Autor Wątek: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)  (Przeczytany 35851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 05, 2014, 11:06:47 »
Nie żebym się jakoś mocno wtrącał, ale o co ta dyskusja?

Masz dowód, złapałeś za rękę? Przyznał Ci się? Nie to uważaj co mówisz.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 05, 2014, 11:50:18 »
Czemu nie pójdzie z tym do EVE News albo gdzieś? Przecież to łakomy kąsek - CCP banuje bez powodu, po czym po roku, bez żadnej rekompensaty, zdejmują bana. To się kupy nie trzyma, ja to wiem i Wy to wiecie. Jakbyście byli krystalicznie czyści już czytalibyśmy o tej akcji na każdym portalu o EVE.
To, że zabrakło dowodów i trafiliście na GMa o miękkim sercu nie powoduje automatycznie, że to nie Wasza sprawka
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 05, 2014, 11:56:26 »
Masz dowód, złapałeś za rękę? Przyznał Ci się? Nie to uważaj co mówisz.

Znaczy co, CCP pieprzło banem na rok, bo ktoś tam miał fantazję? No błagam  ;D

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 05, 2014, 11:58:14 »
Pewnie pomyliły im się "guziki" :D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 05, 2014, 12:00:50 »
Znaczy co, CCP pieprzło banem na rok, bo ktoś tam miał fantazję? No błagam  ;D

CCP zrobiło różne idiotyczne rzeczy i wszystko jest możliwe.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 05, 2014, 12:24:41 »
To nie jest żaden łakomy kąsek czy niezwykła sprawa tylko szara rzeczywistość. CCP nie pomyliło guzików. Ban nie został cofnięty przez GMa tylko przez Internal Affairs, czyli ludzi od spraw łamania zasad/EULA przez GMów. CCP ma długą historię dawania/nie dawania reimbursow i banów z dupy.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Goomich

  • Gość
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 05, 2014, 12:34:53 »
Znaczy co, CCP pieprzło banem na rok, bo ktoś tam miał fantazję? No błagam  ;D

Jako ktoś zarabiający na życie popierdywaniem w stołek i przeglądaniem Centrali, FHC i Reddita, mogę potwierdzić, że zarówno bany jak i odbany mogły być spowodowane tylko i wyłącznie upierdliwością klientów.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 05, 2014, 13:43:51 »
To było tak:
Cytuj
Idę sobie spokojnie ulicą, kopię od niechcenia kamyczek na chodniku, pogwizduję cicho pod nosem. Nagle zza węgła wypada zakapturzony mudżyn z tytanami covenu za pazuchą. Spanikowany wbiega w ciemną bramę i znika w cieniu. Skołowany stoję, nie wiedząc co ze sobą zrobić. Za chwilę znikąd zjawia się CCP, gleba, pałowanie prewencyjne i do ciupy. Następne co pamiętam to niesprawiedliwe oskarżenia, tendencyjność sądu i bana.

Strach w 0.0 zamieszkać. Wylatujesz na pasek raciarką i nagle ban na rok, bo komuś tytana ukradli w okolicy  :D
Dobrze, że Cię amnesty international objęło programem, bo byś siedział za niewinność.
Ciekawe jak na ciebie trafili, pewnie było jakieś losowanie, c'nie?

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 05, 2014, 15:19:25 »
Jakbyś umiał czytać to byś wiedział dlaczego. To, że jesteś ignorantem nie oznacza, że będę specjalnie dla Ciebie opisywał to samo kolejny raz.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Komi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Komi Solette
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 05, 2014, 16:37:42 »
Jakbyś umiał czytać to byś wiedział dlaczego. To, że jesteś ignorantem nie oznacza, że będę specjalnie dla Ciebie opisywał to samo kolejny raz.

Ja bym na twoim miejscu opisał i wydał książkę. A oto kilka propozycji tytułów:

- Skazany za niewinność
- Tylio i zaginione tytany
- Jak zostać Milionerem, czyli po tytanach do celu
- O jednym takim co op******** tytany

mówię ci będą bestsellery, a ty na fanfescie będziesz siedział i je podpisywał

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 05, 2014, 16:46:39 »
Jakbyśmy mówili o 600B w górę i miałbym sposób, żeby udowodnić, że to ja to byłby świetny pomysł. Może CCP zrobiłoby trailer ze mną w roli głównej. Potem już tylko Hollywood, sława itd. ;D
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 05, 2014, 18:23:03 »
Jakbyśmy mówili o 600B w górę i miałbym sposób, żeby udowodnić, że to ja to byłby świetny pomysł. Może CCP zrobiłoby trailer ze mną w roli głównej. Potem już tylko Hollywood, sława itd. ;D

Sława Ukrainieeeeee! :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Komi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Komi Solette
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 05, 2014, 18:31:22 »
Cytat: SokoleOko
Sława Ukrainieeeeee! :D

Dziękujemy SokoleOko teraz Centrala znalazła się w kręgach zainteresowań Rosyjskich Spec-służb  8)

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 06, 2014, 09:35:08 »
WhiteCat, Anthar:
Zakładka profil: znajomi / ignorowani
ignorowani tylio

Nie rozmawiajcie z tym zerem, bo to tutaj próbuje się rehabilitować wciągając was w dyskusje. Reszcie kolegów z sojuszu też sugeruję taką formę ostracyzmu.

Heh a był plan że zakosimy kilka dredów z c0venu i polecimy w siną dal ...
Teraz chyba tego nie zrobimy bo nas ludzie pobanują na centrali:/
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 06, 2014, 14:24:08 »
Ja nikogo dziś jeszcze nie banowałem (przynajmniej nie za sprawe z tytanami)...
wróć był bany z tym związane, alew to były egzekucje na shitposterach i podobnych troll wykwitach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Re: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 06, 2014, 14:29:31 »
Heh a był plan że zakosimy kilka dredów z c0venu i polecimy w siną dal ...
Teraz chyba tego nie zrobimy bo nas ludzie pobanują na centrali:/

A co z Waszymy dredami?
Czyzby Pink Bunnies do Was zawitalo?
 :D
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 07, 2014, 00:57:50 »
TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 07, 2014, 08:54:37 »
Cytuj
TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów.
Bezcenne

Oni z tych co nadstawiają drugi policzek :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 07, 2014, 09:24:12 »
TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne

Myślę, że mamy solidnego kandydata do komentarza roku :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 09, 2014, 07:16:13 »
TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne
A w trzecim roku zjawi sie Becool osmielony hucpa Tylio z jakas kolejna jeszcze nowsza wersja zdarzen, np. "to nie ja, a nawet gdybym to byl ja, to sami jestescie sobie winni" :>

Znów klamstwa...

Jechał w góry (nie wiem czy Bieszczady czy inne). Nie wiem czy jechał obok jakiejś pierogarni. Rozumiem, że to potwierdzone informacje. Macie wróżki i nadajniki GPS, ktore stale wskazują wam nasze pozycje. Swoją drogą ten adres IP to teraz pierogarnia? Tej wersji jeszcze nie słyszałem. Wcześniej podawaliście adresy prywatnych mieszkań.
Nie wrozki i nadajniki, tylko zwykla mape. Jezeli jechal z Minska Mazowieckiego przez Warszawe, to musial jechac Pulawska, proste. Nie przypominam sobie, zebysmy podawali jakiekolwiek adesy prywatnych mieszkan, poprosze jakis przyklad albo uznam, ze znowu klamiesz.

Tłumaczyłem dlaczego dopiero teraz się odzywam. Na TS nie wchodziłem, bo zakladałem, że normalnej rozmowy tam nie uświadczę. Jak widać się nie myliłem.
To, ze zalozyles, ze normalnej rozmowy nie uswiadczysz, jest tylko wygodna wymowka. Jak widac z jakichs powodow zalezy ci, zeby sie wybielic, i potrafisz zniesc ogien krytyki, wiec nie rozumiem, czemu nie rzuciles slowka w swojej obronie kiedy byl na to czas. Jest takie stare chinskie przyslowie, "nie poprawiaj kapelusza w cudzym sadzie, i nie wiaz sandalow na cudzym polu ryzowym"  ;D Skoro jestes niewinny, a kreciles sie po naszych systemach w cyniarce przypadkiem, akurat wtedy, gdy zniknely tytany, to chyba rozumiesz, ze podejrzenia, ktore na ciebie bezpodstawnie padly, nalezaloby jakos oddalic. Zwlaszcza, ze tytany znalazly sie na kontach twoich kumpli z sojuszu :> To troche tak, jakbys krecil sie po cudzym sadzie, a potem mial pretensje ze w Twoim kapeluszu znaleziono dojrzale morele, "bo przeciez nikt nie widzial, jak je zrywalem" lol.

Doskonale pokazałeś, że nie macie pojęcia kto was tak urządził, ale na siłę próbujecie dopasować rzeczywistość do waszych oczekiwań, żeby pasowało, że to my. Gratuluję wyobraźni!
Oczywiscie, ze nie mam pojecia, za pikselowa reke nikogo nie zlapaliscmy, ale wszystko wskazuje na Ciebie, Becoola i Uizje, a wy sie raczej nie zechcecie wytlumaczyc, pomijajac szopke jaka tu urzadzasz.

Masz dowód, złapałeś za rękę? Przyznał Ci się? Nie to uważaj co mówisz.
Niby dlaczego mialby uwazac, co mowi? To tylko gra, internetowe piksele, mozna zabijac (np Sanshe albo innych graczy) i byc nazywanym Morderca Ratow albo PVPerem, mozna krasc (internetowe piksele) i byc nazywanym zlodziejem, mozna zdradzac i oszukiwac, i byc nazwanym zdrajca, scamerem, szpiegiem a nawet dawac z tego powodu wywiady - wszystko w granicach gry MMORPG, gdzie postaci sa zmyslone, a ich dzialania odzwierciedlaja ich wymyslony charakter. Za bardzo sie tym przejmujesz, gdyby na tym forum trzeba bylo uwazac na to, co sie pisze, to juz dawno bys nie mogl tu postowac ^^

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 09, 2014, 10:20:28 »
becol to stary głęboko zakonspirowany sowiecki agent. ci dwaj, to pachołki których zrekrutował na miejscu. Akcję z tytanami planował już od rozpadu ZSRR. Teraz też widzę, że używają typowych radzieckich tłumaczeń w rodzaju ta armia na Krymie to nie nasza^^

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 09, 2014, 11:19:19 »
Wystarczy przestawic kilka literek w Becool i wychodzi Putin :D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 09, 2014, 11:59:59 »
Oczywiscie, ze nie mam pojecia, za pikselowa reke nikogo nie zlapaliscmy, ale wszystko wskazuje na Ciebie, Becoola i Uizje, a wy sie raczej nie zechcecie wytlumaczyc, pomijajac szopke jaka tu urzadzasz.

Przecież się wytłumaczył to wszyscy powiesili na nim psy i i tak wiedzą lepiej o_O.

Cytuj
Za bardzo sie tym przejmujesz, gdyby na tym forum trzeba bylo uwazac na to, co sie pisze, to juz dawno bys nie mogl tu postowac ^^

I dobrze, wiesz że to jest vice versa :) ?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 09, 2014, 13:32:05 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_%28psychologia%29

Oczywiście :). Najgorsze jest to jak się cwaniakuje, a drugiego dna nie widzi :).

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 09, 2014, 14:21:47 »
Podawaliście na TSie jakiś adres na Woli i chcieliście tam jechać. Po roku konkretnego numeru już nie pamiętam. Najlepszy był pomysł, żeby po powiadomieniu Policji powiadomić TVN i zrobić z tego aferę, wtedy Policja miałaby lepiej i szybciej zająć się tą sprawą ;D Z tego co wiem to BEC00L nie mieszka w Mińsku Mazowieckim. Chciałbym też dodać, że nie kręciłem się z cynem po "waszych systemach" chyba, że macie jakieś systemy w Great Wildlands. Na resztę już wcześniej odpowiedziałem. Próbuj dalej ;)
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Goomich

  • Gość
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 09, 2014, 14:31:49 »
Vince wie, że latasz bez cyna poza GW? :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 09, 2014, 21:34:37 »
Podawaliście na TSie jakiś adres na Woli i chcieliście tam jechać. Po roku konkretnego numeru już nie pamiętam.
Acha, to tego nie pamietam, ale ty pewnie wiesz lepiej :) To pewnie bylo wtedy, jak jeden z was przyszedl na TS, przyznal sie i przeprosil.

Najlepszy był pomysł, żeby po powiadomieniu Policji powiadomić TVN i zrobić z tego aferę, wtedy Policja miałaby lepiej i szybciej zająć się tą sprawą ;D
Akurat TVN sam sie powiadomil, ja tylko nadalem na Pudelka - co zaskakujace, nie lykneli newsa. Z Policja to byl troche bluff, jak widac zadzialal na wyobraznie nie tylko CCP, ale tez niektorym zainteresowanym  8)

Z tego co wiem to BEC00L nie mieszka w Mińsku Mazowieckim.
Z tego co opowiadal, mieszka w 300metrowej chacie pod Minskiem, i jezdzil taksowka do miesnego  :P  - ale w sumie racja, nie wiadomo ile w tym prawdy, wasz kanal na TS byl wyjatkowo przesiakniety mitomania i farmazonem.

Chciałbym też dodać, że nie kręciłem się z cynem po "waszych systemach" chyba, że macie jakieś systemy w Great Wildlands. Na resztę już wcześniej odpowiedziałem. Próbuj dalej ;)
Oczywiscie, wierze ci. Zastanawiam sie tylko, jakie Ty, jako osoba calkowicie niewinna, masz zdanie na temat tej historii, w ktora zostales przypadkowo uwiklany. Czy to my sami probowalismy sobie te tytany ukrasc, na was zwalajac wine ???? Czy ktos z NCDOT wygoglowal hasla? Czy moze koledzy Becool i Uizja nie wtajemniczyli cie w caly misterny plan? Przeciez musisz miec jakas wersje zdarzen na uzytek zarowno wlasny, jak i osob, ktore ci wierza. Jestem tej wersji bardzo ciekawy. My co prawda jak wytlusciles juz kilka razy nie mamy zadnych dowodow, poza motywem i mocnymi poszlakami, ktore musialy przez rok wystarczac nam za pewnik (obok banow CCP). Domyslam sie jednak, ze zjawiles sie tu po to, zeby sytuacje rozjasnic, bo przeciez nie po to, zeby potrolowac c0ven i poopowiadac, jak wyglada wojna z punktu widzenia F1 pushera w blobie. Wiec probuj dalej, bo jak narazie swoim kretactwem odnosisz odwrotny skutek.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 09, 2014, 23:25:09 »
Na wszystko co napisałeś odpisałem we wcześniejszych postach. Podsumowując - wasze dowody ograniczają liczbę podejrzanych do wszystkich, którzy mogliby dotrzeć o tej porze do pierogarni. Nawet ja mimo braku samochodu mógłbym tam dojechać z krańca Polski pociągiem, a potem tramwajem/autobusem (pewnie jest tam jakiś przystanek). Każdy by mógł. Dalej nie rozumiem dlaczego z całego polskiego community wyłoniliście nas trzech jako laureatów konkursu na "Największą drzazgę w dupie c0venu 2013". Mimo wszystko dziękuję za wygraną i w większości pozytywny rozgłos w spaczonym świecie EVE ;) Liczę, że 2014 rok również będzie należał do nas!
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 09, 2014, 23:30:04 »
A jakie masz dowody, że to jednak nie Ty? Odbanowanie to taki sam dowód jak zbanowanie. Pomijam już usilne próby tłumaczenia się na forum, a chyba wszyscy znają starą prawdę o tym kto się tłumaczy... ;)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 09, 2014, 23:31:31 »
Mam takie same dowody, że to nie ja jak Ty i cała reszta polskiego community.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Goomich

  • Gość
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 10, 2014, 00:27:19 »
A jakie masz dowody, że to jednak nie Ty?

To już trochę za bardzo inkwizycją zajeżdża.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 10, 2014, 01:47:11 »
Odbanowanie to taki sam dowód jak zbanowanie.

Odbanowanie oznacza tylko tyle, że cokolwiek zostało zrobione, mieściło się w warunkach EULA lub brakowało wystarczającego dowodu, że EULA łamało.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 10, 2014, 07:41:03 »
Zauważyliście że kiedy wątek zaczyna wchodzić na drugą stronę i forumowiczom zaczyna brakować argumentów wszyscy wyciągają brzytwy i zaczynają rżnąć się poniżej i powyżej pasa ?  8)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Tytani intelektu (było: Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon)
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 10, 2014, 08:14:41 »
Podsumowując - wasze dowody ograniczają liczbę podejrzanych do wszystkich, którzy mogliby dotrzeć o tej porze do pierogarni.
Ale my nie mamy zadnych dowodow. Mamy same poszlaki oraz motyw, oraz podejrzanych ktorzy zachowuja sie podejrzanie i sciemniaja zamiast sprawe rozjasnic.

Dalej nie rozumiem dlaczego z całego polskiego community wyłoniliście nas trzech jako laureatów konkursu na "Największą drzazgę w dupie c0venu 2013".
Hahaha taka sama drzazga jak Miltis :) Juz dawno o calej sprawie zapomnielismy, spuscilismy na nia zaslone milczenia bo to zbyt zenujace, zeby o tym pamietac. Gdybys tutaj nagle po roku nie przylazl mataczyc, to nikt by tego na nowo nie roztrzasal.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.