Autor Wątek: Czas na dramę. Czy EVE umiera?  (Przeczytany 137621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #210 dnia: Luty 08, 2016, 17:44:38 »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #211 dnia: Luty 08, 2016, 17:52:20 »
znalazłem coś ciekawego :)
http://steamcharts.com/cmp/212070,8500#All

to jak porównanie gry w bierki do obsługi samochodu. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego ale w to pierwsze mogą grać dzieci jak i dorośli :D



P.S Tu masz jakieś tam porównanie czegoś w miarę podobnego http://steamcharts.com/cmp/212070,236390#All ... a zatem czas na dramę ... Czy WarThunder umiera :)?
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 17:58:38 wysłana przez [CIALO] Rainbow Child »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #212 dnia: Luty 08, 2016, 18:41:05 »
Czyli istnieją ludzie którzy używają Steama do gry w EvE.. Ciekawe.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #213 dnia: Luty 08, 2016, 18:44:24 »
Czyli istnieją ludzie którzy używają Steama do gry w EvE.. Ciekawe.

Mnóstwo nowych używa i im się to często kiełbasi. Z doświadczenia innych narzekających na TS nie polecam.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #214 dnia: Luty 08, 2016, 18:52:08 »
to jak porównanie gry w bierki do obsługi samochodu. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego ale w to pierwsze mogą grać dzieci jak i dorośli :D



P.S Tu masz jakieś tam porównanie czegoś w miarę podobnego http://steamcharts.com/cmp/212070,236390#All ... a zatem czas na dramę ... Czy WarThunder umiera :)?

jak chcesz porównywać War Thundera to zrób to z World of Tanks , albo Armored Warfare czy jakoś tak bo wątpię żeby zapalony czołgista chciał klikać w kosmiczne strzelanki.
Chciałem wam oszczędzić dramy ale dodaj sobie Elite Dangerous to zobaczysz nokaut :)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #215 dnia: Luty 08, 2016, 18:55:13 »
jak chcesz porównywać War Thundera to zrób to z World of Tanks , albo Armored Warfare czy jakoś tak bo wątpię żeby zapalony czołgista chciał klikać w kosmiczne strzelanki.
Chciałem wam oszczędzić dramy ale dodaj sobie Elite Dangerous to zobaczysz nokaut :)

Jak chcesz synek porównywać to porównuj z tym:
http://eve-offline.net/?server=tranquility

Obecnie masz 40k średnio i rośnie.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #216 dnia: Luty 08, 2016, 20:18:30 »
Jak chcesz synek porównywać to porównuj z tym:
http://eve-offline.net/?server=tranquility

Obecnie masz 40k średnio i rośnie.

Synek ? nieźle to musisz mieć chyba z 70 lat bo inaczej nie da rady ;)
Mnie to jak pisałem lotto siedźcie sobie w EVE na 5-10 kont i się nudźcie,  ja już tam od dawna nie zaglądam.
A te 40K to jak średnia krajowa tak prawdziwa jest pewnie :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #217 dnia: Luty 08, 2016, 21:46:02 »
Mnie to jak pisałem lotto siedźcie sobie w EVE na 5-10 kont i się nudźcie,  ja już tam od dawna nie zaglądam.
Skoro ci lotto, to się przestań produkować i idź sobie pograć.

A te 40K to jak średnia krajowa tak prawdziwa jest pewnie :)
Średnia krajowa to średnia. Statystyka nie kłamie. Nie rozumiesz, nie krytykuj.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #218 dnia: Luty 08, 2016, 22:41:14 »
Synek ? nieźle to musisz mieć chyba z 70 lat bo inaczej nie da rady ;)
Mnie to jak pisałem lotto siedźcie sobie w EVE na 5-10 kont i się nudźcie,  ja już tam od dawna nie zaglądam.
A te 40K to jak średnia krajowa tak prawdziwa jest pewnie :)
To ty masz 50 lat na karku i takie "mądrości" wypisujesz?  ???  ???  ???

Zaczynam popierać Filipa. To rasowy troll bo inaczej nie da rady ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 22:51:09 wysłana przez Zgudi »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 08, 2016, 23:40:48 »
jeszcze nie minal 1 kwartal, a juz mamy pretendenta do nagrody zjeba roku.
pogratulowac
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #220 dnia: Luty 09, 2016, 00:14:17 »
Wy naprawdę jesteście zdrowo posrani na punkcie EVE :) pogratulować CCP że ma takie łośki mogą siedzieć na dupie do końca świata i nic nie zmieniać z takim fan klubem :) żałosne

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #221 dnia: Luty 09, 2016, 00:18:29 »
Poczytaj posty Fittiego, jeszcze trochę się musisz podszkolić jak chcesz tu kogoś trollować  :)

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #222 dnia: Luty 09, 2016, 00:26:07 »
Skoro ci lotto, to się przestań produkować i idź sobie pograć.
Średnia krajowa to średnia. Statystyka nie kłamie. Nie rozumiesz, nie krytykuj.

bierzesz dyrektora który zarabia 30 000 i 9 Kowalskich po 1500 statystycznie każdy zarabia 4500 sam się podszkol zanim zaczniesz pouczać innych

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #223 dnia: Luty 09, 2016, 00:55:03 »
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 01:21:54 wysłana przez Zgudi »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #224 dnia: Luty 09, 2016, 07:51:46 »
xantinos, ja rozumiem, ze to rople odcisnaly na tobie takie pietno. Da sie to jakos wytlumaczyc, ale bylo to dawno temu. Nie mozna zyc przeszloscia, te ciagle corp mining opy musialy miec destrukcyjny wplyw na twoja psyche i wyglada na to ze po dzis dzien nie mozesz uporac sie z tym problemem. Jak cos zapisz sie do Anthara na sesje, jego spokojny glos powinien zaleczyc rany.  Powiem tak, z takim stazem w eve i iloscia killi jakie masz na koncie. Smialo mozna stwierdzic ze w dupie byles, gowno widziales. Kadeci po miesiecznym kursie w UA maja pewnie szerszy obraz czym jest evka niz ty. taki z ciebie autorytet...
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 08:13:26 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #225 dnia: Luty 09, 2016, 07:56:47 »
Xantios ty nie możesz mieć więcej niż 6 lat to nie możliwe ;)

Wytłumaczę
To co ty przytaczasz to masz średnią z 5 osobowej firmy natomiast ten wykres z eve to średnia logowań 80k luda ? 
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #226 dnia: Luty 09, 2016, 08:17:00 »
Ekhm to nie jest średnia logowań ludzi tylko kont. Średnio użytkownik eve ma 2 konta.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #227 dnia: Luty 09, 2016, 08:41:27 »
Gdzieś słyszałem że w eve jest 120k aktywnych kont więc wiele nie zmyśliłem ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #228 dnia: Luty 09, 2016, 09:11:57 »
bierzesz dyrektora który zarabia 30 000 i 9 Kowalskich po 1500 statystycznie każdy zarabia 4500 sam się podszkol zanim zaczniesz pouczać innych
Nie statystycznie, tylko ŚREDNIO każdy zarabia i nie 4500 a 4350. Tak właśnie działa średnia, więc nie masz najmniejszego pretekstu, żeby mówić że jest nieprawdziwa. Jest prawdziwa, ale brak Ci podstawowej wiedzy, żeby ten wskaźnik interpretować.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #229 dnia: Luty 09, 2016, 09:13:42 »
Spadł Mammothem w High Security za 600m i przestał grać. Nie wykluczone że leciał na autopilocie. Dobytek całego życia poszedł się jebać. Nie poradził sobie z tym chłopak.

Teraz wylewa żale na EVE.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #230 dnia: Luty 09, 2016, 09:36:21 »
xantinos, ja rozumiem, ze to rople odcisnaly na tobie takie pietno. Da sie to jakos wytlumaczyc, ale bylo to dawno temu. Nie mozna zyc przeszloscia, te ciagle corp mining opy musialy miec destrukcyjny wplyw na twoja psyche i wyglada na to ze po dzis dzien nie mozesz uporac sie z tym problemem. Jak cos zapisz sie do Anthara na sesje, jego spokojny glos powinien zaleczyc rany.  Powiem tak, z takim stazem w eve i iloscia killi jakie masz na koncie. Smialo mozna stwierdzic ze w dupie byles, gowno widziales. Kadeci po miesiecznym kursie w UA maja pewnie szerszy obraz czym jest evka niz ty. taki z ciebie autorytet...
Byłem w 0.00 uczestniczyłem bodajże za Niewidka w YARRR and Co w bitkach po stronie Krów , zaliczyłem kilka wojen w hi sec parę potyczek w low secu (chyba jakieś lotniska spadły jeśli dobrze pamiętam w kooperacji z Covenem), ale pvp to najnudniejsza cześć eve niestety.
Mnie osobiście najbardziej kręciła część produkcyjno - wydobywcza bo to lubię.W WH  spędziłem chyba z rok najpierw w lvl 2 potem w 3  robiąc reakcje, produkcja, mining.
Kończyłem grac po inkursji aha prowadziłem akademie razem z reszta moich starych wyjadaczy konkurencyjna dla Unusena.
Widziałem dość żeby się wypowiadać, a  część postaci tu piszących niestety pamiętam z flot i nie wspominam miło.
AH !  zapomniałem o nabijaniu killborda w hi secu na noobach na tzw. pudełko i gankowaniu misjonarzy, ale to już bez mojego udziału.
Zdaje się, że widziałem dosyć żeby po długiej przerwie ocenić postępy w zmianach gry a moje dwie postacie latają capitalmi.
Do tego mam wyskilowanego i używałem marudera robiłem misje lvl 5 i bawiłem się w skanowanie i eksploracje, ale niewiele tyle co na potrzeby życia w wh.
Znam się na EVE czy to wiedza z trial może zapomniałem o czymś ?
Tranquinity to jest suma kont ale myślę że raczej z całego dnia nikt nie poda ci real time jak sprawdzisz to suma dnia ze steam jest okolica 25 000 reszta to pewnie nie konta steamowe i problem nam sie wyjaśnia. Tak konta eve to może być nawet 200 000 ja sam mam 5 kont i pewnie figurują w spisie chociaż nie gram już chyba od 2 lat, a tylko zaglądam od czasu do czasu na dzień lub dwa.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #231 dnia: Luty 09, 2016, 09:39:51 »
Cytuj
Byłem w 0.00 uczestniczyłem bodajże za Niewidka w YARRR and Co w

A wczoraj niewid coś gadał że źle mówie o Yarrrr a tu takie kwiatki
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #232 dnia: Luty 09, 2016, 09:41:40 »
Spadł Mammothem w High Security za 600m i przestał grać. Nie wykluczone że leciał na autopilocie. Dobytek całego życia poszedł się jebać. Nie poradził sobie z tym chłopak.

Teraz wylewa żale na EVE.
Spadła na misji lvl 4 bo zapomniał włączyć bustera, a oglądał film ot całe eve dlatego już nie gram ;). Proszę cie 600 baniek to problem ? Toż to tydzień na misjach afk może mniej.
Drugi kill to chyba gank jakiegoś iterona co śmieci zwoził moja wina bo mi się nie chciało brać t2, no cóż nuda nuda nuda.
Ale chyba powinienem temat płacz założyć jaka to eve jest niesprawiedliwa ;) a nie nudna.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #233 dnia: Luty 09, 2016, 09:44:38 »
A ty nie powinieneś być w przedszkolu o tej porze ?
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #234 dnia: Luty 09, 2016, 09:46:56 »
A wczoraj niewid coś gadał że źle mówie o Yarrrr a tu takie kwiatki
Akurat JEGO i czasy pobytu wspominam sympatycznie niestety rozpadli się tak samo jak Krowy i epizod się skończył.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #235 dnia: Luty 09, 2016, 09:58:45 »
Pograłem trochę w tę "genialną" następczynię EVE. Szczerze Xantinos? World of Warships jest od tego ciekawsze, mimo że polega dokładnie na tym samym.
Szokuje Cię że tubylcy tego forum tak obstają za EVE? Mnie bardziej szokuje że można się TAK podniecać zwykłą arkadówką rozgrywającą się na kilku arenach. Gra dobra do odmóżdżenia po przesranym dniu w pracy, ale nic ponadto. Chociaż WoWS do tego jest lepszy.

P.S.: Pamiętam wielu ludzi z czasów Yarr w GW a potem u krówek (mimo upłynięcia kupy czasu), chyba niewiele się udzielałeś, bo za cholerę nie pamiętam tego nicku...chyba że występowałeś pod innym nickiem.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #236 dnia: Luty 09, 2016, 10:13:59 »
No ale nie jestem w stanie zrozumieć jakim cudem wynosisz Star Conflict na killera i następcę EVE.

Toż to zręcznościowa pykałka polegająca na wciskaniu ikonki "Do boju!", w której całymi garściami czerpano z WOT-ta: drzewko badań statków wygląda bardzo podobnie, podział na tiery statków (od 1 do 12), matchmaking na podobnych zasadach (jak masz tier 5 dobiera cię max z siódemkami), szybkie bitwy randomowe z ograniczeniem czasowym do kilkunastu minut, GOLD-owe ammo!, niemal identyczny system zarządzania modułami, moduły dzialające na tej samej zasadzie (zwiększające pole widzenia o x% lub szybkość celowania o x%), rozwój umiejętności załogi i tak dalej.

Właściwie to ciężko się dopatrzeć czego nie skopiowano :)
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 10:20:44 wysłana przez Zgudi »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #237 dnia: Luty 09, 2016, 10:18:08 »
No ale nie jestem w stanie zrozumieć jakim cudem wynosisz Star Conflict na killera i następcę EVE.

Toż to zręcznościowa pykałka polegająca na wciskaniu ikonki "Do boju!", w której całymi garściami czerpano z WOT-ta: drzewko badań statków wygląda bardzo podobnie, podział na tiery statków (od 1 do 12), matchmaking na podobnych zasadach (jak masz tier 5 dobiera cię max z siódemkami), szybkie bitwy randomowe z ograniczeniem czasowym do kilkunastu minut, GOLD-owe ammo!, niemal identyczny system zarządzania modułami, rozwój umiejętności załogi i tak dalej.

Właściwie to ciężko się dopatrzeć czego nie skopiowane :)
Nie znasz się. WOT jest bezpośrednim konkurentem dla Battlefield 1942 i Call of duty, bo to wszystko się dzieje w czasie 2 wojny światowej.
W Star Conflict są statki kosmiczne, więc grę trzeba porównywać z EvE i Homeworld 2.

Bosze, jak ty nie rozumiesz jak się porównuje gry  ;D

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #238 dnia: Luty 09, 2016, 10:22:36 »
Nie znasz się. WOT jest bezpośrednim konkurentem dla Battlefield 1942 i Call of duty, bo to wszystko się dzieje w czasie 2 wojny światowej.
W Star Conflict są statki kosmiczne, więc grę trzeba porównywać z EvE i Homeworld 2.

Bosze, jak ty nie rozumiesz jak się porównuje gry  ;D
Ja nie widzę większych różnic w mechanice fitowania i rodzajach statków miedzy eve, a star conflikt, różnica jest w tym że jeden lata, a drugi nie wiem co robi :) jeden zachowuje się jak prawdziwy statek drugi to kloc.
Nigdy nie porównuje Wota z Call of Duty znajdź proszę taki mój post, jeśli już to z głównymi konkurentami Armored Warfare i War Thunder.Konkurentami EVE opartymi na tych samych zasadach sa w tej chwili Star Conflict i Elite Dengourest zagraj i zobacz potem możemy dyskutować.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #239 dnia: Luty 09, 2016, 10:25:31 »
Konkurentami EVE opartymi na tych samych zasadach sa w tej chwili Star Conflict i Elite Dengourest
;D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 09, 2016, 10:30:11 »
Znaffcy gier się znaleźli...
Prawdziwym niszczycielem EVE i wszystkich innych kosmicznych szczelałek i  tak jest Fractured Space.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #241 dnia: Luty 09, 2016, 10:34:01 »
Pograłem trochę w tę "genialną" następczynię EVE. Szczerze Xantinos? World of Warships jest od tego ciekawsze, mimo że polega dokładnie na tym samym.
Szokuje Cię że tubylcy tego forum tak obstają za EVE? Mnie bardziej szokuje że można się TAK podniecać zwykłą arkadówką rozgrywającą się na kilku arenach. Gra dobra do odmóżdżenia po przesranym dniu w pracy, ale nic ponadto. Chociaż WoWS do tego jest lepszy.

P.S.: Pamiętam wielu ludzi z czasów Yarr w GW a potem u krówek (mimo upłynięcia kupy czasu), chyba niewiele się udzielałeś, bo za cholerę nie pamiętam tego nicku...chyba że występowałeś pod innym nickiem.
Owszem jak napisałem nie byłem liderem aktywności ale Ciebie Pamiętam wiecej od nasz latał Szpak Ze Scyzerem wtedy Furian , Mariol ja bywałem okazjonalnie na kilku większych bitkach.
Co to Statków tez mi się podobają jak fascynuje cie kosmos jest odpowiednik już tej gry fajnie zrobiony nazywa się Fractured Space polecam był ostatnio free weckend z nią i powiem ci ze całkiem całkiem.
Do odmulania mam Wota 20 000 bitew za pasem a Star Conflikt jest ciekawy ale na wyższych poziomach od 6-7 zaczyna się gra na niskich można się szybko zniechęcić. Naprawdę nie widzisz podobieństwa ? przecież Gajdzin zerżnął z EVE prawie wszystko resztę wziął z Elite.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #242 dnia: Luty 09, 2016, 10:37:53 »
Ja nie widzę większych różnic w mechanice fitowania i rodzajach statków miedzy eve, a star conflikt, różnica jest w tym że jeden lata, a drugi nie wiem co robi :) jeden zachowuje się jak prawdziwy statek drugi to kloc.
Nigdy nie porównuje Wota z Call of Duty znajdź proszę taki mój post, jeśli już to z głównymi konkurentami Armored Warfare i War Thunder.Konkurentami EVE opartymi na tych samych zasadach sa w tej chwili Star Conflict i Elite Dengourest zagraj i zobacz potem możemy dyskutować.
To wyjaśnij proszę podobieństwa. Ja widzę kilka slotów przeznaczonych tylko na określone moduły, na pasku od lewej do prawej na pukawkę, ammo i moduły pomocnicze poprawiające statystyki czegoś tam. W EVE masz low, med, high hardpointy i możesz je obsadzać dowoli.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #243 dnia: Luty 09, 2016, 10:38:19 »
ok, hehe dolecielismy do granicy kosmosa, ja wysiadam. off
wiecie co jest po drugiej stronie, nie polecam: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czas na dramę. Czy EVE umiera?
« Odpowiedź #244 dnia: Luty 09, 2016, 10:40:23 »
Naprawdę nie widzisz podobieństwa ? przecież Gajdzin zerżnął z EVE prawie wszystko resztę wziął z Elite.
Jedyne podobieństwo jakie widzę to to że akcja rozgrywa się w kosmosie.
Wybacz, jedyne co mi Star Conflict przypomina to właśnie WoWS, jedynie czym się te dwie gry różnią to to że w jednej są okręty nawodne a w drugiej kosmiczne.
Cała reszta mechaniki jest dokładnie taka sama.
Sytuacja wygląda dokładnie jak porównanie warcab i szachów... jedno i drugie odbywa się na tej samej planszy i nic poza tym. Nie wiem po co tak się starasz przekonać wszystkich że nie mają racji nie przytakując Ci że to zajebista gra, nie masz z kim tam grać?

Cytuj
ok, hehe dolecielismy do granicy kosmosa, ja wysiadam. off
wiecie co jest po drugiej stronie, nie polecam: ]
Wiemy, wielki wodospad a dalej Wielki Atuin.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.