów niech ktoś inny powie  Ci jaki ewentualnie inny corp niz federation navy bo ja takiego nie znam
Cytuj
milicja? tu mam niewiele wiedzy, wiem ze jest i nie da sie przylaczyc do wojny na koncie trialowym
W UA w milicję się nie pobwicie, bo jest wymóg bycia w korpie / ally które jest w którejś milicji
Cytuj
jakies inne alternatywy? wormhole? czy warto sie w to pchac?
Eksploracja - jak jest was dwóch to macie łatwiej niż przeciętny pojedynczy kot. Umawiacie się że dziś jeden skanuje, dokłada troche dps, a także ewentualnie hakuje, salvaguje, traktuje analizerem to co wyskanujecie, a drugi robi za tank i główne mięśnie do pacyfikacji ratów, następnego dnia na odwrót. W high polecam bojowe saity w których macie szanse na frakcyjny spawn (poza lootowaniem wraku nie zapomnijcie go salvagować, szansa na niebieski salvage), oraz plexy z szansą na deadspace itemki. Pozostałe saity w high to totalny random i z reguły lecą z nich śmieci, albo i to nie, ale możecie próbować ewentualnie salvage saitów.
WH primo w UA jest szlaban na to do któregoś szkolenia zaliczonego, secundo to niech wypowie się bardziej kompetentnuy eksplorator tych przestrzeni

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Gdzie newbie może zarabiać.
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 17, 2012, 12:16:12 »
* Doom zastanawia się co kadet robił jak wczoraj prowadził szkolenie z misji...
...
Kadet nie ma szkolenia podstawowego.
kadet dziekuje, za wyjasnienie niejasnosci.: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Gdzie newbie może zarabiać.
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 17, 2012, 12:17:13 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.