Autor Wątek: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie  (Przeczytany 22768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 28, 2011, 16:15:59 »
25 PL went to JU-OWQ, Deklein, to reinforce one of Goonswarm Federation’s Capital Ship Assembly Arrays but the CSAA was not stronted and died instantly.

Wyglada na to, ze Rear Admiral Ray Butts przeprowadzil kolejna aborcje :P Go go go Goonies, strontowanie wiez z CSAA jest so 2010  ;D
Aborcje czego?

To ze jest zainstalowane csaa nie oznacza ze coś tam jest w produkcji.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:03:27 »
No tak, zapomnialem o zelaznej regule, ze KAZDE ZABITE CSAA W EVE JEST ZAWSZE PUSTE. Nie wiem, czy trollujesz czy naprawde w to wierzysz :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:07:49 »
No tak, zapomnialem o zelaznej regule, ze KAZDE ZABITE CSAA W EVE BUDUJE TYLKO KOMPONENTY. Nie wiem, czy trollujesz czy naprawde w to wierzysz :P
FYP

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:36:43 »
No tak, zapomnialem o zelaznej regule, ze KAZDE ZABITE CSAA W EVE JEST ZAWSZE PUSTE. Nie wiem, czy trollujesz czy naprawde w to wierzysz :P
A ty wierzysz ze każde csaa buduje tytka/matkę?

Bo jakoś pl nie chwali sie aborcja, a wcześniej darli jape (czyt. Uprawiali pr) z okazji każdej ubitej raciarki wiec coś mi nie pasuje. Póki co jedynym źródłem ze jakieś csaa padło jest kb pl, a oni już za sobą maja ściema z killem tytka, eve-kill który opiera sie na api ma "tylko" csaa i Hardener, a posa jakoś brak - http://eve-kill.net/?a=system_detail&sys_id=2912 może to cat wytlumaczysz, no chyba ze można budować w csaa bez szpili obok. Zeby była jasność ja nie mówię ze tam nie było czegoś w budowie albo ze pl nie rozwalil szpili ja ciebie cały czas pytam o źródło tych nowinek

Kolejna sprawa podejrzewasz ze goony są aż takimi oslami zeby budować sc w szpili bez strontu i w systemie bez cynojammera, a jednocześnie na tyle sprytni ze oraja wszystko co im stoi na drodze?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 18:05:49 wysłana przez Dark Flonoe »

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 28, 2011, 17:39:34 »
No tak, zapomnialem o zelaznej regule, ze KAZDE ZABITE CSAA W EVE JEST ZAWSZE PUSTE. Nie wiem, czy trollujesz czy naprawde w to wierzysz :P

Zależy, kto mówi o tym CSAA. "Nasze" jest zawsze puste, a "wasze" ma zawsze tytka.

komponenty

huh?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 28, 2011, 18:17:10 »
A ty wierzysz ze każde csaa buduje tytka/matkę?

Bo jakoś pl nie chwali sie aborcja, a wcześniej darli jape (czyt. Uprawiali pr) z okazji każdej ubitej raciarki wiec coś mi nie pasuje. Póki co jedynym źródłem ze jakieś csaa padło jest kb pl, a oni już za sobą maja ściema z killem tytka, eve-kill który opiera sie na api ma "tylko" csaa i Hardener, a posa jakoś brak - http://eve-kill.net/?a=system_detail&sys_id=2912 może to cat wytlumaczysz, no chyba ze można budować w csaa bez szpili obok. Zeby była jasność ja nie mówię ze tam nie było czegoś w budowie albo ze pl nie rozwalil szpili ja ciebie cały czas pytam o źródło tych nowinek

Rozumiem Twoje podenerwowanie i zaangazowanie emocjonalne w sytuacje, ale postaraj sie nastepnym razem ochlonac, i policzyc do dziesieciu zanim napiszesz posta.

https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_kill.php?id=358338

Prawdopodobienstwo, ze PL mialo falszywy intel i polecialo reinforcowac frakcyjna szpile z pusta stocznia jest male. Cheastbeatingu PL na ten temat na forach widze duzo. Mam ci podac na talerzu linki? Parafrazujac Twoje pytanie, zastanawiam sie skad masz swoje wiadomosci, ze to CSAA bylo puste. Nie musisz odpowiadac, to bylo pytanie retoryczne.

Nie mam zadnej pewnosci, ze to wszystko nie zostalo wymyslone, bo z PL nigdy nic nie wiadomo. Z goonsami tak samo, to sa dwie machiny propagandowe ktore sie scieraja, a my mozemy sie tylko domyslac, gdzie jest prawda. Wszystko sie okaze niebawem.

edit: to jest dobre:  ;D

ROFL, Evenews24 gets trolled again.

The CSAA was empty. PL gets paid by Molle per CSAA killed.

Goons and PL then split this money. Expect more of these types of troll news in the future.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 18:37:49 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 28, 2011, 19:06:46 »
Rozumiem Twoje podenerwowanie i zaangazowanie emocjonalne w sytuacje, ale postaraj sie nastepnym razem ochlonac, i policzyc do dziesieciu zanim napiszesz posta.
nie ma we mnie ani trochę zaangażowania,bo gram change skill i przez politykę goononow jak tak dalej pójdzie stracę duża banke (przyjacielski zakład)
Cytuj
Nie mam zadnej pewnosci, ze to wszystko nie zostalo wymyslone, bo z PL nigdy nic nie wiadomo. Z goonsami tak samo, to sa dwie machiny propagandowe ktore sie scieraja, a my mozemy sie tylko domyslac, gdzie jest prawda. Wszystko sie okaze niebawem.
otóż to. Aczkolwiek budowanie czegokolwiek w nie zastrontowanej szpili i w nie za cynojammowanym systemie jest głupie nawet jak na goony

Cytuj
ROFL, Evenews24 gets trolled again.

The CSAA was empty. PL gets paid by Molle per CSAA killed.

Goons and PL then split this money. Expect more of these types of troll news in the future.
lol to akurat pasuje do goonow ;)

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 28, 2011, 19:09:45 »
Generalnie wystarczy byle alt w alliance z CSAA posem i doskonale wiadomo czy CSAA cos buduje a jak ktos sledzi co pewien czas ich status to wie czy buduje matke czy tytana. Podejrzewam ze "szpiegow" w randze zwyklego grunta jest na peczki wiec zainteresowane strony na 99,9% czy CSAA jest puste//pelne czy hgw jakie :)

Mona X

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2011, 01:28:31 wysłana przez Mona X »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 30, 2011, 01:33:29 »
Dziękujemy

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 12, 2011, 18:46:40 »
http://vimeo.com/19866819

Krótki film z naszego wypadu na północ, nakręcony przez Uara z LFN.

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=153521
I-DEA / C0ven

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 05, 2011, 11:09:14 »
MAly update z tego co sie u nas dzieje.

1. Evoke i NC. wrocilo do pure blind, dzieki czemu trwaja walki praktycznie codziennie, poki co zaliczylismy 2 GF.
2. W Venal pojawily sie nowe cele: wild boars i cartel. WB jak na razie nie pokazuja sie w Deklein, za to probuja zabierac nam tech moony co idzie im bardzo nieudolnie, Cartel. jak na razie nie wykazuje jakiejkolwiek aktywnosci ktora by zwrocila uwage DC.

Takze robi sie ciekawie, kto nie nazbieral iskow teraz bedzie mial trudniejsza robote, a kto ma iskow za duzo ten ma banan na ustach bo wreszcie moze je uplynnic. :D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 05, 2011, 12:14:12 »
@Dark - ominałeś jeszcze Gypsy Band, którzy właśnie przylecieli do Venal z Geminate.

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 05, 2011, 12:28:44 »
@Dark - ominałeś jeszcze Gypsy Band, którzy właśnie przylecieli do Venal z Geminate.

A możliwe nie pokazuja sie w Deklein, ani w przygranicznych regionach Venal nie mowiac o RFowaniu posow to nawet nie wiedzialem :D
Hmmo wyglada na to ze Venal stalo sie bardzo ciekawym miejscem, oprocz starych rezydentow:
- NC (coprawda glownie boty no i posy , ale jak sa RFowane to i aktywnosc flot rosnie)
- Merciless.
- v0lta
- Co2

Pojawilo sie sporo nowych
- genosi (ciekawe cicho weszli do PL i cicho wyszli zadnego forum p0rn nie bylo :/ )
- wild boars
- gypsy band
no i wy sie wprowadzacie ;)

Fajnie mi osobiscie tylko brakuje OWN Ally ktory byl naszym buforem przed Venal ;)

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 05, 2011, 15:50:46 »
jak tu wygladaja koneksje dark?, konkretnie chodzi mi o volte, gypsy, wild boards i c02

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Porządek na (północnym) zachodzie
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 05, 2011, 16:18:28 »
jak tu wygladaja koneksje dark?, konkretnie chodzi mi o volte, gypsy, wild boards i c02
tbh nie bardzo sie orientuje. z tego co zauwazylem to volta dziala z merciless, nc z evokami (ale ci to bardzie pb niz venal) a co2 ma (lub mialo to stare info wiec moze byc outdated) jakis uklad z drf