Autor Wątek: Dust 514 a polscy gracze EVE Online.  (Przeczytany 3954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ISSPBlack

  • Gość
Dust 514 a polscy gracze EVE Online.
« dnia: Styczeń 14, 2013, 13:06:09 »
Cześć!

Już jakiś czas temu pogrywałem w DUSTa. Zrobiłem przerwę i postanowiłem wrócić do niego w momencie, kiedy skończą się resety wypracowanych osiągnięć. Czas ten się powoli zbliża i chcę zadać pytanie: czy któraś z polskich korporacji lub pojedynczych graczy ma zamiar brać czynny udział w ww. grze? Bardzo chętnie poczytam również o Waszym podejściu do tego tytułu i o tym jaką mu wróżycie przyszłość.

Pozdrawiam!

Gromor

  • Gość
Odp: Dust 514 a polscy gracze EVE Online.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2013, 13:26:29 »
Znajdzie się kilka takich osób, w UA są już dwie osoby z Dust (w tym mój alt) i z tego co wiem w innych corpach też znajdą się pojedynczy gracze. W godzinach szczytu na kanale polskim (Dust PL) jest sporo ludzi, ale większość jednak jest po za corpami EVE w corpach czysto Dust.

A co do przyszłości, gra jest średnią strzelaniną, niemającą szans zabłysnąć na rynku strzelanin tylko oferując rozwałkę fps, ale może się wybić elementami MMO, czyli elementami znanymi z EVE jak ekonomia/produkcja, jakieś zajmowanie planet, współpraca z EVE na poziomie zdobywania sov (to akurat BARDZO odległa wizja) tworzenie kawałka swojej przestrzeni. Chyba będzie tak jak z EVE, po prostu gra nie dla wszystkich, przez co wielu się zniechęci. Tysiąc i więcej możliwości spaprania gry jednym słowem mówiąc. xD