Autor Wątek: Esoteria dla Polakow  (Przeczytany 13515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Calix

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 05, 2010, 20:37:46 »
Powodzenia w przedsięwzięciu. Oby Wasi rentierzy chętnie płacili i z czasem przemienili się w krwiożercze bestie. ;)

sc0rp

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 05, 2010, 21:29:33 »
70-80kk na godzinę to lekka przesada, ew. trzeba mieć sporo skilli i odpowiedni statek, żeby pruć szybciej anomalie. W noobiarskim ravenie robiłem jakieś 20-30 na godzinę (samemu), teraz latam czym innym (oraz częściej z altem albo z innym graczem) i robię ok. 50-60/h tak bezstresowo. Mniej więcej, bo nigdy mi się nie chciało tego liczyć tak porządnie. ;] Ale na sova + opłatę na pewno spokojnie się da zarobić.

no popatrz a ja przy optymalnych warunkach (Czytaj: mam 2 sanctumy dla siebie (zeby wykorzystac czas respawnu malego sanctuma) lub fart jak sie warpne na pasek) wyciagam bez problemu 120kk/h i tak mam sporo skilli, ale bez przesady.

Cytuj
Na 5 levelu upgrade są 2 sanctumy i 2 haveny, w systemie mieszczą się tak po 2-3 osoby na anomalię, tak więc 5 osób spokojnie się tym podzieli, jak jest więcej niż 8 charów na system jednocześnie, to już zaczyna być powoli tłoczno. Niby zostają jeszcze paski i słabsze anomki, ale nie zawsze każdemu się chce je robić.

optymalne warunki dla rasowego raciarza to 2 osoby na system, ale 2 osoby ktore maja konkret skille i konkret raciarki a nie jakies tam ravenodrejki za 100kk z fitem - takich to nawet 6sciu (3 na sanctuma) sie naje.

Jedno pytanie o ktorym nie napisaliscie "jak do chol....ry dostac sie do was z hi i jak wyleciec od was do hi?" bo dzis z ciekawosci patrzylem gdzie ta wasza esoteria jest i wyglada mi to na strasznie trudny transport jesli sie nie ma 5ciu cyno altow i jf'a. Jesli to nie jest tajemnica dajcie znac jak wyglada transport np. do ktorego systemu siega wasza siec JB tak zeby nie trzeba bylo przelatywac przez bramy (bo jak kazdy majacy mozg czlowiek wie to newralgiczny punkt kazdego transportu).

A i jeszcze jedno JF jest fajny i generalnie zalatwia wiekszosc ladunkow, ale "jak do chol...ry przewiesc do was upgrade'y V" ?

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 05, 2010, 21:48:48 »
O upgradach juz pisalem - do lvl 4 bez problemu JF przewozi, z wyzszymi pomozemy tak by nawet mniejsze korpy mialy to zalatwione - moze nie byc to max szybko bo wymagaloby przjscia alta do korpa, postawienia upgrade i wyjscie z korpa a wiadomo ze zrzucanie rol trwa troche i moze byc wiecej niz jeden chetny.
Nie mowie tez ze na 100% sie deklaruje - ale jak bedzie wh to nie powinno byc problemu (tak by ludzie nie musieli "srac zarem" i zalatwiac sobie alta transport itp.

Mnie jeszcze ciekawi sprawa complex - bo jesli kazdy moze wszedzie latac to mi osobiscie sie nie podoba (bo tego chcialem tez sprobowac) - bo po cholere wstawiac upgrady do plex skoro jakis beton przyleci bo MU WOLNO.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 05, 2010, 21:49:15 »
Mieszkaniec 0.0 placze nad jednym jumpem przez brame......
Capsle i JB zaj..... juz ta gre doszczetnie.
Sorry za OT ale jakos nie wytrzymalem....

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 05, 2010, 21:56:16 »
Wybaczymy jak uzupełnisz nick, korp i sojusz w profilu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 05, 2010, 23:37:59 »
no popatrz a ja przy optymalnych warunkach (Czytaj: mam 2 sanctumy dla siebie (zeby wykorzystac czas respawnu malego sanctuma) lub fart jak sie warpne na pasek) wyciagam bez problemu 120kk/h i tak mam sporo skilli, ale bez przesady.

No właśnie bez przesady, bo nie każdy ma podpięte fightery, paroletnią postać czy konkret raciarkę za x b. ;]

Każdy - zależnie czym, co i jak - będzie miał różną ilość kk/h. Ja mówię po sobie i swoich bardzośrednich skillach bsowych, chłopaki w ravkach mają jeszcze gorzej, ty masz lepiej. No takie życie. ;]

Tolene

  • Gość
Odp: Esoteria dla Polakow
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 06, 2010, 15:59:55 »
Witam

Widzę że wynikło sporo zamieszania z ofertami rentierskimi c0venu więc jako oficer odpowiedzialny za wynajem systemów w Esoteri postaram się naświetlić zasady rentingu stosowane przez c0ven.

Na dzień dzisiejszy c0ven ma 4 oferty dla potencjalnych najemców.

1. Członkostwo w Inver Brass na standardowych zasadach.
Najemca decydujący się na tą opcje zyskuje dostęp do stacji w systemie QS-530. Prawo do racenia, kopania skałek oraz robienia complexów we wszystkich systemach konstelacji 9D1V-O które nie są w danej chwili wynajęte na wyłączność. Stawianie posów jest dopuszczalne z zastrzeżeniem pierwszeństwa dla posów C0ven. Dostęp do pasków lodowych w systemie 29YH-V oraz 02V-BK jest otwarty bez względu na to czy ktoś wynajmuje dany system na wyłączność.
Konstelacja  9D1V-O jest zarezerwowana dla członków inverbrass więc żaden członek c0venu lub ich sojuszników nie ma prawa racenia/robienia complexów w tych systemach za wyjątkiem eskalacji.
Eskalacje complexów można robić wszędzie na terytorium c0ven i ich sojuszników. Ta oferta kosztuje wynajmującą korporacje 20m isk od łebka miesięcznie wliczając w to alty i nieaktywnych członków.
 
2. System na wyłączność.
Wynajęcie systemu na wyłączność powoduje automatyczne uzyskanie ekskluzywnych praw do racenia/kopania/posów(na zasadach c0ven first)/complexów w danym systemie. Wynajęcie systemu na wyłączność nie pozbawia najemcy dostępu do konstelacji  9D1V-O na zasadach jak w punkcie 1.
W chwili obecnej można wynająć na wyłączność systemy w konstelacjach 3WN-1T oraz 9D1V-O(za wyjątkiem QS-530). Cena takiej wyłączności wynosi 1B miesięcznie + 20m od członka korporacji.

3. Wynajem systemu ze stacją w konstelacji  3WN-1T.
Jest to oferta skierowana głownie do dużych korporacji. Wynajęcie stacji zapewnia wszystkie korzyści płynące z wynajmu systemu na wyłączność + zwalnia korporację najemcy z obowiązku opłaty „od membersa”. Cena tej oferty to 2b miesięcznie.


4. Wyłączność na paski.
Oferta ta dotyczy jedynie systemów w konstelacji FY6-NK. Korporacja korzystająca z tej opcji ma wyłączny dostęp do pasków w danym systemie może kopać lub racić. Wszystkie korporacje korzystające z tej opcji maja wolny dostęp do stacji w systemie 2R-KLH.
Korporacja nie zyskuje prawa do robienia complexów na terenie tej konstelacji. Prawo do robienia complexów nie będących eskalacjami anomali należy wyłącznie do pilotów c0ven.

Na koniec dorzucę jeszcze parę odpowiedzi na często pojawiające się pytania:

a) Korporacja posiadająca wyłączność na system możne  w nim robi co chce dopóki nie godzi to w interesy c0venu(np. nie udostępnia infrastruktury wrogom)

b) Wszyscy najemcy mogą dokować na stacjach c0venu i korzystać z sieci jump bridzy w statkach klasy BS i mniejszych. Przetaczanie   frachata czy innych capitali wymaga pokrycia kosztu liquid ozone i obecności członka c0venu w celu uzupełnienia paliwa.

c) C0ven będzie bronić struktur swoich rentierów pod warunkiem że zostaną one nastrontowane na jakaś rozsądną godzinę czasu polskiego.

d) Wszystkie płatności powinny być regulowane do 5 dnia każdego miesiąca z góry za następny miesiąc przelewem na konto  C0VEN HOLDING COMPANY. W wypadku problemów z gotówką należy konsultować się ze mną.

e) C0ven dopuszcza możliwość negocjowania warunków najmu.

f) Infrastruktura jest dostarczana przez c0ven chyba że najemca zażyczy sobie inaczej.

g) SOV trzymany jest przez c0ven chyba że najemca życzy sobie inaczej. W przypadku gdy rentier życzy sobie sova msui pokryć koszta upgrejdów i utrzymania z własnej kieszeni.

h) W konstelacji 3WN-1T posy stawiać może tylko coho(C0ven Holding Company) oraz korporacje wynajmujące systemy na własność.


Co do ofert specjalnych to są one przyznawane indywidualnie w zależności od tego co reprezentuje ze sobą dany najemca. Przykładowo korpy zajmujace się szkoleniem młodych bojowników o "miłość i sprawiedliwość" pragnące posmakować 0.0 mogą liczyć na pewne ustępstwa z naszej strony.

Wszelkie dodatkowe pytania proszę kierować do Tolene na maila lub na convo w grze.

Pozdrawiam Tolene
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2010, 16:07:26 wysłana przez Tolene »