Autor Wątek: [DevBlog] the almighty corporation  (Przeczytany 3566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

korpusz

  • Gość
[DevBlog] the almighty corporation
« dnia: Maj 10, 2007, 11:54:20 »
Cos co powinno zainteresować każdego CEO :D
2007.05.07 - Code Monkey DevBlog: the almighty corporation

Code Monkey opisuje zmiany jakie zostaną wprowadzone w sposobie zarządzania korporacja w nadchodzacych patch'ach

W skrócie:
  • Wallet Divisions -  Portfel zostanie podzielony na 7 (Master Wallet + 6 innych) części.
  • New starbase role: "Caretaker" - rola pozwalająca minmatarskim niewolnikom dowozić paliwo do naszych POSów, jednocześnie nie pozwalająca na nic innego jak otworzyć CT i wsadzić paliwo :P
  • Corporation to Alliance standings - YAAaarrrrrr, w końcu będzie można ustawiać standingi swojej korporacji do allianców.
  • Corporation Transaction Log & More - nowe opcje filtracji i podglądu handlu w korporacji
  • Export manager - na myeve będzie można wyeksportować plik z "różnymi" informacjiami pomagającymi zarządzać korporacją, niestety dev nie sprecyzował co ma taki plik txt zawierać
  • Remote Asset Management - opcje search, Deliver-to, split'n'stack (dzielenie i łączenie itemów)
  • Shares - będzie można zobaczyć kto posiada udziały w korporacji jest to krok w stronę dalszego rozwoju tej opcji który nastąpi po Rev 2.
  • Simplified join and cleanup - kosmetyczne zmiany w przyłączniu się do korporacji o raz w interfejsie jej zarządzania
  • Corporation "employment" history - dodanie historii w jakich sojuszach korporacja była "zatrudniona"
Większość tych zmian już jest na serwerze testowym.

IMHO kosmetyczne zmiany miłe dla oka co by pokazać nam, że się tym zainteresowali, mam nadzieje, że po wprowadzeniu tych zmian nie przejdą w tryb soontm



2007.05.04 - CCP Ginger - DevBlog: the cult of immersionalism traktujący o backgroundzie, eventach I eRPeGowej stronie EVE jej rozwoju i ekipie za to odpowiedzialnej o wdzięcznej nazwie G-Unit.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 12:00:24 wysłana przez korpusz »

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [DevBlog] the almighty corporation
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2007, 13:56:03 »
  • Wallet Divisions -  Portfel zostanie podzielony na 7 (Master Wallet + 6 innych) części.
Ja raczej zrozumiałem inaczej: 7 części - każdy odpowiadający hangarowi w biurze + master wallet.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

korpusz

  • Gość
Odp: [DevBlog] the almighty corporation
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2007, 23:23:00 »
7 jest razem z master walletem,
Cytuj
We will have one master wallet and 6 named wallet divisions (7 in all).
Tak wogole to nie widze gdzie twoje rozumowanie jest inne od mojego :P oprocz sposobu napisania, a co do tego z hangarami to chodzi tylko o prawa do dywizji portfela, z tym, ze zamiast roznych opcji dostepu beda 2 Access lub No access. Nie beda one przypisywane zakladka w hangarach, looknij na screena :D
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2007, 23:27:02 wysłana przez korpusz »

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [DevBlog] the almighty corporation
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2007, 14:51:54 »
Nie mam zamiaru się kłócić... ale wydawało mi się, że ma być 7+1 a nie 6+1. Po prostu przełożyłem obecny stan (7 wydziałów) na konkretne portfele. Jeśli 6+1 no cóż... to widać jeden będzie korzystać z ogólnego.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...