Autor Wątek: Komórka do wynajęcia  (Przeczytany 2976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Komórka do wynajęcia
« dnia: Listopad 06, 2010, 18:40:50 »
Mam pytanko krótkie a treściwe.
paru znajomków z high-sec których miałem przyjemność poznać przy pierwszej nieudanej przygodzie z EVE (handel) było zainteresowanych ofertą postawioną przez C0ven- odnośnie własnego SOV, niestety jak zwykle okazało się że jest szereg wyjątków które im wybitnie nie podchodzą jak choćby

20kk za membersa - odpada bo ich jest koło 30 w korpie a w null byłoby czasem 2, czasem 10 a czasem żadnego. Odpada temat -"to niech sobie wejdą do innego korpa i tam działają" -ci co tak radzą sami mogą sobie przejść lub nawet wyjść z EVE.
SOV tak ale tylko paski - odpada, mają kasę (w ciul jak to się mówi) ale nie zamierzają się nią dzielić za friko, a zarobki jak ich znam mają w cholerę większe niż im jakieś paski dadzą.

To czego szukają to własny SOV, własny system, dowolność członków w korpie (nawet jak ich przyleci 30 to wara innym od tego), nikt ma nie wlatywać w celu innym niż ew eskalacja. Sami chcą sobie infrastrukturę zapewnić, nie potrzebują pomocy, nie potrzebują "mądrzejszych" - potrzebują niewtrącania się.

Płacić chcą za wynajęcie systemu ale w rozsądnej cenie, bez udziwnień i restrykcji.
Puściłem już priv prośby do znajomych czy nie mają jakiegoś tematu tego typu, ale wolę wszystkie ścieżki sprawdzić.
Oczywiście wszelkie systemy przelotowe odpadają.
Najmilej widziane tereny angels (o ile są jakieś).

sc0rp

  • Gość
Odp: Komórka do wynajęcia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2010, 19:05:15 »
Pogadaj z:
1. INIT - APA moze pomodz, aby wiedziec co z kim i gdzie zalatwiac
2. Dronkowo - ORP Blyskawica moze pomodz j/w

Nie gadaj z:
1. IT - najgorsza oferta na rynku.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Komórka do wynajęcia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2010, 19:36:01 »
Dronkowo już zaczepiłem - czekam na info.
INIT - wyślę tam chłopaków niech dogadają co i jak.

Szkoda że nie ma jakiegoś wątku/podforum z "ofertami" poszczególnych bloków/ally - temat typu "można zawsze się skontaktować i dogadać" mnie nie bawi - lubię jasne warunki i zasady. [ za bardzo mi to przypomina sklepy w Tunezji, bez cen na towarach - i zawsze cena była ustalana z kosmosu pod klienta ]

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Komórka do wynajęcia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2010, 19:49:43 »
Myślę że temat można przenieść do sekcji marketowej forum. Jedyne co musiałbyś zrobić to doprecyzować w pierwszym poście czy ewentualny kontakt priv miałby iść do Ciebie czy na kogoś innego

Odnosnie utworzenia wątku działu (raczej dział) z ofertami musiałbyś porozmawiać z którymś z głównych adminów. Ja bym to wrzucił właśnie w market lub ksod oba wypadki jako podzizały. Inny problem to ewentualna treść tego działu (czy by sie jakaś znalazła) oraz to czy miałby to być dział dyskusyjny czy też bardziej z założeń podobny do działu rekrutacyjnego

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Komórka do wynajęcia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2010, 23:15:47 »
Ok - przenies gdzie bardziej pasuje.
Priv do mnie - zmienie pierwszy post jak wytrzezwieje :)