Autor Wątek: War Thunder  (Przeczytany 235879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #420 dnia: Październik 20, 2014, 15:46:07 »
Rzuć nazwą squadu, dziś wieczorem może do Was dołączę.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #421 dnia: Październik 22, 2014, 13:24:35 »
Nie podobają mi się czołgi od nowego patcha. O ile rozumiem zdjęcie wielokrotnych respawnów  z maszyn, o tyle wpuszczenie do walki samolotów na arkade to chory wymysł jakiegoś psychopaty. Dzięki temu że ostatnio nagminnie losują się mapy z jednym capem usytuowanym tak że wroga drużyna zdarzy sie na nim okopać zanim najszybsze czołgi z drugiej dojadą w okolicę to jeszcze szalejące po okolicy bombowce to koszmar dla czegoś typu hetzer.

Druga sprawa to chyba jakiś bug. Mam prawie wyelitowany czołg gdzie narzędzia i części są zawsze pierwszym lub drugim upgrade jaki na maszynach robię, dostaję trafienie które czołg mi unieruchamia migakomunikat o wciśnięciu klawisza naprawy, wciskam go i nic się nie dzieje

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #422 dnia: Październik 22, 2014, 13:34:05 »
to jest jeden z kilku... bugow.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #423 dnia: Październik 22, 2014, 18:41:56 »
Jestem jedną z niewielu osób która domagała się wprowadzenia samolotów do arcade w GF >:D. Do tej pory interesowały mnie tylko 2 pozostałę tryby, teraz czas spróbować ten "odświezony" arcade. Jak dla mnie zmiany bardzo na plus.  >:D

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #424 dnia: Październik 23, 2014, 23:52:39 »
Dzięki temu że ostatnio nagminnie losują się mapy z jednym capem usytuowanym tak że wroga drużyna zdarzy sie na nim okopać zanim najszybsze czołgi z drugiej dojadą w okolicę

Wczoraj miałem taką sytuację na Mozdoku (RB) Jechaliśmy w plutonie Tiger II + 2 Jagody. Wylosowało Mozdok z jednym capem, całą niemiecką drużynę wrzuciło na dalszy spawn, praktycznie cała mapa do przejechania. Nim dojechaliśmy (wiem, że Jagody są dość szybkie ale ruskie tak obstawiły pagórki, że bez wsparcia cięzkich nie miały szansy nic zrobić) na zasięg strzału (cap był w tej bardziej pagórkowatej części mapy) ivany przejęły capa i zdążyły zbić połowę paska zwycięstwa siedząc w krzaczorach, drapiąc się po jajkach i czekając aż się dokulamy. Nim rozstrzelaliśmy wrogi team już było po bitwie.

Temu kto wymyślił taki ustawienie capa powinni łeb urwać przy samej dupie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #425 dnia: Październik 24, 2014, 01:28:42 »
No właśnie o czymś takim pisałem. Nie wiem jakie szympansy muszą być w drużynie która dostaje cap w prezencie, aby taką bitwę przegrać

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #426 dnia: Październik 25, 2014, 17:35:35 »
Chciałbym rozpocząć w końcu grę samolotami. Gram od czasu do czasu niemieckimi czołgami, ale jak czytam że ruskie to UFO a Niemców znowu znerfili to mi się odechciewa. Może jakaś rada pt. "Jak dobrze zacząć z samolotami"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #427 dnia: Październik 25, 2014, 17:45:09 »
nie iść w rakietowe niemieckie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #428 dnia: Październik 25, 2014, 18:03:41 »
Dzięki. Ale coś więcej. Naprawdę chciałbym zacząć z samolotami, niech ktoś mnie przekona, że mogę grać dobrze dobrymi samolotami nie tylko ruskimi.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #429 dnia: Październik 25, 2014, 18:27:18 »
A coś więcej to nie wiem, ja w WT jeśli lece samolotem to dlatego że na arkade przypadkiem nie ten klawisz wcisnąłem i wsiadłem do samolotu jak ktos zrobił dosc kili

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #430 dnia: Październik 25, 2014, 19:51:30 »
Dzięki. Ale coś więcej. Naprawdę chciałbym zacząć z samolotami, niech ktoś mnie przekona, że mogę grać dobrze dobrymi samolotami nie tylko ruskimi.

Pro tip: Japończycy.

Może jakaś rada pt. "Jak dobrze zacząć z samolotami"

Nabierz pułapu, nurkuj, powtórz. Zacznij od niskich tierów, bo skill pilotów na wyższych tierach jest dużo lepszy.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #431 dnia: Październik 25, 2014, 21:05:14 »
Dobra, a w bitwach naziemnych jak zginę czołgiem niemieckim, będę mógł sobie wybrać japońskie latadło?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #432 dnia: Październik 25, 2014, 21:09:59 »
nie, nawet w arkade jesteś ograniczony do nacji jaką wybrałeś do bitwy. Wyjątek jest taki że jak aktywuje się ewent z lajką za kille to jest chyba losowana nacja której samoloty będą w użyciu dla danej drużyny. Jeżdżąc niemcami wsadziło mnie już, w jakiegoś zero, corsaira, cos angielskiego (chyba hurikane) i dwa razy sobieta, ale ani razu z takiego eventu nie wsiadłem w mietka czy inną szwabską konstrukcję

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #433 dnia: Październik 25, 2014, 23:48:58 »
Dzięki. Ale coś więcej. Naprawdę chciałbym zacząć z samolotami, niech ktoś mnie przekona, że mogę grać dobrze dobrymi samolotami nie tylko ruskimi.

Eh.. Z mojego doświadczenia:

- dwa pierwsze zero,
- dowolna foka wersja A (Wg statystyk na A4 na 18 pojedynków 16 wygranych. Obie przegraliśmy bo jakiś uj spieprzył w chmury i po 30 - 40 minutach pasowaliśmy), z D mam tylko D13 i początkowo po patchu 1.43 przestało nim rzucać na prawo i lewo przy skrętach. Gdy niemcy wreszcie mogli sensownie celować rozpoczął się totalny rejp premium spitów i beercatów, więc 2 dni później wyszedł mini patch korygujący (pierdolący) model lotu D13. Innych D nie mam, więc nie powiem,
- meśki tak do G2, późniejsze są już za wysoko rzucane i na moje oko nie domagają. Ponoć G10 i K4 są osom, nie potwierdzam, mi totalnie meśki nie leżą,
- każde UFO z usa które nie spotyka się z niemcami/japońcami którymi da się latać. Generalnie teamy amerykanów są wyprane z mózgu i jakiegokolwiek skilla, dlatego dostają ufo które samo lata :P
- hurri,
- spity nie są złe
- tajfun, pest

Co do ruskich to szczerze mówiąc nie mam pojęcia który jest taki op.. Czajka?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #434 dnia: Październik 26, 2014, 00:15:43 »
Eh.. Z mojego doświadczenia:

- dwa pierwsze zero,
- dowolna foka wersja A (Wg statystyk na A4 na 18 pojedynków 16 wygranych. Obie przegraliśmy bo jakiś uj spieprzył w chmury i po 30 - 40 minutach pasowaliśmy), z D mam tylko D13 i początkowo po patchu 1.43 przestało nim rzucać na prawo i lewo przy skrętach. Gdy niemcy wreszcie mogli sensownie celować rozpoczął się totalny rejp premium spitów i beercatów, więc 2 dni później wyszedł mini patch korygujący (pierdolący) model lotu D13. Innych D nie mam, więc nie powiem,
- meśki tak do G2, późniejsze są już za wysoko rzucane i na moje oko nie domagają. Ponoć G10 i K4 są osom, nie potwierdzam, mi totalnie meśki nie leżą,
- każde UFO z usa które nie spotyka się z niemcami/japońcami którymi da się latać. Generalnie teamy amerykanów są wyprane z mózgu i jakiegokolwiek skilla, dlatego dostają ufo które samo lata :P
- hurri,
- spity nie są złe
- tajfun, pest

Co do ruskich to szczerze mówiąc nie mam pojęcia który jest taki op.. Czajka?

Jemu pewnie chodzi, tak jak i reszcie niezadowolonych, o Yaki. Bo Ławoczkiny przy najszczerszych chęciach nie można uznać za OP. Choć, fajne są w sumie.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 26, 2014, 00:38:43 »
No jak ktoś chce się kręcić z Yak'iem 9 to życzę powodzenia ::)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #436 dnia: Październik 26, 2014, 12:37:17 »
Ma ktoś kompa z R7 260 i intela ?
Bo chciałbym porównać jak wypada z porównaniu z  moim x4 740 @ 4,32

War Thunder Benchmark
1920x1080p i Ustawienia Filmowe

Wojna o Pacyfik (Ranek)
Średnia FPS       104.2
Średnia min FPS   78.1
Wynik ogólny   23742

Wyspa Św. Patryka
Średnia FPS        65.6
Średnia min FPS   53
Wynik ogólny   4576
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #437 dnia: Październik 27, 2014, 17:21:43 »
Kto z was gra na joysticku ?
Bo próbowałem grać na http://www.saitek.com/uk/prod/fly5.html ale mimo że naprawdę szalone manewrowy można wykonywać i tak wole myszkę ;/
Na joysticku rozbiłem się parę razy i nikogo nie zestrzeliłem :(
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #438 dnia: Październik 27, 2014, 18:30:32 »
Kto z was gra na joysticku ?
Bo próbowałem grać na http://www.saitek.com/uk/prod/fly5.html ale mimo że naprawdę szalone manewrowy można wykonywać i tak wole myszkę ;/
Na joysticku rozbiłem się parę razy i nikogo nie zestrzeliłem :(

Latam na trochę skromniejszym sprzęcie: http://store.madcatz.com/categories/pro-flight-category/Saitek-Pacific-AV8R-FlightStick-for-PC.html

Symulator uczy pokory. Nie wskakuj od razu w tiery IV-V. Zacznij od samolotów tieru I, bo z reguły trafisz na łatwiejszych przeciwników. Ponadto zwykle im lżejszy samolot, tym łatwiejszy jest do opanowania. W trybie symulatora największym wrogiem jest Twój samolot, a dopiero potem wrogie maszyny. W związku z tym polecam proste w pilotażu maszyny jak np. Wildcaty, He 112, Zera, Folgore, czy Ki-61. Samoloty te strasznie ciężko przeciągnąć, więc można próbować wykręcać przeciwników bez obawy wpadnięcia w korkociąg. Odradzam atak z nurkowania, bo jest to wyższa szkoła jazdy. Fakt, że z czasem, to znaczy w miarę opanowania sterowania, okazuje się, że BNZ>zwrotność. Niestety - atak w locie nurkowym jest znacznie trudniejszy do wykonania ponieważ:

a) Znacznie ciężej jest wypatrzeć przeciwnika lecąc wysoko (samoloty zlewają się z ciemnym otoczeniem lasów i umiejętność szukania celu wymaga sporo praktyki)
b) Trzeba NAPRAWDĘ dobrze mieć już wyczutą maszynę, aby nurkowanie nie skończyło się urwaniem skrzydeł (prędkość, zbyt wielkie przeciążenie przy skręcie itp.)

Ogólnie rzecz biorąc latanie na myszce jest stosunkowo proste i na pewno łatwiej jest ucelować we wrogą maszynę, ale latając na joy-u masz możliwość jednoczesnego sterowania za pomocą joya oraz rozglądania się gryzoniem. Jeżeli borykasz się z problemem "skaczącego" celownika polecam obniżyć radykalnie czułość joysticka, zwłaszcza w pionie.

Początki latania w trybie symulatora są trudne - polecam ćwiczenia podczas lotów testowych. Eksperymentuj z samolotem, staraj się wyczuć granice tolerancji maszyny, próbuj ustrzelić ciężarówkę nieopodal lotniska, a gdy stwierdzisz, że czujesz się pewnie w swoim latawcu spróbuj sił w multi. Nie ma sensu latać przeciw innym graczom bez uprzedniego przetestowania maszyny, ponieważ dosłownie każda maszyna różni się w pilotażu. Tyczy się to nawet samolotów w obrębie tej samej serii, to znaczy inaczej na stery będzie reagowała 109tka F4, a inaczej G2.

Życzę cierpliwości :)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #439 dnia: Październik 27, 2014, 19:37:19 »
Do czego służy komar i jak się nim lata?
Bo beaufighterem się jeszcze mi jakoś latało, ale tym to tragedia. Jak pierwszym, tak i drugim >:(
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #440 dnia: Październik 27, 2014, 20:17:40 »
Do czego służy komar i jak się nim lata?

Do bycia brytyjską odpowiedzią na Me 410. Czy udaną, to absolutnie inna kwestia. Lata się nim zwykle do góry, a potem bardzo szybko w dół. Przeważnie w kilku częściach. Z drugiej strony to wymarzona maszyna dla ludzi bojących się samotnego lotu. Drugi pilot Reginald zawsze dotrzyma Ci towarzystwa w Twoich ostatnich chwilach przed gwałtownym, wywołanym nagłym atakiem ołowicy zgonem.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #441 dnia: Październik 27, 2014, 21:36:55 »
Poszaleli.. Moskit jest zaskakująco ciężkim przeciwnikiem dla foki. Mało ich lata bo ludzie wolą latać ufo niż wymagającymi maszynami, ale jeszcze nie trafilem takiego który byłby po prostu dawcą killa. Pierońsko zwrotne, szybkie.. Imo me410 nie ma z nim szans w starciu 1 na 1 innym niż czołowym.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 28, 2014, 15:18:28 »
Kto z was gra na joysticku ?
Bo próbowałem grać na http://www.saitek.com/uk/prod/fly5.html ale mimo że naprawdę szalone manewrowy można wykonywać i tak wole myszkę ;/
Na joysticku rozbiłem się parę razy i nikogo nie zestrzeliłem :(
Chłopie, ludzie z PL community Star Citizen robili give-away'e tego modelu ;D
Jak dotąd grałem nim w Strike Suit Zero (aczkolwiek mam w planach zagrać nim w ET).
Jedyną stwierdzoną wadą jest to, że trzeba trochę siły włożyć żeby ruszyć joy'em, a to raczej niewskazane w tytułach pokroju WT (a tam joysticki powinny brylować).


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 28, 2014, 16:04:47 »
(...)ale jeszcze nie trafilem takiego który byłby po prostu dawcą killa. (...)
To popatrz na tego:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aTjmyJEGwBk[/youtube]
W sumie u mnie kończy się to zazwyczaj (choć nie koniecznie przez Jaki) podobnie :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #444 dnia: Październik 28, 2014, 17:37:26 »
[...]że trzeba trochę siły włożyć żeby ruszyć joy'em[...]

Mam cyborga kilka lat. Problemem jest sprężyna. Bierzesz 2-3 opaski samozaciskowe i w 2-3 miejscach spinasz sprężynę, w miarę równych odstępach. Bardzo pomaga. Można też wlać trochę, odrobinę łoleju jakiegoś do łożyska, ale przede wszystkim opaski samozaciskowe :)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #445 dnia: Październik 28, 2014, 18:11:16 »
To popatrz na tego:

Jakiś dzieciak lata na arcade, na co mam patrzeć? :P Ja moskita znam z tej strony:

[youtube]http://youtu.be/N_ea5wz3Dy8[/youtube]
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #446 dnia: Listopad 17, 2014, 13:00:49 »
To ja to tutaj zostawię:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AjXr9Nj5ZbI[/youtube]

Aha, jak ktoś ma ochotę polatać w trybie symulatora, to zapraszam. Mój nick w grze to Sartori.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Pienias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pienias
  • Korporacja: The Scope
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #447 dnia: Listopad 17, 2014, 16:16:58 »
Mistrzowska animacja. Troche juz klasyka

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #448 dnia: Listopad 26, 2014, 11:43:45 »
czy jest ktos kto lata na trackir?
pewpew

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #449 dnia: Listopad 26, 2014, 11:59:27 »
Freetrack na odblaskach, dużo przesiedziałem w tym temacie modyfikując swój sprzęt tak, żeby dobrze działał w każdym świetle bez kombinowania z ustawieniami programu, chętnie pomogę.

Latałem też na trackIR, ale w sumie po dopracowaniu swojego zestawu nie zauważyłem różnic (poza ceną  ??? )

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #450 dnia: Listopad 26, 2014, 12:13:59 »
Freetrack na odblaskach, dużo przesiedziałem w tym temacie modyfikując swój sprzęt tak, żeby dobrze działał w każdym świetle bez kombinowania z ustawieniami programu, chętnie pomogę.

Latałem też na trackIR, ale w sumie po dopracowaniu swojego zestawu nie zauważyłem różnic (poza ceną  ??? )

Mam taki problem iż zakupiłem na allegro modyfikowaną wersję
http://allegro.pl/freetrack-clip-z-ps3-eye-alternatywa-dla-trackir-i4815817467.html

no i mam problem taki mianowicie nie mogę tak skonfigurować diod, zeby świeciły jednolitym światłem.

Zamalowałem je leciutko czarnym zmazywalnym pisaczkiem, ale pod niektórymi kątami dalej mi wariują diody
pewpew

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #451 dnia: Listopad 26, 2014, 12:58:10 »
To co kupiłeś nie jest zmodyfikowanym zestawem trackIR tylko freetrackiem na diodach IR. Mankamentem zestawu budowanego przez amatorów jest to, że zastosowane rozwiązania potrafią się od siebie cholernie różnić. Zwróć się z pytaniem do sprzedawcy.

W takiej konstrukcji nie bardzo widzę opcję "konfigurowania diod" - chyba że masz do tego sprzętu jakąś instrukcję gdzie jest taka opcja wykazana.

1. Możliwe że masz zamontowane różne typy diod IR (sprawdź kształt główek, czy są identyczne i czy np były spiłowane).
2. Zazwyczaj diody są na 1,5V, baterię masz 9 więc muszą być zastosowane oporniki, pytanie czy dobrze dobrane.
3. Jeśli nie masz tam dołożonego odpowiedniego filtru problem mogą stanowić refleksy spowodowane światłem dziennym. W takim wypadku polecam wyciąć i dokleić (np taśmą) do obiektywu kamery kawałek krążka ze zwykłej archaicznej dyskietki.

http://sturmovik.pl/sprzet-do-gry/127-freetrack?showall=&start=1
tu masz garść danych o freetracku na diodach IR
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2014, 13:28:31 wysłana przez qlko1 »

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #452 dnia: Grudzień 15, 2014, 10:15:36 »
Efekt wieczorka przy WT i Movie Makerze :)

[youtube]http://youtu.be/VQgozgN9740[/youtube]
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #453 dnia: Luty 06, 2015, 20:36:05 »
Gejdzin skłoniło mnie właśnie do rozważenia powrotu do okazjolnego grania w ich czołgi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: War Thunder
« Odpowiedź #454 dnia: Luty 10, 2015, 11:50:35 »
No i kolejny z mojej strony akt bezwstydnej autopromocji ;). Enjoy.

[youtube]http://youtu.be/MVY0SbZzFWc[/youtube]
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy