Autor Wątek: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.  (Przeczytany 10751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
[ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« dnia: Wrzesień 07, 2007, 10:58:46 »
Tak jak w temacie osiagnelismy i dolaczylismy do klubu aliansow majacych soverginity 4.

Benefits of Sovereignty
Holding sovereignty gives several important benefits to the alliance that does so. One is that the alliance is visually represented on the starmap as being the sovereign of the solar systems in question.
Sovereignty has several levels, and different advantages are provided with each level.
The levels and bonuses are as follows:

    * Territory (Sovereignty 1)
          o Your alliance is visually represented on the starmap as being the sovereign of the solar system
          o Your starbases get a 25% bonus to their fuel efficiency.
          o You can only deploy outposts in solarsystems where your alliance holds sovereignty.
          o Outposts and conquerable stations held by your alliance are invulnerable until you lose sovereignty.
          o Your alliance is able to anchor capital shipyard production facilities, thus enabling the construction .
    * Protectorate (Sovereignty 2)
          o Cynosural field generator arrays can be anchored within the system (Note: Only one may be anchored per system).
          o Scanner arrays can be anchored within the system (Note: Only one may be anchored per system).
    * Province (Sovereignty 3)
          o Twinned jump bridge structures can be anchored (Note: Only two may be anchored per system).
          o Cynosural field jammer structures can be anchored (Note: Only one may be anchored per system).
    * Constellation Capital (Sovereignty 4)
          o All starbase control towers are invulnerable and can not be locked.
          o Sovereignty of the system can not be contested, and is locked into place until the system is forced to a  lower sovereignty level.
 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Michieru

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2007, 12:01:08 »
Gratuluję. :)

Samo zdobycie Sovereignty 4 to dopiero początek, sztuką będzie jego utrzymanie. Życzę powodzenia.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2007, 12:13:47 »
Gratulacje. Możesz napisać coś więcej o ISS? Podobała mi się idea waszego aliansu z czasów przed wojną. Co robicie teraz?

Ellaine

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2007, 12:14:39 »
Gratuluje :)
Może was w ten weekend odwiedzimy, bo jakieś coś na P zapraszało, ale jesteśmy malutkim sojusze i pewnie utoniemy w masie gości (a ja mam projekt i wesele i pewnie w ogóle nie dolece :( )

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2007, 13:32:23 »
Nie ma nas w domu w ten weekend :D.  Pomagacie Kraftwerk wydostac reszte cap szipow z eso :P ? Co do ISS to temat rzeka. Jestesmy malym aliansem, ktory stawia sobie za cel probowac zrobic cos co nikt jeszcze nie robil. Po pierwsze ISS jako pierwsze zadaptowalo IPO czyli system udzialowcow w projekcie. Po wiecej info odsylam http://eve-iss.com/ISSO/ . Powiem tylko, ze ISS przekroczylo 100 bln dywidenty dla swoich udzialowcow http://www.eve-spirit.com/spip.php?article85 . Jako pierwsi to osiagnelismy w EVE. Caravan Fleet - ten pomysl powstal po wycofaniu sie z Teneryfy i Catch http://www.eve-spirit.com/spip.php?article29 . O co w tym chodzi :D Mianowicie powstal pomysl, zeby dostarczac towary w najdalsze zakatki EVE Universe  tzw. deep 0.0 za pomoca cap shipow, freigterow. Pomysl wypalil i odbylo sie kilka Caravan Fleetow. Potem powstal pomysl wybudowania MS. Zaznaczam wybudowania , a nie kupienia. Jak wiecie jest to olbrzymie przedwsieziecie dla malego aliansu. W dodatku postawienie capital yarda (stocznia do budowania) jest zaproszeniem wrogow do ataku. Dla przykladu Sparta zostala zatakowana z powodu budowy Msa w jednym z swoich systemow. Osiagnelismy to olbrzymim nakladem sil logistycznych, finansowym. Caly proces budowania Msa zajal 8 miesiecy.  Poza tym mielismy wiecej gosci :-) niz normalnie. Wybudowalismy stacje w XK . Co takze bylo dla nas duzym osiagnieciem. Pragne zauwazyc , ze zrobilismy to bedac caly czas w stanie wojny. W tym samym czasie pomagalismy Fixowi w 49-U. Nasz przywodca Count TeaSessine stracil tam wybudowanego Msa klasy Wyveryn ISS Nezemis. Wiedzielismy, ze ten statek zginie w walce, ale bolesne bylo, ze zyl tylko 1 miesiac i to z powodu glupiego bledu FC z AXE. I stalo sie cos , dlaczego jestem w ISS od 9 miesiecy mimo, ze czasami bylo bardzo ciezko. Maly 400 osobowy alians w 6 dni uzbieral 20 bln na nastepny MS. Ludzie sami z siebie wplacali na na nastepnego Msa. Wyprzedajac statki, rzeczy stawiajac dobro aliansu ponad wlasne. W kazdym razie nie mamy zapedu zdobycia calego eve, nie jestesmy tez uber pvperami. Chcemy, zeby cos po nas zostalo, nawet jezeli ISS zniknie kiedys z EVE jego slady zostana. Tak jak do dzisiaj wspomina sie o ASCN.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2007, 13:43:01 »
Ja zatrzymałem się na etapie IPO - szkoda, że to nie wypaliło do końca. Słyszałem o caravan fleet ale wydawało mi się, że to nie ma szans powodzenia. Gdzie sprzedawaliście swoje towary? W NPC 0.0 czy w przestrzeniach aliansów? Jak rozwiązywaliście praktycznie sprzedaż (bez dokowania chyba się nie da)? Czy nadal prowadzicie projekty IPO czy zostaliście zwykłym aliansem jakich wiele w 0.0?

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2007, 15:04:05 »
Jak IPO nie wypalilo. Przeciez podalem ci linka. IPO uzyskalo 100 bln dewidenty dla swoich udzialowcow i CIAGLE  dziala i zarabia kaske dla swoich udzialowcow. Musisz zrozumiec, ze mimo tego, ze ISS IPO wywodzi sie z ISS i zasiadaja w nich ci sami ludzie to ISS IPO jest niezalezne pod wzgeldem finasowym,logistycznym od ISS. To zupelnie inna dzialka. Fleet Caravan bylo kilka nie powiem ci szczegolow bo nie jestem cap pilotem. Poza tym przylec na eso i zobacz nasz market. Kazdy alians czy to wrogi czy przyjacielski jest w szoku z dostepnoscia towaru u nas. My za to jak gdzies lecimy w gosci to zawsze narzekamy, ze nic tam nie idzie kupic :D . Wiec mozna powiedziec, ze mamy dobre zaplecze logistyczno-industrialne. Poza tym od kilku miesiecy jestesmy producentami cap shipow,freigterow itp itp kazdej rasy. No nie wiem, czy kazdy lepszy alians w 0.0 wybudowal 7 stacji. Sprawdz sobie jakie to sa koszty. I nie mam na mysli tylko bpo. Ale logistyke tego przedwsieziecia.
PS. Tak, prowadzimy w ten sposob powstala nowa stacja w XK. Nawet mam kupione udzialy.Nieduze bo moja droga w eve jest pvp, ale zawsze cos.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2007, 15:07:06 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2007, 22:58:41 »
Jak IPO nie wypalilo. Przeciez podalem ci linka. IPO uzyskalo 100 bln dewidenty dla swoich udzialowcow i CIAGLE  dziala i zarabia kaske dla swoich udzialowcow.

No tak ale przecież straciliście outposty. Sądziłem, że to zamknęło źródło zysków.

Cytuj
Fleet Caravan bylo kilka nie powiem ci szczegolow bo nie jestem cap pilotem. Poza tym przylec na eso i zobacz nasz market. Kazdy alians czy to wrogi czy przyjacielski jest w szoku z dostepnoscia towaru u nas. My za to jak gdzies lecimy w gosci to zawsze narzekamy, ze nic tam nie idzie kupic :D .

Muszę pogadać z naszym dowództwem. Przydałoby się wzbogacić rynek w UEJX-G. Dalibyście radę z karawaną do Deklein (oczywiście dostalibyście  blue od TRI na okres przelotu) czy obsługujecie tylko NPC space?

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 08, 2007, 10:01:52 »
No raczej watpie, zebysmy obslugiwali TRI  :-). Czasy sie zmienily :-). A z tego co wiem to mamy z wami red. Kogos zreszta z Tri ubilem w C3 i dziwilismy sie co tam robil.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 08, 2007, 17:04:06 »
No raczej watpie, zebysmy obslugiwali TRI  :-). Czasy sie zmienily :-). A z tego co wiem to mamy z wami red. Kogos zreszta z Tri ubilem w C3 i dziwilismy sie co tam robil.

Co z tego, że red? Business is business.

misao

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 08, 2007, 17:09:58 »
bycie zastrzelomym przed rozpoczeciem transakcji top kiepski bizness

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 08, 2007, 17:13:59 »
bycie zastrzelomym przed rozpoczeciem transakcji top kiepski bizness

Nie jest tak źle. Jakbyście się dogadali z naszym dowództwem to oczywiście z naszej strony nic by Wam nie groziło. Do przestrzeni TRI prowadzi całkiem bezpieczna droga z Lonetrek. Pewnie dałoby się załatwić obstawę niektórych punktów (takich jak EC-P8R). W Deklein jeśli masz blue z TRI to możesz latać praktycznie AFK.

Rhovana

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 08, 2007, 17:47:44 »
Nie jest tak źle. Jakbyście się dogadali z naszym dowództwem to oczywiście z naszej strony nic by Wam nie groziło. Do przestrzeni TRI prowadzi całkiem bezpieczna droga z Lonetrek. Pewnie dałoby się załatwić obstawę niektórych punktów (takich jak EC-P8R). W Deklein jeśli masz blue z TRI to możesz latać praktycznie AFK.

Weź człowieku zastanawiaj sie czasem co piszesz...

Goomich

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 08, 2007, 20:19:55 »
bycie zastrzelomym przed rozpoczeciem transakcji top kiepski bizness

http://www.ndesert.com/coven/kb2/?a=kill_detail&kll_id=5038
A to niby lepszy?  :knuppel2:

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 10, 2007, 15:24:52 »
W sobote mielismy fajne bitki hehe. Nasi hostile nakrecili nawet filmik http://go-dl.eve-files.com/media/0709/Esoteria_final.wmv . Szkoda, ze zapomnieli dodac, ze przylecieli na pomoc KW bo wczesniej pojechalismy tych z KW. Musili nawet uzyc Tytana hehe, zeby przetransportowac posilki. W niedziele stracilem 2 bsy hehe w odstepie 30 minut :D. Ale bylem na 3 km wiec luzik. W kazdym razie ta walka co pokazuja to byl stosunek sil 3:1. W kazdym razie zaskoczyli nas przyprowadzajac Tytanem posilki :D, dlatego takie wysokie straty. Co prawda scaut meldowal, ze do XK wskoczylo wlasnie troche hostile, ale bylo po ptakach bo wiekszosc ludzi juz bylo w babelku. Bylismy w WX dlatego, zeby tych [KW]  z XK wyciagnac z posa do walki z nami. W kazdym razie niedziela byla super. 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 10, 2007, 15:26:45 »
Zauwazylem, ze naduzywam "w kazdym razie". Czytajac teraz  posmialem sie z tego. W kazdym razie :-) przepraszam za to.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Ellaine

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 10, 2007, 15:29:41 »
Nasi tam byli, nic nie zabili, malo stracili, i w koncu zdecydowali sie rozwiazac i przylaczyc do PRIK. :/

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 10, 2007, 15:37:57 »
Hmm to dziwne bo uczesniczylem wczoraj w wszystkich bitkach i nie widzialem innych aliansow poza Kraftwerk i Evoke. No, chyba, ze wasi byli naprawde przelotem. Wiekszosc czasu nam zajelo wywabianie hostile z posow. Tak sie przytulil do towerow, ze nie chcieli sie ruszyc.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Ellaine

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2007, 15:47:25 »
Może morale padło zanim dolecieli :/

LordDide

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: LordDide
  • Korporacja: Technodyne SA
  • Sojusz: -
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 22, 2007, 18:36:17 »
Nie chce otwierać nowego topiku więc odnawiam ten.
Może ktoś zrobi mały update sytuacji na południu ?? bo patrząc na mapkę z 22-10-2007 RISE się poddało, RA przejmuje ich stacje. Na forum eve-o chodzą ploty o deinstalowaniu posów ISS ?? czyżby wszyscy się z Feythabolis wyprowadzali ??

Totalizator

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 23, 2007, 22:05:49 »
Nie chce otwierać nowego topiku więc odnawiam ten.
Może ktoś zrobi mały update sytuacji na południu ?? bo patrząc na mapkę z 22-10-2007 RISE się poddało, RA przejmuje ich stacje. Na forum eve-o chodzą ploty o deinstalowaniu posów ISS ?? czyżby wszyscy się z Feythabolis wyprowadzali ??


Fedajkin

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 24, 2007, 07:24:02 »
No ta wypowiedź sporo wniosła do tematu ;-)

potraktuj to jako UP - widac to autor mial na mysli.
Ireul


To jeszcze ja się dopisze, by ie pisać od nowa. Pierwszy taki obrazek widziałem z 6 miesięcy temu i ta linia była przesunięta mocno w prawo. Chciał po prostu powiedzieć, że powlo Ragoonsi odpieraja BoBa i pomimo małych perturbacji linia ciągle przesuwa się w stronę Querious/Delve/Fountain.
Voulture

« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2007, 08:59:06 wysłana przez Voulture »

Totalizator

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 24, 2007, 11:27:01 »
Heh, to ja jeszcze dodam że ten obrazek reprezentuje fakt, że właśnie trwa ewakuacja wszystkich petów do głównych systemów BoBa (czyli Querious/Delve/Fountain). Plan, jak się zdaje polega na okopaniu się w tych terenach i zaludnieniu ich petami podczas gdy nasza logistyka ma paść od nadmiaru pracy i zbytniego rozciągnięcia terytoriów po zajęciu Esoteria i Period Basis. Czas pokaże czy posunięcie to miało jakiś sens.

Fedajkin

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 24, 2007, 14:05:40 »
Ah, kurcze, wojak uczy się całe życie... nie wiem jak ma się to przesiedlanie do rzeczywistości, która mówi: zero wrogów w Querious/Delve/Catch... latamy (Vae Victis + RZR + MM + Pure + dużo innych korpów) od miesiąca, a ostatni tydzień to istne szukanie igły w stogu siana... raz na jakiś czas pojawi się gang BoBków, posiedzi, polata i zniknie z radarów, a ich peciki po posach/stacjach siedzą (głównie mówię tutaj o FIXach, których aktualnie gnębimy).

Edited: ah rzeczywiście coś się kręci, co nie zmienia faktu, że KOSów jak na lek lata... >> http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=620578&page=2

A tak btw. BOB wypowiedział wojne Razorowi i Pure.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2007, 14:09:13 wysłana przez Laira »

Goomich

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 24, 2007, 14:54:39 »

Edited: ah rzeczywiście coś się kręci, co nie zmienia faktu, że KOSów jak na lek lata...

Jak chcesz KOSów, to leć do Teneryf. :)

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 30, 2007, 19:14:53 »
Tylko nas teneryfa nie interesuje :P Gnębienie FIXa i BoBa jest celem więc po co zmieniać plan?

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 31, 2007, 01:21:25 »
Ale o co chodzi, przeciez byl update w topicu http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4769.0 .  Dwa razy mam to samo pisac czy co ? ISS wycofalo sie z Eso. Bruce proponuje, zeby w twoich postach bylo wiecej tresci bo niestety trudno mi zrozumiec o co ci chodzi. Poza tym nie jestem w BOB, do ktorego twoj obrazek sie odnosi.   Co do petow to zmien plyte. Uwierz mi, ze po 9 miesiacu czytania tego okreslenia na temat mojego aliansu ma to skutek.........eeee zerowy.Poza tym atakowanie kogos flejmem, kto ma kolo nicka wyryte jak wol "nie flejmuję" uwazam za radosnie ulomne. EOT
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Totalizator

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 31, 2007, 12:57:18 »
Ale o co chodzi, przeciez byl update w topicu http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=4769.0 .  Dwa razy mam to samo pisac czy co ? ISS wycofalo sie z Eso. Bruce proponuje, zeby w twoich postach bylo wiecej tresci bo niestety trudno mi zrozumiec o co ci chodzi. Poza tym nie jestem w BOB, do ktorego twoj obrazek sie odnosi.   Co do petow to zmien plyte. Uwierz mi, ze po 9 miesiacu czytania tego okreslenia na temat mojego aliansu ma to skutek.........eeee zerowy.Poza tym atakowanie kogos flejmem, kto ma kolo nicka wyryte jak wol "nie flejmuję" uwazam za radosnie ulomne. EOT

To ja się zapytam całkiem na serio, jakie widzicie korzyści w porzuceniu Eso i trasnferze do umieralni w Fountain. Poza lojalnością wobec BoBa ofc.

termos

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 31, 2007, 14:02:00 »
A jakie ty korzyści widzisz w lataniu razem z goonsami czy tylko lojalność wobec RA bo tak jak i tobie wydaje mi się że bycie mięsem armatnim nie jest zbyt miłym zajęciem. Korzyści jest wiele ale pozwól że na razie przynajmniej ISS zachowa je dla siebie.

Po drugie nie nazwałbym wcale Fountain umieralnią postrzelać można czy tam czy w Catch mi wszystko jedno.

Po trzecie może to wydać ci się dziwne ale właśnie teraz gdy nie płacimy BoBowi za własny dom za to żeby nie zjechał nas kapitalami ( dla nierozgarniętych to ironia bo w powszechnym przekonaniu tego forum tak właśnie postępuje każdy "pet " BoBa, bierze od niego teren i płaci gdy ten tylko pogrozi mu palcem, za wszystko i każdą sumę byle tylko nie zobaczyć BoBowego cyno w swoim systemie ) świat pokazuje swoje prawdziwe oblicze, bo co nas trzyma po tej stronie barykady? Nic.

Tak jak większość starych korpów teraz walczących w ISS po wyprowadzce z Teneryfy dostawała propozycję zmiany alliansu na tą " gorszą " dla nas stronę mocy tak i teraz większość z naszego podwórka już ma kilka alternatyw ale walczymy nadal. Bo walczyć lubimy, Bo walczyliśmy i mamy zamiar przed końcem tej walki zobaczyć waszą klęskę ( w takiej czy innej postaci ). Może to więc nie lojalność wobec kogoś tam ( kogo nie znasz w zupełności więc bierz poprawkę na to że wszystko co o nim wiesz pochodzi z drugiej może trzeciej ręki jest wiec lekko zakłamane ) tylko po prostu chęć zabawy. I tyle.


p.s. Przepraszam muszę to wtrącić ale właśnie uświadomiłem sobie dziwność jeśli nie śmieszność zdania " poza lojalnością wobec BoBa " naprawdę oczekujesz że jedyne co trzyma nas w tej grze to lojalność wobec ludków z którymi nawet wódki nie piłem?

Kitten

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 31, 2007, 14:07:51 »
wolimy być 'lojalni' wobec BoBa i latać razem z dojrzałymi ludzmi a nie z niedojrzałymi dzieciakami których spełnieniem życiowym jest to że jakiś inny dzieciak ich powyzywa i sie przez nich popłacze :crazy2:

Ja bym sie raczej zapytał jaki interes mają goonsi w kontynuowaniu ataku na BoBa, BoB wycofał sie na tereny jakie zajmował rok temu przed atakiem na ASCN, jak BoB padnie podejrzewam że na 90% powróci bandwagon przeciw goonsom więc w waszym interesie było by teraz rozbicie koalicji od wewnątrz ;D

Totalizator

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 31, 2007, 16:39:10 »
Ja bym sie raczej zapytał jaki interes mają goonsi w kontynuowaniu ataku na BoBa, BoB wycofał sie na tereny jakie zajmował rok temu przed atakiem na ASCN, jak BoB padnie podejrzewam że na 90% powróci bandwagon przeciw goonsom więc w waszym interesie było by teraz rozbicie koalicji od wewnątrz ;D

Celem Goonswarmu jest zniszczenie BoBa, a naszym interesem zajęcie NOL  :knuppel2:. Jak na razie idzie calkiem dobrze.

filus89

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 05, 2007, 16:41:17 »
taaa


Post niezgodny z regulaminem (anonim). Nerfed.
X.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2007, 19:37:41 wysłana przez orgia oriens »

Maxima

  • Gość
Odp: [ISS] Sov. 4 w naszej przestrzeni.
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 05, 2007, 18:39:22 »